این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سال75 سال چه حیوانی است

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سال75 سال چه حیوانی است را از این سایت دریافت کنید.

  حیوان سال شما کدام است؟ (طالع بینی)

  موش متولدین سالهای , 1279، 1291، 1303، 1315، 1327، 1339، 1351، 1363، 1375، 1387، و علایق رنگ اُکر , , , , , , , , , , , , , , , , , , , حیوان

  حیوان سال شما کدام است؟ (طالع بینی)

  مجموعه : انواع فال و طالع بینی

  موش:

  متولدین سالهای: , 1279، 1291، 1303، 1315، 1327، 1339، 1351، 1363، 1375، 1387، و ….

  علایق

  رنگ: اُکر , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  , , , , , , , حیوان: غاز , ,

  گُل:آفتاب گردان , , , , , , , , , , , , , , , , , درخت: بلوط

  رایحه: چوب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  , گیاه: رزماری

  طعم: تند و بامزه , , , , , , , , , , , ,  , , , ادویه: گشنیز

  جواهر تولد: زمرد سبز , , , , , , , , , فلز: برنز

  شعار موش: ,من فرمانروایی می کنم

  گرچه در نگاه مردم موش به هیچ وجه قابل ستایش نیست، و حتی در بسیاری از ضرب المثل های چینی مایه رسوایی قلمداد شده است، اما در راس علائم طالع بینی چینی قرار گرفته است. این علامت، حیوانی با روحیه، هوش، زیرکی، ظرافت، انعطاف پذیری، و سرزندگی بسیار می باشد.

  افراد تحت این علامت معمولاً افرادی تیزهوش هستند که طالب جمع آوری ثروت و رسیدن به موفقیت هستند. افراد زیادی هستند که می توانند به زندگی آنها شانس بیاورند. از اینرو، با وجود خجالت ذاتی، بسیار با دیگران می جوسند و با آنها خوب کنار می آیند.

  بهترین جفت: , اژدها، میمون

  بدترین جفت: , بُز، اسب، خرگوش، خروس

  —————————————————————————

  گاو:

  متولدین سالهای: , 1280، 1292، 1304، 1316، 1328، 1340، 1352، 1364، 1376، 1388، و …..

  علایق:

  رنگ: آبی تیره , , , , , , , , , , , , , , , , حیوان: خرس

  گُل: داودی , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , درخت: گلابی

  رایحه: شالیمار , , , , , , , , , , , , , , , گیاه: مریم گلی

  طعم: شیرین , , , , , , , , , , , , , , , , , , ادویه: گشنیز

  جواهر تولد: لاجورد , , , , , , , , , , , فلز: مس

  عدد شانس: 1 , , , , , , , , , , , , , , , , , آلت موسیقی: شیپور

  شعار گاو: , “من پشتکار دارم”

  گاو جثه بسیار بزرگی دارد. مردم معمولاً از گاو برای نشان دادن یک چیز بزرگ استفاده می کنند. گاو حیوانی کوشا، ساده، صادق، رک و روراست است.

  افرادی که تحت این علامت به دنیا آمده اند، افرادی صادق، صبور، زحمت کش، سرسخت، و با قدرت ارتباطی پایین هستند. رئیسانشان معمولاً هیچوقت پی به توانایی های آنها نمی برند. در سنین پیری، به خوشبختی خواهند رسید. زنان این علامت معمولاً همسرانی خوب می شوند که به تحصیل فرزندان خود بسیار اهمیت می دهند.

  بهترین جفت:  موش، مار، خروس

  بدترین جفت:  اژدها، اسب، بُز، سگ، خرگوش

  —————————————————————————

  ببر:

  متولدین سالهای: , 1281، 1293، 1305، 1317، 1329، 1341، 1353، 1365، 1377، 1389، و …..

  علایق:

  رنگ: قرمز روشن , , , , , , , , , , , , , , , حیوان: ببر

  گُل: میخک صدپَر , , , , , , , , , , , , , , , , درخت: چنار

  رایحه: یاسمین , , , , , , , , , , , , , , , , , گیاه: آویشن

  طعم: شیرین , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ادویه: دارچین

  جواهر تولد: یاقوت , , , , , , , , , , , , فلز: طلا

  عدد شانس: 7 , , , , , , , , , , , , , , , , , آلت موسیقی: ترومپِت

  شعار ببر: , “من پیروز می شوم”

  گفته می شود که ببرها حیواناتیشجاع، بیرحم، قوی، و وحشت آور هستند و سمبل قدرت و تکبر می باشند. در زمانهای قدیم، مردم معمولاً پادشاهان و فرمانروایان را با این حیوان مقایسه می کردند.

  افرادی که تحت این علامت به دنیا آمده اند، افرادی شکیبا، ثابت قدم، دلیر، و قابل احترام هستند. در میانسالی، زندگی متغیر و نامتعادلی خواهند داشت، اما بعد آینده و سرنوشتی بسیار روشن در انتظار آنها خواهد بود. آنها افرادی باهوش، باوفا، و باتقوا هستند.

  بهترین جفت:  اسب، سگ

  بدترین جفت: مار، میمون

  —————————————————————————

  خرگوش یا گربه:

  متولدین سالهای: , 1282، 1294، 1306، 1318، 1330، 1342، 1354، 1366، 1378، 1390، و ……

  علایق:

  رنگ: خاکستری , , , , , , , , , , , , , , , , , , حیوان: ماهی

  گُل: رُز , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , درخت: صنوبر

  رایحه: شالیمار , , , , , , , , , , , , , , , ,  , گیاه: ترخون

  طعم: تند , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ادویه: فلفل

  جواهر تولد: یاقوت کبود , , , , , , , فلز: برنز

  عدد شانس: 4 , , , , , , , , , , , , , , , , , , آلت موسیقی: پیانو

  شعار خرگوش: , “من عقب نشینی می کنم”

  برای زمانهای طولانی خرگوش برای چینی ها سمبل امید بوده است. خرگوش حیوانی ظریف و دوست داشتنی است. در چین به نوزادان تازه به دنیا آمده تصاویری از خرگوش هدیه می دهند تا او زندگی سراسر آرامش و خوشبختی داشته باشد.

  افراد تحت این علامت، افرادی نجیب، ملایم، حساس، باحیا، و مهربان هستند. این افراد از حافظه ی خوبی هم برخوردارند. آنها عاشق گفتگو و ارتباط با دیگران با شوخ طبعی هستند. آنها می دانند که چطور باید زندگیشان را رمانتیک کنند. معمولاً پولشان را در جایی سرمایه گذاری می کنند که باعث شکست کارشان می شود.

  بهترین جفت:سگ، بُز، خوک

  بدترین جفت: موش، گاو، اژدها، خروس، اسب

  —————————————————————————

  اژدها:

  متولدین سالهای: , 1383، 1295، 1307، 1319، 1331، 1343، 1355، 1367، 1379، 1391، و …….

  علایق:

  رنگ: طلایی , , , , , , , , , , , , , , , , , , حیوان: میمون

  گُل: رُز , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  , , , , درخت: سرخ چوب

  رایحه: سبزی , , , , , , , , , , , , , , , , , گیاه: شوید

  طعم: پرادویه , , , , , , , , , , , ,  , , , , , ادویه: هِل

  جواهر تولد: یاقوت , , , , , , , , , , , فلز: نقره

  عدد شانس: 2 , , , , , , , , , , , , , , , , آلت موسیقی: قره نی

  شعار اژدها: “من سلطنت می کنم”

  اژدها شهرت بسیار بالایی در فرهنگ چینی دارد. این حیوان سمبل قدرت، اقتدار، مقام، احترام، شانس، موفقیت، و ظرفیت می باشد. در گذشته پادشاهان چینی خود را اژدها می نامیدند و تاجشان “تاج اژدها” نامیده می شد.

  افراد تحت این علامت، افرادی سرزنده، پرانرژی، و خوش شانس هستند. آنها معمولاً به کمال می رسند و قادرند فرمانروایان حکومت شوند. زمانیکه با مشکلی برخورد می کنند، به هیچ وجه ناامید نمی شوند. کمی خودبین و کم صبر هستند.

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  طالع بینی سال ۱۳۷۵ (موش)

  ● خوشگذران،‌ گمراه کننده و خودخواه موش با ویژگی های جذابیّت و خشونت زاده شده است و در نگاه اول، شوخ طبع و متعادل به نظر می رسد؛ اما فریب او را نخورید؛ چون خشونت و نا آرامی در پس این چهره خونسرد پنهان است. اگر مدتی با او همنشین یا همسفر شوید، به پریشان حالی، عصبانیت و تند خویی او پی خواهید برد. موش همیشه آشفته، ناراضی و گاهی عصبی است و همواره بنا را بر گله و شکایت می گذارد. موش فعالیت گروهی را

  مجله ویستا

  طالع بینی سال ۱۳۷۵ (موش)

  ● خوشگذران،‌ گمراه كننده و خودخواه

  موش با ویژگی های جذابیّت و خشونت زاده شده است و در نگاه اول، شوخ طبع و متعادل به نظر می رسد؛ اما فریب او را نخورید؛ چون خشونت و نا آرامی در پس این چهره خونسرد پنهان است. اگر مدتی با او همنشین یا همسفر شوید، به پریشان حالی، عصبانیت و تند خویی او پی خواهید برد.

  موش همیشه آشفته، ناراضی و گاهی عصبی است و همواره بنا را بر گله و شكایت می گذارد.

  موش فعالیت گروهی را دوست دارد، اهل معاشرت و اجتماعی است؛ اما چون اغلب اطرافیانش اهل هیاهو و یاوه گویی هستند، دوستان كمی دارد. او موجودی تودار است، عادت به خودخوری دارد؛ لذا به كسی اعتماد نمی كند.

  افزون بر این ها،‌موش نیك بخت و فرصت طلب است و همواره از همه چیز و همه كس به نفع خود استفاده می كند. او پدر و مادر، دوستان و نزدیكان،‌دارای خود و دیگران و حتی جذابیت فوق العاده اش را برای رسیدن به اهداف خود وسیله قرار میدهد.

  موش نمی تواند میل به قمار بازی و پرخوری را در خود مهار كند؛ ولی البته وجود این حالات را انكار می كند. هر چند سرزنده به نظر می رسد؛ ولی در این ترس به سر می برد كه روزهای پیری اش را چگونه باید بگذراند. با وجود این كه همیشه در زمان حال زندگی می كند،‌ برای دوران كهنسالی خود خیال هایی دارد.

  خانم موش ها نیز معمولا به ذخیره سازی بیش از حدّ مواد غذایی می پردازند؛ هر چند به دلیل پرخوری،‌تمام آنها را خیلی زود مصرف می كنند. همیشه می توان آنها را در تقّلا برای خرید كالاهای تجملی و غیر ضروری به امید سود بردن، دید.

  موش اغلب خیالباف و گاه خلاق است. او در عیب جویی سر آمد همه است و دیگران دوست دارند به نصایحش گوش فرا دهند اما با زیاده روی او، از این میل و رغبت كاسته می شود. حتی بعضی موش ها چنان فریفته این اشتیاق شنوندگان می شوند كه در نهایت همه چیز را نابود می كنند.

  موش گاهی بی چشم و رو و پست؛‌ولی در عین حال راستگوست. او هر كاری را تا پایان دنبال می كند؛ حتی اگر بداند كه شكست خواهد خورد و پایانی تلخ در انتظار اوست. اگر بتواند بر احساس نارضایتی همیشگی و علاقه بیش از حد خود به ابن الوقت بودن غلبه كند، موفق خواهد بود.

  موش صرف نظر از این كه به چه كاری بپردازد - ترجیح می دهد به جای تكیه بر فعالیت جسمانی با فكر و زیركی خود امرار معاش كند. او دوست دارد از حاصل زحمات دیگران استفاده كند، نه دسترنج خود؛ بی درنگ خرج می كند و اگر به كسی پول قرض بدهد، بدش نمی آید سود آن را بگیرد.

  چهره منفی و شیطانی موش به صورت یك شیّاد، مفت خور، نزول خوار و شاید هم صاحب بنگاه كار گشایی تصویر می شود. تن پروری و علاقه به زندگی راحت و بی دردسر برای بعضی موش ها مایه پشت گرمی است، شاید به همین دلیل، آنان در تجارت و سیاست موفق هستند! در عین حال،‌ موش توانایی آن را دارد كه یك رشته هنری را با موفقیت پیگیری كند. او بیشتر می كوشد تا اندیشه اش را به كار گیرد تا این كه به كارهای بدنی بپردازد.

  با این كه موش موجودی سود جوست ؛ ولی به وقتش بسیار احساساتی میشود . اگر عاشق كسی باشد- حتی اگر این عشق دو جانبه نباشد- دین ودنیا را به نگاهی می بازد و به راحتی عنان اختیار خود را به دست دل می سپارد وچه بسا كارش به قمار، باده نوشی ،كفر، دنیا پرستی و عاشق پیشگی بكشد.

  از نظر روابط عاطفی و احساسی، بهتر است موش با كسی كه در سال اژدها به دنیا آمده رابطه برقرار كند؛ در این صورت قدرت و آرامش اژدها با زیركی موش به خوبی سازگار می شود. گاو نیز می تواند برای موش یار خوبی باشد. او در كنار گاو احساس امنیت می كند و اطمینان خاطر كافی را به دست می آورد.

  میمون موش را افسون می كند؛ حتی اگر موش آمادگی و توان پذیرش این حالت را نداشته باشد. آقای موش با ناامیدی و دیوانه وار عاشق خانم میمون می شود. خانم میمون نیز از شیفتگی و آشفتگی موش لذت می برد.

  موش حتماً باید از اسب حذر كند؛ زیرا اسب استقلال طلب و كله شق است و نمی تواند روحیه سود جویانه موش را تحمل كند. خدا آن روز را نیاورد كه آقای موش با خانم اسب آتش ازدواج كند! جای شكرش باقی است نماد اسب آتشین هر شصت سال یك بار تكرار می شود ( سال های ۱۲۵۸ و ۱۳۴۵ ) و همین امر، امكان بروز خطر را كاهش می دهد. موش باید از گربه نیز دوری كند. دلیل آن هم واضح است.

  موش دوران كودكی شاد و راحتی دارد؛ ولی در جوانی، به رغم آسودگی نسبی، ممكن است زندگی پر ماجرا و پر دردسری داشته باشد و حتی دچار ضرر و زیان مالی و شكست در عشق شود؛ اما در دوران سالخوردگی زندگی راحت و آرامی مطابق با آرزویش خواهد داشت.

  فصل تولد نیز در چند و چون سرنوشت موش تاثیر بسزایی دارد. موش متولد تابستان خوش اقبال تر است؛ زیرا در تابستان انبارها پر از آذوقه اند؛ اما موش متولد زمستان باید برای یافتن غذا، تا آخر عمر تقلا كند و خطرات احتمالی این كار را نیز به جان بخرد كه زندگی انسانی به صورت زندانی شدن یا مرگ ناگهانی نمود پیدا می كند.

  منبع : میکرو فارس تفریح و سرگرمی طالع بینی طالع بینی سال تولد

  فروش لسیتین

  فروش عمده و جزئی کلروفرم

  گریتینگ

  فروش متیل اتیل کتون و استون

  همچنین مشاهده کنید

  مجله تفریح و سرگرمی

  طالع بینی سال ۱۳۱۷ (ببر)

  ● دلیر و بی پروا ببر یک عصیانگر و شورشی ناراضی است، او با شتاب زدگی خاص خودش، همیشه علیه قدرت های برتر طغیان می کند و سرکشی و نارضایتی با خونش در آمیخته است. ببر دوست دارد سردمدار باشد؛ ولی متاسفانه شایستگی و برازندگی رهبری را ندارد. او همیشه اولین کسی است که شعار حرکت کردن می دهد. اما در کسب و کار، عشق و جنگ، احتیاط حکم می کند که دیگران کورکورانه از او پیروی نکنند و حتی گاهی او را از حرکت باز دا

  منبع مطلب : vista.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید