این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سحر رحمانی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سحر رحمانی را از این سایت دریافت کنید.

  فیلم

  به گزارش سرویس منهای فوتبال؛ فیلم منتشر شده از قهرمانی سحر رحمانی دولت آبادی دختر ایرانی در مسابقات آماتور پرورش اندام اروپای شرقی به یکی از پربیننده ترین

  منهای فوتبال

  فیلم| سحر رحمانی قهرمان ایرانی پرورش اندام کیست؟ + بیوگرافی

  دیلی فوتبال۶ شهریور ۱۴۰۱۱ خواندن این مطلب 1 دقیقه زمان میبرد

  به گزارش سرویس منهای فوتبال؛ فیلم منتشر شده از قهرمانی سحر رحمانی دولت آبادی دختر ایرانی در مسابقات آماتور پرورش اندام اروپای شرقی به یکی از پربیننده ترین ویدیوهای ورزشی در اینستاگرام تبدیل شده است.

  در این ویدیو که از مسابقات آماتور پرورش اندام اروپای شرقی بازنشر شده است، سحر رحمانی قهرمان ایرانی پرورش اندام به مقام قهرمانی این رقابت ها دست پیدا کرد.

  سحر رحمانی دولت آبادی چند سالی است در رشته بدنسازی و پرورش اندام فعالیت دارد، او ساکن لندن بوده و متولد ۱۳۷۸ است.

  از افتخارات او می توان به قهرمانی در مسابقات آماتور پرورش اندام اروپای شرقی اشاره کرد.

  بیشتر ببینید:

  مسابقات فیتنس استایل قهرمانی کشور؛ جای رامین رضاییان خالی!فیلم قهرمانی سحر رحمانی در مسابقات آماتور بدنسازی و پرورش اندام اروپای شرقی که در اینستاگرام منتشر شده است را تماشا کنید.

  بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

  فیلم قهرمانی سحر رحمانی در مسابقات پرورش اندام

  اینستاگرام واتس آپ تلگرام

  اشتراک گذاری از طریق ایمیل

  منبع مطلب : dailyfootball.tv

  سحر رحمانی دولت آبادی بدنساز ؛ سحر رحمانی قهرمان ایرانی پرورش اندام کیست؟ [+عکس]

  ‌بیوگرافی سحر رحمانی دولت آبادی بدنساز قهرمان پرورش اندام + زندگی شخصی و سوابق. در ادامه مطلب قهرمان زن ایرانی پرورش اندام همراه فیگار باشید.

  سحر رحمانی دولت آبادی بدنساز ؛ سحر رحمانی قهرمان ایرانی پرورش اندام کیست؟ [+عکس]

  ۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۶ پارسا عباسی

  ‌بیوگرافی سحر رحمانی دولت آبادی بدنساز قهرمان پرورش اندام + زندگی شخصی و سوابق. در ادامه مطلب قهرمان زن ایرانی پرورش اندام همراه فیگار باشید.

  فیلم منتشر شده از قهرمانی سحر رحمانی دولت آبادی دختر ایرانی در مسابقات آماتور پرورش اندام اروپای شرقی به یکی از پربیننده ترین ویدیوهای ورزشی در اینستاگرام تبدیل شده است.

  سحر رحمانی دولت آبادی بدنساز

  سحر رحمانی قهرمان ایرانی پرورش اندام کیست؟ [+عکس]

  قهرمان زن ایرانی پرورش اندام

  بیوگرافی سحر رحمانی بدنساز قهرمان پرورش اندام و فیزیک با اینستاگرام و عکس و اهل کجاست جزئیات را در این صفحه ببینید. سحر رحمانی چندسالیست در عرصه بدنسازی و پرورش اندام فعالیت دارد او ساکن لندن بوده و متولد 1378 میباشد. از افتخارات او میتوان به قهرمانی در مسابقات آماتور پرورش اندام اروپای شرقی نام برد. او در اینستاگرام فعالیت ندارد.

  او ورزش بدنسازی را از سال ها پیش آغاز کرده و تجارب خوبی نیز کسب کرده است. بانوی ایرانی‌ در مسابقات پرورش اندام آماتور اروپای شرقی در آگوست ۲۰۲۲ قهرمان شد. لازم به ذکر است که این مسابقات توسط فدراسیون بین‌المللی پرورش و تناسب اندام در ماه اوت از ۱۹ تا ۲۱ سال جاری با حضور ورزشکاران زن در رشته بدنسازی برگزار شد که در نهایت یک بانوی ایرانی به مقام قهرمانی رسید.

  عکس خودنمایی سحر رحمانی دولت آبادی بدنساز:

  قهرمان زن ایرانی پرورش اندام

  او میگوید:

  د‌ر د‌اخل ایران که اصلاً بیان چنین موضوعی، مخالفان خود‌ش را د‌ارد‌. اگر کسی بخواهد‌ مسابقه بد‌هد‌ باید‌ برود‌ خارج از کشور که آن هم بد‌ون مشکل نیست و شاید‌ اصلاً نتوانی بعد‌ از مسابقه برگرد‌ی. برنامه‌ریزی این را د‌ارم که د‌ر سال جد‌ید‌ی که بیاید‌ مسابقه د‌اشته باشم.

  اخبار بیشتر:

  وویس لو رفته هالک ایرانی و دوست دخترش +[فیلم کامل وویس +18]ضرب و شتم شدید هالک ایرانی ؛ علت کبودی و زخم سجاد غریبی چیست؟ [+فیلم]بازداشت سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی حقیقت دارد؟ +[عکس]

  منبع مطلب : figar.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید