این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ضیافت بازنشستگان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ضیافت بازنشستگان را از این سایت دریافت کنید.

  ​«ضیافت» بانک صادرات ایران برای بازنشستگان رونمایی شد

  در آستانه میلاد امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، سامانه «ضیافت» با حضور مدیرعامل، اعضای هیات‌مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک صادرات ایران رونمایی شد.

  نامشخص ۱۵:۲۳ ۱۴۰۱-۱۲-۱۷ ۰ ۰

  ​«ضیافت» بانک صادرات ایران برای بازنشستگان رونمایی شد

  در آستانه میلاد امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، سامانه «ضیافت» با حضور مدیرعامل، اعضای هیات‌مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک صادرات ایران رونمایی شد.

  ه گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، در طرح ضیافت، «سپهر کارت» بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری و صندوق فولاد تا سقف ١٥٠ میلیون ریال اعتبار شارژ می‌شود و آنها می‌توانند از نیمه‌شعبان تا عید سعید فطر، متناسب با اعتبار تخصیص داده شده، کالای مورد نیاز خود را از فروشگاه‌های زنجیره‌ای «انتخاب» یا «رفاه» خریداری کنند. تسهیلات دریافتی در ٦ قسط با نرخ سود «صفر درصد» از حقوق یا مستمری مشمولان طرح ضیافت کسر خواهد شد.

  سیدضیاء ایمانی، مدیرعامل بانک صادرات ایران در مراسم رونمایی از سامانه ضیافت، اجرای این طرح را ارزشمند خواند و گفت: اجرای این طرح می تواند نقطه آغازی برای ارایه خدمات در سطح گسترده تری باشد و به عنوان یک مسئولیت اجتماعی به اقتصاد خانوارها کمک کند.

  او با اشاره به مشکلات بنگاه‌های تولیدی کشور در تامین نقدینگی مورد نیاز خود در روزهای پایانی سال، اظهار کرد:  این طرح که حدود دو میلیون نفر مشمول دارد، می تواند نقش موثری در افزایش خرید مشمولان طرح داشته باشد.

  ایمانی تصریح کرد: بانک صادرات ایران در چارچوب مسئولیت اجتماعی خود تا کنون اقدامات مثبتی را در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه، پرداخت تسهیلات دارویی که تحسین و تقدیر وزیر محترم بهداشت را به دنبال داشت، ساخت بیمارستان و مواردی از این دست به ثمر رسانده است و از این منظر، در شبکه بانکی کشور شاخص بوده و عملکرد قابل دفاعی داشته است.

  او افزود: پیش از اجرای طرح ضیافت، این بانک به منظور افزایش قدرت خرید افراد تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری تا سقف ٥٠٠ میلیون ریال در قالب تسهیلات طرح همیان به آنها پرداخت کرده است.

  اجرای ٣ طرح بزرگ‌تر و کامل‌تر در سال آینده

  محسن سیفی، عضو هیات‌مدیره بانک صادرات ایران نیز در مراسم رونمایی از سامانه ضیافت، با اشاره به مشکلات نقدینگی در کشور، پرداخت‌های اعتباری، تامین مالی غیرنقدی تامین‌کنندگان و سرویس‌های اعتباری برای مصرف‌کنندگان را گریزناپذیر دانست.

  سیفی با بیان این که راه‌اندازی سامانه ضیافت نشان داد، ظرفیت‌های قابل توجهی در بانک صادرات ایران وجود دارد، از رونمایی و اجرای سه طرح دیگر در سال ١٤٠٢ خبر داد و گفت: اولین طرح پس از طرح ضیافت، در اردیبهشت یا خرداد سال آینده که جامعه گسترده‌تری نسبت به این طرح دارد، برای جامعه‌ای که حقوق خود را از بانک صادرات ایران دریافت می‌کنند، اجرا خواهد شد که از نظر جمعیت تحت پوشش، طرح بزرگتری است و از منظر استفاده از تجربه طرح ضیافت، طرح کامل‌تری خواهد بود.

  به گفته عضو هیات‌مدیره بانک صادرات ایران، پیش‌بینی می‌شود، مشمولان از طرح ضیافت استقبال خوبی داشته باشند و با استفاده از اعتبارت تخصیصی این طرح، کالاهای مورد نیاز خود را در فاصله نیمه شعبان تا عید فطر خریداری کنند.

  به گفته سیفی، بازنشستگان و وظیفه‌بگیران صندوق‌های بازنشستگی کشوری و فولاد که حقوق‌شان در شعب این بانک پرداخت می‌شود، می‌توانند تا ١٧ اسفندماه سال جاری در سایت بانک صادرات ایران به نشانی: https://ziyafat.bsi.ir در طرح «ضیافت» ثبت‌نام کنند و از ٢٢ اسفندماه برای خرید حداکثر تا سقف ١٥ میلیون تومان با مراجعه به فروشگاه‌های زنجیره‌ای طرف ‌قرارداد «رفاه» و «گروه انتخاب» و شرکت های زیر مجموعه دو  فروشگاه بزرگ به صورت اعتباری اقدام کنند.

  برای مشاهده گزارش تصویری اینجا را کلیک کنید.

  شما می توانید این مطلب را ویرایش نمایید

  این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

  بانک مرکزی

  بانک صادرات عید فطر

  منبع مطلب : www.farsnews.ir

  مطالب مرتبط با «طرح ضیافت»

  در قالب "طرح ضیافت" و با همکاری بانک صادرات اجرا شد؛

  ارائه تسهیلات اعتباری ۸ و ۱۵میلیون تومانی برای کالاهای مصرفی و با دوام به بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری/ مهلت ثبت‌نام در سامانه بانک صادرات تا ۱۷ اسفندماه

  ۱۴/اسفند/۱۴۰۱

  بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری که مشمول طرح ضیافت شده و «برای آنها پیامک دعوت» از سوی بانک صادرات ارسال شده است می‌توانند از تاریخ ۱۳ تا ۱۷ اسفندماه در طرح «ضیافت» بانک صادرات ثبت نام و تا سقف مبلغ ۸ یا ۱۵ میلیون تومان به صورت اعتباری از فروشگاه‌های زنجیره‌ای منتخب خرید […]

  آخرین مطالب «طرح ضیافت»

  ارائه تسهیلات اعتباری ۸ و ۱۵میلیون تومانی برای کالاهای مصرفی و با دوام به بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری/ مهلت ثبت‌نام در سامانه بانک صادرات تا ۱۷ اسفندماه

  منبع مطلب : www.cspf.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید