این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سخنرانی رئیسی در سازمان ملل متن

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سخنرانی رئیسی در سازمان ملل متن را از این سایت دریافت کنید.

  سخنرانی رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل/ ملت ایران همیشه ملتی آزاد بوده – تجارت‌نیوز

  رئیس‌جمهور در هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل گفت: مفتخرم نماینده ملتی هستم که میراث‌دار تمدن بزرگی است.

  فوری: اینستاگرام فیلتر شد؟

  سخنرانی رئیسی در مجمع عمومی سازمان ملل/ ملت ایران همیشه ملتی آزاد بوده

  جامعه

  ۳۰ شهریور , ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

  09 دقیقه

  رئیس‌جمهور در هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل گفت: مفتخرم نماینده ملتی هستم که میراث‌دار تمدن بزرگی است. ملت ایران همیشه ملتی آزاد بوده و تلاش سلطه‌گران برای اسارت سرنوشت خود را ناکام گذاشته‌است.

  به گزارش تجارت‌نیوز، سخنرانی رئیسی جمهور در هفتاد و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل آغاز شد.

  بازتاب گسترده سخنان رئیس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل

  به نقل از صداوسیما، خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی درباره بیانات رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل نوشت: رئیس‌جمهور ایران معتقد است آمریکا توافق هسته‌ای ایران با قدرت‌های جهانی را لگدمال کرده است.

  تارنمای شبکه خبری فرانس ۲۴: سخنرانی آیت‌الله رئیسی یکی از سخنرانی‌هایی عنوان شده که بسیاری در انتظار آن بودند. ابراهیم رئیسی به سازمان ملل گفت که ایران به دنبال دستیابی به سلاح هسته‌ای نیست.

  روزنامه انگلیسی دیلی میل: رئیس جمهور ایران از جدیت کشورش در مذاکرات هسته‌ای خبر داد اما با اشاره به خروج ترامپ از برجام در سال ۲۰۱۸، این سوال را مطرح کرد که آیا ایران می‌تواند نسبت به تعهد آمریکا در قبال هر توافق احتمالی اعتماد کند؟

  تارنمای روزنامه پرشمارگان لو فیگارو نیز به دلیل اهمیت سخنرانی آیت‌الله رئیسی و مولفه‌های مهمی که در آن مطرح شده بود، در قالب چند خبر جداگانه به تشریح ابعاد مختلف سخنرانی رئیس جمهور کشورمان پرداخت.

  منطق مذاکراتی ایران بر مبنای پایبندی به تعهدات است

  رئیسی گفت: منطق مذاکراتی ایران بر مبنای تحلیل عادلانه از تحولات فقط یک جمله است: «پایبندی به تعهدات». ما تجربه‌ی خروج آمریکا از برجام و بیش از یک سال و نیم تعلل دولت کنونیِ آمریکا در بازگشت به تعهداتِ خود را پیش چشم داریم.

  وی تاکید کرد: همین امروز که دولت آمریکا از قصد خود برای بازگشت به تعهدات خود سخن می‌گوید، صدای دیگری از داخل آن کشور به گوش می‌رسد که تعهدپذیر بودن آمریکا را زیر سوال می‌برد. آیا با آن تجربه و این چشم‌انداز، می‌توانیم در موضوع مهمِ تضمینِ پایداریِ توافق، با مسامحه عمل کنیم؟

  ملت ایران آموخته روی پای خود بایستد

  رئیس‌جمهوری گفت: داستان ملت ایران، داستان ملتی­ست که آموخته است روی پای خود بایستد و به دیگری تکیه نکند. این تجربه را زمانی آموخت که در هر دو جنگ جهانی،‌ اعلام بی‌طرفی کرد اما در هر دو بار اشغال نظامی شد؛  آنجایی که در یک توافق چندجانبه‌ی بین‌المللی که مورد تایید شورای امنیت سازمان ملل قرار گرفته بود، وعده‌ی رفع تحریم گرفت ولی خود را در برابر بی‌رحمانه‌ترین نظام تحریم‌ها یافت.

  رئیسی: آژانس ۱۵ بار اعلام کرده که ایران به مفاد توافقات پایبند بوده

  رئیسی در ادامه سخنرانی خود گفت: ایران آثار تحریم ها را خنثی کرده است. دولت های مدعی هم تولید سلاح های اتمی را دنبال کرده و هم استفاده کرده اند.

  وی افزود: در حالی برنامه صلح آمیز  هسته‌ای ایران تنها ۲ درصد برنامه های هسته‌ای جهان را شامل می‌شود که ۲۵ درصد بازرسی‌ها از تاسیسات ایران است. ایران به همه تعهدات خود عمل کرده ولی آمریکا نقض عهد و بزرگترین تحریم ها را اعمال کرد.

  رئیسی عنوان کرد: ایران به خاطر نقض توافق توسط آمریکا و اروپا از منفعت اقتصادی دور بوده است. به اذعان رسمی آمریکا، سیاست فشار حداکثری شکست مفتضحانه ای خورده است.

  فرمانده‌ای که داعش را به عقب راند، کسی نبود جز حاج قاسم سلیمانی

  رئیسی گفت: آمریکا اعتراف کرد که داعش را تشکیل داده است.

  جمهوری اسلامی پروژه داعش را عقب راند و فرمانده آن کسی به جز سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی نبود.

  رسیدگی به پرونده جنایت رئیس جمهور سابق آمریکا در قبال حاج قاسم خدمت به انسانیت است.

  ما رسیدگی به پرونده حاج قاسم سلیمانی را تا حصول نتیجه دنبال خواهیم کرد.

  رسیدگی قضایی به جنایت ترامپ را از طریق یک دادگاه عادلانه، دنبال خواهیم کرد

  رئیس جمهور به نقش برجسته و پیشرو جمهوری اسلامی ایران در ایستادگی مقابل سیاست‌های زورگویانه و مداخله‌جویانه از جمله مهار تروریسم دست‌ساز آمریکا و ناکام کردن تغییر نقشه کشورهای منطقه به فرماندهی سردار شهید سپهبد سلیمانی پرداخت و تأکید کرد: رسیدگی عادلانه قضایی به جنایت رئیس جمهور سابق آمریکا را از طریق یک دادگاه عادلانه، دنبال خواهیم کرد.

  تلاش سلطه‌گران برای اسارت سرنوشت ملت ایران همواره ناکام بوده‌است

  رئیس‌جمهور در هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل گفت: مفتخرم نماینده ملتی هستم که میراث‌دار تمدن بزرگی است. ملت ایران همیشه ملتی آزاد بوده و تلاش سلطه‌گران برای اسارت سرنوشت خود را ناکام گذاشته‌است.

  ملت ایران در طول تاریخ خود با اسارت ملت‌های دیگر هم مبارزه کرده؛ از اسارت بابلی تا اسارت فلسطینی.

  رئیسی: معیار ساخت جهانی بهتر عدالت است

  رئیسی در سخنرانی خود در هفتاد و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل با بیان اینکه ملت ایران بر این باور است که عدالت، وحدت‌آفرین است و ظلم،‌ جنگ افروز، تاکید کرد: اینکه کشوری در داخل خود مدعی عدالت باشد، اما در خارج، انواع تروریست‌ها را تربیت کند و به جان ملت‌ها بیاندازد، یا با تحمیل فشارهای مختلف، ملت‌ها را به تسلیم وادار کند، باید هم از بشریت شرم کند، هم از آزادی، و هم از عدالت.

  رییس جمهور کشورمان به منظور شرکت در هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد و در راستای تلاش برای تحقق «نظم عادلانه بین‌المللی از طریق چندجانبه گرایی اقتصادی» در نیویورک حضور دارد.

  رئیس جمهور گفت: معیار اساسی برای ساخت جهانی بهتر عدالت است و تمام آرمان های بشری با عدالت ساخته می‌شود. اگرچه بسیاری از حرکت‌ها به بلوغ انقلاب نرسیدند اما موفقیت برخی از انقلاب ها نظیر انقلاب ایران امید به برقراری عدالت را همچنان زنده نگه داشته است.

  نمایش عکس حاج قاسم توسط رئیسی در سازمان ملل

  رئیسی امروز در سازمان ملل سخنرانی می‌کند

  ابراهیم رئیسی روز گذشته سخنرانی خود را در اجلاس تحول آموزش سازمان ملل ایراد کرد و امروز نیز به‌عنوان سخنران دومین روز از نشست‌ها مجمع عمومی این سازمان سخنرانی خواهد داشت.

  منبع مطلب : tejaratnews.com

  سخنرانی کامل رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل

  حجت الاسلام رئیسی رئیس‌جمهور کشورمان ضمن حضور در هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد ؛ امروز به سخنرانی پرداخت.

  فیلم سیاست

  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱،‏ ۱۸:۴۳

  سخنرانی کامل رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل

  دریافت 288 MB

  حجت الاسلام رئیسی رئیس‌جمهور کشورمان ضمن حضور در هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد ؛ امروز به سخنرانی پرداخت.

  کد خبر 5595122 مطالب مرتبط

  سردار سلیمانی در راه آزادی ملت‌های منطقه به شهادت رسید

  رئیس جمهور روز ملی جمهوری ارمنستان را تبریک گفت

  واکنش نماینده عراقی به بالا بردن تصویر شهید سلیمانی در سازمان ملل

  رئیس‌جمهور در سازمان ملل مواضع اصولی مردم ایران را ارائه می‌کند

  ضرورت مقابله قاطع با هرگونه فتنه ژئوپلیتیکی در منطقه قفقاز جنوبی

  جنگ تحمیلی عراق علیه ایران قابل پیشگیری نبود

  دشمنان برای به چالش کشیدن دیپلماسی موفق ایران تلاش می‌کنند

  برچسب‌ها

  رئیس جمهور اسلامی ایران

  سفر رئیسی به نیویورک

  سازمان ملل متحد ایالات متحده امریکا شهر خبر

  آخرین اخبار هنری در شهرخبر

  آخرین اخبار استخدامی در شهرخبر

  آخرین اخبار فناوری در شهرخبر

  اخبار زنده

  منبع مطلب : www.mehrnews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید