این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سایت ارتش ایران

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سایت ارتش ایران را از این سایت دریافت کنید.

  منبع مطلب : chromewebdata

  www.aja.ir

  در این مقاله به بررسی جزئیات مربوط به سایت استخدام ارتش ( نیروهای زمینی ، هوایی ، دریایی و پدافند هوایی ارتش ) www.aja.ir پرداخته شده است .

  سایت استخدام ارتش www.aja.ir

  کلیه اطلاعیه های استخدام نيروهای زمينی، پدافند هوایی، هوايی، دريایی و سازمان های تابعه ارتش جمهوری اسلامی ایران از طریق سایت استخدام ارتش به نشانی www.aja.ir منتشر می شود. از این رو جزئیات مربوط به ثبت نام و پذیرش ارگان های زیر مجموعه ارتش در این سایت اعلام می شود.

  برای مشاوره استفاده از امکانات سایت آجا ارتش

  برای مشاوره استفاده از امکانات سایت آجا ارتش

  ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان مجری استخدام این ارگان از علاقه مندان به رشته های ارائه شده در نیروی زمینی، هوایی، دریایی و پدافند هوایی ارتش که توسط مراکز گزینش هر بخش اعلام می شود، استخدام بعمل می آورد.

  استخدام ارتش در دو مقطع درجه داری و افسری انجام می شود که شیوه پذیرش هر یک از این مراحل یا دیگری متفاوت است. تمامی مراحل استخدام افسری ارتش به صورت اینترنتی و از طریق سایت www.aja.ir انجام می شود

  کلیه مراحل این آزمون از ثبت نام تا اعلام نتایج به صورت حضوری و توسط دفاتر گزینش و استخدام استان ها انجام شده و کلیه اخبار و اطلاعیه های مهم نیز از طریق سایت  اعلام می شود .

  بر این اساس متقاضیان به منظور آگاهی از شرایط ، ضوابط ، زمان ثبت نام و برگزاری آزمون و آدرس دفاتر استخدامی باید به سایت استخدام ارتش مراجعه کرده و پس از بررسی شرایط و ضوابط لازم نسبت به مراجعه حضوری برای تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند .

  با اتمام فرایند ثبت نام ، مقدمات لازم برای برگزاری آزمون و یا مصاحبه ، گزینش فراهم شده و داوطلبانی که با شرکت در این رقابت حد نصاب لازم را کسب کنند ، برای استخدام ارگان مربوطه جذب می شوند . در ادامه توضیحاتی در خصوص سایت شرایط استخدام ارتش aja.ir ، شرایط و نحوه ثبت نام و اعلام نتایج این ارگان در اختیار داوطلبان قرار می دهیم .

  آدرس دفاتر ثبت نام استخدام ارتش در سایت www.aja.ir

  ارتش جمهوری اسلامی ایران هر ساله به منظور تامین نیروی مورد نیاز خود در نیروهای زمینی ، دریایی ، هوایی و پدافند هوایی از علاقمندان واجد شرایط مورد نظر این ارگان اقدام به استخدام به صورت قراردادی می کند . اولین قدم برای استخدام ، تکمیل فرم ثبت نام و درج اطلاعات فردی و تحصیلی می باشد که به صورت حضوری و در دفاتر گزینش و استخدام تعیین شده در هر استان انجام می شود .

  داوطلبان به منظور آگاهی از آدرس این دفاتر ، شرایط ، ضوابط و مدارک لازم برای استخدام در وهله اول باید به سایت استخدام ارتش به نشانی aja.ir مراجعه و ضمن مراجعه به این سایت اطلاعیه ثبت نام ارگان مورد نظر ( زمینی ، دریایی ، هوایی ، پدافند هوایی ) را مورد مطالعه قرار داده و در صورت داشتن شرایط لازم نسبت به مراجعه حضوری اقدام نمایند .

  چنانچه بعد از مراجعه به سایت استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران شرایط استخدام این ارگان را دارا نبوده اید ، می توانید با مراجعه به سایت نیروی انتطامی جمهوری اسلامی ایران ، شانس خود را برای استخدام درجه داری نیروی انتظامی امتحان کنید .

  بیشتر بخوانید: استخدام دانشگاه افسری ارتش

  شرایط استخدام ارتش www.aja.ir

  شرایط استخدام هر یک از نیروهای زمینی ، هوایی ، پدافند هوایی و دریایی از بخش های مختلفی از جمله توصیه های مهم ، شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام ، رویه های ثبت نام و زمان برگزاری آزمون " ، منابع آزمون ، ضرایب و تعداد سوال تشکیل می شود .

  داوطلبانی که علاقمند به استخدام در هر یک از این ارگان ها هستند به منظور اطلاع از شرایط گزینش هر کدام باید پیگیر اطلاعیه های استخدام در سایت ارتش باشند چرا که این اطلاعیه ها به صورت جداگانه و در بازه های زمانی مختلف توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران منتشر می شود .

  بنابراین متقاضیان استخدام ارتش می بایست برای پذیرش نهایی در این ارگان ، واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده برای داوطلبان باشند تا بتوانند با شرکت در مراحل گزینش ، استخدام شوند . در ادامه به طور خلاصه به بررسی شرایط اعلام شده در سایت آجا پرداخته ایم .

  شرایط استخدام نیروی زمینی ارتش :

  معمولا نیروی زمینی ارتش به صورت پیمانی با برگزاری آزمون از میان دارندگان دیپلم متوسطه در يكی از رشته‌‌ های رياضی فيزيک ، علوم تجربی ، علوم انسانی و معارف ، فنی حرفه ای و كار دانش ( به غیر از رشته های دامداری ، باغبانی ، کشاورزی و امور زراعی و زیر شاخه های مربوطه ) برای تکمیل کادر افسر پیمانی نزاجا اقدام به استخدام می کند . از جمله شرایط اختصاصی این استخدام داشتن حداقل معدل کل 13 و کتبی 10 به بالا و  حداقل سن 17 سال و حداکثر 21 سال تمام می باشد .

  شرایط استخدام پدافند هوایی و نیروی هوایی ارتش :

  ارتش جمهوری اسلامی ایران برای مقاطع  افسر پیمانی و کارمند علمی و تجربی نیروی هوایی ارتش اقدام به جذب نیرو می کند . شرایط استخدام نیروی هوایی ارتش و پدافند هوایی به صورت مستقل تعریف شده است که داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط می توانند برای ثبت نام اقدام کنند . از جمله این شرایط می توان به شرط  سن ، معدل ، مدرک تحصیلی و... اشاره کرد .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید