این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شهید مختار مومنی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شهید مختار مومنی را از این سایت دریافت کنید.

  اعلام برنامه های مراسم وداع، تشییع و خاکسپاری شهید مومنی در خمینی شهر

  معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان برنامه های مراسم وداع، تشییع و خاکسپاری شهید مدافع امنیت سرهنگ دوم مختار مؤمنی که در درگیری با اشرار مسلح در بمپور استان سیستان و بلوچستان به فیض عظیم شهادت نائل آمده بود را اعلام کرد.

  اعلام برنامه‌های مراسم وداع، تشییع و خاکسپاری شهید مومنی در خمینی‌شهر

  ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۸اخبار استانهااخبار اصفهان

  معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان برنامه‌های مراسم وداع، تشییع و خاکسپاری شهید مدافع امنیت سرهنگ دوم مختار مؤمنی که در درگیری با اشرار مسلح در بمپور استان سیستان و بلوچستان به فیض عظیم شهادت نائل آمده بود را اعلام کرد.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، به نقل از روابط عمومی پایگاه خبری پلیس سرهنگ جهانگیر کریمی اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته ساعت 19 امشب پیکر مطهر شهید مدافع امنیت سرهنگ دوم مختار مؤمنی وارد فرودگاه شهید بهشتی اصفهان شده و مورد استقبال مقامات و مردم شهیدپرور استان قرار گرفته و ساعت 20 و 30 دقیقه امشب مراسم وداع با پیکر شهید در مسجد جامع دستگرد شهرستان خمینی شهر برگزار می‌شود.

  وی در خصوص نحوه تشییع و خاکسپاری این شهید گفت: مراسم تشییع در ساعت 12 و 30 دقیقه فردا پنجشنبه 6 بهمن‌ماه از در منزل شهید واقع در خمینی‌شهر، دستگرد، رو به روی بهداری به سمت امامزاده سید محمد ابن زیدابن علی ابن الحسین(ع) این شهرستان برگزار خواهد شد.

  معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان بیان کرد: در ادامه مراسم یادبود شهید گرانقدر ساعت 8 و 30 دقیقه تا 11 و 30 دقیقه صبح روز جمعه 7 بهمن ماه در مسجد جامع دستگرد شهرستان خمینی شهر برگزار خواهد شد که از همه مردم ولایی و شهیدپرور اصفهان و خمینی شهر دعوت می‌کنیم در مراسم وداع، تشییع و خاکسپاری و مجلس یاد بود این شهید شرکت کرده و موجب تسلی خاطر خانواده وی را فراهم آورند.

  گفتنی است، شهید سرهنگ دوم مختار مؤمنی ساکن خمینی‌شهر که در سیستان و بلوچستان مشغول انجام خدمت بود روز سه‌شنبه 4 بهمن ماه به همراه یکی دیگر از همرزمان خود در درگیری با اشرار مسلح در شهرستان بمپور این استان به فیض عظیم شهادت نائل آمد.

  انتهای پیام/163/ R41346/P/S6,51/CT12

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  شهید مختار مومنی موگوئی، شهید فراجا مختار مؤمنی،

  شهید مختار مومنی موگوئی، شهید فراجا مختار مؤمنی موگوئی، شهید مدافع وطن مختار مومنی موگوئی، شهید انتظامی مختار مومنی موگوئی، شهید ناجا مختار مومنی موگوئی، شهید سیستان و بلوچستان مختار مومنی مو

  شهید مختار مومنی موگوئی

  تاریخ شهادت : 1401/11/04

  اطلاعات فردی

  زندگینامه

  وصیت نامه

  خاطرات

  علت شهادت

  تولیدات

  فیلم

  صوت

  تصاویر

  موضوعات مرتبط با شهید والا مقام :

  اخبار گالری ویدئو

  منبع مطلب : shohadanaja.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید