این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سال 67 سال چه حیوانی است

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سال 67 سال چه حیوانی است را از این سایت دریافت کنید.

  طالع بینی چینی متولدین سال اژدها

  در طالع‌بینی چینی متولدین سال اژدها، طالع افرادی که متولد سال‌های ۱۳۴۳، ۱۳۵۵، ۱۳۶۷، ۱۳۷۹ و ۱۳۹۱ هستند بررسی می‌شود و صفات بارزشان گفته می‌شود. به اعتقاد بسیاری از افراد شخصیت هر انسان تحت تاثیر نماد سال تولدش قرار می‌گیرد.

  ستاره » 🔮 فال و طالع بینی » طالع‌بینی چینی » طالع بینی چینی متولدین سال اژدها

  طالع بینی چینی متولدین سال اژدها

  در طالع‌بینی چینی متولدین سال اژدها، طالع افرادی که متولد سال‌های ۱۳۴۳، ۱۳۵۵، ۱۳۶۷، ۱۳۷۹ و ۱۳۹۱ هستند بررسی می‌شود و صفات بارزشان گفته می‌شود. به اعتقاد بسیاری از افراد شخصیت هر انسان تحت تاثیر نماد سال تولدش قرار می‌گیرد.

  آخرین به روز رسانی: مرداد 11, 1401

  ستاره | سرویس سرگرمی – همانطور که می‌دانید هر سال چینی برای خودش اسمی دارد. این نام‌گذاری حتی در میان ایرانیان هم رواج دارد. بین سال‌های چینی پنجمین سال، سال اژدهاست. شما می‌توانید به جدول سال‌ها نگاه کنید و ببینید سال تولدتان چی سالی می‌شود؟ در این مطلب طالع بینی چینی متولدین سال اژدها را بررسی خواهیم کرد.حیوان سال تولد

  موش ۱۳۳۹ ۱۳۵۱  ۱۳۶۳ ۱۳۷۵ ۱۳۸۷ ۱۳۹۹

  گاو ۱۳۴۰ ۱۳۵۲ ۱۳۶۴ ۱۳۷۶ ۱۳۸۸ ۱۴۰۰

  ببر ۱۳۴۱ ۱۳۵۳ ۱۳۶۵ ۱۳۷۷ ۱۳۸۹ ۱۴۰۱

  گربه ۱۳۴۲ ۱۳۵۴ ۱۳۶۶ ۱۳۷۸ ۱۳۹۰ ۱۴۰۲

  اژدها ۱۳۴۳ ۱۳۵۵ ۱۳۶۷ ۱۳۷۹ ۱۳۹۱ ۱۴۰۳

  مار ۱۳۴۴ ۱۳۵۶ ۱۳۶۸ ۱۳۸۰ ۱۳۹۲ ۱۴۰۴

  اسب ۱۳۴۵ ۱۳۵۷ ۱۳۶۹ ۱۳۸۱ ۱۳۹۳ ۱۴۰۵

  بز ۱۳۴۶ ۱۳۵۸ ۱۳۷۰ ۱۳۸۲ ۱۳۹۴ ۱۴۰۶

  میمون ۱۳۴۷ ۱۳۵۹ ۱۳۷۱ ۱۳۸۳ ۱۳۹۵ ۱۴۰۷

  خروس ۱۳۴۸ ۱۳۶۰ ۱۳۷۲ ۱۳۸۴ ۱۳۹۶ ۱۴۰۸

  سگ ۱۳۴۹ ۱۳۶۱ ۱۳۷۳ ۱۳۸۵ ۱۳۹۷ ۱۴۰۹

  خوک ۱۳۵۰ ۱۳۶۲ ۱۳۷۴ ۱۳۸۶ ۱۳۹۸ ۱۴۱۰

  اگر متولد سال اژدها هستید و تمایل دارید طالع ازدواج متولدین سال اژدها با متولدین سال‌های دیگر را مشاهده کنید به مطلب مربوط به  طالع بینی ازدواج چینی؛ متولدین سال اژدها  مراجعه کنید.

  طالع‌بینی چینی متولدین سال اژدها

  اژدها موجودی خوش خط و خال است که سرشار از نیرو و شور نشاط زندگی می‌باشد و تا وقتی که جان در بدن دارد از پستی، ناجوانمردی، دورویی و شایعه‌پردازی فاصله می‌گیرد. در وجود او نشانی از حیله‌گری و دسیسه‌پردازی پیدا نمی‌شود. با این وجود فکر نکنید که او به بی آلایشی و معصومیت خوک است! افزون بر این با وجود این‌ همه خط و خال به سادگی فریب می‌خورد، ولی در عین حال شهامت پذیرش اشتباه و اعتراف به آن را دارد.

  متولدین سال اژدها غالباً خود را در بدترین شرایط و موقعیت‌ها قرار می‌دهند. آن‌ها به معنای واقعی آرمان‌خواه و کمال‌گرا هستند، به همین علت همیشه طالب بهترین‌ها می‌باشند. توقع این افراد از خود و دیگران بیش از حد معقول است. در کل از دیگران انتظار زیادی دارند و متقابلا سعی می‌کنند انتظارات دیگران را تا حد امکان بر آورده سازند.

  اژدها بدخلق، سرکش، لجوج، سرسخت و حاضرجواب است و بیشتر مواقع بدون فکر کردن سخن می‌گوید. اما به رغم این ویژگی‌ها، سخنان و پندهای او بسیار با‌ارزش است. مردم به گفته‌های او گوش می‌کنند و در حقیقت نفود اژدها بر آنان غیر قابل انکار است.

  یک شخص متولد سال اژدها موجودی مغرور ، پرشور و عجول است که به سادگی عنان اختیار از کفش رها می‌شود . او بااستعداد ،باهوش، بااراده و بخشنده است و از عهده انجام هر کاری به خوبی بر می‌آید و تا لحظه مرگ هرگز محتاج دیگران نخواهد شد.

  اژدها در تمام عرصه‌های هنری، مذهبی، نظامی، پزشکی یا سیاسی می درخشد و کامیاب می‌شود. اژدها می‌تواند خود را وقف اهداف و کارهای با ارزش و بزرگ کند. این اهداف هر چه که باشد، او این قابلیت را دارد که پایان کار را بسنجد. البته احتمال دارد استعداد و توانایی اژدها در راه‌های نادرست به کار افتد و در اعمال خلاف نیز سرآمد دیگران شود.

  متولدین اژدها محبوب خاص وعام هستند، اما خودشان کمتر به کسی دل می بندند و هرگز درگیر ماجراهای عاشقانه نمی‌شوند تا طعم تلخ ناکامی را نچشند. آن‌ها دوست دارند همیشه این خودشان باشند که دیگران را ناکام می گذارند، طوری که اغلب زنان متولد این سال خاطر خواه‌ها و خواستگاران زیادی دارند.

  متولدان سال اژدها در اوایل جوانی ازدواج نمی کنند و حتی برخی از آنان ممکن است تا آخر عمر مجرد می بمانند، چون تنهایی و انزواطلبی را دوست دارند. حتی می‌توان گفت از تنها بودن لذت می‌برند.

  دوران کودکی افراد متولد سال اژدها اینگونه است که ممکن است به مشکلات مختصری دچار شوند. مشکلاتی که سبب‌ساز آن، انتظارات بیش از حد اطرافیان این افراد است. به علاوه روحیه هنری خود اژدها در دوران دوم زندگیش باعث ایجاد مشکلاتی می‌شود.

  با این که برتری و غرور اژدها نسبت به اطرافیانش کاملا محسوس است، گاهی احساس می‌کند که دیگران درکش نکرده و به گوهر وجودش پی نبرده‌اند. حال آنکه دیگران همواره تحسینش می‌کنند.

  هر چقدر ناراحتی‌های اژدها در زندگی ناچیز است به همان اندازه موفقیت‌هایش بزرگ می‌باشد.

  هر چه اژدها سخت‌گیرتر و پرتوقع‌تر باشد، به همان نسبت ناخرسندتر است. در هر صورت ، اژدها موجودی شاد و خوشحال است و این روحیه حتی در دوره کهن سالی موفقیت او را در رسیدن به اهدافش تضمین می‌کند.

  اژدها نماد بخت و اقبال است و در طالع‌بینی بهترین نماد برای زندگی، رشد و ترقی به شمار می‌رود . برای مردم خاور دور اژدها نشانه تندرستی، بزرگواری، نجابت،‌هماهنگی و طول عمر است.

  با این اوصاف اگرچه خیر و برکت اژدها از سایر نمادها بیشتر است، اما نباید فراموش کرد که هر چیزی ممکن است نوعی نیرنگ و فریب باشد از سوی او باشد.اما چه کار می‌توان کرد، اژدهای افسانه‌ای بلاخره شما را متقاعد یا حتی مجبور می‌کند که به او اطمینان و اعتماد کامل پیدا کنید.

  او همیشه در اوج است و می‌درخشد ، اما درخشش او کاملا سطحی است. او خودش هم واقعا نمی داند چگونه چشم‌ها را خیره می‌کند و این نشان می‌دهد که قدرت او غیرواقعی است. در واقع این بزرگترین نقطه ضعف اوست.

  مشاغل متناسب متولدین سال اژدها

  با این روحیاتی که متولدین سال اژدها دارند این مشاغل می‌تواند برای آن‌ها مناسب باشد:

  مهندس معمار، پزشک، وکیل دعاوی، هنرپیشه، هنرمند، کارخانه دار، مغازه دار، ، تبهکار، روحانی، مبلغ مذهبی، سفیر یا سفیر کبیر، سیاستمدار، مدیر عامل، رئیس جمهور و قهرمان ملی!

  شما متولد چه سال چینی هستید؟ اگر متولد سال اژدها هستید صفات گفته شده درباره متولدین این سال در شما چگونه بودند؟ نظرات و سوالات خود در مورد طالع بینی چینی متولدین سال اژدها را در بخش نظرات سایت ستاره با ما در میان بگذارید.

  منبع مطلب : setare.com

  طالع بینی سال ۱۳۶۷(اژدها)

  ● موجودی خوش خط و خال اژدها سرشار از نیرو و شور نشاط زندگی است و تا هنگامی که جان در بدن دارد، از پستی، ناجوانمردی، دورویی و شایعه پردازی فاصله می گیرد و در وجود او نشانی از حیله گری و دسیسه پردازی یافت نمی شود؛ با این حال، او به بی آلایشی و معصومیت خوک نیست؛ افزون بر این، به سادگی فریب می خورد، ولی در عین حال، شهامت پذیرش اشتباه و اعتراف به آن را دارد. اژدها غالباً خود را در بدترین شرایط و موقع

  مجله ویستا

  طالع بینی سال ۱۳۶۷(اژدها)

  ● موجودی خوش خط و خال

  اژدها سرشار از نیرو و شور نشاط زندگی است و تا هنگامی كه جان در بدن دارد، از پستی، ناجوانمردی، دورویی و شایعه پردازی فاصله می گیرد و در وجود او نشانی از حیله گری و دسیسه پردازی یافت نمی شود؛ با این حال، او به بی آلایشی و معصومیت خوك نیست؛ افزون بر این، به سادگی فریب می خورد، ولی در عین حال، شهامت پذیرش اشتباه و اعتراف به آن را دارد.

  اژدها غالباً خود را در بدترین شرایط و موقعیت ها قرار می دهد. او آرمان خواه و كمال گرا به معنی واقعی است، به همین علت همیشه طالب بهترین هاست. توقع او از خود و دیگران بیش از حد معقول است. وی از دیگران انتظار زیادی دارد وئ در برابر، انتظارات دیگران را تا حد امكان بر آورده می كند.

  اژدها بد خلق، سركش، لجوج، سرسخت و حاضر جواب است و اغلب بی اندیشه سخن می گوید. اما به رغم این ویژگی ها، سخنان و پندهای او بسیار با ارزش است. مردم به گفته های او گوش فرا می دهند و در حقیقت نفودش بر آنان غیر قابل انكار است.

  اژدها موجودی مغرور ، پر شور و عجول است كه به سادگی عنان اختیار از كفش رها می شود . او با استعداد ،با هوش، با اراده و بخشنده است و از عهده انجام هر كاری به خوبی بر می آید و تا لحظه مرگ هرگز محتاج دیگران نخواهد شد.

  اژدها در تمام عرصه های هنری، مذهبی، نظامی . پزشكی ، یا سیاسی می درخشد و كامیاب می شود. اژدها می تواند خود را وقف اهداف و كارهای با ارزش و بزرگ كند. این اهداف ــ هر چه كه باشد ـــ او می تواند پایان كار را بسنجد/ احتمال دارد استعداد و توانایی اژدها در راه های نادرست به كار افتد و در اعمال خلاف نیز سر آمد دیگران شود.

  اژدها محبوب خاص وعام است؛ اما خود كمتر به كسی دل می بندد. و هرگز در گیر ماجراهای عاشقانه نمی شود و طعم تلخ ناكامی را نمی چشد؛ بلكه اوست كه همیشه دیگران را ناكام می گذارد؛ طوری كه اغلب زنان متولد این سال خاطر خواه ها و خواستگران زیادی دارند.

  متولدان سال اژدها در اوان جوانی ازدواج نمی كنند و حتی برخی از آنان تا آخر عمر مجرد می مانند ؛ چرا كه تنهایی و انزوا طلبی را دوست دارند . حتی می توان گفت از تنها بودن لذت می برند.

  اژدها و موش می توانند رابطه خوبی داشته باشند؛ زیرا موش مهربان این توانایی را دارد كه هر چه اژدها از دست داده ـــ حتی اگركم اهمیت باشد ـــ دوباره به دست آورد. این رابطه برای موش هم خالی از فایده نیست؛ حال آن كه اژدها نیز از روحیه جست و جو گر و پول پرست موش بهره كافی می برد.

  رابطه اژدها و مار نیزبه همین شكل است و شوخ طبعی مار ، عامل باز دارنده ای است كه جلوی خودپسندی و غرور اژدها را می گیرد. آقای اژدها همیشه مجذوب زیبایی خانم مار شده ، در دام او گرفتار می شود. و اگر همسرش باشد، بیش از اندازه به وجود او افتخار می كند.

  خروس مغرور و خودستا هم به آسانی با با اژدها كنار می آید و ضمن لذت بردن از موفقیت های اژدها، در آنها سهیم می شود.

  میمون چه در كسب و كار و چه در عشق ،می واند خلا شخصیت اژدها را پر كند؛ زیرا حیله گری میمون و قدرت اژدها، كامل كننده یكدیگرند و این حقیقتی است كه تنها میمون از آن مطلع است . جالب است بدانید كه فقط متولدان سال میمون می توانند اژدها را بفریبند.

  رابطه اژدها و ببر به ندرت ممكن است قرین آرامش باشد. اژدها بیش از همه باید از سگ ها حذر كند زیرا سگ ، بدبین و بسیار واقع گراست و هرگز نمی تواند به اژدها اعتماد كند.

  اژدها در دوران كودكی ممكن است به مشكلات مختصری دچار شود كه سبب ساز آن ، انتظار بیش از حد او از اطرافیانش است؛ ولی روحیه هنری اژدها در دوران دوم زندگیش باعث ایجاد مشكلاتی می شود.

  با این كه برتری و غرور اژدها نسبت به اطرافیانش كاملا محسوس است، گاهی احساس می كند كه دیگران دركش نكرده ؛ به گوهر وجودش پی نبرده اید حال آنكه دیگران همواره تحسینش می كنند.

  هر چقدر ناراحتی های اژدها در زندگی ناچیز است به همان اندازه موفقیت هایش بزرگ می باشد.

  هر چه اژدها سخت گیر تر و پر توقع تر باشد، به همان نسبت ناخرسندتر است؛ در هر صورت ، اژدها موجودی شاد و خوشحال است و این روحیه در دوره كهن سالی، موفقیت او را در رسیدن به اهدافش تضمین می كند.

  اژدها نماد بخت و اقبال است و در طالع بینی ، بهترین نماد برای زندگی، رشد و ترقی به شمار می رود . برای مردم خاور دور اژدها نشانه تندرستی، بزرگواری، نجابت،‌هماهنگی و طول عمر است.

  با این وصف ، از روی دیگر سكه غافل نشوید. اگر چه خیر و بركت اژدها از سایر نمادها بیشتر است؛ اما نباید فراموش كرد كه هر چیزی ممكن است نوعی نیرنگ و فریب باشد؛ اما چه توان كرد، اژدهای افسانه ای شما را مجبور می كند كه به او اطمینان و اعتماد كامل پیدا كنید.

  او همیشه در اوج است و می درخشد ؛ اما درخشش او كاملا سطحی است. او خودش هم واقعا نمی داند چگونه چشم ها را خیره می كند و این نشان می دهد كه قدرت او غیر واقعی است.

  اژدها در واقع شخصیتی ساختگی و دروغین و حیوانی است كه فقط برای كرناوال ها و نمایش ها آراسته می شود و كار آیی دیگری ندارد. اژدها ظاهری قدرتمند اما باطنی خونسرد دارد. او می تواند از دهان خود آب، آتش یا حتی طلا بیرون بریزد؛ اما وقتی جشن تمام می شود؛ او را می سوزانیم سپس اژدها در زمان مقتضی، دوباره مانند ققنوس از میان خاكستر وجود خویش سر بلند می كند. با این اوصاف، خودتان قضازت كنید كه آیا می توان به راستی به او اعتماد كرد.

  منبع : میکرو فارس تفریح و سرگرمی طالع بینی طالع بینی سال تولد

  فروش پروپیلن گلیکول

  فروش مواد اولیه تولید انواع شوینده

  فروش ورق دمپینگ صداگیری وارداتی

  اخذ مدرک معادل دیپلم لیسانس دکتری از پردیس دانشگاهی از روی سوابق …

  همچنین مشاهده کنید

  منبع مطلب : vista.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید