این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سایت ایران خاموش

  سایت ایران خاموش را از این سایت دریافت کنید.

  امضا کنید: کارزار مخالفت با اجرای خاموش طرح صیانت و کندی سرعت اینترنت

  مدتی است که سرعت اینترنت خانگی و همچنین اینترنت همراه برای مردم ایران به حداقل رسیده است و اینطور که به نظر می‌رسد این روند ادامه خواهد داشت و احتمالا تا مدتی دیگر سرعت به صفر خواهد رسید و طرح صیانت به طور خاموش و در سکوت اجرا خواهد شد.

  #صیانت_خاموش

  مخالفت با اجرای خاموش طرح صیانت و کندی سرعت اینترنت

  جناب آقای دکتر رئیسیرئیس محترم جمهوری اسلامی ایرانجناب آقای دکتر قالیبافرئیس محترم مجلس شورای اسلامیجناب آقای دکتر زارع‌پوروزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات

  با سلام

  مدتی است که سرعت اینترنت خانگی و همچنین اینترنت همراه برای مردم ایران به حداقل رسیده است و اختلالات مستمر و جدی روی اینستاگرام به وجود آمده است. اینطور که به نظر می‌رسد این روند ادامه خواهد داشت و طرح صیانت به طور خاموش و در سکوت اجرا خواهد شد.

  ما مردم ایران، امضاکنندگان این کارزار، می‌خواهیم حق قانونی خود را، که اکثریت مردم دنیا از آن برخوردار هستند از شما مطالبه کنیم. اجرای طرح صیانت لطمه‌ای بزرگ و جبران‌نشدنی به مردم و کشور خواهد زد. آخرین نسخه از طرح صیانت با عنوان «طرح نظام تنظیم مقررات خدمات فضای مجازی» نیز به گفته کارشناسان وضعیتی بدتر از نسخه‌های پیشین دارد و با اجرای آن از کسب‌وکارهای مجازی گرفته تا فعالیت‌های مهم و موثر علمی و زندگی روزمره مردم دچار مشکلات فراوان خواهد شد. نگذارید این اتفاق رخ دهد و آسایش و آرامش مردم دچار خدشه گردد.

  با تشکر

  شروع کارزار: ٢٧ بهمن ١٤٠٠ پایان کارزار: ٣٠ مهر ١٤٠١ از طرف: عموم مردم هشتگ رسمی: #صیانت_خاموش نویسنده: پارسا محمدی لینک کارزار:این مطالبه به خاطر استقبال بالا در لیست پیگیری‌های ویژه کارزار قرار گرفته است. نتایج پیگیری را از طریق تب پیگیری در همین صفحه دنبال کنید..

  تعداد بیشتر امضا و تبلیغ این کارزار به ما برای پیگیری جدی‌تر کمک خواهد کرد و توجه رسانه‌های بیشتری به موضوع جلب می‌شود.

  [اطلاعات بیشتر]

  امضا کنید:

  امضاها نظرات پیگیری‌ها ۴۵ کارزارهای موفق

  امضاکنندگان: ۱۴۵۰۸۴ نفر

  فرزاد مکوندی این کارزار را امضا کرد.

  Ashkan Seraj تخران منصوره مرشدي محمدحسن میرزایی کرمان میلاد سالاری جوبنی آستانه اشرفیه سید مهدی معصومی تهران Majid Amani آرش محبتی بجنورد حمیدرضا میرزاده تهران نغمه عباسی میلاد سالاری جوبنی حسین اکبری سید امیر حسینی پارسا محمدی تهران پناه پر تهران پرتو پناه tehran سینا احمدی سسندج احمد کریمی نژاد بانه مبین احمدی سنندج احمد فلاحی سنندج محمد کریمیان کردستان شیوا ترک زبان علی سلطانی مقدم کرمانشاه علی امامی تبریز مبین بهرامی مشهد محمد حسین فتحی رفسنجان کیمیا الداغی سبزوار

  محمد مهدی پورمرادیان

  کرج مهشید ناصرخانی سبزوار حمیده فرید میانه بهراد علیمرادیان تهران

  1 2 3 4 5 6 7 8 ... 2902 2903

  این کارزارها را هم حمایت کنید:

  درخواست جلوگیری از بسته شدن کتابخانه‌های کانون پرورش فکری

  ۱۰۴۱۲۶ امضا

  درخواست استیضاح وزیر ارتباطات

  ۲۷۰۳ امضا

  بیمارستانی با امکانات، تجهیزات و پزشکان متخصص حق مردم شهرستان دیر است

  ۷۴۷ امضا

  درخواست نظارت و سختگیری بر بازار کار اتباع در ایران

  ۴۲ امضا

  درخواست لغو مصوبه اخیر مجلس مبنی بر اخذ مالیات از دارایی های افراد

  ۳۹۸ امضا

  درخواست برقراری کمک‌هزینه عائله‌مندی و حق اولاد برای زنان شاغل و بازنشسته بخش دولتی

  ۲۰۶۵۵ امضا

  منبع مطلب : www.karzar.net

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  1

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید