این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ساحل واقعا کشته شد

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ساحل واقعا کشته شد را از این سایت دریافت کنید.

  آیا ساحل در فصل سوم سریال پوست شیر میمیرد؟

  آیا ساحل در فصل سوم سریال پوست شیر میمیرد؟ ایا ساحل در فصل سوم پوست شیر میمیرد قاتل ساحل در پوست شیر کیست؟ مردن ساحل در پوست شیر زنده است؟

  گوناگون

  آیا ساحل در فصل سوم سریال پوست شیر میمیرد؟

  21 اسفند 1401 زمان تقریبی مطالعه 5 دقیقه

  در این بخش از مطالب پایگاه خبری باغستان نیوز درباره آیا ساحل در فصل سوم سریال پوست شیر میمیرد؟ آیا ساحل در فصل سوم زنده است یا می میرد مطلبی را برای شما آورده ایم با ما همراه باشید.

  آیا ساحل در فصل سوم سریال پوست شیر میمیرد؟ ایا ساحل در فصل سوم پوست شیر میمیرد قاتل ساحل در پوست شیر کیست؟ مردن ساحل در پوست شیر توسط چه کسی انجام شده است؟

  هر هفته روز چهارشنبه می توانید لینک های قانونی دانلود سریال پوست شیر را از همین سایت دانلود بفرمایید. با سرچ و جستجوی کلمه پوست شیر باغستان به سایت ما برسید و ما را همراهی و پشتیبانی نمایید.

  شما کاربر گرامی چه نظری درباره اینکه آیا ساحل در فصل سوم پوست شیر میمیرد؟ دارید؟ می توانید در بخش دیدگاه آن را بنویسید تا در متن اصلی قرار گیرد.

  جواب تمام سوالات ذهن شما که با سرچ ( جستجوی ) گوگل به این سایت رسیده اید؛ همینجاست. ادامه مطلب را بخوانید.

  آیا ساحل در فصل سوم پوست شیر میمیرد؟

  این روزها تب و تاب دیدن سریال پوست شیر بین بینندگان مشتاق این مجموعه معمایی و جذاب بسیار داغ است و اکثر کاربران این سریال را اولین و تنهاترین سریال موفق چند سال اخیر دانسته اند.

  اما بعد از دیدن قسمت دوم فصل سوم پوست شیر؛ این سوال برای بیننده چالش برانگیز شده است که آیا ساحل در فصل سوم پوست شیر میمیرد؟

  در فصل اول شاهد بودیم که ساحل مولایی دختر نعیم در ظاهر کشته شده است و عوامل پلیس آگاهی به دنبال قاتل او می گشتند.

  در فصل دوم هم ناظر بودیم که ساحل به یکباره در ماشین پاترول آدم ربا مشاهده شد و همه بینندگان این سریال را شگفت زده کرد.

  باز هم در قسمت 2 فصل ۳ سریال پوست شیر دیدیم که یک راکب موتورسوار با شلیک دو گلوله ساحل را به قتل رساند.

  در اینجا باز هم به نظرات برخی از کاربران در شبکه های اجتماهی و فضای مجازی رجوع می کنیم و هر کدام برای خود یک سناریو برای قتل ساحل درنظر گرفته اند.

  نظر رفیق صدابردار پوست شیر

  کامنت رفیق صدابردار در یکی از پست های اینستاگرام اینگونه می نویسد:

  دیدم همه نگران و حالشون خرابه… من تا حدودی با صدابردار رفیقم تو ماشین بعد اینکه رضا پروانه زنگ میزنه و آهنگ ،میزارن ساحل میخوابه و تموم اون اتفاقهای تیراندازی شده به خواب رویا هستش و قسمت بعد ساحل از صدای باباش که بالاسرش رو تخت خونه س بیدار میشه… همه اتفاقها هم زیر سر خواهر رضا پروانه هستش و تا حدودی رضا در جریانه ولی گفته فقط نعیم رو ادب کن و این وسط رضا پروانه از چند نفر که عغده داشته هم توسط نعیم تلافی میکنه و رضا مدام به خواهرش گوش زد میکنه که ساحل باید حتی یه خون از دماغش نیاد تا با همه کارهاییکه کردن دل خواهرش رو خنک کنه و مثلا نعیم ادب بشه… خیلی چیزا هست ولی دیگه بعدش خودتون متوجه میشید

  ———————————————————–

  یک کاربر می گوید این ها همه صحنه سازی هست و قبلا محب مشکات با نعیم و لیلا و صدرا و خود ساحل هماهنگ کرده است که با قتل صوری (ظاهری) بتواند سرنخی از قاتل یا آدم ربا به دست بیاورد.

  کاربر دیگری می گوید همه این ها خواب و خیال ساحل در تخت درمانگاه است. همانجایی که ساحل در اوهام خود جنایت و تعرض سه نفر از همدستان آدم ربا یعنی نریمان؛ بهزاد و صمد می بیند.

  بیننده دیگری می گوید این صحنه واقعا خیالی نیست و واقعی است و این بار باید به کشته شدن ساحل تن بدهیم و بدانیم که او دیگر در شش قسمت باقیمانده از فصل سوم حضور ندارد.

  در فصل اول با ساحل مردیم.

  در فصل دوم با ساحل زنده شدیم.

  در فصل سوم با ساحل کشته شدیم.

  نظر یکی از کاربران درباره ساحل در فصل سوم:

  بنظر من ساحل زنده هست و این دوباره یک صحنه سازی از پلیس بود

  نمیشه یک دختری که ربوده شده و با مشکلات فراوان پیداش کردند ، به راحتی بدهند تحویل پدر و مادرش و بهشان بگویند بروید و ما چند روز بعد مزاحمتون میشویم تا صورتجلسه کنیم.

  آن هم در مقابل آدم ربایی که در فیلم اینقدر حرفه ای داره عمل میکنه ، حتی جاسوس در سیستم آگاهی و در بین گروه نعیم دارد، اگر قرار بود ساحل را بکشه ، قطعا قبلا کشته بود ….

  چون مشکات به گروه و تیم نعیم کاملا مشکوک هست.

  زمانی هم که دید مادر ساحل و صدرا دارند نعیم و مشکات را تعقیب میکنند ، نعیم میخواست برود که به اونها بگوید ما رو تعقیب نکنید که مشکات گفت ولشون کن تا باشند….. قطعا محب مشکات که یکی از زبده ترین پلیسها بوده ، به این سادگی نباید سوتی بدهد که ساحل را با نعیم (که جرم جدید هم داره ) و لیلا و صدرا بفرسته که بروند.

  دراین سریال از اولش که نعیم خودش رفت پاسگاه تا الان عملکرد پلیس ایران را از چند تا مثلا لات و لوت ( cowboy ) کمتر نشون داده و هرگز وزارت ارشاد اینرا قبول نخواهد کرد ، وزارت ارشاد هرگز قبول نمیکنه که روابط دختر و پسر را در پارتی هایی که چند تا سکانس هم در سریال داشت را به سرانجام خوب برسونه ، این با قوانین فیلم و سریال سازی وزارت ارشاد متضاد هست.

  امیدوارم سریال را خوب تمام کنند…

  به نظرم انتقام گیری بر میگرده به زندگی گذشته نعیم و رضا پروانه…. و یا حتی محب مشکات

  به رفاقت و مردانگی قشر لات و لوتها ( cowboy ) زیادی تا الان بها دادند و این متناقض هست

  مشکل این سریال اینجاست که اصلا توجهی به درآمد و شغل افراد نداره که مخاطب بدونه اینها بالاخره زندگی شون را چگونه دارند میگذرانند و اینجا خیلی ضعیف عمل کرده است.

  الا اینکه نعیم و رضا پروانه بعد از آزادی نعیم از زندان ثروتی را از قبل مخفی کرده باشند و در سکانسهای بعدی به تصویر بکشد و به ماجرای اصلی فیلم نامه هم ربط بدهد……

  لینک دانلود قسمت های فصل سوم پوست شیردانلود قسمت ۲ فصل ۳ سریال پوست شیر + قسمت ۱۸دانلود کامل فصل‌ ۳ قسمت‌ ۱ سریال پوست شیر + قسمت ۱۷دانلود قسمت های فصل دوم سریال پوست شیرلینک دانلود کامل فصل‌ 2 قسمت‌ 8 سریال پوست شیر + قسمت 16دانلود کامل فصل‌ ۲ قسمت‌ ۷ سریال پوست شیر + قسمت ۱۵

  دانلود کامل فصل‌ ۲ قسمت‌ ۶ سریال پوست شیر + لینک مستقیم قانونی

  لینک دانلود کامل فصل‌ ۲ قسمت‌ ۵ سریال پوست شیر + لینک مستقیم قانونیدانلود فصل‌ ۲ قسمت‌ ۴ سریال پوست شیر + لینک مستقیم قانونی

  منبع مطلب : baghestannews.ir

  قاتل ساحل در سریال پوست شیر با کمک مردم پیدا شد

  پلتفرم پخش‌کننده سریال «پوست شیر» از مخاطبانش خواست تا لحظات نفس‌گیر قسمت دوم از فصل سوم این مجموعه تلویزیونی را ضبط و ارسال کنند.

  پایگاه خبری شما نیوز

  فرهنگی

  سریال پوست شیر

  سریال پوست شیر قاتل ساحل در سریال پوست شیر با کمک مردم پیدا شد | عمرا فکر میکردید این ادم قاتل ساحل باشد!

  پلتفرم پخش‌کننده سریال «پوست شیر» از مخاطبانش خواست تا لحظات نفس‌گیر قسمت دوم از فصل سوم این مجموعه تلویزیونی را ضبط و ارسال کنند.

  کد خبر : 1040502 ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ ۱۹:۴۵:۱۳

  به گزارش شمانیوز: پلتفرم پخش‌کننده سریال پوست شیر از مخاطبانش خواست تا لحظات نفس‌گیر قسمت دوم از فصل سوم این مجموعه تلویزیونی را ضبط و ارسال کنند.

  همسر شاهرخ استخری به استقبال نوروز در بلژیک رفت | سلیقه سپیده بزمی پور در چینش هفت سین را حتما ببینید!

  قسمت جدید از مجموعه تلویزیونی «پوست شیر» با دعوت از مخاطبان برای تصویربرداری از واکنش‌هایشان در حین پخش سریال همراه بود.

  آنچه دیگران می خوانند:

  بالاخره پژمان بازغی عکس همسرش را منتشر کرد | عکس‌های عروسی پژمان بازغی را اینجا ببینید

  ضجه های پسر شهرام عبدلی بر سر مزار پدر در پنجشنبه آخر سال | قیامت بر سر مزار شهرام عبدلی در آخرین پنجشنبه سال

  همسر شاهرخ استخری به استقبال نوروز در بلژیک رفت | سلیقه سپیده بزمی پور در چینش هفت سین را حتما ببینید!

  عکس خانواده شهرام قائدی لو رفت | کی فکرشو می کرد شهرام قائدی دختر به این بزرگی داشته باشد

  در قسمت دوم از فصل سوم «پوست شیر» در بخش ابتدایی داستان، از مخاطبان خواست تا در حین پخش سریال در صورت تمایل هنگام تماشای این قسمت، گوشی های همراه خود را به صورت افقی تنظیم کرده و از واکنش‌هایشان فیلم بگیرند و به تلگرام پلتفرم پخش‌کننده ارسال کنند.

  همچنین عنوان شده است که از تصاویر برگزیده ارسالی، تیزری تهیه و پخش می‌شود.

  فصل سوم‌ و پایانی سریال «پوست شیر» از دهم اسفندماه پخش خود را آغاز کرده است.

  «پوست شیر» عنوان سریال نمایش‌خانگی ایرانی در ژانر درام جنایی به کارگردانی جمشید محمودی و نویسندگی رضا بهاروند و جمشید محمودی است که در سال 1401 از شبکه اینترنتی فیلم‌نت به نمایش درآمد.

  هادی حجازی‌فر، شهاب حسینی، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه و ژیلا شاهی از بازیگران این مجموعه‌اند.

  قسمت پایانی از فصل دوم این سریال چهارشنبه 19 بهمن‌»اه منتشر شد و داستان آن پیرامون فرار شخصیت «ساحل» از چنگ آدم ربایان گذشت.

  فصل سوم، فصل پایانی سریال «پوست شیر» خواهد بود.

  خرید بلیط لحظه آخری تهران به مشهد چه مزایایی دارد؟

  برای سفر به استانبول چه چیزهایی لازم است

  زمان مناسب خرید بلیط ارزان هواپیما استانبول چه وقتی است؟

  راهنمای سفر به جزیره لنکاوی مالزی | بهشت گرمسیری

  منبع مطلب : www.shomanews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید