این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سایت گلستان بوعلی سینا همدان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سایت گلستان بوعلی سینا همدان را از این سایت دریافت کنید.

  منبع مطلب : golestan.basu.ac.ir

  golestan.basu.ac.ir

  در این مقاله جزئیاتی از مراحل ورود و لینک سریع ورود به سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا را ارائه داده ایم .

  ورود به سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا golestan.basu.ac.ir

  دانشجویان مقاطع و رشته های مختلف دانشگاه بوعلی سینا موظف هستند برای انجام امور الکترونیکی دانشگاهی و دانشجویی خود وارد سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا شوند . دانشجویان برای ورود به سیستم گلستان دانشگاه بوعلی سینا باید وارد سایت golestan.basu.ac.ir شده و با وارد کردن نام کاربری و گذر واژه به صفحه خود دست یابند .

  برای مشاوره ورود به سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا

  برای مشاوره ورود به سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا

  دانشگاه بوعلی سینا به منظور تسهیل انجام امور آموزشی دانشجویان و برای کاهش مراجعات و مراودات حضوری دانشجویان به واحد آموزش دانشگاه ، از سامانه الکترونیکی گلستان استفاده می کند . کلیه دانشجویان این دانشگاه از بدو قبولی تا فارغ التحصیلی باید از سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا به نشانی golestan.basu.ac.ir استفاده کنند .

  این سامانه برای انجام امور دانشجویی از جمله ثبت نام اولیه ، مشاهده لیست دروس ترمی ، انتخاب یا حذف و اضافه واحد ، پرداخت شهریه ، مشاهده نمرات و کارنامه ، ارزشیابی اساتید ، دریافت کارت آزمون و .... کاربرد دارد . لینک مستقیم ورود به سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا با سایر دانشگاه های کاربر این سامانه متفاوت است .

  با توجه به اهمیت آشنایی دانشجویان با سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا و به منظور تسهیل ورود به این سیستم ، در ادامه این مقاله علاوه بر لینک مستقیم ورود به سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا ، مراحل و نحوه ورود به این سامانه را به همراه راهنمای تصویری ارائه داده ایم .

  لینک مستقیم ورود به سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا

  سامانه گلستان سایتی گسترده و یکپارچه بوده و برای امور آموزشی بسیاری از دانشگاه های سراسری ، غیرانتفاعی ، پیام نور و .. استفاده می شود . از این رو آدرس و لینک ورود به سامانه گلستان هر دانشگاه با دیگری متفات بوده به عنوان مثال لینک سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان با دانشگاه بوعلی سینا متفاوت است .

  دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا برای انجام امور دانشجویی خود باید پس از ورود به سامانه گلستان به نشانی golestan.basu.ac.ir این دانشگاه با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور به صفحه شخصی خود دست یافته و سپس کارهای مورد نظر را انجام دهند . در ادامه لینک مستقیم ورود سریع به سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا را ارائه داده ایم .

  برای ورود به سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا کلیک کنید

  دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا برای آشنایی کامل با کاربرد ها و خدمات سامانه گلشتان می توانند نخست مقاله زیر را مطالعه کرده و سپس برای انجام اقدامات مورد نظر خود اقدام کنند .

  حتما بخوانید: سامانه گلستان

  نحوه ورود به سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا

  دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا پس از ورود به سایت سامانه گلستان به نشانی golestan.basu.ac.ir باید با انتخاب گزینه ورود به سیستم ، اطلاعات خواسته شده ( نام کاربری و گذرواژه ) خود را در این سامانه وارد کنند تا به صفحه شخصی خود دسترسی پیدا کرده و بتوانند برای انجام امور مورد نظر اقدام کنند . در ادامه مراحل ورود به سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا را ارائه داده ایم .

  1 - ورود به سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا به نشانی golestan.basu.ac.ir

  2 - انتخاب گزینه " ورود به سیستم "

  3 - وارد کردن اطلاعات خواسته شده " نام کاربری / گذر واژه "

  4 - ورود به سامانه و انتخاب گزینه مورد نظر از منوی سایت

  نام کاربری و گذر واژه سامانه گلستان هر دانشجو از سوی آموزش دانشگاه بوعلی سینا مشخص شده و به صورت دستورالعملی در سامانه و یا شخصا به هر فرد اطلاع رسانی می شود . معمولا از کد ملی / شماره شناسنامه و شماره دانشجویی برای نام کاربری و گذر واژه دانشجویان استفاده می شود اما ممکن است بر اساس اطلاعات دیگر نیز تعیین شود .

  بیشتر بخوانید: لینک سریع ورود به سیستم جامع گلستان

  راهنمای تصویری نحوه ورود به سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا

  با توجه به لزوم طی مراحلی برای دسترسی به خدمات و امکانات سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا برای راهنمایی هر چه بهتر دانشجویان این دانشگاه علاوه بر مراحل و لینک مستقیم ورود سریع به سامانه گلستان دانشگاه بوعلی سینا در ادامه راهنمای تصویری نحوه ورود به سامانه گلستان این دانشگاه را نیز ارائه داده ایم .

  1 - جست و جوی عبارت " golestan.basu.ac.ir " در کادر بالایی و یا میانی مرورگر سیستم

  2 - انتخاب اولین گزینه نمایش داده شده تحت عنوان " سامانه گلستان - دانشگاه بوعلی سینا "

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید