این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سفر رئیسی به کرج

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سفر رئیسی به کرج را از این سایت دریافت کنید.

  سفر بدون تشریفات، پرکار و با برکت رئیس جمهور به البرز

  کرج - ایرنا- ۱۸ فروردین ماه سال ۱۴۰۱مصادف با پنجم ماه مبارک رمضان ، یک روز شیرین و به یادماندنی در تاریخ سرزمین اقوام یعنی البرز سرافراز بود؛ در این روز انجام سفر مبارک ، پرخیر و برکت و بدون تشریفات رئیس جمهور و همراهان خاطره ای از خدمت بی منت در ذهن مردم این دیار برجای گذاشت.

  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱،‏ ۱۱:۳۸

  کد خبرنگار: 2239 کد خبر: 84708822 T T ۳ نفر

  سفر بدون تشریفات، پرکار و با برکت رئیس جمهور به البرز

  کرج - ایرنا- ۱۸ فروردین ماه سال ۱۴۰۱مصادف با پنجم ماه مبارک رمضان ، یک روز شیرین و به یادماندنی در تاریخ سرزمین اقوام یعنی البرز سرافراز بود؛ در این روز انجام سفر مبارک ، پرخیر و برکت و بدون تشریفات رئیس جمهور و همراهان خاطره ای از خدمت بی منت در ذهن مردم این دیار برجای گذاشت.

  به گزارش ایرنا، تصورش سخت بود که در یک روز ماه مبارک رمضان رئیس جمهور و هیات دولت به سفرهای استانی خود در این ماه ادامه دهند؛ آنهم در وضعیتی که این روزها به واسطه بسیاری از مشکلات، مشغله کاری هیات دولت فراوان است؛ اما در این  حال ساکنان ایران کوچک یعنی خطه لاله خیز البرز شاهد سفری ساده و بدون تشریفات از سوی رئیس جمهور بودند تا گره از مشکلات مختلف آنان از جمله در زمینه ترافیک دیرینه این استان گشوده شود.

  عدم نصب پلاکارد و برگزاری  افطاری ساده رئیس جمهور پس از یک روز پرکار و خسته کننده در کنار دانشجویان  از نکات مهم و عبرت آموزی بود که برای همگان درس ساده زیستی به نمایش گذاشت ، حرکتی که برخلاف ادوار گذشته حکایت از پایبندی دولت مردمی سیزدهم به شعارساده زیستی مسوولان و پرهیز از هرگونه ریخت و پاش داشت.

  طبق برنامه سفر رئیس جمهور از حدود ساعت ۱۴ روز پنجشنبه به استان البرز آغاز شد و قرار بود این سفر ساعت ۲۲ همین روز به پایان برسد، سفری که با قطار شهری و بدون تشریفات، تنها با خوشامد گویی فرزند شهید و استقبال ساده استاندار البرز و نماینده ولی فقیه در استان آغاز شد.

  زمان به سرعت طی می شد و برنامه های فشرده یکی پس از دیگری ورق می خورد ، دیدار با خانواده معزز شهدا ، نخبگان ، صاحبنظران ، قشرهای مختلف مردم و دانشگاهیان تا بازدید از برخی پروژه های نیمه کاره عمرانی ماننده خط ۲ قطار شهری کرج که ۱۵ سال از آغاز شروع آن می گذرد اما هنوز به سرانجام نرسیده است.

  تعدادی از معاونان رئیس جمهور، وزرا و معاونان و مدیران کل وزارتخانه ها آیت الله رئیسی را در این سفر همراهی و به نمایندگی از رئیس جمهور به هفت شهرستان تابعه استان سفر کردند، تا ضمن ادای احترام به شهدای والامقام  و دیدار با مردم و مسوولان محلی به بررسی نیازها و مشکلات بپردازند.

  از حاشیه های این سفر پرکار استقرار میز خدمت و پاسخگوی تمام وزارتخانه ها در استان البرز برای جمع آوری نامه ها ، پاسخگویی به مردم و مشکلات آنان  بود که به لحاظ رویکردی، حرکت جدید از دولتمردان به شمار می رفت، به طوریکه در تمام بخش ها مردم تا پایان سفر نامه ها و درخواست های خود را بدون واسطه با بخش های مربوط در میان گذاشتند و کمتر دستگاهی یافت شد که در این سفر ستاد ارتباطات مردمی نداشته باشد.

  از سوی دیگر دهها کاربر در سامانه سامد با شماره تلفن خط ۱۱۱ به صورت غیر حضوری پاسخگوی مردم بودند و مردم درخواست ها و مطالبات را با مسوولان در میان گذاشتند.

  افتتاح برخی پروژه های تولیدی و عمرانی مانند گلخانه بزرگ نظرآباد  و یک کارخانه تولید دارو و واکسن ، آغاز عملیات ساخت حدود ۱۷ هزار و ۱۹۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در مناطق مختلف استان ، بررسی مشکلات صنایع و شرکت های تولیدی ، بررسی وضعیت گردشگری و صنایع دستی ، بررسی طرح های نیمه کاره راه و شهرسازی ، بررسی مشکلات برخی پروژه های بزرگ عمرانی مانند قطار شهری کرج ، بزرگراه شمالی و جنوبی البرز و دهها موضوع دیگر کاری از مواردی بود که با حضور معاونان رئیس جمهور و وزرا انجام شد.

  سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی به نمایندگی از رئیس جمهور به شهرستان گردشگری طالقان سفر کرد و ضمن ادای احترام به شهدای والامقام این خطه سرسبز به بررسی مشکلات مختلف مردم این دیار پرداخت و موضوع گردشگری طالقان و البرز را به عنوان یک اولویت برای توسعه اقتصادی استان برشمرد که باید در این دولت مورد توجه قرار گیرد.

  دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نخستین مسوولی بود که از صبح پنجشنبه به نمایندگی از رئیس جمهور به دیدار با مردم شهرستان فردیس شتافت و ضمن بازدید از صنایع شاخص این شهرستان مانند کارخانه های صنعتی مپنا و انعقاد تفاهم نامه برای ساخت تجهیزات و لوازم پزشکی ، مشکلات تنها بیمارستان دولتی این شهرستان که پس از ۱۱ سال نیمه کاره مانده را مورد واکاوی قرار داد که البته در این زمینه خبرهای خوشی هم به مردم این شهرستان داد.

  وزیر بهداشت ،وضعیت آب و سایر نیازهای فردیس را بررسی و مطالبات مردم را به جلسه شورای اداری که با حضور رئیس جمهور برگزار شد ، منعکس کرد.

  جوادساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی دیگر نماینده رئیس جمهور بود که به شهرستان ۱۶۰ هزار نفری نظرآباد سفر کرد و ضمن ابلاغ سلام رئیس جمهور به مردم این دیار ابتدا گلخانه بزرگ نظرآباد و سپس  کارخانه داروسازی و واکسن سازی  را افتتاح کرد و به دنبال آن نیازها و درخواست های این منطقه را  به فهرست مطالبات استان البرز پیوست کرد.

  علی سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست دیگر نماینده رئیس جمهور بود که به شهرستان ۲۵۰ هزار نفری ساوجبلاغ سفر کرد؛ دیدار با مردم و مسوولان و بازدید از طرح های مختلف عمرانی و زیست محیطی محور کاری این مسوول همراه رئیس جمهور بود.

  بررسی مشکلات صنایع و نیازهای زیست محیطی ساوجبلاغ و البرز از نکات کلیدی برنامه این نماینده رئیس جمهور بود و در این سفر در کنار اهمیت توسعه تولید و دانش بنیان به موضوع حفاظت از آب و خاک ، گریزی زد و اعلام داشت که دیگر هیچ کلنگی بدون توجه به محیط زیست در کشور به زمین نخواهد خورد.

  وزیر کشور نماینده دیگر رئیس جمهور به مناطق مختلف شهرستان کرج رفت و از روستای گردشگری کندر در جاده کرج - چالوس تا پروژه بزرگراه شمالی کرج را بازدید و به بررسی مشکلات مردم پرداخت.

  احمد وحیدی  در این سفر مشکلات خط ۲ قطار شهری کرج ، برخی پروژه های عمرانی و زیر ساختی را مورد بررسی قرار داد ضمن آنکه  همچون دیگر نمایندگان رئیس جمهور دیدار با خانواده های معظم شهدا را نیز در اولویت کاری قرار داد.

  منبع : www.irna.ir

  واکنش رئیس جمهور به خبرسازی درباره هزینه سفر به کرج

  حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور کشورمان در جلسه شورای اداری استان البرز در واکنش به انتشار کاغذی در خصوص هزینه سفرش به این استان گفت: ما که با مترو آمدیم و افطار هم مهمان دانشجویان بودیم.

  فیلم سیاست

  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱،‏ ۹:۲۲

  واکنش رئیس جمهور به خبرسازی درباره هزینه سفر به کرج

  دریافت 10 MB

  حجت الاسلام رئیسی رئیس جمهور کشورمان در جلسه شورای اداری استان البرز در واکنش به انتشار کاغذی در خصوص هزینه سفرش به این استان گفت: ما که با مترو آمدیم و افطار هم مهمان دانشجویان بودیم.

  کد خبر 5461820 مطالب مرتبط

  تلاش می‌کنیم پرداختی بیمار از هزینه‌های درمان کاهش یابد

  نماینده ویژه رئیس‌جمهور با خانواده طلبه‌های حادثه مشهد دیدار کرد

  امروز ثابت شد که می‌توان نفت را با وجود تحریم‌ها صادر کرد

  برای حفظ حقوق هسته‌ای ملت ایران حتی یک گام هم عقب نشینی نمی‌کنیم

  مذاکرات هسته‌ای یکی از مسائل سیاست خارجی کشور است، نه همه

  توسعه‌یافتگی البرز به میزان مهاجرپذیری آن نیست/ ۳ شهرستان جدید در استان ایجاد می‌شود

  تغییر کاربردی اراضی در البرز مشکل‌زا شده است

  رئیس جمهور در جمع دانشجویان خوارزمی افطار کرد

  البرز جزو آخرین استان‌ها در سنجش سرانه آموزشی است

  ۱۷۲ طرح برای سفر استانی رئیس جمهور به البرز اجرایی می‌شود

  برچسب‌ها

  سفر استانی

  هجدهمین سفر استانی دولت سیزدهم

  سیدابراهیم رئیسی

  رئیس جمهور اسلامی ایران

  استان البرز شهر خبر

  آخرین اخبار سیاسی در شهرخبر

  # استقلال

  آخرین اخبار ویدیویی در شهرخبر

  شهر خبر

  منبع : www.mehrnews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید