این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سال چینی حیوانات

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سال چینی حیوانات را از این سایت دریافت کنید.

  طالع بینی چینی؛ طالع بینی بر اساس سال تولد

  طالع بینی چینی سال تولد به ارتباط بین نماد حیوان سالی که فرد در آن متولد شده است و ویژگی‌های شخصیتی و طالع وی بازمی‌گردد. نماد‌ها هر دوازده سال یکبار تکرار می‌شوند.

  Menu

  ستاره » 🔮 فال و طالع بینی » طالع‌بینی چینی » طالع بینی چینی بر اساس سال تولد

  طالع بینی چینی بر اساس سال تولد

  طالع بینی چینی سال تولد به ارتباط بین نماد حیوان سالی که فرد در آن متولد شده است و ویژگی‌های شخصیتی و طالع وی بازمی‌گردد. نماد‌ها هر دوازده سال یکبار تکرار می‌شوند.

  آخرین به روز رسانی: مرداد 11, 1401

  ستاره | سرویس سرگرمی –  حتما می‌دانید که هر سال با نماد یک حیوان مرتبط است. اما شاید ندانید این ارتباط به سلسله هان در چین باستان باز می‌گردد. افسانه این است که یک روز خدایان دستور دادند که حیوانات به عنوان علائم هر سال تعیین شوند و دوازده حیوانی که اول وارد شدند، به عنوان نماد هر سال انتخاب شدند. طالع بینی چینی و ارتباط بین ویژگی‌های شخصیتی هر انسان با سالی که در آن متولد شده نیز بر همین اساس و بر مبنای رفتار و عادات زندگی حیوان آن سال شکل گرفته است.آنچه در این مطلب خواهید خواند... عدم نمایش

  طالع بینی چینی چیست؟

  حیوان سال تولد شما چیست؟

  طالع بینی چینی سال تولد

  آیا طالع بینی چینی درست است؟

  طالع بینی چینی چیست؟

  طالع بینی چینی یا شنگ ژیائو، بر اساس یک چرخه دوزاده ساله است که هر سال با یک نماد حیوان نامگذاری شده است. نمادهای سال‌های چینی موش، الاغ، ببر، خرگوش یا گربه، اژدها، مار، اسب، گوسفند، میمون، خروس، سگ و خوک هستند که بر اساس اساس تقویم قمری چینی محاسبه می‌شود.

  منشا طالع‌بینی چینی به زمانی بازمی‌گردد که مردم باستان متوجه می‌شوند طی یک سال ۱۲ قمر کامل وجود دارد. اعتقاد بر این است که بین انسان و ۱۲ حیوانی که نام آن‌ها بر روی سال‌های چینی گذاشته شده ارتباط ستاره شناسی وجود دارد و همین باعث می‌شود سال تولد افراد بر ویژگی‌های شخصیتی آن‌ها اثر بگذارد. در واقع انسان تحت تاثیر رفتار و عادات زندگی نماد حیوان سال تولدش قرار می‌گیرد.

  حیوان سال تولد شما چیست؟

  اگر نمی‌دانید که متولد کدام سال چینی هستید، سال تولد خود را در جدول زیر پیدا کرده و نماد حیوان خود را بشناسید و سپس در جدول بعد، بر روی نماد سال تولد خود کلیک کرده و طالع بینی چینی خود را بخوانید.

  حیوان سال تولد

  موش ۱۳۳۹ ۱۳۵۱  ۱۳۶۳ ۱۳۷۵ ۱۳۸۷ ۱۳۹۹

  گاو ۱۳۴۰ ۱۳۵۲ ۱۳۶۴ ۱۳۷۶ ۱۳۸۸ ۱۴۰۰

  ببر ۱۳۴۱ ۱۳۵۳ ۱۳۶۵ ۱۳۷۷ ۱۳۸۹ ۱۴۰۱

  گربه ۱۳۴۲ ۱۳۵۴ ۱۳۶۶ ۱۳۷۸ ۱۳۹۰ ۱۴۰۲

  اژدها ۱۳۴۳ ۱۳۵۵ ۱۳۶۷ ۱۳۷۹ ۱۳۹۱ ۱۴۰۳

  مار ۱۳۴۴ ۱۳۵۶ ۱۳۶۸ ۱۳۸۰ ۱۳۹۲ ۱۴۰۴

  اسب ۱۳۴۵ ۱۳۵۷ ۱۳۶۹ ۱۳۸۱ ۱۳۹۳ ۱۴۰۵

  بز ۱۳۴۶ ۱۳۵۸ ۱۳۷۰ ۱۳۸۲ ۱۳۹۴ ۱۴۰۶

  میمون ۱۳۴۷ ۱۳۵۹ ۱۳۷۱ ۱۳۸۳ ۱۳۹۵ ۱۴۰۷

  خروس ۱۳۴۸ ۱۳۶۰ ۱۳۷۲ ۱۳۸۴ ۱۳۹۶ ۱۴۰۸

  سگ ۱۳۴۹ ۱۳۶۱ ۱۳۷۳ ۱۳۸۵ ۱۳۹۷ ۱۴۰۹

  خوک ۱۳۵۰ ۱۳۶۲ ۱۳۷۴ ۱۳۸۶ ۱۳۹۸ ۱۴۱۰

  طالع بینی چینی سال تولد

  بر روی نماد سال تولد خود کلیک کنید. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند نقاط قوت و ضعف، سال‌های شانس و موفقیت‌های مالی، شغل مناسب خود و مسائل مربوط به ازدواج و روابط عاطفی را از طالع بینی سال تولد خود به دست آورید.

  متولدین سال موش متولدین سال گاو متولدین سال ببر

  متولدین سال خرگوش (گربه)

  متولدین سال اژدها متولدین سال مار متولدین سال اسب متولدین سال  بز متولدین سال میمون متولدین سال خروس متولدین سال سگ متولدین سال خوک

  در ادامه می‌توانید خلاصه‌ای از طالع بینی متولدین هر سال را مطالعه کنید.

  طالع‌ بینی چینی متولدین سال موش

  افرادی که متولد این سال هستند روحیه پرخاشگرانه و تهاجمی دارند و گاهی پرحرف و گزافه‌گو می‌شوند. این افراد در نگاه اول شوخ‌طبع به نظر می‌رسند، اما واقعیت آن است که خشونت و نا آرامی در پس این چهره خونسرد پنهان شده است. همچنین این افراد فعالیت گروهی را دوست دارند و اهل معاشرت و اجتماعی هستند.

  طالع‌ بینی چینی متولدین سال گاو

  متولدین سال گاو بسیار اندیشمند هستند و شاید به همین خاطر است که تنهایی را دوست دارند. آن‌ها می‌توانند هدف‌شان را با نهایت پشتکار تعقیب کنند. متولدین سال گاو ظاهری آرام دارند. ولی گاو برخلاف ظاهر آرامش حیوانی یک‌دنده و نافرمان است. نقطه ضعف شخصیت متولدین این سال آن است که بیشتر مواقع فکر می‌کنند دور و بری‌هایشان آن ها را به خوبی درک نمی‌کنند.

  طالع‌ بینی چینی متولدین سال ببر

  متولدین سال ببر دوست دارند همه از آن‌ها اطاعت کنند، اما از این که خودشان فرمانبردار کسی باشند بیزار هستند. در حقیقت هیچ کس را شایسته آن نمی‌دانند که به ایشان دستور بدهد. ببر اگر بتواند قبل از دست زدن به هر کاری اندکی تفکر کند و به نصایح دیگران گوش بدهد، حتما به موفقیت‌های چشم‌گیری خواهد رسید. ممکن است ببر مجرمی مخوف از کار درآید، چون به کار‌های خطرناک و پرهیجان علاقه‌مند است.

  طالع‌ بینی چینی متولدین سال گربه

  متولدین سال گربه محافظه‌کار هستند و از هر آن چه که آرامش زندگی‌شان را خراب کند یا اسباب دردسرشان شود متنفر هستند. نیاز آن‌ها به حفظ آسایش و امنیت زندگی بسیار بیشتر از دیگران است، چون تحمل سختی ندارند. زندگی متولدین این سال در صورتی با آرامش و آسایش دلخواهشان سپری می‌شود که با حوادث پیش‌بینی‌نشده، مهیج، شگفت‌انگیز و خانمان‌برانداز رو به رو نشوند.

  طالع‌ بینی چینی متولدین سال اژدها

  متولدین سال اژدها غالباً خود را در بدترین شرایط و موقعیت‌ها قرار می‌دهند. آن‌ها به معنای واقعی آرمان‌خواه و کمال‌گرا هستند، به همین علت همیشه طالب بهترین‌ها می‌باشند. توقع این افراد از خود و دیگران بیش از حد معقول است. در کل از دیگران انتظار زیادی دارند و متقابلا سعی می‌کنند انتظارات دیگران را تا حد امکان بر آورده سازند. متولدین اژدها محبوب خاص وعام هستند، اما خودشان کمتر به کسی دل می بندند و هرگز درگیر ماجراهای عاشقانه نمی‌شوند تا طعم تلخ ناکامی را نچشند.

  طالع‌ بینی چینی متولدین سال مار

  یک شخص متولد سال مار هرگز عمر عزیزش را به بطالت نمی‌گذراند بنابراین از بدگویی و یاوه‌گویی در گریز است. او بسیار فکر می‌کند و روشن‌فکر، فرزانه و خردمند است. هر چند نیاز چندانی به استفاده از عقل و خرد هم ندارد، چون روان و نا خودآگاه بسیار روشن او کاملا هدایتش می‌کند و در صورت پرورش به روشن‌بینی و شهود می‌انجامد. به این ترتیب او به فطرت و غریزه خود بیش از استدلالات، نظرات و تجربیات دیگران اهمیت می‌دهد و اینطور به نظر می‌رسد که برای شناخت جهان از حس ششم خود استفاده می‌کند.

  منبع مطلب : setare.com

  طالع بینی چینی (حیوان سال تولد)

  تشخیص حیوان سال تولد،طالع بینی چینی،طالع بینی چینی سال تولد,فال و طالع بینی چینی، طالع بینی حیوان، طالع بینی حیوان سال تولد , فال و طالع بینی , طالع بینی سال تولد , حیوان سال تولد,نام حیوان سال تولد,حیوان سال تولد هر سال,طالع بینی حیوان سال تولد,فال و طالع بینی بر اساس حیوان سال تولد,

  طالع بینی چینی (حیوان سال تولد)

  مجموعه: فال و طالع بینی

  طالع بینی چینی براساس سال تولد، افراد را در گروهی قرار می‌دهد و از علایق و بهترین و بدترین جفت آن‌ها می‌گوید که در همین خصوص قصد داریم در این مطلب شما را با "طالع بینی چینی"، حیوان سال تولد و همچنین هر آنچه که درباره طالع بینی سال تولد خود نمی‌دانید آشنا نماییم.

  خصوصیات متولدین سال موش

  موش:

  متولدین سالهای: , 1279، 1291، 1303، 1315، 1327، 1339، 1351، 1363، 1375، 1387، و ....

  علایق متولدین سال موش:

  رنگ: اُکر حیوان: غاز گُل:آفتاب گردان درخت: بلوط رایحه: چوب گیاه: رزماری طعم: تند و بامزه ادویه: گشنیز

  جواهر تولد: زمرد سبز

  فلز: برنز متولدین سال موش :

  افرادی که در سال موش به دنیا می آیند اهل پس انداز و جمع آوری هستند. آنها هرگز شرایط مالی سختی ندارند و زندگی سازمان یافته ای دارند. اگر هدیه ای ارزنده از موش دریافت می کنید ، بدانید که او به شدت به شما فکر می کند، زیرا او معمولاً دوست ندارد کیف پول خود را برای دیگران باز کند. موش ها به دنبال ستایش و شناخت نیستند. آنها بسیار حساس هستند و می دانند چه مشکلی وجود دارد. وقتی ریسک کنند، معمولاً موفق هستند.

  بهترین جفت: گاو

  بهترین گروه: میمون ، اژدها

  بدترین جفت: اسب

  خصوصیات متولدین سال گاو

  گاو:

  متولدین سالهای: , 1280، 1292، 1304، 1316، 1328، 1340، 1352، 1364، 1376، 1388، و .....

  علایق متولدین سال گاو :

  رنگ: آبی تیره حیوان: خرس گُل: داودی درخت: گلابی رایحه: شالیمار گیاه: مریم گلی طعم: شیرین ادویه: گشنیز جواهر تولد: لاجورد فلز: مس عدد شانس: 1 آلت موسیقی: شیپور متولدین سال گاو :

  افرادی که در سال گاو متولد می شوند سخت کوش هستند و احساس مسئولیت جدی دارند. حتی اگر در حین کار با مشکل روبرو شوند، ادامه خواهند داد. آنها خیلی رمانتیک نیستند، اما صبور هستند و هرگز خود را به کسی که از آنها خوشش نمی آید تحمیل نمی کنند. آنها معمولاً ساکت هستند و احساسات خود را در دل نگه می دارند. هنگامی که حال و هوای خود را از دست بدهند ، مانند یک انفجار است و می تواند دیگران را از آن دور کند.

  بهترین جفت: موش

  بهترین گروه: مار ، خروس

  بدترین جفت: بز

  خصوصیات متولدین سال ببر

  ببر:

  متولدین سالهای: , 1281، 1293، 1305، 1317، 1329، 1341، 1353، 1365، 1377، 1389، و .....

  علایق متولدین سال ببر:

  رنگ: قرمز روشن حیوان: ببر گُل: میخک صدپَر درخت: چنار رایحه: یاسمین گیاه: آویشن طعم: شیرین ادویه: دارچین جواهر تولد: یاقوت فلز: طلا عدد شانس: 7 آلت موسیقی: ترومپِت متولدین سال ببر :

  افرادی که در سال ببر به دنیا می آیند مستقل هستند و عزت نفس بالایی دارند. آنها از رهبر ی و محافظ مردم ​​لذت می برند. آنها عدالت را دوست دارند و هرگز در استدلال عقب نمی روند. بی پروایی بزرگترین ضعف آنهاست و باعث می شود آنها شکست بخورند. با این حال، آنها هرگز واقعاً شکست نمی خورند. ببرها همیشه راهی برای ایستادن و موفقیت در آخر خواهند یافت.

  بهترین جفت: خوک

  بهترین گروه: اسب ، سگ

  بدترین جفت : میمون

  خصوصیات متولدین سال خرگوش

  خرگوش یا گربه:

  متولدین سالهای: , 1282، 1294، 1306، 1318، 1330، 1342، 1354، 1366، 1378، 1390، و ......

  علایق متولدین سال خرگوش:

  رنگ: خاکستری حیوان: ماهی گُل: رُز درخت: صنوبر رایحه: شالیمار گیاه: ترخون طعم: تند ادویه: فلفل

  جواهر تولد: یاقوت کبود

  فلز: برنز عدد شانس: 4 آلت موسیقی: پیانو متولدین سال خرگوش:

  افرادی که در سال خرگوش متولد می شوند، آرام، ساکت و مودب هستند. آنها صبور، باهوش و شیک هستند. احساس مسئولیت و توجه آنها به جزئیات منجر به موفقیت شغلی بزرگی می شود. آنها همچنین عشق را جدی می گیرند و هرگز به راحتی به کسی تعلق نمی گیرند. اگر فرد مناسب را پیدا کنند ، او را تا آخر دنیا دوست خواهد داشت.

  بهترین جفت: سگ

  بهترین گروه: خوک ، بز

  بدترین جفت: خروس

  خصوصیات متولدین سال اژدها

  اژدها:

  متولدین سالهای: , 1383، 1295، 1307، 1319، 1331، 1343، 1355، 1367، 1379، 1391، و .......

  علایق متولدین سال اژدها:

  رنگ: طلایی حیوان: میمون گُل: رُز درخت: سرخ چوب رایحه: سبزی گیاه: شوید طعم: پرادویه ادویه: هِل جواهر تولد: یاقوت فلز: نقره عدد شانس: 2 آلت موسیقی: قره نی متولدین سال اژدها:

  افرادی که در سال اژدها به دنیا می آیند، قلب هایی پر از ماجراجویی و عاشقانه دارند. درک افراد از شخصیت مرموز اژدها برای افراد دشوار است. در عین حال ، آنها نسبت به چیزهایی که یک فرد معمولی از آن نگران است، بی تفاوت هستند. آنها ممکن است تنبل به نظر برسند، اما به محض تصمیم گیری برای انجام کاری، جاه طلب تر و جسور تر از هر کس دیگری خواهند بود.

  بهترین جفت: خروس

  بهترین گروه: میمون ، موش

  بدترین جفت: سگ

  خصوصیات متولدین سال مار

  مار:

  متولدین سالهای: , 1284، 1296، 1308، 1320، 1332، 1344، 1356، 1368، 1380، 1392، و.......

  علایق متولدین سال مار:

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید