این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  زندگی نامه گوست

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  زندگی نامه گوست را از این سایت دریافت کنید.

  آپارات

  منبع مطلب : www.aparat.com

  معرفی شخصیت گوست در بازی کالاف دیوتی

  موجو جم در این مقاله به معرفی شخصیت گوست که اسم اصلی آن سایمون رایلی است و یکی از تاثیر گذار ترین و پر خاطره ترین شخصیت های کالاف دیوتی برای گیمر ها است می

  ورود | ثبت نام

  معرفی شخصیت گوست در بازی کالاف دیوتی

  موجوجم

  اخبار بازی های ویدئویی

  معرفی شخصیت گوست در بازی کالاف دیوتی

  موجو جم در این مقاله به معرفی شخصیت گوست که اسم اصلی آن سایمون رایلی است و یکی از تاثیر گذار ترین و پر خاطره ترین شخصیت های کالاف دیوتی برای گیمر ها است می پردازد.

  گذشته گوست (سایمون رایلی)

  سایمون رایلی یا همان گوست به خاطر پدر بی روحی که داشت کودکی بسیار آسیب زایی داشت. بیشتر روزها پدرش با حیوانات خطرناک به خانه باز می گشت و با آنها سایمون را مورد اذیت و آزار و طعنه های خود قرار می داد و کارش تا آنجا پیش رفت که سایمون را مجبور به بوسیدن مار کرد و به او گفت اگر این کار را نکنی تو را خواهم کشت. همچنین وقتی او یک برادر کوچک تر به نام تامی داشت، تامی همیشه شب ها ماسک جمجمه می‌بست تا سایمون را بترساند. پدر سایمون گاهی او را به کنسرت های بون لیکرز می برد و در یک کنسرت او را به خاطر مرگ یک معتاد که از اعتیاد مرده بود خنداند.

  ملحق شدن گوست به ارتش: سایمون رایلی قبل از اینکه به ارتش ملحق شود یک شاگرد قصاب بود و بعد از اتفاقات ۱۱سپتامبر به ارتش ملحق شد. او در مسائل جنگ یک نخبه بود و برای همین او را وارد سرویس ویژه هوایی بریتانیا کردند.

  گوست در کالاف دیوتی موبایل

  بازگشت گوست به خانه

  سایمون یک روز در ژانویه سال ۲۰۰۳ به خانه بازگشت و خانواده اش را در یک شرایط سخت یافت. مادرش مرتباً فریب می خورد برادر کوچکتر به مواد مخدر اعتیاد پیدا کرده بود. برای همین وی تصمیم گرفت تا زمانی که زندگی آنها را درست نکند به زندگی خود در ارتش برنگردد. در مارس ۲۰۰۴ پدر خود را به دلیل سوء استفاده کردن از مادر گوست مورد ضرب و شتم قرار داد و او را از خانه بیرون انداخت. وی سپس به تامی کمک کرد تا از اعتیاد خود به مواد مخدر خلاص شود و ژوئن ۲۰۰۶ او را مجبور به ازدواج با زنی به نام بث کرد. بث همچنین پسری به دنیا آورد و اسم اون را سایمون رایلی نامید.

  نحوه پیوستن سایمون به گروه ویژه۱۴۱

  سایمون برای عملیاتی از کشتی خارج شد و قرار شد که بار مواد مخدر ساراگوسا را که رئیس آن مانوئل ربا بود را سرنگون کند. هنگامی که او و تیمش در روز مردگان حرکت خود را آغاز کردند سرلشکر ورنون سه نفر از فرماندهان را اسیر کرد با ناراحتی شکنجه داد و بعد آن را شست و شوی مغزی داد با همین طور سایمون را زنده به گور کرد که به دلیلی اسیر پرندگان او را رها کردند و از این فرصت استفاده کرد و فرار کرد و به خانه بازگشت.

  چهار ماه طول کشید تا سایمون بهبود یابد اما او هنوز هم دارای مشکلات بود و درنتیجه برای همین او را برای ملحق شدن دوباره به ارتش نپذیرفتند. سایمون پس از گذراندن یک اپیزود با همکار سابقش کویین اسپارکس تمام خانواده وی توسط اسپارکس و مارکوس واشینگتون کشته شدند. او اسپارکس مارکوس واشینگتون را کشت و بار دیگر به دنبال روبا رفت. سایمون، گیلبرتو دست راست روبا را شکنجه داد و کشت و محل کمین روبا را پیدا کرد. سایمون به روبا رسید و تمام اطلاعات شرکت را دزدید و او را کشت سایمون با نگهبانان روبا جنگید و امارت و محوطه وی را سوزاند. در هنگام رفتن، ژنرال شفرد به سایمون نزدیک شد و سایمون با نام گوست به گروه ویژه ۱۴۱ پیوست.

  مرگ گوست

  در اخر سایمون رایلی ملقب به گوست به دست ژنرال شفرد کشته می شود و جنازه گوست و یکی از هم رزمان را اتش میزند.

  مرگ گوست

  انتقام گوست

  در نهایت کاپیتان پرایس و ساوپ اقدام به انتقام گوست و روچ از ژنرال شفرد میکنند و با او در گیر می شوند. کاپیتان پرایس که در درگیری تن به تن با ژنرال شفرد تقریبا شکست خورده بود ساوپ در اینجا وارد عمل می شود و چاقویی که در شکمش فرورفته را در می آورد و چاقو را به سمت ژنرال شفرد نشانه میرود و چاقو به چشم ژنرال شفرد می خورد و در نهایت کاپیتان پرایس و ساوپ انتقام روچ و گوست را می گیرند.

  انتقام گوست

  لازم به ذکر است که شما با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل میتوانید از شخصیت های محبوب کالاف دیوتی موبایل از جمله کاپیتان پرایس، گوست و.. بهره مند شوید.

  Prev مطلب آموزشی قبلی

  بررسی انواع نایف و تکنیک های ویژه در کالاف دیوتی موبایل

  مطلب آموزشی بعدی

  معرفی شخصیت کاپیتان جان پرایس در بازی کالاف دیوتی

  Next

  16 دیدگاه دربارهٔ «معرفی شخصیت گوست در بازی کالاف دیوتی»

  علی

  ۰۸ آذر ۱۴۰۱ در ۱۲:۴۰

  الکس همون گوست بابا گوست چون فدا کاری کرد

  و الکس هم ب سی آی ای خیانت کرد خواست با شخصیت گوست بیاد و ی قسمت از مودر وار فار دو میگ که همه ی ما گوست هستیم پس در مودر وار فار دو گوست شخص نی ی نماد هست

  پاسخ

  ناشناس

  ۰۲ آذر ۱۴۰۱ در ۱۶:۰۳

  گوست از نظر اخلاقی خشن بوده وزندگی سختی داشته ماسکش جذاب بود وخفن

  پس حق داره در بازی کالاف باشه

  به نظر من کالاف را با فری فایر وپابجی ترکیب کنن شخصیت گوست بالا تر بره

  پاسخ

  AMIR MOHAMAD

  ۲۵ مهر ۱۴۰۱ در ۲۱:۰۱

  از این میترسید

  چون پدرش وقتی گوست بچه بوده با اون ماسک گوست رو تا هد مرگ میترسونده

  پاسخ

  وارزون دنیامه

  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ در ۱۴:۰۸

  صورتش سوخته بود و نمیخواست ژنرال شفرد بشناستش

  چون گوست رو شناخت کشتش

  پاسخ

  حسين سليماني

  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ در ۱۶:۱۲

  من شخصیت گوست راخیلی دوست دارم چون او به اعتماد از نفسش زندگی کرده در دنیای خیلی سخت بود

  پاسخ

  رامتین قره آغاجی

  ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ در ۰۱:۵۲

  گوست پاسخ

  ناشناس

  ۰۷ اسفند ۱۴۰۰ در ۰۲:۴۷

  من عاشق گوست هستم مخصوصا گوست عزرائیل و stealth

  منبع مطلب : mojogem.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید