این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سامانهسهامعدالت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سامانهسهامعدالت را از این سایت دریافت کنید.

  سجام

  شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به منظور ارائه خدمات زیرساختی یکپارچه و فراگیر به فعالان بازار سرمایه به ویژه سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی و ایجاد درگاه واحد خدمات دهی به تمامی ارکان بازار، نهادهای مالی، ناشران و مخصوصا سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی، راه اندازی سامانه جامع اطلاعات مشتریان(سجام) اعلام می نماید.

  ثبت نام در سجام ویرایش اطلاعـات احـــراز هــویت ویـرایش موبایـل بازیابی کد پیگیری درگاه‌هـای ورودی

  درگاه یکپارچه ذینفعان

  سهــام عــدالت

  چگونه می توانم در سامانه سجام ثبت نام کنم؟

  تنها با یک بار ثبت نام در سامانه سجام به تمامی سرویس های بازار سرمایه دسترسی داشته باشید و در هیچ یک از مراجعات خود به نهادهای مالی اعم از کارگزاری، صندوقهای سرمایه گذاری،شرکتهای تامین سرمایه و ... نیاز به احراز هویت مجدد نخواهید داشت.

  راهنمای مراحل ثبت نام

  آخرین اطلاعیه های سامانه

  مشاهده همه 1400/12/23

  اطلاعیه مهم سمات درباره افرادی که سود سهام عدالت دریافت نکردند

  شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه درخصوص مشمولان سهام عدالتی که سود سهام خود را دریافت نکرده اند، اطلاعیه ای را صادر کرد. شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه درخصوص مشمولان سهام عدالتی که سود سهام خود را دریافت نکرده اند، اطلاعیه ای را صادر کرد.

  مشاهد متن کامل... 1399/6/18

  هشدار پلیس فتا: مراقب سایت های جعلی سجام باشید!

  مشاهد متن کامل... 1399/2/17

  اطلاعیه شرکت سپرده گذاری مرکزی درخصوص احراز هویت الکترونیک

  شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) با انتشار اطلاعیه ای از راه اندازی عملیات اجرایی احراز هویت الکترونیک در هفته آینده خبر داد.

  مشاهد متن کامل... 1398/6/25

  شناسایی اولیه و کامل سهامداران در سامانه سجام

  معاونت عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: تمام متقاضیان دریافت خدمات پایه مکلف به ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) هستند.

  آخرین اخبار سامانه

  مشاهد متن کامل... مشاهده همه 1401/4/27

  ۱.۹ میلیون سهامدار عدالت شماره شبا نداده‌اند/ فرصت ۲ روزه برای اعلام شماره شبا

  معاون فناوری و توسعه نوآوری شرکت سپرده‌گذاری مرکزی گفت: تاکنون ۱.۹ میلیون سهامدار عدالت شماره شبای بانکی برای دریافت سود سهام عدالت ارائه نکرده‌اند.

  مشاهد متن کامل... 1401/4/25

  معاون حقوقی سمات : شرط دریافت خدمات بازار سرمایه، ثبت نام در سجام است

  معاون حقوقی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد: بهره‌مندی سهامداران و فعالین بازار سرمایه از عمده خدمات قابل ارائه در این بازار، منوط به ثبت نام در سامانه سجام است.

  مشاهد متن کامل... 1401/3/2

  سمات اطلاعیه داد : احراز هویت حضوری و الکترونیک سجام در ۱۱ هزار و ۳۷۸ مرکز منتخب

  شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه اعلام کرد : سهامداران بازار سرمایه در سراسر کشور می توانند برای احراز هویت در سامانه سجام از ۱۱ هزار و ۳۷۸ مرکز (حضوری و الکترونیک) استفاده کنند.

  مشاهد متن کامل... 1401/2/9

  مدیرعامل سمات : ثبت نام سهامداران در سامانه سجام از رقم ۴۰ میلیون نفر عبور کرد

  مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) از ثبت نام بیش از 40 میلیون سهامدار در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) خبر داد.

  ویدئوها آموزشی

  مشاهد متن کامل... مشاهده همه

  منبع مطلب : www.sejam.ir

  سهام‌عدالت

  سهام‌عدالت

  این درگاه به منظور مشاهده اطلاعات هویتی و صورت وضعیت دارایی سهام عدالت برای کلیه سهامداران باشگاه سهام عدالت (سهامداری مستقیم و غیر مستقیم) توسط شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه طراحی شده است.

  لازم به توضیح است که جهت ثبت سفارش فروش سهام می‌توانید به بانک‌های عامل مراجعه فرمائید و یا در صورت تمایل از طریق کارگزاری‌های فعال بازار سرمایه مطابق با شرایط مصوب اقدام فرمائید. همچنین امکان تعیین شماره تلفن همراه متعلق به سهامدار (مطابق شاهکار) و شماره شبا معتبر جهت اقدامات بعدی در این درگاه فراهم می باشد.

  اپلیکیشن همراه سهام عدالت

  سهام عدالت خود را ببینید و به راحتی درخواست فروش آن را صادر کنید

  منبع مطلب : sahamedalat.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید