این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سالار آبنوش

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سالار آبنوش را از این سایت دریافت کنید.

  سالار آبنوش

  سالار آبنوش

  رزمنده دفاع مقدس:

  بصیرت اصلی ترین رمز موفقیت شهید سلیمانی بود

  قزوین – فرمانده اسبق سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین با بیان اینکه در جنگ شناختی بصیرت رمز پیروزی است، گفت: بصیرت اصلی ترین رمز موفقیت شهید سلیمانی بود.

  ۱۴۰۰-۱۰-۱۴ ۰۹:۱۳

  معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین:

  نباید رفع مشکلات کشور را به مسائل سیاسی گره زد

  قزوین- معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین گفت: باید برای رفع مشکلات از همه توانمندی‌های موجود در کشور بهره برد و نباید در رفع مشکلات کشور، گرایش‌های سیاسی و اعتقادی را دخالت داد.

  ۱۳۹۹-۰۷-۰۳ ۱۵:۳۸

  سردار آبنوش:

  جبهه مقاومت پاسخ دندان‌شکنی به دشمن خواهد داد

  همدان - معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به حماقت دشمن در حمله به خودروی سردار حاج قاسم سلیمانی، گفت: جبهه مقاومت پاسخ دندان‌شکنی به دشمن خواهد داد.

  ۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۰۷:۵۴

  معاون عملیات سازمان بسیج:

  بصیرت افزایی توطئه دشمنان را خنثی می کند

  قزوین- معاون عملیات سازمان بسیج گفت: مسئولین باید روشنگری و بصیرت افزایی کنند و چهره واقعی دشمن را به مردم و جوانان بشناسانند.

  ۱۳۹۸-۱۰-۱۲ ۱۲:۰۶

  معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین:

  بصیرت مردم ایران تمام نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد

  همدان - معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر لزوم ترویج تفکر بسیجی در جامعه عنوان کرد: بصیرت مردم ایران تمام نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرد.

  ۱۳۹۸-۰۹-۰۲ ۰۸:۰۷

  معاون سازمان بسیج مستضعفین:

  ملت ایران ستون فقرات دشمن را شکست/دفاع مقدس منشا فرهنگ مقاومت

  قرچک- معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین با بیان این که دفاع مقدس منشا فرهنگ مقاومت است، گفت: ملت ایران ستون فقرات دشمن را شکسته است.

  ۱۳۹۸-۰۷-۰۵ ۱۴:۵۷

  معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین:

  نباید از قطار انقلاب پیاده شد/ مدیون شهدا هستیم

  سمنان - معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین ضمن باین اینکه امروز انقلاب باید پشتیبانی شود، گفت: امروز باید از گذشتگان درس گرفته و هرگز نمی‌بایست از قطار انقلاب پیاده شد.

  ۱۳۹۸-۰۴-۳۰ ۱۴:۲۰

  منبع مطلب : www.mehrnews.com

  سردار آبنوش: شهید حاجی بابایی از طراحان جنگ بود

  همدان- ایرنا- یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس گفت: شهید علیرضا حاجی بابایی یکی از طراحان و تئوریسین های (نظریه پرداز) واقعی جنگ بود که دیگر فرماندهان از او الگو می گرفتند.

  ۲۵ تیر ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۲۵ کد خبر: 84405534 T T ۰ نفر علیرضا جهانگیری عرش

  سردار آبنوش: شهید حاجی بابایی از طراحان جنگ بود

  همدان- ایرنا- یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس گفت: شهید علیرضا حاجی بابایی یکی از طراحان و تئوریسین های (نظریه پرداز) واقعی جنگ بود که دیگر فرماندهان از او الگو می گرفتند.

  سردار سالار آبنوش در سخنرانی پیش از خطبه آیین عبادی سیاسی نماز جمعه شهر همدان به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت سردار «علیرضا حاجی‌بابایی»، شهید شاخص استان همدان در سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: شهید حاجی بابایی قبل از پیروزی انقلاب در یکی از استان های شمال غرب کشور در قامت معلم به تربیت دانش آموزان صالح و نیروهای باتقوا برای نظام و انقلاب پرداخت.

  وی اضافه کرد: این شخصیت برجسته به علت ایمان و تقوا به سمبل دین و ارزش و الگوی سازندگی، عمران، تربیت و تعلیم تبدیل شد.

  این فرمانده دوران دفاع مقدس شهید حاجی بابایی را یک اسطوره ، عماد مغنیه ایران و الگوی رزمندگان کشور دانست و گفت: شهید حاج بابایی یک معلم متدین و با اخلاق بود که اگر در جعرافیای مسوولیتی او محدود نبود به طور حتم در حد فرا ملی مطرح می شد.

  معاون سابق عملیات سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه قدر و قیمت شهدا را تنها خدا می داند اظهار داشت: همه شهدا شاخص بوده و همه آنها پیش خدا منزلت و جایگاه  رفیع دارند.

  سردار آبنوش بیان کرد: انسان ها نیز بر اساس یکسری پارامترها شهدایی را به عنوان شاخص هر سال انتخاب می کنند هر چند بیان و وصف هر شهید توصیف همه شهدا است.

  وی با بیان اینکه علیرضا حاجی بابایی به عنوان شهید شاخص امسال همدان انتخاب شده است افزود: حضور این شخصیت به عنوان فرمانده محور در عملیات رمضان تعیین کننده بود.

  وی ادامه داد: در آغازین روزهای جنگ، یگان رزم سپاه به شکل کنونی شکل نگرفته نبود و یگان ها و تیپ ها تازه راه اندازی و تشکیل شده بودند و پیش از آن به صورت هیاتی رزمندگان عازم جبهه شده و به صورت پارتیزانی در جنگ عمل می کردند.

  معاون سابق عملیات سازمان بسیج مستضعفین افزود: با توجه به اینکه دشمن قصد ادامه جنگ را داشت رزمندگان سپاه نیز خود را سازماندهی کرده و با ۱۰ تیپ عملیات رمضان را انجام دادند.

  سردار آبنوش بیان کرد: تیپ کربلا که متعلق به سپاه همدان بود، پشتیبانی تیپ تهران را بر عهده داشت و در آن شرایط حساس، در حساسترین منطقه عملیات رمضان به اجرا گذاشته شد.

  وی با بیان اینکه شهید علیرضا حاجی بابایی فرماندهی آن تیپ و محور را بر عهده داشت تاکید کرد: این شخصیت یک معلم در صحنه تربیتی بود که با هر برخورد و مواجهه با نیرو، آنها را به خود جلب و جذب می کرد.

  شهید علیرضا حاجی بابایی در ۲۳ رمضان  (۲۴ تیرماه ۱۳۶۱) با سمت مسئول محور عملیاتی سرپل ذهاب با قلبی آکنده از عشق به شهادت و حضور در کنار دیگر یاران شهیدش مقارن با شب‌های قدر و ایام شهادت سرور مظلومان عالم حضرت امیرالمومنین علی (ع) و در جریان عملیات رمضان در منطقه جنوب شرق بصره مورد اصابت گلوله‌های پدافند ضد هوایی قرار گرفت و به مقام رفیع شهادت نائل آمد.

  برچسب‌ها

  دفاع مقدس

  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

  شهر همدان عملیات رمضان

  سازمان بسیج مستضعفان

  سرخط اخبار استان‌ها

  جاده‌های مازندران زیربار محدودیت‌های ترافیکی پنج روزه رفت

  دیروز ۱۹:۴۲

  رییس بنیاد شهید:جامعه پویا نیازمند فداکاری و شهادت است

  دیروز ۱۸:۱۱

  جاده گیلانغرب به سرپل‌ذهاب با ۱۲ میلیارد تومان اعتبار روکش آسفالت می‌شود

  دیروز ۱۸:۰۹

  عاملان شهادت بسیجی مشهدی دستگیر شدند

  دیروز ۱۷:۳۱

  منبع مطلب : www.irna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید