این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سامانه نورینو پادا

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سامانه نورینو پادا را از این سایت دریافت کنید.

  ورود به سامانه نورینو در پادا + راهنمای ثبت نام مسابقات در نورینو

  در این مقاله لینک ورود مستیم به سامانه نورینو در پادا را در اختیار دانش آموزان کل کشور قرار داده ایم. ورود / ثبت نام سایت نورینو در پادا...

  کد خبر : 51221 اشتراک 0 نظر مدارس - بازدید

  ورود به سامانه نورینو در پادا

  جهت مشاوره در زمینه ورود به سامانه نورینو در پادا

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

  در این مقاله لینک ورود به سامانه نورینو در پادا را در اختیار دانش آموزان کل مدارس کشور قرار داده ایم. این مقاله راهنمای تصویری نحوه ورود و استفاده از سامانه نورینو است، در واقع این سامانه، قسمتی از سایت پادا است و با وارد کردن نام کاربری و رمز پادا می توان وارد پنل کاربری در سامانه نورینو شد. دانش آموزان مدارس کل کشور برای ثبت نام در مسابقات قرآن، نماز و عترت می توانند وارد سامانه نورینو در پادا به نشانی pada.medu.ir شوند.

  نورینوسامانه نورینوسایت نورینونورینو پاداسامانه پادا نورینوسامانه نورینو آموزش و پرورشپادا نورینوسایت نورینو آموزش و پرورشسایت نورینو پاداسامانه پادا مسابقات

  ورود به سامانه نورینو در پادا

  برای ورود به سامانه نورینو در پادا لازم است به نشانی https://pada.medu.ir مراجعه کنید و یا از طریق لینک ورود مستقیم به سامانه نورینو روی لینک زیر کلیک کنید. سامانه نورینو بخشی از سایت پادا است که دانش آموزان با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور خود در پادا، می توانند وارد سامانه نورینو شوند:

  ورود به سامانه نورینو در پادا

  معرفی سامانه نورینو

  سامانه نورینو به منظور پاسخگویی، به سوالات دینی و مذهبی دانش آموزان و برای تشکیل پرونده تربیتی به صورت الکترونیکی برای دانش آموزان و فرهنگیان در حال فعالیت است. مسابقات نیز از طریق این سامانه برگزار می شود. نحوه دسترسی به آن از طریق سایت پادا می باشد. همچنین از طریق این سامانه علاوه برنامه های آموزشی و پاسخگویی به سوالات، کاربران رتبه بندی می شوند و برترین های حوزه تربیتی و قرآنی معرفی می شوند.سامانه نورینو در سال 1401، توسط مدیر کل قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش در گردهمایی معاونان پرورشی و هماهنگی ادارات کل آموزش و پرورش استان ها رونمایی شده است. هدف سایت نورینو ، ساماندهی به برنامه های قرآنی و پرورشی دانش آموزان در مدارس کل کشور است.

  قرار بر این است که از این پس، کلیه اطلاع رسانی های پرورشی شامل جشنواره ها، بخشنامه های پرورشی و فرهنگی فعالیت های مدارس و تمامی موضوعات تربیتی و مسائل پرورشی و فرهنگی مدارس از طریق سامانه نورینو آموزش و پرورش انجام شود. از طریق این مقاله نحوه استفاده از سایت نورینو آموزش و پرورش را آموزش داده ایم. برنامه نورینو برای موبایل همان سایت نورینو پادا است. اگر می خواهید با نحوه ورود و دانلود برنامه آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم راهنمای تصویری سامانه پادا نورینو را در همین صفحه را مطالعه کنید.

  اهداف سامانه دانش آموزی نورینو

  سامانه دانش آموزی نورینو توسط آموزش و پرورش و به منظور پاسخگویی به سوالات دینی و مذهبی دانش آموزان و فعالیت های پرورشی آغاز به کار کرده است. این سامانه در ششمین دوره توانمند سازی 760 مدیر دارالقرآن های سراسر کشور 1401 در اصفهان رونمایی و معرفی شد.سامانه نورینو بخش از سامانه پادا است و دانش آموزان، معلمان و کارشناسان دارالقرآن های کشور، همگی می توانند از این سامانه استفاده نمایند. دانش آموزان برای ورود به سایت نورینو پادا لازم است از کد ملی و رمز پادا استفاده کنند. اگر رمز را در اختیار ندارند که می توانند این رمز را از مدیر مدرسه و یا آموزشگاه دریافت کنند.

  مدیران و کارشناسان ادارات قرآن، عترت و نماز استان ها و مناطق می توانند، با استفاده از کد ملی و کد پرسنلی خود وارد سامانه پادا نورینو شده و از امکانات آن استفاده نمایند. سامانه پادا برای دانش آموزان و سامانه سیدا برای خدمات رسانی الکترونیک و غیر حضوری به فرهنگیان و بخش های استانی و … می باشد.

  نحوه ورود به سامانه دانش آموزی نورینو

  در حال حاضر سایت مجزا برای سامانه دانش آموزی نورینو وجود ندارد و در صورتی که سایز مجزا برای سامانه نورینو آموزش و پرورش در نظر گرفته شود، در همین صفحه اطلاع رسانی می شود.

  هم اکنون سایت و سامانه رسمی سامانه نورینو، همان سامانه پادا است که به صورت یک بخش مجزا برای استفاده دانش آموزان در سایت پادا فعال شده است.

  دانش آموزان برای ورود به سامانه نورینو لازم است بعد از ورود به بخش پرورشی سایت پادا pada.mehu.ir، کد ملی و کلمه عبور پادا را وارد نمایند تا بتوانند از امکانات نورینو شامل مسابقات قرآن و عترت، ثبت نام کلاس های دارالقرآن و… استفاده کنند. در ادامه راهنمای تصویری ورود به سامانه پادا نورینو را مشاهده می کنید:

  منبع مطلب : www.khabarino.com

  سامانه دانش آموزی نورینو

  در این مقاله هیوا به بررسی جزئیات سامانه دانش آموزی نورینو مانند ورود به سایت، ثبت نام و کد ورود و دانلود برنامه برای دانش آموزان و کاربران پرداخته شده است.

  سامانه دانش آموزی نورینو

  سامانه نورینو به منظور پاسخ به سوالات دینی و مذهبی دانش آموزان با تشکیل پرونده تربیتی برای دانش آموزان و فرهنگیان می باشد که دسترسی به آن از طریق سایت پادا می باشد. در این سامانه علاوه بر پاسخ به سوالات و برنامه های آموزشی، کاربران رتبه بندی شده و برترین های حوزه تربیتی و قرآنی معرفی می شوند.

  برای مشاوره درباره سامانه دانش آموزی نورینو

  برای مشاوره درباره سامانه دانش آموزی نورینو

  سامانه نورینو به تازگی توسط مدیر کل قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش در گردهمایی معاونان پرورشی و هماهنگی ادارات کل آموزش و پرورش استان ها رونمایی شد. این سایت به منظور ساماندهی به برنامه های قرآنی و پرورشی مدارس، دانش آموزان و دیگر کاربران برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

  طبق اطلاعیه های این سازمان قرار است که از این پس تمامی اطلاع رسانی های پرورشی مانند جشنواره ها، اطلاعیه های بخشنامه های پرورشی و فرهنگی فعالیت های مدارس و در کل موضوعات پیرامون تربیت و مسائل پرورشی و فرهنگی در این سامانه انجام گیرد. به دلیل جدید بودن این سامانه ممکن است برخی کاربران با جزئیات آن آشنا نباشند، به همین دلیل در این مقاله به بررسی جزئیات کامل درباره برنامه نورینو مانند سایت رسمی، نحوه ورود و دانلود برنامه، امکانات و دیگر مسائل مربوط به این سامانه پرداخته شده است.

  معرفی سامانه دانش آموزی نورینو

  سامانه دانش آموزی نورینو توسط آموزش و پرورش و به منظور پاسخگویی به سوالات دینی و مذهبی دانش آموزان و فعالیت های پرورشی آغاز به کار کرده است. این سامانه در ششمین دوره توانمند سازی 760 مدیر دارالقرآن های سراسر کشور 1401 در اصفهان رونمایی و معرفی شد.سامانه نورینو زیر نظر سامانه پادا فعالیت می کند و علاوه بر دانش آموزان، معلمان و کارشناسان دارالقرآن های کشور نیز می توانند از این سامانه استفاده نمایند. دانش آموزان برای ورود به این سامانه می بایست از کد ملی و رمز پادا استفاده نمایند، که می توانند این رمز را از مدیر مدرسه و یا آموزشگاه خود دریافت نمایند.

  مدیران و کارشناسان ادارات قرآن، عترت و نماز استان ها و مناطق می توانند با کد ملی و کد پرسنلی خود وارد این سامانه شده و از امکانات آن استفاده نمایند. لازم به ذکر است که سامانه پادا برای دانش آموزان و سامانه سیدا برای فرهنگیان و عوامل استانی و ... می باشد.

  بیشتر بخوانید: مسابقه دانش آموزی نور

  نحوه ورود به سامانه دانش آموزی نورینو

  در حال حاضر سایت مجزا برای سامانه دانش آموزی نورینو مشخص نشده است که به محض اعلام سایت و سامانه رسمی سامانه نورینو از طریق اطلاعیه سایت رسمی آموزش و پرورش در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد، اما این بخش برای استفاده دانش آموزان در سایت پادا فعال شده است.

  دانش آموزانی که خواهان استفاده از سامانه نورینو هستند می بایست پس از ورود به بخش پرورشی سایت پادا pada.mehu.ir، کد ملی و کلمه عبور پادا خود را وارد کرده و از امکانات نورینو مانند مسابقات قرآن و عترت، ثبت نام کلاس های دارالقرآن و... استفاده نمایند. در ادامه راهنمای تصویری استفاده از نورینو در سایت پادا قرار داده شده است.

  ابتدا وارد سایت پادا به نشانی pada.medu.ir شده و روی گزینه پرورشی کلیک نمایید.

  کد ملی و رمز پادا خود که از مدیر مدرسه دریافت نمده اید را وارد نمایید.

  از امکانات معرفی شده استفاده نمایید.

  دانش آموزانی که علاقه مند به شرکت در مسابقات قرآن، عترت و نماز می باشند، می توانند رمز پادای خود را از مدیر مدرسه دریافت نموده و در سایت پادا بخش نورینو اقدام به ثبت نام نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این مسابقات و شرایط شرکت در آن ها مطالعه مقاله زیر توصیه می شود.

  حتما بخوانید: مسابقه قرآن، عترت و نماز

  دانلود برنامه نورینو

  در حال حاضر اپلیکیشن نورینو از سمت آموزش و پرورش منتشر نشده است، اما دانش آموزان می توانند از امکانات سامانه نورینو که در سایت پادا قرار داده شده است استفاده نمایند و در مسابقات قرآنی شرکت کرده و یا سوالات دینی و مذهبی خود را در آن مطرح نمایند.

  در حال حاضر سایت مجزایی برای سامانه نورینو معرفی نشده است ولی دانش آموزان می توانند از امکانات این سامانه از طریق پادا استفاده نمایند.

  سامانه نورینو تحت نظر سامانه پادا فعالیت می کند و دانش آموزان می بایست برای ورود به این سامانه مانند سایر برنامه های معرفی شده توسط آموزش و پرورش، روند ثبت نام را انجام دهند که در حال حاضر برای استفاده برنامه نورینو می توان به سایت پادا مراجعه کرد.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید