این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ضمن خدمت فر

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ضمن خدمت فر را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

  در این مقاله در مورد سایت سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir صحبت کردیم و نحوه ورود و ثبت نام در سایت ضمن خدمت فرهنگیان را آموزش دادیم.

  سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir

  اگر در مورد سامانه ضمن خدمت فرهنگیان سوالی دارید

  اگر در مورد سامانه ضمن خدمت فرهنگیان سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir

  ثبت نام در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir

  دوره های رایگان سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir

  مشکل در ورود به سامانه ltms

  آموزش سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

  بارگذاری عکس در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

  نصب برنامه ضمن خدمت فرهنگیان

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir یکی از سایت هایی است که وزارات آموزش و پرورش به منظور ارائه آموزش های لازم به معلمان و کارکنان خود ایجاد نموده است. با توجه به نقش مهم و حیاتی معلمان در تعلیم و تربیت دانش آموزان، لازم است همواره از بهترین روش های آموزشی آگاهی داشته و در تدریس خود از آن ها استفاده نمایند. در همین راستا، اداره آموزش و پرورش اقدام به برگزاری دوره هایی تحت عنوان دوره ضمن خدمت برای دبیران و کارمندان این ارگان می کند. همان طور که از نام این دوره ها هم مشخص است، آموزش های لازم را در موضوعات مختلف هم زمان با خدمت معلمان به آن ها ارائه می دهد. در گذشته نام نویسی و شرکت در این دوره ها به صورت حضوری انجام می گرفت. اما در حال حاضر، سایت ضمن خدمت فرهنگیان امکان نام نویسی مشمولین را به صورت غیر حضوری فراهم کرده است. بنابراین، متقاضیان با مراجعه به این سامانه می توانند ثبت نام در دوره های گوناگون را انجام دهند.

  با توجه به این که شرکت در دوره های ضمن خدمت آموزش و پرورش برای همه کارکنان از جمله معلمان اجباری است، همه این افراد باید شناخت مناسبی از سایت سامانه ضمن خدمت فرهنگیان به نشانی ltms.medu.ir داشته باشند. این گونه به راحتی می توانند به سامانه وارد شده و نام نویسی شان را در دوره های مربوطه انجام دهند. با توجه به اهمیت این سایت برای معلمان و سایر کارکنان آموزش و پرورش که باید در دوره ها شرکت کنند، در این مطلب نحوه ورود به آن را به صورت کامل بیان می کنیم. هم چنین روش ثبت نام در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان را توضیح خواهیم داد تا به سادگی بتوانید اقدامات لازم در این رابطه را انجام دهید. پس اگر شما هم جزء کسانی هستید که باید در دوره های ضمن خدمت آموزش و پرورش شرکت کنید، با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم را در مورد این سامانه، روش کار با آن و نام نویسی در دوره ها به دست آورید.

  ورود به سایت سامانه ضمن خدمت فرهنگیان

  ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir

  همان گونه که اشاره کردیم، وزارت آموزش و پرورش با ایجاد سامانه ضمن خدمت فرهنگیان امکان بهره مندی از خدمات متعددی را در این حوزه برای معلمان و سایر کارمندان آموزش و پرورش فراهم کرده است. از جمله مهم ترین خدمات این سایت می توان به مشاهده لیست دوره های موجود و ثبت نام در آن ها اشاره نمود. بنابراین، معلمان و سایر کارکنان آموزش و پرورش دیگر نیازی به مراجعات حضوری جهت نام نویسی در این دوره ها نداشته و می توانند از همین طریق ثبت نام شان را انجام دهند. البته اولین گام برای استفاده از خدمات مختلف سایت ضمن خدمت فرهنگیان وارد شدن به آن است که کاربران باید با روش انجام این کار آشنایی داشته باشند. با توجه به این موضوع، در این قسمت نحوه ورود به سامانه مذکور را به صورت کامل برای تان آورده ایم تا جهت این امر با مشکلی رو به رو نشوید.

  برای این کار لازم است یک سری مراحل ساده را پشت سر بگذارید که در ادامه به آن ها پرداخته ایم. این مراحل مورد نیاز برای وارد شدن به سامانه مذکور به شرح زیر می باشند.

  ۱ابتدا باید نشانی اینترنتی این سامانه یعنی ltms.medu.ir را در مرورگر خود قرار داده و جست و جو نمایید. برای استفاده از این سامانه می توانید از سیستم های رایانه ای یا گوشی های موبایل استفاده کرده و از این نظر با محدودیتی مواجه نخواهید بود

  ۲بعد از این که آدرس فوق را سرچ کردید، اولین سامانه بالا آمده در لیست نتایج گوگل با عنوان « LTMS - وزارت آموزش و پرورش» را انتخاب کرده و به آن وارد شوید.

  ۳در ادامه به صفحه اصلی این سایت وارد شده و شکل زیر را مشاهده می کنید. اکنون امکان ثبت نام در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ، مشاهده لیست دوره ها و نام نویسی در آن ها برای تان وجود دارد.

  با طی کردن این چند مرحله ساده می توانید به سامانه مربوط به دوره های ضمن خدمت فرهنگیان وارد شده و از خدمات آن استفاده کنید. در ادامه روش ثبت نام در این سایت را هم توضیح خواهیم داد تا به راحتی بتوانید نام نویسی تان را انجام دهید.

  بیشتر بخوانید: سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  ثبت نام در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir

  اکنون که روش ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان را فرا گرفتید، جهت وارد شدن به آن با مشکلی مواجه نخواهید شد. اما برای این که بتوانید در دوره های مختلف ضمن خدمت نام نویسی کرده یا از سایر خدمات این سایت استفاده کنید، باید ثبت نام تان را با موفقیت انجام دهید. بنابراین، همه افرادی که نیاز به استفاده از این سامانه برای نام نویسی و شرکت در دوره های ضمن خدمت دارند، باید روش ثبت نام در آن را هم دانسته و در اسرع وقت اقدامات مورد نیاز را انجام دهند. به همین خاطر، در این بخش نحوه ثبت نام در سایت ضمن خدمت فرهنگیان را بیان می کنیم تا در صورت نیاز به راحتی بتوانید نام نویسی تان را در این سامانه انجام داده واطلاعات کاربری دریافت نمایید. بعد از این که اطلاعات کاربری تان را دریافت کردید، می توانید با کمک آن ها به سامانه وارد شده و در دروه های ضمن خدمت مورد نظرتان شرکت کنید.

  برای ثبت نام در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان هم مانند ورود به این سایت لازم است اقداماتی را انجام دهید که در این قسمت به صورت مرحله به مرحله آن ها را توضیح داده ایم. این اقدامات لازم جهت نام نویسی در این سامانه و دریافت اطلاعات کاربری به شرح زیر می باشند.

  منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

  ضمن خدمت

  ورود به سایت ضمن خدمت فرهنگیان www.ltms.medu.ir, سامانه ضمن خدمت آموزش و پرورش LTMS, ثبت نام انواع آزمونهای ضمن خدمت

  ضمن خدمت – ورود به سایت سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir

  کد خبر: 16642

  تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱

  ltms.medu.ir ، اخبار آموزش و پرورش ، اخبارضمن خدمت ، اخبارفرهنگیان ، افزایش حقوق ، بخشنامه آموزش و پرورش ، بخشنامه کارگزینی ، پربازدید ، خبر فرهنگیان ، خبروزارت آموزش و پرورش ، سایت های آموزش وپرورش کشور ، سوالات ابتدائی ، صدای معلم ، صفحه نخست

  ضمن خدمت – ورود به سایت سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir

  4 از 1553 رای

  ورود به سایت سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir

  ورود به سایت سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir

  ورود به سایت سامانه ضمن خدمت فرهنگیان ltms.medu.ir

  آدرس جدید سایت ضمن خدمت فرهنگیان

  http://Ltmsazmoon.medu.ir

  ثبت نام دو ضمن خدمت برای فرهنگیان در کل کشور فعال شد

  ۹۹۵۰۶۴۳۷: قراٌْئت قرآن کریم (روخوانی و روان خوانی) (سطح مقدماتی)

  مجری : حوزه ستادی-حوزه ستادی محل اجرا : سامانه LTMS کاملا رایگان ریال۹۱۴۰۰۴۷۸ : روابط انسانی در مدرسه!×مجری : حوزه ستادی-حوزه ستادی محل اجرا : سامانه LTMS کاملا رایگان ریال

  چقدر این خبر مفید بود؟ راضی هستید

  روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

  میانگین امتیاز 2.9 / 5. تعداد امتیاز: 467

  آیا از مطلب بالا راضی هستید؟

  مشاهده فیش آبان و علی الحساب رتبه بندی فرهنگیان اینجا بخوانید

  نمونه فیش  حقوقی آبان  فرهنگیان  در کانال خبری فرهنگیان در ایتا دانلود کنید

  نظرات + سوالات خودتان را ارسال کنید

  تبلیغات متنی

  تبلیغات شما در این مکان

  سلام مربی طرح امین هم میتونه در دوره ضمن خدمت ثبت نام کنهالبته دوره ضمن خدمت کلاس اول رو گذرونده بصورت مجازی

  به این نظر امتیاز بده

  سلام منمربی طرح امین هم میتونه در دوره ضمن خدمت ثبت نام کنه

  به این نظر امتیاز بده

  سلام برای عینک که خیلی ضعیف شده چطور اقدام کنم ؟؟

  به این نظر امتیاز بده

  ایا مربیان طرح شهید بهنام محمدی استخدام می شوند ؟؟؟

  آرمان علی وروی که شهید شدند روحشون شاد از مربیان طرح شهید بهنام محمدی بودند

  به این نظر امتیاز بده

  سلام خسته نباشید بپرسم چطور وارد سایت این فرهنگیان باید بشیم وامتحان چطوری نمونه سوال از کجاست ممنون میشم

  به این نظر امتیاز بده

  سلام چراتمام رشته هارومیخوان بغیرازمدیریت دولتی وبازرگانیخب این رشته هاروهم توی لیست اضافه کنین

  به این نظر امتیاز بده

  سلام چراتمام رشته هارومیخوان بغیرازمدیریت دولتی وبازرگانیخب این رشته هاروهم توی لیست اضافه کنین

  به این نظر امتیاز بده

  نظری ندارم

  به این نظر امتیاز بده

  سلام وقتتون بخیر

  چرا قسمت ثبت نام کد مدرسه را که وارد میکنم پیام کد مدرسه نادرست است می‌آید؟

  به این نظر امتیاز بده

  سلام چهار تخته خریداری کرده درب دکان خودتان را تخته کنید عرضه ی خدمات ندارید تعطیل کنید

  به این نظر امتیاز بده

  باسلام چرا ساعت ورود به آزمون برای من زده زمان آزمون شما تمام شده ساعت مشخص شده واردمی شوم میزنه زمان آن تمام شده است .آزمون امر به معروف ونهی ازمنکر من نتونستم شرکت کنم میشه آنرا مجددا تکرار کنید.

  به این نظر امتیاز بده

  من باز نشسته ۱.۷.۱۴۰۰ هستم فرم رتبه بندی پر کردم ولی مستندات که سجاق می شود حذف شده و ضمن خدمت نیز صفر است در حالی که بنده ۱۶۳۴ ساعت ضمن دارم لطفا رسیدگی کنید

  به این نظر امتیاز بده

  سلام لطفا برای ما بازنشسته های که یکسال باز نشست شدیم. برای رتبه بندی وضمن خدمتمون. کپی داریم. سایتش. بارز کنید که ما مدارک. رو بار گذاری کنیم

  به این نظر امتیاز بده

  سلام من بازنشسته هستم. تا ۳۱و۶ ۴۰۰ ۱ سرکار بودم. الان برا رتبه بندی. ضمن خدمت منو. ۰ زده. در صورتی که ۲۰۰۰ یاعت ضمن خدمت گذروندم. خواهش میکنم. رسیدگی کنید. یه هفته بیشتر وقت نداره. اگر حقی از ما ضایع بشع مقصر شما هستید

  به این نظر امتیاز بده

  چرا ساعت ضمن خدمت های من نشان داده نمی شود؟ نام کاربری همان کد ملی را درست وارد می کنم خطا ارسال میشود

  من بعد از ۳۱ سال خدمت و بیش از ۱۰۰۰ ساعت ضمن خدمت در رتبه بندی ساعات من خدمت صفر زده شده

  به این نظر امتیاز بده

  با سلام وعرض ادب ایا رتبه بندی برای ما بازنشسته ها ی معلم که یکسال بازنشست شدیم هم شامل میشه چطور اقدام کنیم وقتی کد پرسنلی نداریم؟! ما مدارکی نداریم همش در اداره است ومدرسه اکه باشه حذف نکرده باشن!!

  به این نظر امتیاز بده

  با سلام ورود به سامانه ضمن خدمت برای ما بازنشسته ها امکان پذیر نمیباشد در ضمن مدرسه هم با ما همکاری نمیکند لطفا راهنمایی کنید برای رتبه بندی . تمام مدارک در سامانه اداره توسط مدرسه ارسال شده قبلا ، حالا ما کجا دنبال مدارک برویم وجواب سریالا وسرکاری بما ندهند؟لطفا رسیدگی کنید به خواسته ما به تاریخ پیوسته های بازنشسته که یک سال باز نشست شدیم .با تشکر از رحمات شما مسئولین دلسوز🍃

  به این نظر امتیاز بده

  باسلام من یک ساله که بازنشست شده ام از کجا وچطور ساعات ضمن خدمتم رو که گذراندم مشاهده کنم بتونم یک نمونه از ان داشته باشم؟ در ضمن ما چطور برای رتبه بندی اقدام‌کنیم در صورتی که سایتی برای بارگذاری نداریم؟

  به این نظر امتیاز بده

  خیر

  به این نظر امتیاز بده

  سلام من کد پرسنلی ندارم باید چه کاری انجام بدم؟

  به این نظر امتیاز بده

  سلام من مربی پیش دبستان هستم برای ورود باید رمز عبور چی بزنم؟اگر از سمت مدرسه ثبت نام شده باشم رمز عبور رو اونا میدونن؟

  به این نظر امتیاز بده

  من تازه ثبت نام انجام دادم میخواستم ببینم دوره جدید از کی شروع میشه؟؟

  منبع مطلب : apahkam.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید