این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  طراحی روی دیوار

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  طراحی روی دیوار را از این سایت دریافت کنید.

  نقاشی روی دیوار با خلاقانه ترین ایده های سال

  نقاشی روی دیوار اتاق خواب و اتاق پذیرایی ایده جالبی برای تزیین دیوار های ساده و تبدیل آنها به دیوارهایی زیبا است که در این مطلب مدل های آن را ارائه می دهیم.

  نقاشی روی دیوار با خلاقانه ترین ایده های سال

  یلدا محمدی ۲۳ دی ۱۳۹۹ ۰

  اگر از سادگی و یکنواختی دیوارهای منزلتان خسته شده اید، پیشنهاد میکنیم این مقاله را از دست ندهید و با روش هایی ساده و کاربردی در جهت نقاشی روی دیوار های منزل آشنا شوید.

  نقاشی روی دیوار یکی از ایده های جالب و قابل توجهی است که به وسیله آن با صرف هزینه کم و به راحتی می توان سطح دیوار ها را از حالت یکنواختی خارج کرد و زیبایی و جذابیت خاصی به دیوار ها بخشید. نقاشی دیواری می تواند برای دیوارهای مختلف منزل و محیط کار مورد استفاده قرار بگیرد و در هر مکان متناسب با دکوراسیون داخلی طرح مناسب و ایده آل انتخاب می شود. در این مطلب قصد داریم شما را برای روش های صحیح نقاشی بر سطح دیوارهای منزل و همچنین مدل های متنوع این نوع نقاشی آشنا نماییم.

  نقاشی روی دیوار اتاق ها با ایده های جدید و زیبا :

  به کارگیری مدل های زیبا و متنوع انواع نقاشی بر سطح دیوار کمک می کند فضایی دلنشین و جذاب را ایجاد نمایید. همانطور که می دانید دیوارها، بزرگترین سطوح در منزل می باشند که ظاهر آنها اهمیت زیادی در زیبایی منزل دارند. اغلب دیوارها به صورت یک رنگ و ساده می باشند که این امر باعث خستگی چشم ها و همچنین باعث ایجاد فضایی یکنواخت و سرد در منزل می نمایند بر همین اساس تزیین دیوار ها اهمیت زیادی دارد، نقاشی بر سطح دیوار و همچنین ایجاد طرح های متنوع رو دیوار ایده خلاقانه و جالبی است که به زیبایی بیشتر دیوارها و منزل کمک می کند. سعی کنید با توجه به دکوراسیون داخلی طرح مناسب با فضا را انتخاب نموده و آن را بر سطح دیوارها پیاده نمایید. در ادامه تصاویری از مدل های متنوع و جدید نقاشی بر سطح دیوارهای پذیرایی و هال را مشاهده می فرمایید که می توانید از این طرح ها برای نقاشی خود استفاده نمایید.

  نقاشی بر سطح دیوار اتاق کودک :

  دیوار های ساده اتاق کودکتان را می توانید با استفاده از نقاشی های رنگی و جالب تغییر دهید، برای این کار طرح های کودکانه و فانتزی مناسب با روحیه و خواست کودکتان را انتخاب نمایید و آنها را با استفاده از رنگ های شاد و زیبا بر سطح دیوارها منتقل نمایید. در عکس های زیر چند طرح جالب و زیبا برای نقاشی بر سطح دیوار اتاق کودک را مشاهده می فرمایید که با الگوبرداری از این مدل ها و همچنین به کارگیری خلاقیت و ابتکار خود می توانید زیباترین نقاشی را انجام دهید.

  نقاشی روی دیوارهای اتاق خواب :

  اتاق خواب ها یکی از بخش های مهم منزل به حساب می آیند که با استفاده از هنر نقاشی می توان دیوارهای آن را از سادگی خارج نمود و نما و جلوه خاصی به آن بخشید. برای انتخاب طرح برای دیوارهای اتاق خواب می توانید با توجه به رنگ اتاق خواب و دکوراسیون آن،  از مدل های متنوع استیکرهای دیواری و یا از شابلون های مخصوص نقاشی رو دیوار استفاده نمایید. البته می توانید با کمی ابتکار و خلاقیت در خانه شابلون های مورد نیاز را تهیه نمایید و سپس با استفاده از انها اقدام به نقاشی و ایجاد طرح های زیبا بر سطح دیوار نمایید.

  ایده های جدیدتری از نقاشی بر سطح دیوار اتاق کودکان

  منبع مطلب : arga-mag.com

  انواع روش های خلاقانه برای نقاشی روی دیوار

  با روش های نقاشی روی دیوار سلیقه خودتان را در تزئین خانه اعمال کنید. طرح های خلاقانه را در این مقاله ببینید و روش استفاده از شابلون یا همان استنسیل را بیاموزید. یک نقاش شوید و برای دور کردن استرس و نگرانی های زندگی روی دیوار نقاشی کنید.

  انواع روش های خلاقانه برای نقاشی روی دیوار

  انواع روش های خلاقانه برای نقاشی روی دیوار

  اگر فکر می‌کنید فقط زدن یک رنگ روی دیوار یعنی نقاشی دیواری، اشتباه می‌کنید. در بسیاری از خانه‌ها و اتاق‌ها فقط با مبل و وسایل تزئینی نمی‌توان حس و حال مورد نظر را ایجاد کرد و دیوار نیاز به نقاشی دارد. برای نقاشی روی دیوار راه‌های آسان و تکنینک هایی هست که می‌توانید با یادگیری آن‌ها نقاش خانه خود باشید. رنگ آمیزی منزل با شابلون، پتینه دیوار و کاغذدیواری‌های سفارشی، راه‌های میانبر نقاشی هستند. این روش‌ها حتی نیاز به نقاش ساختمان ندارد و خودتان با یادگیری اولیه پتینه، شابلون و ابزار نقاشی روی دیوار می‌توانید شروع به دیزاین اتاقتان کنید.

  کاغذ دیواری سفارشی چیست؟

  بهترین ایده های خلاقانه برای نقاشی روی دیوار را می‌توانید به کاغذ دیواری منتقل کنید. یعنی هر طرحی که در نظر دارید را می‌توانید روی کاغذ دیواری چاپ کرده و آن را ظرف چند ساعت روی دیوار نصب کنید. برای سفارش و نصب کاغذ دیواری هیچ تخصص و پیش زمینه‌ای نیاز ندارید. با استفاده از این تکنیک نقاشی روی دیوار اتاق خود و کودکانتان هیچ محدودیتی ندارد و می‌توانید خانواده را از تغییر و زیبایی سریع خانه، شگفت‌زده کنید. برای سفارش و خرید اینترنتی کاغذ دیواری سفارشی می‌توانید عبارت کاغذ دیواری منظره یا کاغذ دیواری سه بعدی را جستجو کنید.

  نقاشی روی دیوار با روش کلاسیک

  این روش نقاشی روی دیوار نیازمند مهارت و تجربه است ولی می‌توانید با داشتن یک الگو و شابلون از تکنیک تکرار الگو استفاده کنید و به جای نقاشی با قلمو از روش رنگ زدن با اسفنج روی شابلون استنسیل استفاده کنید. روش چاپ دستی به دلیل مزیت‌هایش محبوبیت زیادی دارد و از پتینه و نقاشی کلاسیک آسان‌تر است. با این حال اگر اصرار به نقاشی کلاسیک روی دیوار دارید با طرح‌های ابتدایی شروع کنید.

  پیشنهاد می‌کنیم به جای نقاشی روی دیوار به روش سنتی، تکنیک رنگ آمیزی منزل با شابلون را تجربه کنید. برای مشاهده تفاوت نقاشی با متد کلاسیک روی دیوار و نقاشی با استفاده از شابلون به دو تصویر زیر توجه کنید.

  تصویر بعدی کیفیت نقاشی روی دیوار با استفاده از شابلون را نشان می‌دهد.

  تعجب نکنید. شما هم می‌توانید با استفاده از شابلون استنسیل دیوارهای منزلتان را به این زیبایی بیارایید.

  شابلون استنسیل چیست؟

  استنسیل یا تکثیر کننده در این مورد به صفحه‌های نازکی گفته می‌شود که نقوش دلخواه را می‌توانید توسط آن‌ها کپی کنید. سطوحی که معمولاً با یک شابلون استنسیل، روی آن‌ها چاپ دستی انجام می‌شود دیوار، صفحات چوبی، شیشه‌ای، سفال یا سرامیک هستند.

  شابلون‌های استنسیل به صورت طلق و از نوع صفحات پلاستیکی انعطاف پذیرند که قابلیت قرارگیری روی سطوح منحنی و ظروف را دارند.

  تا قبل از آمدن ماشین‌های چاپ چند رنگ یعنی 20 سال پیش، چاپ استنسیل روی پارچه و کاغذ بسیار رونق داشت ولی امروزه این صنعت بیشتر جنبه هنری پیدا کرده است. اگر مهارت کافی پیدا کنید متوجه قدرت استنسیل می‌شوید و می‌توانید تصاویر بسیار زیبایی در ابعاد بزرگ چاپ کنید و از آن درآمد خوبی کسب کنید.

  ابزار نقاشی روی دیوار با شابلون کدامند؟

  برای شروع استنسیل بهتر است یک قلمو و یک مجموعه تامپون و فوم براش داشته باشید. تامپون استنسیل، دارای دسته چوبی و نوک اسفنجی است.

  قلموی استنسیل دارای برس مویی گرد و بزرگی است.

  فوم‌براش‌ها ابزارهای اصلی پخش کردن رنگ روی شابلون هستند که نوک فومی دارند. این وسیله می‌تواند باعث پخش رنگ یکسان در استنسیل شود. اگر در کار با فوم‌براش مهارت کسب کنید، می‌توانید استنسیل تجاری را آغاز کنید.

  غلتک مینیاتوری استنسیل، برای سرعت دادن و بالا بردن کیفیت چاپ و پخش رنگ بسیار مناسب و کارآمد است. برای رنگ آمیزی منزل با شابلون، غلتک مینیاتوری وسیله مناسبی است.

  رنگ‌های مناسب برای شابلون چیست؟

  رنگ‌هایی که برای پتینه و نقاشی روی دیوار استفاده می‌شوند، برای استنسیل کردن مناسب هستند. رنگ‌های مناسب برای شابلون شامل جوهر رنگ، اسپری‌های رنگی روغنی و فسفری، رنگ اکریلیک، رنگ‌های اکریلیک متالیک، رنگ مولتی، رنگ روغن، رنگ شیشه، رنگ شنی، رنگ‌های لعاب سرد، رنگ کهنه کاری، رنگ اکستریم لایت (نورانی)، رنگ پتینه مایمری و رنگ پارچه هستند.

  رنگ‌های شنی به دیوار بافت درشت و مخملی می‌دهند و رنگ‌های روغنی نیاز به تثبیت کننده ندارند.

  منبع مطلب : rangisho.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید