این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  شماره پشتیبانی سامانه یکپارچه خودرو

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  شماره پشتیبانی سامانه یکپارچه خودرو را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه فروش یکپارچه خودرو sale.iranecar.com

  در این مقاله، سامانه فروش یکپارچه خودرو sale.iranecar.com معرفی شده و نحوه ورود به سایت اعلام نتایج خرید خودرو 1402 از طریق این سامانه، توضیح داده شده است.

  سامانه فروش یکپارچه خودرو sale.iranecar.com

  سامانه فروش یکپارچه خودرو sale.iranecar.com، سامانه ای بوده که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، با هدف عرضه متناسب با تقاضای خودرو، در کشور و حذف تدریجی طرح قرعه کشی فروش و خرید ماشین، راه اندازی شده است. متقاضیان، می توانند با ورود به سایت اعلام نتایج خرید خودرو​ ۱۴۰۲ و انجام ثبت نام، برای خرید خودرو از طریق آن، اقدام نمایند.

  برای مشاوره سامانه فروش یکپارچه خودرو

  برای مشاوره سامانه فروش یکپارچه خودرو

  اجرای طرح قرعه کشی فروش و خرید خودرو، در طی سه سال گذشته، با نارضایتی های بسیاری در جامعه، همراه بوده؛ به نحوی که این طرح، با انتقادات گسترده ای مواجه شده است. به همین دلیل، با روی کار آمدن دولت سیزدهم، رئیس جمهور منتخب، اقدام به صدور یک دستور 8 ماده ای و ابلاغ آن به وزارت صمت کرده که ضمن این ابلاغیه، دستوراتی را در رابطه با صنعت خودرو، صادر نمود.

  یکی از موارد مورد نظر رئیس جمهور، در دستور هشت ماده ای، تغییر در نحوه عرضه خودرو از سوی شرکت های خودرو سازی، بوده که در اجرای این دستور، سامانه ای تحت عنوان سامانه فروش یکپارچه خودرو، توسط وزارت صمت، راه اندازی شد و با توقف فروش ماشین، به روش قرعه کشی، متقاضیان، ملزم هستند تا با ورود به سایت اعلام نتایج خرید خودرو​ 1402 و انجام مراحل ثبت نام، برای خرید خودرو از طریق این سامانه، اقدام نمایند.

  با توجه به توضیحات فوق، در این مقاله، ابتدا، به معرفی سامانه فروش یکپارچه خودرو sale.iranecar.com، پرداخته؛ سپس در ادامه، نحوه ورود به سایت و ثبت نام در آن، توضیح داده شده و در پایان نیز، به بررسی نحوه خرید ماشین از طریق سایت فروش یکپارچه خودرو ۱۴۰۲​ می پردازیم.

  برای ورود به سامانه فروش یکپارچه خودرو کلیک کنید .

  کاربران برای ورود به سامانه فروش یکپارچه خودرو باید به سایت sale.iranecar.com مراجعه کنند.

  معرفی سامانه فروش یکپارچه خودرو sale.iranecar.com

  یکی از مهم ترین مشکلاتی که در سال های اخیر، اقتصاد  کشور ما با آن مواجه بوده، بحث تورم و افزایش سرسام آور قیمت ها می باشد که زندگی اقشار مختلف جامعه و سطح فعالیت های تولیدی را تا حد زیادی، تحت تاثیر خود قرار داده و تبعات منفی بی شماری را با خود، به همراه داشته است.

  جهت کسب اطلاعات از شرایط قانونی خرید و فروش حواله خودرو کلیک کنید.

  یکی از بخش های اقتصاد که از تبعات تورم و آثار منفی آن، متاثر شده، صنعت تولید خودرو می باشد. تحت تاثر این آثار منفی، از سال هزار و سیصد و نود و هشت، دو شرکت خودرو سازی دولتی کشور، یعنی سایپا و ایران خودرو، اعلام کردند که که به دلیل افزایش هزینه تولید خودرو و کاهش تولید در مقایسه با تقاضا، از این پس عرضه و فروش خودروهای این دو شرکت، به روش قرعه کشی، انجام می گیرد.

  قرعه کشی فروش و خرید ماشین، در طی سه سال گذشته و در چند مرحله، انجام گرفته و هرچند، برخی از افراد متقاضی، موفق به شرکت در قرعه کشی و خرید خودرو مورد نظر خود شده، اما این روش فروش، با نارضایتی های بسیاری در جامعه، همراه بوده؛ به نحوی که این طرح، با انتقادات گسترده ای مواجه شده است.

  وکالت تعویض پلاک خودرو، وکالتی بوده که فروشنده خودرو به خریدار آن، اعطا نموده و به موجب آن، خریدار ماشین، می تواند بدون نیاز به حضور فروشنده، برای تعویض پلاک خودرو اقدام نماید. هزینه این وکالت در سال 1402، در حدود مبلغ 150 هزار تومان می باشد.

  با روی کار آمدن دولت سیزدهم و با توجه به وجود این مشکلات و نارضایتی ها، رئیس جمهور منتخب، اقدام به صدور یک دستور 8 ماده ای و ابلاغ آن به وزارت صنعت، معدن و تجارت کرده که ضمن این ابلاغیه، دستوراتی را در رابطه با افزایش تولید خودرو، تولید خودروی اقتصادی، بهبود کیفیت خودروهای تولیدی و رفع مشکلات ناوگان حمل و نقل عمومی، صادر نمود.

  یکی از موارد مورد نظر رئیس جمهور، در دستور هشت ماده ای به وزارت صمت، تغییر در رویه و نحوه فروش و عرضه ماشین از سوی شرکت های خودرو سازی داخلی و خرید آن از سوی مردم بوده که این امر، موضوع بند 5 دستور ابلاغ شده به وزارت صمت می باشد.

  وکالت خرید و فروش خودرو ۱۴۰۲، وکالتی بوده که در آن، وکیل، می تواند، با توجه به حدود اختیاراتش، نسبت به فروش خودروی موکل یا خرید ماشین برای او، اقدام کند.

  بر اساس بند 5 دستور مزبور، وزارت صنعت، معدن وتجارت، موظف شده است تا با هدف افزایش رضایت مندی اقشار مختلف جامعه، از طریق افزایش عرضه خودرو، روند فروش و خرید ماشین، از طریق قرعه کشی را حذف کرده و رویه مناسب جایگزینی را برای فروش و خرید خودرو، ارائه نماید.

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  سامانه یکپارچه فروش خودرو

  در این مطلب سامانه یکپارچه فروش خودرو به نشانی sale.iranecar.com معرفی شده و نحوه ثبت نام خودرو در سایت یکپارچه فروش خودرو شرح داده شده است.

  سامانه یکپارچه فروش خودرو sale.iranecar.com

  اگر در خصوص ثبت نام سامانه یکپارچه فروش خودرو سوالی دارید

  اگر در خصوص ثبت نام سامانه یکپارچه فروش خودرو سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  ورود به سامانه یکپارچه فروش خودرو sale.iranecar.com

  ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو sale.iranecar.com

  شرایط ثبت نام سامانه یکپارچه فروش خودرو

  راهنمای خرید در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

  پشتیبانی سامانه یکپارچه فروش خودرو

  خودرو سازان سامانه تخصیص خودرو یکپارچه

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  سامانه یکپارچه فروش خودرو به نشانی اینترنتی sale.iranecar.com سایت متمرکز خرید خودرو است که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور تخصیص خودرو و  ثبت نام خرید خودرو  ایجاد شده است. در سال های اخیر،‌ به دلایل مختلف از جمله جلوگیری از ورود خودرو به کشور، تقاضا برای خرید اتومبیل تا حد زیاد افزایش پیدا کرد. به گونه ای که تولیدات شرکت های داخلی از جمله سایپا و ایران خودرو پاسخ گوی آن نبود. به همین خاطر، فرآیند قرعه کشی خریداران نهایی محصولات نه چندان فراوان این شرکت ها را تعیین می کرد. هر یک از شرکت های خودروساز در این سال ها یک سامانه اختصاصی برای خرید خودرو داشتند و علاقه مندان به خرید محصولات هر شرکت، باید به صورت جداگانه در سامانه مربوطه ثبت نام می کردند. در این میان، نارضایتی هایی هم وجود داشته و گاهی اوقات شبهاتی در مورد برگزاری صحیح قرعه کشی مطرح می شد. از این رو، وزارت صمت سایت یکپارچه تخصیص خودرو را ایجاد کرده تا به همه این مشکلات پایان دهد.

  به این ترتیب، از این به بعد تمام محصولات شرکت های خودروسازی از جمله ایران خودرو و سایپا از طریق این سامانه ارائه می شوند. کسانی که قصد خرید خودرو دارند، ابتدا باید در این سامانه ثبت نام کنند. در ادامه طرح های فروش در بازه های زمانی مختلف ارائه شده و علاقه مندان می توانند نسبت به نام نویسی در این طرح ها اقدام نمایند. اولین بار لازم است ثبت نام اصلی را انجام دهید تا دفعات بعد تنها با سرچ کردن آدرس سامانه، امکان ورود به آن و شرکت در طرح های فروش را داشته باشید. خرید خودرو در این سایت هم تا زمانی که عرضه و تقاضای موجود در بازار برابر شوند، به صورت قرعه کشی انجام می گیرد. با توجه به این که از حالا شرکت در طرح های فروش تنها از این طریق امکان پذیر است، در این مقاله نحوه ورود و ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو را به صورت کامل برای تان توضیح می دهیم.

  آدرس سامانه یکپارچه فروش خودرو

  ورود به سامانه یکپارچه فروش خودرو sale.iranecar.com

  وزارت صمت در دولت جدید از همان ابتدای کار دنبال راهی بود تا بتواند شرایط بازار خودرو را کنترل کرده و سر و سامان دهد. با توجه به روند فعالیت نه چندان منظم سایت های ایران خودرو و سایپا، ایجاد یک سامانه یکپارچه برای خرید خودرو اولین قدم در این راستا بوده است. این وزارت خانه قصد دارد با راه اندازی این سامانه، کنترل کاملی روی فرآیند فروش محصولات شرکت های مختلف داشته باشد. به این ترتیب، همه داوطلبان خرید خودرو شرکت های مختلف باید ثبت نام در سامانه فروش خودرو جدید را انجام داده و از این به بعد از طریق آن در طرح های فروش شرکت کنند. از آن جایی که این سامانه به تازگی ایجاد شده، ممکن است بسیار از مردم و خریداران خودرو شناخت زیادی از آن نداشته باشند. به همین خاطر، در این بخش نحوه وارد شدن به سامانه یکپارچه فروش خودرو را به صورت مفصل برای تان آورده ایم تا جهت این امر با مشکلی رو به رو نباشید.

  برای ورود به سایت یکپارچه فروش خودرو کافی است چند مرحله ساده را طی کنید که در این جا آن ها را ذکر کرده ایم:

  ۱ ابتدا باید نشانی اینترنتی این سایت یعنی sale.iranecar.com را در مرورگر خود قرار داده و جست و جو نمایید. برای ورود به این سامانه می توانید از طریق گوشی های موبایل یا سیستم های رایانه ای اقدام کنید. اما برای این که در حین ثبت نام اولیه یا شرکت در طرح های فروش با خطا و مشکل رو به رو نشوید، حتما از رایانه یا لپ تاپ استفاده کنید.

  ۲ بعد از این که آدرس سایت اصلی را سرچ کردید، اولین سایت بالا آمده در لیست نتایج گوگل با همین نشانی را انتخاب کرده و بر روی آن کلیک نمایید.

  ۳ در ادامه به صفحه اصلی سایت وارد شده و شکل زیر را مشاهده می کنید. اکنون امکان ثبت نام در این سایت و شرکت در طرح های مختلف برای تان وجود دارد.

  در این قسمت روش ورود به سایت جدید ایجاد شده توسط وزارت صمت به منظور فروش خودرو را بیان کردیم. در ادامه نحوه ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو را هم توضیح می دهیم تا بعد از وارد شدن به این سایت، به راحتی بتوانید نام نویسی تان را انجام داده و از آن جهت شرکت در طرح های فروش مختلف استفاده کنید.

  نتایج قرعه کشی سامانه تخصیص یکپارچه خودرو

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو sale.iranecar.com

  اکنون که روش ورود به سامانه یکپارچه فروش خودرو به نشانی اینترنتی sale.iranecar.com را می دانید، به سادگی می توانید وارد این سایت شده و جهت این امر با مشکلی مواجه نخواهید شد. اما همان گونه که اشاره کردیم، تمامی داوطلبانی که قصد استفاده از این سامانه به منظور خرید خودرو را دارند، لازم است ابتدا ثبت نام شان را انجام داده باشند. بنابراین، اگر شما هم جزء کسانی هستید که قصد شرکت در قرعه کشی خرید محصولات شرکت های داخلی را دارید، باید ثبت نام سامانه فروش یکپارچه خودرو را انجام دهید . با توجه به این که سایت مذکور به تازگی توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت راه اندازی شده، بسیاری از کاربران شناخت زیادی از روش ثبت نام در این سامانه ندارند. در ادامه راهنمای نحوه نام نویسی برای خرید خودرو را ارائه می کنیم:

  ۱ برای ثبت نام سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ابتدا از نوار بالای صفحه سمت چپ گزینه «ورود و ثبت نام» را انتخاب کنید.

  منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  علیرضا 3 روز قبل
  1

  واقعا ملت بدبختی هستیم با مسوولینی بی کفایت

  از دیشب بیدار موندم ثبت نام کنم هنوز نتونستم امشب هم آخرین مهلتش است

  مهسا 3 روز قبل
  1

  تو رو خدا یه شماره تماس بزارید زنگ بزنیم

  برای من همش اررور میده اطلاعات حساب وکالتی شما پیدا نشد 😢 امروزم که روز آخره

  0
  احمد 3 روز قبل

  منم این مشکل دارم.یکی جواب بده خب

  ناشناس 4 روز قبل
  0

  من انصراف زدم پشیمون شدم الان باید چیکار کنم

  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید