این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سایت کمیته

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سایت کمیته را از این سایت دریافت کنید.

  سایت کمیته امداد امام خمینی emdad.ir

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه کمیته امداد emdad.ir و راهنمای تصویری آن، معرفی بخش خدمات الکترونیک کمیته امداد و نحوه کمک به کمیته امداد ارائه شده است.

  سایت کمیته امداد امام خمینی emdad.ir

  برای ورود مستقیم به سامانه کمیته امداد کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه کمیته امداد به نشانی emdad.ir ارائه شده است.

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سامانه کمیته امداد emdad.ir

  راهنمای ورود به سایت کمیته امداد emdad.ir

  معرفی بخش خدمات الکترونیک کمیته امداد

  نحوه کمک به کمیته امداد امام خمینی

  سوالات متداول

  یکی از اولین نهاد هایی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران فعالیت خود را شروع کردد، کمیته امداد است. هدف از تاسیس کمیته امداد، ساماندهی و رسیدگی به شرایط معشیت امور محرومان و نیازمندان کشور ایران بود. با توجه به شرایط اقتصادی کشور بعد از پیروزی انقلاب و افزایش طبقات محروم جامعه، تصمیم گرفته شد تا برای رفع نیاز ها و توانمند سازی این اقشار محروم یک ساختار و سازمان جدید با برنامه ریزی های بلند مدت توسعه داده شود.

  در حال حاضر این سازمان همچنان بعد از سال ها با عنوان کمیته امداد امام خمینی به فعالیت پرداخته و با توسعه یک سامانه اینترنتی، دسترسی غیر حضوری کاربران به بخش ها و امکانات مختلف این سازمان را امکان پذیر کرده است. با توجه به این موضوع در این مقاله تصمیم گرفتیم تا به صورت کامل به معرفی سامانه کمیته امداد و بخش خدمات الکترونیک این سامانه و همچنین نحوه کمک به این کمیته و پرداخت صدقه بپردازیم. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

  معرفی سامانه کمیته امداد emdad.ir

  کمیته امداد امام خمینی در سال 1357 فعالیت خود را در کشور ایران آغاز کرد و از آن موقع تا به امروز خدمات خود را به قشر نیازمند جامعه ارائه کرده است. این کمیته در راستای کمک به افراد محروم، وظایف متعددی را بر عهده گرفته و به قشر های مختلفی کمک رسانی می کند. تمرکز کمیته امام خمینی توانمند سازی و رفع نیاز های قشری از جامعه است که تحت پوشش این کمیته قرار گرفته اند. این افراد محروم در کشور ما برای بهره مندی از یک زندگی خوب و معمولی نیازمند کمک های دیگر افراد جامعه هستند و با استفاده از سامانه کمیته امداد می توان کمک های مورد نیاز به این اشخاص را ارسال نمود.

  به همین رو در ادامه این بخش به صورت کامل به معرفی سامانه کمیته امداد emdad.ir پرداخته و بخش های مختلف این سایت و اهداف برنامه ریزی شده آن را بررسی می کنیم. کمیته امداد امام خمینی برای این که به نظام سازمان خود نظم بخشیده و دسترسی افراد بیشتری را به امکانات خود فراهم کند، از یک سامانه مجزا با نشانی emdad.ir بهره می برد.

  در حال حاضر افراد برای ارسال کمک های نقدی، پرداخت صدقه و موارد مشابه می توانند به این سامانه مراجعه نمایند. بخش های متعددی در سامانه کمیه امداد emdad.ir وجود دارند که از میان آن ها می توان به " نیکوکاری " و " میز خدمت الکترونیک " اشاره داشت. در بخش های نام برده شده کاربران می توانند به سامانه های مختلفی دسترسی داشته و کمک های مالی خود را برای قشر نیازمند جامعه ارسال نمایند.

  در کنار معرفی سامانه کمیته امداد emdad.ir می توان به مهم ترین سیاست ها و اهداف کمیته امداد امام خمینی نیز اشاره داشت. این اهداف و سیاست ها به شرح زیر خواهند بود. کمیته امداد امام پایه تمامی تمرکز فعالیت های خود را در راستای کمک رسانی و حمایت از افراد و خانواده هایی نهاده که نیازمند به کمک و حمایت هستند و در تلاش است تا با ارئه خدمات گوناگون به این افراد در حفظ کیان خانواده، عزت نفس و کرامت این افراد سربلند باشد.

  یکی از دیگر اهداف و سیاست های که توسط کمیته امداد امام خمینی دنبال می شود، جستجو و شناسایی افرادی است که برای حمایت و بهره مندی از یک زندگی درخور نیازمند کمک و حمایت هستند. این کمیته با شناسایی این افراد قادر خواهد بود جهت رفع شرایط فقر آن ها، کمک به زنان، کودکانی که بی سرپرست هستند، سالمندان و اشخاص از کار افتاده نیازمند و کسانی که سرپرست توانمندی ندارند را در اولیت خود قرار دهد.

  یکی از دیگر سیاست های کمیته امداد امام خمینی حمایت برنامه ریزی شده به صورت زمان دار و هدفمند از افرادی است که به کمک نیاز دارند. ایجاد اشتغال برای اشخاصی که استعداد و شرایط مناسب برای کار را نیز دارند برای ترویج فرهنگ کار بین خانواده های تحت پوشش کمیته در اولویت قرار خواهند گرفت.

  بیشتر بخوانید : سامانه هوشمند امداد و کارآمد

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به سایت کمیته امداد emdad.ir

  با توجه به اهداف و سیاست هایی که توسط کمیته امداد امام خمینی دنبال می شوند، افراد ممکن است برای دسترسی به بخش های مختلف برای پیگیری این اهداف به سامانه این سازمان مراجعه نمایند. همان طور که در بخش های قبلی اشاره کردیم، شما با ورود به سایت کمیته امداد امام خمینی به بخش ها و امکانات متعددی دسترسی خواهید داشت.

  از میان این بخش ها می توان به " نیکوکاری " که برای ارسال کمک های نقدی به افراد نیازمند در نظر گرفته شده و همچنین " میز خدمت الکترونیک " که در راستای ارائه خدمات الکترونیکی کمیته امداد به صورت غیر حضوری و اینترنتی فعالیت می کند، اشاره کرد. به همین منظور اگر برای بهره وری و استفاده از این بخش ها قصد ورود به سایت این سازمان را دارید، در ادامه مراحل ذکر شده در راهنمای ورود به سایت کمیته امداد emdad.ir را دنبال نمایید.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  صفحه اصلی

  چگونه می‌توانم کمک کنم؟

  کمک نقدی

  بصورت مستقیم ویا از درگاه بانکی و USSD اقدام به واریز وجه نمایید

  پذیرش حامی

  طرح اکرام ایتام و محسنین از طریق این سامانه

  سامانه جامع ارائه خدمات الکترونیک امداد

  کلیه خدمات الکترونیک امداد اعم از کمک به ادامه تحصیل دانش‌آموزان نیازمند و گسترش فرهنگ انفاق، احسان و دستگیری از نیازمندان و..

  به درگاه اینترنتی کمیته امداد امام خمینی (ره) خوش‌آمدید

  کمیته امداد امام(ره) از جمله اولین نهادهایی است که پس از گذشت مدت کوتاهی از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در ۱۴ اسفند ۱۳۵۷ توسط رهبر فقید انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) با هدف ساماندهی و رسیدگی به وضعیت معیشت امور محرومان و نیازمندان کشور تأسیس شد.

  با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی توجه به رفع مشکلات فراوان اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی طبقات محروم جامعه و پیش بینی برنامه های مورد نیاز برای توانمندسازی و رفع نیازهای اقشار محروم مورد توجه ویژه دولتمردان قرار گرفت به گونه ای که لزوم حمایت و دستگیری از نیازمندان و محرومان جامعه در صدر برنامه‌های نظام تازه تأسیس جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و ۲۲ روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی، کمیته امداد امام(ره) با صدور حکمی از سوی امام خمینی(ره‌) برای مدت نامحدود و به منظور  حمایت و رسیدگی به محرومان و مستضعفان و خودکفا نمودن آنان‌ تأسیس شد.

  ادامه

  منبع مطلب : www.emdad.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید