این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سفر رئیسی به اسلامشهر

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سفر رئیسی به اسلامشهر را از این سایت دریافت کنید.

  سفر رئیس جمهور به اسلامشهر؛ کوتاه اما پر ثمر

  شهرری - ایرنا - آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در یک سفر شهرستانی دیگر این بار به مقصد اسلامشهر، نشان داد که می توان تصمیم‌گیری برای تسریع در اجرای طرح‌ها و حل مشکلات را در کوتاهترین زمان ممکن پیگیری و حل کرد.

  ۳ آذر ۱۴۰۱،‏ ۱۳:۳۰ کد خبر: 84952167 T T ۲ نفر

  مینا افشاری ترک

  سفر رئیس جمهور به اسلامشهر؛ کوتاه اما پر ثمر

  شهرری - ایرنا - آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در یک سفر شهرستانی دیگر این بار به مقصد اسلامشهر، نشان داد که می توان تصمیم‌گیری برای تسریع در اجرای طرح‌ها و حل مشکلات را در کوتاهترین زمان ممکن پیگیری و حل کرد.

  به گزارش خبرنگار ایرنا، هشتمین سفر استانی رئیس جمهور به شهرستان های استان تهران به مقصد شهرستان اسلامشهر بود، منطقه ای محروم در  جنوب غرب استان که ۶۰۰ هزار نفر جمعیت دارد . این سفر ابتدای صبح روز پنجشنبه سوم آذر شروع شد و تا ظهر ادامه داشت.

  رئیس جمهور در نخستین برنامه این سفر یک روزه به اسلامشهر از روند عملیات اجرایی بیمارستان ۴۰۰ تختخخوابی این شهرستان بازدید کرد و توقف ۱۳ سال عملیات عمرانی آن را غیر قابل قبول دانست و از تداوم اجرای این پروژه طی یک سال گذشته قدردانی کرد.

  بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه این بازدید از پیشرفت ۷۳ درصدی عملیات اجرایی این بیمارستان خبر داد که ۴۳ درصد آن مربوط به یک سال گذشته است.محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور نیز اعلام کرد که فاز نخست این بیمارستان شامل درمانگاه ها و اورژانس تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد و ادامه طرح تا یک سال و نیم دیگر آماده افتتاح می شود.

  مترو مقصد دوم بازدیدهای رئیس جمهور در اسلامشهر

  آیت الله رئیسی با حضور در ایستگاه متروی میدان نماز اسلامشهر بازدیدی از روند احداث و پیشرفت متروی این شهر داشت و با توضیحات مسئولان شهری در جریان امور مربوط به آن قرار گرفت.

  رئیس جمهور همچنین در جریان این بازدید با تعدادی از کارگران این طرح گفت وگوی چهره به چهره کرد و در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

  تکمیل زنجیره متروی اسلامشهر و اتصال ایستگاه میدان نماز به خط سه متروی تهران یعنی ایستگاه آزادگان در بهبود حمل و نقل مردم اهمیت دارد و از این رو دوم بهمن ۱۴۰۰ عملیات اجرایی ایستگاه مترو میدان نماز اسلامشهر آغاز شد.

  به گفته حسین حبیبی فرماندار اسلامشهر، با احداث متروی اسلامشهر طبق برآوردی که صورت گرفته روزانه بیش از ۱۱۰ هزار نفر از مردم این شهرستان، بهارستان و رباط کریم از این خط استفاده خواهند کرد.

  محسن حمیدی شهردار اسلامشهر نیز درباره روند احداث متروی اسلامشهر به ایرنا گفت: متروی اسلامشهر به طول ۱۵.۵ کیلومتر در امتداد خط سه متروی تهران به صورت یکپارچه در حال اجرا است که در حال حاضر حفاری تونل بیش از ۶۰ درصد پیشرفت داشته است.

  وی ادامه داد: چهار کارگاه در این طرح فعال است که یک قطعه به صورت دستی درحال اجرا است که فقط ۲۴۰ متر مانده که به انتهای خط سه متروی پایتخت متصل شویم.

  به گفته حمیدی، کارگاه بعدی، یک قطعه مکانیزه به طول ۱۰ کیلومتر بوده که تا کنون حدود ۶۰ درصد آن انجام شده است.

  حضور در شورای اداری

  رئیس جمهور در برنامه سوم خود در اسلامشهر در شورای اداری حاضر شد و پس از دریافت گزارش بخش های مختلف از جمله علیرضا فخاری استاندار جدید تهران، به ایراد سخنرانی پرداخت.

  آیت الله رئیسی با بیان اینکه مسائل فرهنگی نشاط و شادی می آورد و زمینه ساز رشد جامعه خواهد بود، گفت: دشمن نشاط اجتماعی ما را هدف گرفته است.

  وی افزود: امروز حفظ روحیه انقلابی، بسیجی، ایثار، شهادت و مسائل فرهنگی در کشور و منطقه مهم است.

  علیرضا فخاری استاندار تهران در جلسه شورای اداری شهرستان اسلامشهر گفت: تولید مواد لبنی ۱۸۰ هزار فرصت شغلی در اسلامشهر ایجاد کرده‌است.

  وی اظهار داشت: اسلامشهر ظرفیت های خوب و ویژه ای دارد از ظرفیت های صنعتی تا ورزشی. همچنین وجود مراکز علمی و پژوهشی و دانش بنیان هم از دیگر ظرفیت های اسلامشهر است.

  فخاری ادامه داد: اسلامشهر در حوزه تولید مواد لبنی در کنار تهران جایگاه خوبی دارد که همین حوزه ۱۸۰ هزار فرصت شغلی ایجاد کرده است.

  به گفته فخاری، تولید ماهی های زینتی در اسلامشهر رواج دارد که نشان می دهد خود این شهرستان یک خلیج فارس کوچک است.

  گفت و گو با کارگران کیان تایر

  رئیس جمهور در حاشیه شورای اداری اسلامشهر با تعدادی از کارگران کارخانه کیان تایر دیدار کرد و در گفت وگویی چهره به چهره، با توضیحات ایشان و مسئولان این کارخانه در جریان مسائل و مشکلات کیان تایر از جمله تعیین تکلیف مالکیت و موضوع واگذاری آن قرار گرفت.

  آیت‌الله رئیسی همچنین در ادامه به دغدغه کارگران و مسائل و مشکلات معیشتی آنها اشاره و خطاب به مسئولان شهری و مدیرعامل کیان تایر تاکید کرد که هرچه سریعتر برای پرداخت مطالبات کارگران شرکت اقدام شود تا بتوانند با نشاط و روحیه مضاعف به فعالیت خود ادامه دهند.

  رئیس جمهور  بر لزوم تخصیص و ارائه تسهیلات به شرکت برای ادامه روند فعالیت آن تا زمان تعیین تکلیف مالکیت و واگذاری آن تاکید کرد.

  کارگران این شرکت صنعتی، مشکلات خود را با رئیس جمهور مطرح و از پیگیری حل بخشی از مسائل این کارخانه با ورود ستاد احیای بنگاه های اقتصادی و استانداری تهران قدردانی کردند.

  خبرهای خوش رئیس جمهور به مردم اسلامشهر

  رئیس جمهور در برنامه پایانی خود در این سفر یک روزه، در جمع مردم اسلامشهر حاضر شد و طی سخنرانی خود خبرهایی از پیگیری مشکلات اهالی این شهرستان داد.

  منبع مطلب : www.irna.ir

  حضور رییس‌جمهور در اسلامشهر

  رئیس‌جمهور به منظور بازدید از پروژه‌های شهرستان اسلامشهر وارد این شهرستان شد.

  جام جهانی

  عکس هایی از مجسمه‌هایی عظیم به شکل توپ فوتبال

  ریچارلیسون بهترین بازیکن دیدار برزیل- صربستان شد

  ویدئو / ۸ گل در پنجمین روز مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

  ویدئو / خلاصه بازی فوتبال برزیل و صربستان

  برتری قاطع برزیل برابر صربستان در آمار

  پنجشنبه / ۳ آذر ۱۴۰۱ / ۰۸:۱۷

  دسته‌بندی: دولت

  کد خبر: 1401090301567

  منبع : ریاست جمهوری

  حضور رییس‌جمهور در اسلامشهر

  رئیس‌جمهور به منظور بازدید از پروژه‌های شهرستان اسلامشهر وارد این شهرستان شد.

  به گزارش ایسنا، دکتر ابراهیم رییسی؛ رئیس‌جمهور  و تعدادی از اعضای هیئت دولت در ادامه بازدید از شهرستان‌های استان تهران امروزصبح؛ پنجشنبه سوم آذر به منظور بازدید از پروژه‌های شهرستان اسلامشهر وارد این شهرستان شدند.

  انتهای پیام دبیر لیلا داودی

  اخبار مرتبط

  نماینده اسلامشهر خبر داد

  رئیس جمهور پنجشنبه از شهرستان اسلامشهر بازدید می‌کند

  بازدید رییس‌جمهور از بیمارستان۴۰۳ تختخوابی حال احداث اسلامشهر

  منصوری: نتیجه مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور را به مردم اطلاع می دهیم

  بازدید رئیس جمهور از روند احداث پروژه ملی متروی اسلامشهر

  رئیس جمهور در جلسه شورای اداری اسلامشهر:

  زمینه ایجاد پنج‌هزار شغل در اسلامشهر فراهم است/مدیران در صف مقدم ایجاد امید هستند

  رئیس جمهور در جمع کارگران :

  به هیچ عنوان چرخ تولید هیچ کارخانه‌ای نباید کُند یا متوقف شود

  در جمع مردم اسلامشهر مطرح شد

  آمریکا و متحدانش از ملت ایران سیلی محکمی خواهند خورد/تولید و صادرات ما در منطقه زبانزد شده است

  نظرات

  منبع مطلب : www.isna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید