این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ستاد ملی نخبگان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ستاد ملی نخبگان را از این سایت دریافت کنید.

  ثبت نام بنیاد ملی نخبگان

  در این مقاله جزئیات ثبت نام بنیاد ملی نخبگان، شرایط، نحوه و اعلام نتایج بنیاد ملی نخبگان و همچنین عضویت در سامانه سینا و جذب بنیاد ملی نخبگان بررسی شده است.

  ثبت نام بنیاد ملی نخبگان

  بنیاد ملی نخبگان از طریق بررسی مدارک دانشجویان، اساتید و فارغ التحصیلان با استعداد و نخبه که در سایت bmn.ir ثبت نام کرده اند، اقدام به بررسی شرایط متقاضیان جهت ارائه تسهیلات می کند. داوطلبانی که مراحل ثبت نام در سایت سینا بنیاد ملی نخبگان را طی کرده و امتیاز لازم را کسب کرده باشند می توانند تسهیلات این بنیاد را دریافت نمایند.

  برای مشاوره ثبت نام بنیاد ملی نخبگان

  برای مشاوره ثبت نام بنیاد ملی نخبگان

  بنیاد ملی نخبگان با هدف نخبه شناسی، نخبه پروری، نخبه گزینی و نخبه گماری تاسیس شده و در راستای شناسایی افراد با استعداد و نخبه فعالیت می کند. مسئولیت اصلی بنیاد ملی نخبگان پشتیبانی از فعالیت های نخبگان و همکاری با آنان از طریق دستگاه های ذی ربط است تا این دسته از افراد بتوانند تخصص خود را در جامعه گسترش دهند.

  ثبت نام استخدام نخبگان آغاز شده و تا 15 شهریور ادامه دارد.

  لینک ثبت نام

  علاوه بر دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی که دارای شرایط عضویت در بنیاد ملی نخبگان هستند، اساتید راهبر نیز می توانند در سایت ثبت نام این بنیاد که به سامانه سینا به نشانی sina.bmn.ir است ثبت نام نمایند و اهداف خود را به صورت عملیاتی در جامعه پیاده کنند.

  برای دریافت جوایز و تسهیلات بنیاد ملی نخبگان باید دارای شرایط این بنیاد بود و در خواست بررسی مدارک خود را به سایت سینا ارسال نمود. از آنجایی که داوطلبان زیادی علاقه مند به دریافت تسهیلات این سازمان هستند، در ادامه به توضیح جزئیاتی در خصوص زمان و نحوه ثبت نام در سایت بنیاد ملی نخبگان و مراحل دریافت خدمات می پردازیم.

  معرفی بنیاد ملی نخبگان

  بنیاد ملی نخبگان با نظارت رهبر جمهوری اسلامی در راستای استفاده صحیح از ظرفیت‌های علمی نخبگان در راستای توسعه کشور و لزوم حرکت انقلابی در مسیر رفع موانع در سال 1385، تشکیل شد. اهداف اصلی این بنیاد حمایت مالی و معنوی از افراد نخبه و با استعداد، هدایت آن ها در راستای تولید علم و در نهایت پشتیبانی از طرح ها و ایده های اساتید نخبه دانشگاهی می باشد.

  از آنجایی که شناسایی استعداد بالقوه و بالفعل افراد در جامعه مشکل است، بنیاد ملی نخبگان اقدام به طراحی سامانه ای در جهت ثبت نام افراد نخبه کرده است تا از طریق بررسی مدارک آن ها بتواند این دسته از افراد را به درستی انتخاب کرده و از آن ها پشتیبانی نماید. بنابراین متقاضیانی که خود را دارای استعداد ویژه و یا نخبه می دانند می بایست در سایت این بنیاد که به سامانه سینا نیز مشهور است ثبت نام نمایند.

  تسهیلاتی که بنیاد ملی نخبگان اقدام به ارائه آن ها به افراد دارای شرایط می کند، برای تمامی سنین بوده و از دانش آموزان ابتدایی که در طرح شهاب ثبت نام کرده شروع شده و تا اساتید دانشگاهی و دارندگان مدارک تخصصی دکتری ادامه دارد. بنابراین متقاضیان بر اساس نوع شرایط خود می توانند در طرح های مورد نظر خود که در بخش زیر نیز به آن ها اشاره شده است شرکت نمایند.

  نام اجتماعات نخبگان انواع طرح های بنیاد ملی نخبگان

  دانش آزموان مستعد طرح شهاب طرح ایران گشت طرح شناسایی و همکاری با کانون های تربیت مستعدان و آینده سازان

  دانشجویان و طلاب آینده ساز طرح شهید وزوایی طرح شهید احمدی روشن طرح شهید بابایی پشتیبانی از پایان نامه های دانشجویان و طلاب تحصیلات تکمیلی

  دانش آموختگان برتر طرح شهید صیاد شیرازی طرح شهید دکتر چمران طرح شهید احدی طرح شهید رهنمون طرح شهید تهرانی مقدم

  طرح شهید دکتر شهریاری طرح مرحوم دکتر کاظمی آشتیانی طرح شهید رضوی

  مخترعان و نوآوران برگزیده طرح شهید فخری زادی توسعه رویداد نخبگانی

  حوزه های تخصصی توسعه فعالیت های برگزیدگان ادبی توسعه فعالیت های برگزیدگان هنری توسعه فعالیت های برگزیدگان قرآنی

  دانش آموزان مستعدی که قصد ثبت نام در انواع جشنواره ها و مسابقات دانش آموزی را دارند می توانند علاوه بر نام نویسی در بنیاد ملی نخبگان، در جشنواره ابن سینا نیز ثبت نام کنند. برای دریافت اصلاعات بیشتر در این خصوص می توانید به مطالعه مقاله زیر بپردازید.

  بیشتر بخوانید: جشنواره ابن سینا

  سایت ثبت نام بنیاد ملی نخبگان bmn.ir

  بنیاد ملی نخبگان در راستای بررسی مدارک فردی و تحصیلی افراد اقدام به راه اندازی سامانه ای کرده است تا از طریق آن داوطلبان واجد شرایط بتوانند اطلاعات خود را وارد کرده و در نوبت دریافت تسهیلات این بنیاد قرار گیرند. نشانی اینترنتی سایت ثبت نام بنیاد ملی نخبگان، bmn.ir بوده که تمامی اطلاعات لازم در خصوص ثبت نام و شرایط دریافت تسهیلات نیز در آن درج شده است.

  برای ثبت نام در سایت bmn.ir هیچ محدودیتی وجود نداشته و تمامی دانش آموزانی که در المپیاد های علمی دانش آموزی موفق به دریافت نمره قابل قبول شده اندو یا دانشجویانی که دارای رتبه های برتر کنکور هستند و اختراعی را به ثبت رسانده اند می توانند در این سامانه ثبت نام کنند.

  متقاضیان نام نویسی در سایت بنیاد ملی نخبگان توجه داشته باشند که سایت اصلی این بنیاد به نشانی bmn.ir می باشد، اما ارسال مدارک و ثبت نام نهایی آن ها از طریق سامانه سینا که به نشانی sina.bmn.ir می باشد انجام می گیرد. بنابراین برای ثبت نام و تکمیل فرم جهت دریافت تسهیلات بنیاد ملی نخبگان می بایست به سایت سینا که لینک ورود مستقیم به آن در بخش زیر قرار گرفته است مراجعه نمایند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  خانه

  EN

  نخبگان باید به عنوان پرچمداران تحول در نظام اداری کشور و جهان نقش‌آفرینی کنند/ امسال 1000 نخبه جذب دستگاه‌های دولتی می‌شوند

  گزارش تصویری

  | آرشیو |

  آئین معارفه بنیاد نخبگان ویژه نوورودان برتر سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱

  نشست هم‌اندیشی نخبگان و مستعدان‌‌برتر یزدی با استاندار یزد و قائم مقام بنیاد ملی نخبگان

  آیین نکوداشت سالروز تاسیس معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم

  رونمایی از روشی نوآورانه در درمان سرطان کودکان

  بنیاد نخبگان استان ها

  گفتگو

  دیدگاه

  اخبار

  1401/09/29

  باز نشر/

  تمدید فراخوان پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی مستعدان برتر حوزوی کشور در سال تحصیلی 1402ـ1401 (طرح شهید وزوایی ویژۀ طلاب حوزه‌های علمیه)

  مهلت ثبت نام در فراخوان پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی مستعدان‌برتر حوزوی کشور در سال تحصیلی 1402ـ1401 (طرح شهید وزوایی ویژۀ طلاب حوزه‌های علمیه) تمدید شد.

  1401/09/29

  به همت بنیاد نخبگان استان هرمزگان/

  مستعدان از موزه مردم‌شناسی خلیج‌فارس بازدید کردند

  بازدید موزه مردم‌شناسی خلیج‌فارس به همت بنیاد نخبگان استان هرمزگان برگزار شد.

  1401/09/29

  نگاهی کوتاه به تسهیلات و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان/

  طرح جذب در مؤسسه‌های علمی (طرح شهید دکتر شهریاری)

  با هدف کمک به جذب دانش‌آموختگان برترِ دوره دکتری تخصصی به عنوان «عضو هیئت‌علمی» در دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های‌ کشور، دانش‌آموختگان برترِ دانشگاهی طبق مقررات مرتبط می‌توانند از تسهیلات جذب در مؤسسه‌های علمی بهره‌مند شوند.

  1401/09/29

  به همت بنیاد نخبگان استان بوشهر/

  چالش‌‎های آب، محیط زیست و کشاورزی بررسی شد

  نشست هم‌اندیشی کارگروه تخصصی توسعه فناوری‌های آب، اقلیم و محیط زیست بنیاد نخبگان استان بوشهر با اتاق فکر امور فناوری و دانش‌بنیان استانداری فارس برگزار شد

  1401/09/29

  آمادگی نخستین گروه نخبگان برای ورود به دولت/

  دهقانی: نخستین گروه نخبگان ورودی به دولت طلایه‌داران این عرصه هستند

  رییس بنیاد ملی نخبگان با تشبیه نخستین گروه نخبگان ورودی به دولت، به طلایه‌داران این عرصه، گفت: اگر شما درست عمل و مسیر را خوب طی کنید، جریان ورود نخبگان به ادارات و دستگاه‌های دولتی را تسهیل خواهید کرد و اگر خوب عمل نکنید این جریان ابتر خواهد ماند، پس مسوولیت شما زیاد و حساس است.

  1401/09/29

  معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان مطرح کرد:

  بنیاد از ایفای مسئولیت‌های اجتماعی استادیاران جوان حمایت می‌کند/ بهره‎مندی 1110 نفر از استادیاران جوان دانشگاه‌ها و موسسه‌های علمی کشور از تسهیلات طرح کاظمی‌آشتیانی

  عباس ابراهیمی از بهره‎مندی 1110 نفر از استادیاران جوان دانشگاه‌ها و موسسه‌های علمی کشور از تسهیلات طرح کاظمی آشتیانی و حمایت بنیاد ملی نخبگان از استادیاران جوان در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خبر داد.

  1401/09/29

  رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور:

  نخبگان باید به عنوان پرچمداران تحول در نظام اداری کشور و جهان نقش‌آفرینی کنند/ امسال 1000 نخبه جذب دستگاه‌های دولتی می‌شوند

  رییس سازمان امور اداری و استخدامی با اشاره به بروز و ظهور تحولات اساسی در نظام اداری دنیا، گفت: نخبگان باید به عنوان پرچمداران تحول در نظام اداری کشور و جهان، نقش‌آفرینی کنند و به دنبال ایجاد تغییر و تحول در این نظام باشند. چون نخبگی هم یک مزیت است و هم یک مسئولیت بزرگ.

  منبع مطلب : bmn.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید