این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سما جهانباز خبر جدید

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سما جهانباز خبر جدید را از این سایت دریافت کنید.

  آخرین اخبار: سما جهانباز دختر گمشده پیدا شده [29 شهریور] شایعه!

  رسانه‌ها گاهی با تیتر سما جهانباز دختر گمشده پیدا شده سعی در جریحه‌دار کردن خاطر برخی از انسان‌ها را دارند. اما ماجرا چیست؟

  آخرین اخبار: سما جهانباز دختر گمشده پیدا شده [29 شهریور] شایعه!

  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۰ یداللهی ۲ Comments

  رسانه‌ها گاهی با تیتر سما جهانباز دختر گمشده پیدا شده سعی در جریحه‌دار کردن خاطر برخی از انسان‌ها را دارند. اما ماجرا چیست؟

  خبر پیدا شدن سما جهانباز دختر اصفهانی که در شیراز گم شده بود سوالی است که ذهن بسیاری از مردم را معطوف خود کرده است فقط چند روز خبر سما در شبکه های اجتماعی و رسانه پر رنگ بود و حالا دیگر کسی پیگیر اخبار این دختر جوان نیست دختر ۲۲ سال ای که سرنوشت اش نامعلوم است! پدر و مادرش به شدت نگران هستند و روز و شب نمیشناسند وضعیت بسیار وحشتناکی را سپری می‌کنند.

  اعلام مژدگانی 100 میلیونی از طرف خانواده سما جهانباز +[فیلم]

  آخرین اخبار: سما جهانباز دختر گمشده پیدا شده [28 شهریور]

  پیدا شدن سما جهانباز, پیدا شدن دختر گم شده اصفهانی در شیراز

  آیا قرار است به این زودی‌ها دزدان دختر گمشده در شیراز که گویا اصفهانی هم بوده دستگیر شوند؟

  ماجرای تجاوز به امیرحسین خادمی و قتل وی

  پدر سما می‌گوید پلیس به من می‌گوید صبر کن! انگار من موبایلم یا وسیله‌ای را گم کرده‌ام جگر گوشه‌ام گم شده و این می‌تواند دردناکترین اتفاق برای یک انسان باشد که از سرنوشت فرزندشان اطلاعی ندارند و هر لحظه ممکن است خبر هولناکی برای آنها برسد.

  امیدواریم که هرچه سریعتر این دختر صحیح و سالم به آغوش خانواده اش بازگردد. خبرهایی در برخی از پیج های اینستاگرامی منتشر می‌شود مبنی بر این سما جهانباز پیدا شد! درحالی که صحت ندارد و جز نمک ریختن بر روی زخم خانواده جهانباز هیچ کمکی به آنها نمی‌کند لطفا اخبار شبکه‌های اجتماعی را به هیچ عنوان توجه نکنید خبرهایی که نه منبع دارند و نه اعتبار! اخبار را از رسانه های معتبر و خبرگزاری های رسمی دنبال کنید. از خانم جهانباز هیچ خبری نیست و هیچ ردی از او یافت نشده است.

  بیشتر بخوانید:سما جهانباز دختر گمشده اصفهانی کیست؟ [+عکس‌های لو رفته]سما جهانباز پیدا شد ؛ افشاگری پدر سما [+فیلم] از شایعه تا واقعیتبررسی پدیده ناپدید شدن سما جهانباز ؛ تحلیل فلسفی و روانشناختیفوری: فیلم لو رفته از سما جهانباز [+عکس‌های جدید]آخرین اخبار: علت گم شدن سما دختر اصفهانی در شیراز فاش شد؟ [+فیلم] 28 شهریور

  منبع مطلب : figar.ir

  در جستجوی سما

  «امیدمان نسبت به ‌روزهای اولی که فکر می‌کردیم ردی از سما در دوربین‌ها پیدا می‌کنیم کمتر شده، اما هیچ‌وقت ناامید نمی‌شویم... ما هنوز امیدواریم، امیدوار از اینکه به‌زودی خود شما با سما مصاحبه کنید و خبر سلامتی او منتشر شود...».

  استان اصفهان

  دوشنبه / ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ / ۰۸:۳۴

  دسته‌بندی: اصفهان

  کد خبر: 1401062820218

  منبع : نمایندگی دانشگاه اصفهان

  دو ماه و دو روز بی‌خبری از دختر گمشده اصفهانی؛

  دو ماه و دو روز بی‌خبری از دختر گمشده اصفهانی؛ در جستجوی سما

  ایسنا/اصفهان «امیدمان نسبت به ‌روزهای اولی که فکر می‌کردیم ردی از سما در دوربین‌ها پیدا می‌کنیم کمتر شده، اما هیچ‌وقت ناامید نمی‌شویم... ما هنوز امیدواریم، امیدوار از اینکه به‌زودی خود شما با سما مصاحبه کنید و خبر سلامتی او منتشر شود...».

  سما سیمیران جهانباز دختر ۲۲ ساله اصفهانی، تابستان امسال همراه خانواده‌اش به منزل یکی از اقوامشان در شیراز رفته بود. او شب بیست ‌و پنجم تیرماه برای فروش یک قطعه طلای کوچک به طلافروشی رفت و تلفنی به مادرش خبر داد ۱۵ تا ۲۰ دقیقه دیگر به خانه می‌رسد، اما بعد از این تماس گوشی‌اش خاموش شد و از آن روز تا حالا هیچ خبری از او نشده است!

  سردار قنبری، رئیس پلیس آگاهی فراجا درباره پرونده فقدان خانم جوان ۲۲ ساله اصفهانی که در سفر خانوادگی به شیراز مفقود شده، این‌طور گفته که «این پرونده در شیراز در حال پیگیری است. بحث در این پرونده موضوع فقدان است و غیر از این موضوع چیز جدیدی به دست نیاورده‌ایم. تیم ویژه ما در پلیس آگاهی فارس در حال رسیدگی به این پرونده است و ان‌شاءالله زودتر به نتیجه می‌رسیم و در خصوص آن هم اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.»

  افشین محمدی دره شوری، معاون دادستان مرکز استان و سرپرست دادسرای جنائی و جرائم امنیتی شیراز نیز با اشاره به اینکه «پرونده قضایی تحت نظر بازپرس شعبه ۱۳ دادسرای ویژه رسیدگی به امور جنایی و جرائم امنیتی شیراز در حال تحقیقات است، گفته که تاکنون ۳ نفر در این خصوص بازداشت شده‌اند که ۲ نفر به دلیل ارائه دلایل مثبت بی‌گناه و با رفع ظن آزاد شده‌اند و یک نفر کماکان در بازداشت به سر می‌برد. او این را هم اضافه کرده که اقدامات پلیسی و اطلاعاتی با نظارت مقام قضایی همچنان ادامه دارد و همه دستورات لازم قضایی به ضابطین در جهت باز شدن گره این پرونده صادر شده است. ضمن اینکه اطلاعیه‌های صادر شده توسط خانواده سما جهانباز می‌تواند کمک شایانی به مرجع انتظامی برای پیگیری پرونده کند.»

  حالا پرونده این دختر جوان در پلیس آگاهی شیراز همچنان باز است و اگرچه تاکنون چند سرنخ به دست آمده، اما هنوز هیچ ردی از سما پیدا نشده است.

  خودتان را جای من بگذارید!

  چند روز قبل سعید جهانباز، پدر سما که پیش‌ازاین بارها از طریق فضای مجازی و رسانه‌های رسمی برای پیدا شدن دخترش درخواست کمک کرده بود، چند روز پیش با انتشار ویدئویی دیگر، می‌گوید: «خیلی‌ها به من می‌گویند حرف نزن، پست و استوری نگذار، هیچ کاری نکن، برای تو بد است، اما مگر بدتر از این هم هست که تکه جانت، فرزندت، دخترت دو ماه گم شده باشد!؟ من باید به چه کسی بگویم؟ از چه کسی کمک بخواهم؟ من را راهنمایی کنید».

  او با بعض و خشم می‌گوید: «دختر ۲۲ ساله من گم شده و باید بدانم خودش یا جسدش کجاست؟ من فقط بچه‌ام را می‌خواهم و هیچ‌چیز دیگری نمی‌خواهم. خودتان را جای من بگذارید و فرض کنید فرزند خودتان گم شده است!»

  پدر سما به خاطر فشارهای زیاد روحی که این مدت تحمل کرده، حالا حال و روز خوشی ندارد و نمی‌تواند با ما گفت‌وگو کند، اما سالومه، خواهر سما که هم پای پدرش در این مدت به دنبال ردی از خواهر گمشده‌اش بوده، از تلاش‌ها و پیگیری‌هایش برای پیدا شدن سما به ایسنا می‌گوید.

  سالومه جهانباز یک‌بار دیگر ماجرای گم شدن سما را برایمان بازگو می‌کند و می‌گوید: دو ماه و دو روز است هیچ خبری از سما نداریم. او شب بیست و پنجم تیرماه برای خرید بیرون رفته بود و دختر عمه‌ام به او گفته بود حالا که بیرون می‌روی این گوشواره کوچک را هم برای من بفروش. قرار بود خانواده همان شب یا فردا صبح به اصفهان برگردند، سما هم بعدازاینکه به طلافروشی می‌رود و گوشواره‌ها را می‌فروشد، ساعت ۹ و ۵۷ دقیقه شب با مادر تماس گرفته و گفته یک ربع تا بیست دقیقه دیگر به خانه عمه‌ام می‌رسد. بعدازآن گوشی سما خاموش شده و هیچ تماس، رد و نشانی از او نداریم.

  خواهر سما توضیح می‌دهد: ما مهمان منزل عمه‌ام در شیراز بودیم و خیابان معالی آباد هم خیابان سر راستی است که فاصله زیادی با منزل عمه‌ام ندارد. سما دانشجوی مشاوره بود و در اصفهان تحصیل می‌کرد. یک دختر ۲۲ ساله که نه مشکل خاصی داشت، نه دشمنی و اختلافی و نه عشق و عاشقی، هیچ‌کدام...

  از گمانه‌زنی درباره فرار تا دزدیده شدن سما

  روزهای اولی که خبر گم شدن سما مطرح شد برخی گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال فرار او مطرح بود، اگرچه همه این گمانه‌زنی‌ها منتفی شد. خواهر سما دراین‌باره می‌گوید: از همان روزهای اول هم این فرضیه مطرح نبود، خواهرم مشکلی در زندگی شخصی و خانوادگی‌اش نداشت و دوستانش هم این موضوع را تائید کرده‌اند. الان دیگر صد در صد می‌دانیم سما دزدیده شده است، اگرچه ما از اول هم مطمئن بودیم و پلیس آگاهی هم به همین نتیجه رسید.

  خانواده جهانباز همان شب که خبری از برگشت سما نمی‌شود به کلانتری می‌روند و خبر از گم شدن او می‌دهند. خواهر سما که یادآوری آنچه در این مدت به خانواده‌اش گذشته برایش سخت است، می‌گوید: وقتی ۲۰ دقیقه‌ای که سما گفته بود، نیم ساعت شد، با او تماس گرفتیم اما گوشی خاموش بود. ۲۰۰ تا ۳۰۰ متر بعد از محل سوار شدن تاکسی‌ها، گوشی سما از دسترس خارج شده؛ حالا یا گوشی از ماشین بیرون پرت شده و یا هر چیزی، اما در هر صورت هیچ ردی از گوشی هم پیدا نشد.

  سما همان شب پیام صوتی برای یکی از دوستانش فرستاده و می‌خواسته درباره موضوعی با او حرف بزند. خواهر سما درباره این پیام توضیح می‌دهد: ساعت ۹ و ۲ دقیقه همان شبی که سما گم شد، به دوستش پیام داده و می‌خواسته راجع به موضوعی با او صحبت کند، اما دوستش آن زمان آنلاین نبوده و پیام را دیر گرفته است. البته این پیام حتی قبل از ورود سما به طلافروشی فرستاده شده است. شاید یک درد و دل دوستانه بوده، اما چون دوستش جواب نداده نمی‌دانیم می‌خواسته چه موضوعی را مطرح کند.

  اجازه ندارم در مورد سرنخ‌ها چیزی بگویم

  خانواده جهانباز در این مدت پیگیری‌های زیادی برای پیدا شدن سما انجام داده‌اند که اگرچه هنوز به نتیجه نرسیده، اما همچنان ناامید نشده‌اند. سالومه با بیان اینکه پلیس در این مدت بیکار ننشسته بوده و قدم‌به‌قدم پیش رفته، می‌گوید: تمام آگاهی شیراز باوجود پرونده‌های زیادی که دارند به‌نوعی درگیر این پرونده شده‌اند و دارند تلاش خودشان را می‌کنند، اما در مورد سرنخ‌ها اجازه ندارم چیزی بگویم.

  منبع مطلب : www.isna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید