این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سما جهانباز

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سما جهانباز را از این سایت دریافت کنید.

  آخرین اخبار: دستگیری دزدان سما جهانباز دختر اصفهانی [+ویدئو] 29 شهریور

  دستگیری سارقان سما جهانباز دختر گمشده در فضای مجازی بازتاب حائز اهمیتی داشته؛ با ما بمانید تا به جنبه‌های مختلف این موضوع بیشتر بپردازیم.

  آخرین اخبار: دستگیری دزدان سما جهانباز دختر اصفهانی [+ویدئو] 29 شهریور

  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۳ یداللهی ۳۳ Comments

  دستگیری سارقان سما جهانباز دختر گمشده در فضای مجازی بازتاب حائز اهمیتی داشته؛ با ما بمانید تا به جنبه‌های مختلف این موضوع بیشتر بپردازیم.

  آیا قرار است به این زودی‌ها دزدان دختر گمشده در شیراز که گویا اصفهانی هم بوده دستگیر شوند؟ با ما بمانید تا ماجرای دستگیری دزدان سما جهانباز را تا شایعه‌هایی که درباره این موضوع وجود دارد و بازتاب گسترده‌ای هم داشته است، به اطلاع شما همراهان عزیز برسانیم.

  آخرین اخبار: دستگیری دزدان سما جهانباز دختر اصفهانی [+ویدئو] 28 شهریور

  گرفتن دزدان دختر گمشده اصفهانی

  بسیاری از رسانه‌ها از بازداشت 3 مرد در ماجرای ناپدید شدن سما 22 ساله در شیراز و باز شدن گره کور در پرونده دختر اصفهانی حرف زده‌اند. اما سوال اینجاست ماجرای دستگیری واقعی است یا شایعه‌ای بیش نیست.

  پرونده قضائی ناپدید شدن ۴۲ روزه دختر ۲۲ ساله اصفهانی در شیراز، تحت بررسی است و تاکنون بسیاری از شایعات درباره وی در دست بررسی رسانه‌های مجازی می‌باشد. بتازگی انتشار فیلم سما دختر گمشده در شیراز در مصاحبه خانواده اش درباره روز ناپدید شدن و جریان گم شدن سما جهانباز دختر اصفهانی در شیراز جنجالی و خبرساز شده و در شبکه های اجتماعی با واکنش های زیادی همراه بوده و به یکی از بحث و جدل های تند و سوژه داغ روز شبکه اجتماعی تبدیل شده است.

  سردار قنبری، رئیس پلیس آگاهی فراجا درباره پرونده فقدان خانم جوان ۲۲ ساله اصفهانی که در سفر خانوادگی به شیراز مفقود شده، این‌طور گفته که:

  این پرونده در شیراز در حال پیگیری است. بحث در این پرونده موضوع فقدان است و غیر از این موضوع چیز جدیدی به دست نیاورده‌ایم. تیم ویژه ما در پلیس آگاهی فارس در حال رسیدگی به این پرونده است و ان‌شاءالله زودتر به نتیجه می‌رسیم و در خصوص آن هم اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

  بررسی و نقد روانشناختی و فلسفی مسئله‌ی گم شدن سما جهانباز در شیراز را در مقاله‌ی زیر بخوانید:

  بررسی پدیده ناپدید شدن سما جهانباز ؛ تحلیل فلسفی و روانشناختی

  فیلم مصاحبه با پدر سما جهانباز را ببینید:

  در پی انتشار خبر و کلیپی از ناپدید شدن یک دختر ۲۲ ساله در شیراز معاون دادستان مرکز استان و سرپرست دادسرای جنائی و جرائم امنیتی شیراز گفت:

  از لحظه دریافت گزارش مبنی بر عدم مراجعه نامبرده به منزل و تشکیل پرونده در مرجع انتظامی دستورات قضایی ویژه‌ای جهت پیگیری موضوع صادر شد.

  سما حدود ۲ ماه پیش در شیراز برای فروش قطعه طلای کوچکی به بازار رفته بود در حال بازگشت به خانه به یکباره ناپدید می‌شود مادر او می‌گوید که سما با من تماس گرفت و گفت یک ربع دیگر به خانه می‌رسد اما به مدت دو ماه است که ما همچنان چشم انتظار فرزندمان هستیم.

  به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، افشین محمدی دره شوری با بیان اینکه پرونده قضایی تحت نظر بازپرس شعبه ۱۳ دادسرای ویژه رسیدگی به امور جنایی و جرائم امنیتی شیراز در حال تحقیقات است بیان داشت:

  تا کنون 3 نفر در این خصوص بازداشت شده اند که 2 نفر به دلیل ارائه دلایل مثبت بی گناه و با رفع ظن آزاد شده و یک نفر کماکان در بازداشت به سر می‌برد.

  آنچه مسلم است همه توان پلیس و مقام قضایی معطوف به یافتن فرد گمشده است اما همکاری خانواده و مطلعین می تواند سرعت به نتیجه رسیدن تحقیقات را افزایش دهد.

  اما هنوز هم با توجه به این شرایط پس از گذشت پنجاه روز معمای دختر گمشده اصفهانی در شیراز هنوز حل نشده و مشخص نیست او کجاست؟ دوربین‌های مداربسته، تصاویر این دختر را تا زیر پل معالی‌آباد شیراز ثبت کرده، ولی پس از آن درست وقتی که او به زیر پل می‌رود تا سوار تاکسی شود، هیچ دوربینی آن اطراف نبوده تا او را نشان دهد.

  گفت‌وگو با خواهر دختر گمشده

  ما ساکن اصفهان هستیم. چند روز بود برای سفر به شیراز و خانه عمه‌ام رفته بودیم. قرار بود همان شب یا فردا صبحش همگی راه بیفتیم و به اصفهان برگردیم. روز بیست‌وپنجم تیرماه بود. سما ساعت ۷:۲۰ عصر، از خانه بیرون رفت تا برای خودش یک سری وسیله شخصی بخرد. به پاساژی در خیابان معالی‌آباد شیراز رفت. یکی دو ساعت بعد، حدود ساعت یک‌ربع به ۱۰ بود که سما خبر داد، در حال برگشتن به خانه است و یک ربع دیگر می‌رسد. پس از آن گوشی‌اش خاموش شد و دیگر هیچ خبری از او نداریم.

  استوری خواهر سما جهانباز دختر گمشده اصفهانی را ببینید:

  دستگیری 3 دزد دختر گمشده در شیراز

  بیشتر بخوانید:

  تصاویر جنجالی: استایل جذاب لیلا حاتمی روی فرش قرمز جشنواره ونیز 2022 [+عکس و فیلم]افشاگری: فیلم لو رفته حمید لولایی و جواد رضویان [+ویدئو کامل دوربین مخفی]لو رفته: چرا سما دختر اصفهانی در شیراز گم شد؟ [+فیلم و عکس]

  دستگیری سارقان سما جهانباز

  منبع مطلب : figar.ir

  (ویدئو) جزئیات جدید پرونده سما جهانباز؛ پیدا شدن دختر گمشده صحت دارد؟

  در مورد جزئیات جدید پرونده سما جهانباز، دختر گمشده، سردار قنبری، رئیس پلیس آگاهی فراجا گفته است که فعلا موضوع فقدان مطرح است؛ بنابراین فعلا داده‌های پلیس حکایت از قتل و مرگ او ندارد.

  (ویدئو) جزئیات جدید پرونده سما جهانباز؛ پیدا شدن دختر گمشده صحت دارد؟

  در مورد جزئیات جدید پرونده سما جهانباز، دختر گمشده، سردار قنبری، رئیس پلیس آگاهی فراجا گفته است که فعلا موضوع فقدان مطرح است؛ بنابراین فعلا داده‌های پلیس حکایت از قتل و مرگ او ندارد.

  حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۰۷۵۵ بازدید : ۱۴۰۳۶

  ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۹

  فرادید| بیش از دو ماه از گم شدن سما جهانباز، دختر  ۲۲ ساله اهل اصفهان در شیراز می‌گذرد و طبق آخرین اطلاعات او هنوز پیدا نشده است. هر چند برخی از رسانه‌های داخلی براساس داده‌های غیر قابل استناد و کذب مدعی شده اند که سما جهانباز پیدا شده، که صحت ندارد.به گزارش فرادید، در مورد جزئیات جدید پرونده سما جهانباز، دختر گمشده، سردار قنبری، رئیس پلیس آگاهی فراجا گفته است که فعلا موضوع فقدان مطرح است؛ بنابراین فعلا داده‌های پلیس حکایت از قتل و مرگ او ندارد.

  افشین محمدی دره شوری، معاون دادستان مرکز فارس هم زوایای تازه از پرونده را رسانه‌ای کرده است. او توضیح داده است که که تاکنون ۳ نفر در این خصوص بازداشت شده‌اند که ۲ نفر به دلیل ارائه دلایل مثبت بی‌گناه و با رفع ظن آزاد شده‌اند. اما هنوز یک نفر در بازداشت به سر می‌برد.

  اما او نگفته است که علت عدم آزادی این فرد دخالت در فقدان سما جهانباز بوده یا به دلایل دیگری همچنان در بازداشت است. با این وجود معاون دادستان مرکز فارس گفته که همه دستورات لازم قضایی به ضابطین برای باز شدن گره این پرونده صادر شده است.

  پدر سما جهانباز؛ به یابنده دخترم ۱۰۰ میلیون مژدگانی می‌دهم!

  سعید جهانباز، پدر دختر  ۲۲ ساله اهل اصفهان روز گذشته ویدیویی در فضای مجازی منتشر کرد که در آن تاکید می‌کند تا روز یکشنبه ۲۷ شهریور، خبری از پیدا شدن دخترشان به دست اش نرسیده است. جمله‌ای که ادعای برخی سایت‌ها و رسانه‌های داخلی را رد کرد.

  دانلود فیلم اصلی کد ویدیو

  او در ادامه این ویدیو نیز می‌گوید که بنا به توانایی مالی اش به فردی که دخترش را پیدا کند مژدگانی یکصد میلیون تومانی می‌دهد. سعید جهانباز، بعد هم از مردم درخواست می‌کند تا در یافتن دخترش سما به او کمک کنند.

  نپسندیدم 0 برچسب ها: سما جهانباز

  این خبر را به اشتراک بگذارید:

  faradeed.ir/000SoN بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی خبرنامه گزارش خطا بیشتر بخوانید

  از بین بردن پشه گلدان با این راهکار ساده

  ماجرای فروچاله و سقوط مهمانان در گودال تالار عروسی صومعه‌سرا

  نشان شجاعت آلمان برای یک ایرانی؛ چیا ربیعی کیست؟

  خواندنی ها

  همسرکشی به خاطر سوءظن

  راه‌های ساده و خانگی برای پاک کردن چربی روی کابینت

  (ویدئو) خاطره تأمل برانگیز بچه مهمونی در مورد چرخ و فلک

  زوایای تازه‌ای از پرونده سما جهانباز، دختر گمشده در شیراز

  ارسال نظرات

  منبع مطلب : faradeed.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید