این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  زوج و فرد چهارشنبه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  زوج و فرد چهارشنبه را از این سایت دریافت کنید.

  ساعت طرح ترافیک امروز پنجشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۱ و وضعیت طرح زوج و فرد تهران

  آخرین اخبار وضعیت طرح ترافیک امروز تهران به همراه ساعت طرح ترافیک و ساعت طرح زوج و فرد یا طرح آلودگی هوا و نیز تغییر محدوده طرح ترافیک امروز

  تبلیغ در ممتازنیوز | تماس با ما

  امروز: چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱

  خانهاجتماعيساعت طرح ترافیک امروز پنجشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۱ و وضعیت طرح زوج و فرد تهران

  ساعت طرح ترافیک امروز پنجشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۱ و وضعیت طرح زوج و فرد تهران

  اجتماعي نظرات:۲۴ نظر

  آخرین اخبار طرح زوج و فرد تهران, ساعت طرح ترافیک امروز, ساعت طرح زوج و فرد امروز, طرح ترافیک امروز, محدوده طرح ترافیک امروز

  ممتاز نیوز

  در خصوص وضعیت ساعت طرح ترافیک امروز تهران به اطلاع می رساند، ساعت طرح ترافیک و طرح زوج و فرد (آلودگی هوا) پنجشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۱ توسط شهرداری تهران اعلام شد.

  طرح ترافیک امروز

  ساعت طرح ترافیک امروز

  ورود به طرح ترافیک امروز پنجشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۱ از ساعت ۶:۳۰ الی ۱۳:۰۰ آزاد بوده و فقط طرح آلودگی هوا، در محدوده همیشگی اجرا می شود.

  در خصوص ساعت طرح زوج و فرد امروز یا همان طرح آلودگی هوا بنابر استعلام گرفته شده از پلیس راهور و با توجه به وضعیت شاخص آلودگی هوای تهران که اکنون در شرایط ناسالم برای همه ( 162) قرار دارد، به اطلاع می رساند، طرح آلودگی هوا امروز از ساعت ۰۶:۳۰ تا ساعت ۱۳:۰۰ اجرا میشود و تردد در محدوده این طرح بدون توجه به زوج و فرد بودن پلاک به مدت بیست روز در هر فصل، برای تمامی خودروها آزاد است.

  اطلاعیه مهم: طرح زوج و فرد از درب منزل امروز پنجشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۱ در تهران اجرا نمی شود.

  امکان یک‌بار خروج رایگان از محدوده طرح ترافیک بعد از ساعت ۱۴:۳۰ که تا پیش از این وجود داشت لغو شده است.

  تغییر ساعت طرح ترافیک

  اطلاعیه مهم: با توجه به سوالات شهروندان مبنی بر تغییر ساعت طرح ترافیک در تهران از ابتدای مهر ۱۴۰۱ به اطلاع می رساند، طبق اعلام شهرداری تهران ساعت پایان طرح ترافیک و طرح آلودگی هوا یک ساعت افزایش یافته و از ساعت ۶:۳۰ الی ۱۸:۰۰ خواهد بود.

  توجه: طبق اعلام پلیس راهور در روزهای پنجشنبه فقط طرح کنترل آلودگی هوا ( زوج یا فرد سابق) از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۳ در تهران اجرا شده و طرح ترافیک اصلی پنجشنبه ها اجرا نمیشود.

  آخرین اخبار در خصوص تغییر محدوده و ساعت طرح ترافیک از طریق این تیتر خبری در سایت خبری ممتازنیوز منتشر خواهد شد.

  برای مشاهده محدوده طرح زوج و فرد و محدوده طرح ترافیک و مکان دوربین ها بر روی عبارت مربوطه کلیک نمایید

  خودروهایی که در سامانه تهران من ثبت نام نکرده اند چنانچه در این ساعات وارد محدوده طرح ترافیک شوند، علاوه بر اعمال عوارض توسط دوربین‌ها نیز جریمه خواهند شد.

  خودروهایی که فاقد معاینه فنی باشند و وارد محدوده زوج و فرد شوند توسط دوربین های هوشمند شناسایی و روزانه ۵٠ هزار تومان جریمه خواهند شد.

  شهروندان محترم با توجه به نقشه طرح ترافیک از جریمه های ناخواسته جلوگیری کنند

  لینک های مفید دیگر:

  وضعیت ترافیک جاده ها

  اعتراض به خلافی خودرو

  مطالب پیشنهادی دنیای وب:

  این خبر را از دست ندهید: ثبت نام رایگان کار اینترنتی در منزل با حقوق روزانه

  خبر فوری: بیشترین سود بانکی در سال ۱۴۰۱

  مطالب مرتبط :

  رزرو طرح ترافیک در هفته جاری اجباری نیست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد فرایند اجرای طرح ترافیک و کنترل آلودگی در تهران به مانند گذشته است. ...

  وضعیت ترافیک جاده تهران کرج چالوس این نقشه آخرین وضعیت ترافیک امروز جاده های تهران - کرج - چالوس ، کرج - قزوین را به صورت لحظه ای نشان میدهد برای اطلاع از وضعیت ترافیک، اطلاعات نقشه در گوشه پایین نقشه را مشاهده نمایید

  ساعت طرح ترافیک در تهران تغییر کرد براساس اعلام شهرداری تهران، ساعت طرح ترافیک در اول مهر از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۸ عصر اجرا خواهد شد. ...

  ترافیک سنگین در ورودی های شهر تهران ۱۴فروردین۱۳، آخرین وضعیت جاده‌های کشور؛ ترافیک سنگین در ورودی های شهر تهران رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از افزایش ترافیک از صبح امروز ...

  ساعت اجرای طرح ترافیک تهران تغییر نمی‌کند سخنگوی شهرداری تهران اعلام کرد که با وجود تغییر ساعت کاری ادارات از روز شنبه هفته آتی، ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران تغییری نمی‌کند. ...

  پلیس راه مازندران/ وضعیت جاده فیروزکوه برای بازگشت به تهران آخرین وضعیت ترافیک امروز جاده فیروزکوه به تهران برای اطلاع از وضعیت ترافیک، اطلاعات نقشه در گوشه پایین نقشه را مشاهده نمایید

  ترافیک سنگین در جاده‌های شمالی وی افزود: در اتوبان تهران - قم هم ترافیک نیمه سنگین اما روان است. در دیگر جاده های کشور وضعیت عادی بوده و با ترافیک روبرو نیستیم. مهر: فرمانده پلیس راه کشور گفت: ترافیک در جادههای شمالی کشور همچنان سنگین است. سرهنگ ...

  تغییر ساعت طرح ترافیک تغییر ساعت اجرای طرح ترافیک از دوشنبه ۱۰ آبان/ ساعت شروع: ۷:۳۰ ساعت پایان: ۱۷ به گزارش ممتاز نیوز ،  مجتبی شفیعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران: ساعت اجرای طرح ترافیک از روز دوشنبه ۱۰ آبان تغییر می‌کند. ساعت ...

  پیشنهاد عضو شورا برای افزایش ساعت آغاز  محدودیت تردد به ساعت ۲۳ رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران پیشنهاد داد در راستای کاهش ترافیک و آلودگی هوا محدودیت تردد از ساعت ۲۱ شب به ساعت ۲۳ افزایش یابد. ...

  خبرنگاران از ۱۵ اسفندماه ۱۴۰۰ برای طرح ترافیک ثبت نام کنند سرپرست معاونت بهره برداری از سیستم های حمل و نقل و محدوده های ترافیکی سازمان حمل و نقل و ترافیک جزئیات ثبت نام طرح ترافیک سال ۱۴۰۱ خبرنگاران را ...

  تا این لحظه ۲۴نظر ثبت شده

  حسین گفت: در

  سلام طرح زوج و فرد از درب منزل چه ساعتی به پایان میرسه

  پاسخ ممتاز نیوز گفت: در

  همان ساعت پایان طرح اصلی یعنی ساعت ۱۸:۰۰

  پاسخ نسیم گفت: در

  اگر در طرح زوج و فرد الودگی از منزل خارج شویم یکبار جریمه می شویم یا به دفعات ؟

  پاسخ منصوری گفت: در

  سلام…. من ماشینم مدل ١۴٠٠ هست ولی تهران مپ ک ثبت نام میکنم میگه معاینه فنی نداری…. بابا ماشینهای صفر ک معاینه فنی نمیخوان …. لطفا اگه میخونید رسیدگی کنید

  منبع مطلب : www.momtaznews.com

  طرح آلودگی هوا از درب منزل در تهران امروز چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱

  طرح آلودگی هوا از درب منزل در تهران چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ شهرداری تهران طرح ترافیک زوج و فرد از در خانه ها و آپارتمان فردا چهارشنبه 5 بهمن 1401

  اخبار ایران و جهان

  طرح آلودگی هوا از درب منزل در تهران امروز چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱

  5 بهمن 1401 زمان تقریبی مطالعه 6 دقیقه

  در این بخش از مطالب پایگاه خبری باغستان نیوز درباره طرح آلودگی هوا از درب منزل در تهران چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ مطلبی را برای شما آورده ایم با ما همراه باشید.

  فهرست مطالب:

  1 طرح زوج و فرد به روال عادی برگشت

  2   محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران

  3 طرح ترافیک از درب منزل یعنی چه؟

  4 طرح ترافیک از درب منزل از چه ساعتی اجرا می شود؟

  4.1 کدام پلاک ها زوج و کدام فرد هستند؟

  4.2 طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا در چه ساعاتی اجرا می گردد؟

  4.3  آیا با سهمیه ۲۰ روز در هر فصل می توان وارد محدوده طرح ترافیک اصلی شد؟

  طرح زوج و فرد به روال عادی برگشت

  طرح زوج و فرد در روز‌های شنبه تا چهارشنبه اجرا می‌شود اما روز پنجشنبه تردد در محدوده‌های طرح ترافیک و زوج و فرد برای همه شهروندان آزاد است.

  معاونت و سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ساعت اجرای طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا شنبه تا چهارشنبه از ۶:۳۰ تا ۱۸ اجرا خواهد شد. در این اطلاعیه آمده است: با استناد به شصت و هشتمین صورتجلسه شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران و نیز با توجه به بازگشت ساعت کاری ادارات و سازمان‌ها ، ساعت اجرای طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا در شهر تهران از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۸ خواهد بود.

  عوارض تردد در محدوده‌های ترافیکی برای خودروها با توجه به نوع معاینه فنی (اعم از عادی، برتر و یا هیبریدی- برقی)، محدوده سکونت، محدوده تردد، ساعات تردد، پس از دریافت تصاویر آن پردازش و محاسبه می‌شود. ساعات اوج تردد صبح‌ها از ۶:۳۰ تا ۱۰:۳۰ و ساعات اوج تردد عصرها (فقط ورود) از ۶:۳۰ تا ۱۸ تعریف شده و بازه زمانی ۱۰:۳۰ تا ۱۴:۳۰ نیز به عنوان ساعات تردد غیراوج در نظر گرفته شده است.

  شهروندان محترم می توانند برای دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر در خصوص طرح ترافیک به سامانه تهران من به نشانی my.tehran.ir مراجعه فرموده و یا با شماره ۱۳۷ کد ۵ تماس حاصل نمایند.

    محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد در تهران

  نقشه زوج و فرد تهران

  طرح ترافیک از درب منزل یعنی چه؟

  طرح ترافیک از درب منزل به این معنی است که هر خودروی سواری شخصی باید با توجه به زوج و فرد بودن پلاک خود و روز هفته از درب منزل خارج شود. در غیر این صورت جریمه می شود و باید جریمه خودرو پرداخت شود.

  البته طرح ترافیک از درب منزل معنای روشن تر دیگری نیز دارد و آن اینکه وضعیت تنفسی در شهر تهران به درجه رسیده است که نفس کشیدن در هوای تهران برای همه گروهای سنی خطرناک و تهدید کننده جان است.

  طرح ترافیک از درب منزل از چه ساعتی اجرا می شود؟

  ساعت اجرای طرح ترافیک از درب منزل معمولا از 6:30 صبح تا 18 عصر است. به موجب این طرح در ساعات یاد شده فقط خودروهایی می توانند از درب پارکینگ شخصی خود خارج شوند که پلاک آنها با روز هفته همخوانی داشته باشد.

  ملاک زوج و فرد بودن پلاک خودروها، رقم آخر پلاک است. پلاک‌های زوج در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه و پلاک‌های فرد در روزهای یک شنبه، سه شنبه و پنج شنبه می توانند در زمان اجرای طرح ترافیک از درب منزل در مسیرها تردد داشته باشند.

  فراموش نکنید که با اجرای طرح ترافیک از درب منزل، سایر طرح‌های ترافیکی در جای خود باقی هستند و خودروها باید قوانین مربوط به آنها را نیز رعایت کنند.

  کدام پلاک ها زوج و کدام فرد هستند؟

  وقتی طرح ترافیک از درب منزل با توجه به زوج و فرد بودن پلاک و روزهای هفته اجرایی می شود، بسیاری از افراد در تعیین زوج یا فرد بودن پلاک خود مشکل دارند.

  خودروهایی که رقم آخر پلاک آنها زوج است (اعداد ۲،۴،۶،۸)، در روزهای زوج هفته (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) و خودروهایی که رقم آخر پلاک آنها فرد است (3،5،7،9) در روزهای فرد هفته (یکشنبه، سه شنبه و پنج شنبه) می توانند از درب منزل خود خارج و وارد محدوده شهر شوند.

  طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا در چه ساعاتی اجرا می گردد؟

  طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶:۳۰ صبح الی ۱۸:۰۰ اجرا خواهد شد و یکبار خروج از محدوده های ترافیکی از ساعت ۱۴:۳۰ به بعد رایگان می باشد. ضمنا اعلام می گردد در روز پنجشنبه ها تنها محدوده کنترل آلودگی هوا از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۳ اجرا می شود.

   آیا ابعاد و مرزهای محدوده کنترل آلودگی هوا با محدوده زوج یا فرد سابق متفاوت است؟

  خیر، ابعاد و مرزهای این محدوده همان ابعاد و مرزهای محدوده زوج یا فرد سابق است.

  مرزهای این محدوده از شمال به بزرگراه همت (از تقاطع امام علی (ع) تا تقاطع شهید چمران) ،

  از سمت جنوب به بزرگراه بعثت ( از تقاطع امام علی (ع) تا تقاطع شهید نواب)،

  از سمت شرق به بزرگراه امام علی(ع) از تقاطع شهید همت تا تقاطع بعثت) و

  از سمت غرب به بزرگراه شهید چمران ( از تقاطع شهید همت تا تقاطع بعثت) محدود می شود.

   آیا برای خروج از محدوده کنترل آلودگی هوا در صورتیکه روز پلاکم باشد باید عوارض پرداخت شود ؟

  با توجه به اجرای طرح کنترل آلودگی هوا، زوج یا فرد بودن پلاک خودرو ملاک تردد نمی‌‌باشد. هر خودرو با پلاک تهران به شرط ثبت نام در سایت تهران من و افزودن خودرو در اکانت تهران من ، ۲۰ روز در هر فصل مجاز به تردد رایگان در محدوده‌ی کنترل آلودگی هوا (زوج یا فرد سابق) می‌باشد. این مزیت برای خودروهای پلاک شهرستان تا ۱۵ روز برای هر فصل برقرار می‌باشد.

  چنانچه خروج از محدوده آلودگی هوا صورت گیرد ، از سهمیه فصلی کسر و چنانچه خروج از محدوده طرح ترافیک انجام گیرد .عوارض در نظر گرفته خواهد شد و از شارژ حساب شهروندی کسر خواهد شد.

  نکته: تعداد روزهای مجاز تردد های رایگان فصلی قابل انتقال به فصل بعد نیست. در ضمن پلاک های تهران شامل پلاک هایی می شود که دو رقم سمت راست آن شامل ۱۱-۲۲-۳۳-۴۴-۵۵-۶۶-۷۷-۸۸-۹۹-۱۰-۲۰-۳۰-۴۰-۵۰ باشد.

   آیا با سهمیه ۲۰ روز در هر فصل می توان وارد محدوده طرح ترافیک اصلی شد؟

  خیر، سهمیه ۲۰ روز تردد رایگان فقط جهت تردد در محدوده کنترل آلودگی هوا می باشد و چنانچه قصد ورود به محدوده طرح ترافیک را دارید می بایست حساب شهروندی خود را به میزان کافی شارژ نمایید تا در زمان انجام محاسبات مبلغ تعرفه بصورت خودکار کسر گردد.

  منبع مطلب : baghestannews.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید