این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  زندگی حامد سلطانی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  زندگی حامد سلطانی را از این سایت دریافت کنید.

  بیوگرافی حامد سلطانی و ماجرای فوت همسرش درتصادف (+ تصاویر)

  حامد سلطانی،بیوگرافی حامد سلطانی،حامد سلطانی مجری،حامد سلطانی کیست،زندگینامه حامد سلطانی،همسر حامد سلطانی،عکس فرزند حامد سلطانی،سن حامد سلطانی،عکس های اینستاگرام حامد سلطانی،تصاویر حامد سلطانی،حامد سلطانی در اعجوبه ها،فعالیت های حامد سلطانی

  بیوگرافی حامد سلطانی و ماجرای فوت همسرش درتصادف (+ تصاویر)

  تصاویر حامد سلطانی

  حامد سلطانی مجری تلویزیون در رشته گرافیک، فارغ التحصیل شده است. از سمت های حامد سلطانی می توان به طراح گرافیک شهرداری مشهد، طراح پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی و حرم امام رضا و مدیرعامل گروه هنری تـلویزیون و صداوسیمای مشهد اشاره کرد.

  چکیده ای از بیوگرافی حامد سلطانی

  نام اصلی:حامد سلطانی

  متولد:۱۳ شهریور ۱۳۶۷

  زادگاه:مشهد

  زمینه فعالیت:تلویزیون

  پیشه:مجری مدرک تحصیلی:گرافیک

  همسر:مرحوم فائزه صفری

  بیوگرافی حامد سلطانی

  حامد سلطانی  در تاریخ ۱۳ شهریور ماه ۱۳۶۷ در شهر مشهد مقدس دیده به جهان گشود.

  زندگی شخصی حامد سلطانی

  حامد سلطانی با فائزه صفری، زندگی مشترکی را چند سال پیش تشکیل داد و حاصل این ازدواج، یک دختر و پسر به نام های فاطمه سلما و محمد مهدی بود ولی درخصوص نام و شهرت همسرش اطلاعات کاملی دردسترس نیست. همسر و پسر یک و نیم ساله حامد سلطانی در تاریخ ۴ خرداد ۱۴۰۱ در کیلومتر ۶۵ محور خور به طبس در ساعت ۴ و ۱۰ دقیقه صبح، دچار سانحه ی تصادف شدند و همسر ۳۳ ساله و فرزند پسر یک و نیم ساله اش درگذشتند. پس از انتقال حامد سلطانی و دختر ۸ ساله اش به بیمارستان آفتاب هشتم خور، آن ها را به اصفهان اعزام کردند تا فرآیند ادامه درمان را در آن جا طی کنند.

  حامد سلطانی به همراه فرزندانش

  فعالیت های حامد سلطانی

  از سمت های کاری حامد سلطانی در کارنامه اش می توان به طراح گرافیک شهرداری مشهد و طراح پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی و حرم امام رضا و مدیرعامل گروه هنری تـلویزیون و صداوسیمای مشهد اشاره کرد.

  صحنه ی تصادف حامد سلطانی

  حامد سلطانی در بسیاری از برنامه ها و مراسم های مختلف، به عنوان مجری تبلیغات محیطی نمایشگاه عفاف و حجاب فعالیت داشته است.

  حامد سلطانی همچنین در زمینه کارگردانی و مستند سازی ، به غیر از اجرا و طراحی گرافیک فعالیت دارد و در مستند از بهشت تا بهشت، کارگردان بوده است.

  حامد سلطانی در مسابقه میدون شبکه سه به عنوان مجری شناخته میشود. او همچنین بعنوان مجری برنامه در فصل اول مسابقه میدون و فصل دوم مسابقه میدون در کنار داورانی حضور دارد که از آن ها می توان به علیرضا یونچی،  امیر شکوهی نیا، مینا مهرنوش و حمیدرضا موثقی اشاره کرد.

  حامد سلطانی مجری تلویزیون

  برنامه مسابقه میدون که محوریت آن کسب و کار است و برخی از افراد از جمله جوانان و شرکت کنندگان جوان کار آفرین و نخبه های اقتصادی و تولید کنندگان و صنعتگران، قصد معرفی تولید و محصول و صنعت خود به مردم را دارند؛ همین خاطر با شرکت در آن جوایزی را دریافت میکنند.

  عکسهای حامد سلطانی

  سوابق مدیریتی و اجرا حامد سلطانی

  سوابق مدیریتی و اجرا حامد سلطانی عبارتست از:

  - مجری تبلیغات عفاف و حجاب

  - مجری بزرگداشت شهدای ترور استانهای خراسان

  - فعالیت در وب نگار پارسیان

  - مدیر دفتر گروه هنری معراج

  - مشاور و مجری تبلیغاتی اداره کل تعاون استان خراسان رضوی

  - همکاری با مجتمع تجاری کیان سنتر و مجتمع طلا و جواهر پرنس مشهد

  - قعالیت در اداره اموزش‌و‌پرورش ناحیه ۳ مشهد

  - مشاور تبلیغاتی کانون فرهنگی تربیتی شهید علم الهدی

  - مدیر کارگروه تبلیغات عضو شورای اسلامی مشهد و عمـار

  - مجری و مشاور تبلیغات هیئت های مذهبی و بسیج دانشجویی

  - مـجری تبـلیغات پـروژه ای موسـسه چـاپ و کـارت زیتون و دانـشگاه شهید منتظری مشهـد

  تصاویری از حامد سلطانی

  حامد سلطانی مجری برنامه های اعجوبه

  عکس حامد سلطانی

  گردآوری: بخش بیوگرافی سرپوش

  20 5 ۵۰%

  منبع مطلب : www.sarpoosh.com

  زندگینامه حامد سلطانی؛ علت فوت همسر و فرزند حامد سلطانی

  حامد سلطانی در 13 شهریور 1367 در مشهد مقدس... گزارشاتی از تصادف خودروی سلطانی در سحرگاه پنجشبه سوم خرداد ماه 1401 در محور کیلومتر 70 خور...

  زندگینامه حامد سلطانی؛ علت فوت همسر و فرزند حامد سلطانی

  تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۴۰۱

  حامد سلطانی یک طراح، کارگردان، مستند ساز، تدوینگر و مجری ایرانی الاصل می باشد. او به تازگی همسر و پسرش را در یک حادثه رانندگی غم انگیز از دست داد.

  در این بخش از زندگینامه افراد موفق قصد داریم، زندگینامه حامد سلطانی را مورد بررسی قرار دهیم. پس در ادامه با ما در سایت جادوی باور همراه باشید.

  محتویات

  تولد و جوانی حامد سلطانی

  حامد سلطانی در ۱۳ شهریور ۱۳۶۷ در مشهد مقدس در خانواده ای مذهبی به دنیا آمد. او طراح گرافیک و فارغ التحصیل در این رشته است.

  حامد سلطانی به عنوان مجری در برنامه هایی چون “اعجوبه” برنامه ای برای سرگرمی خانواده ها با بچه ها،  مسابقه “میدون” مسابقه ای که به معرفی کار آفرینان میپردازد حضور دارد. او در مسابقه میدان با علیرضا یونچی و امیر شکوهی و مینا مهرنوش و حمیدرضا موثقی به عنوان داور، همکاری داشته است.

  فعالیت های هنری

  حامد سلطانی تجربه ساخت مستندی به نام بهشت تا بهشت را در کارنامه خود ثبت کرده است. او علاقه بسیاری به فعالیت های هنری در آستان قدس رضوی دارد از همین رو از طراحان پایگاه اطلاع رسانی است. حامد از طراحان شاغل در شهرداری مشهد مقدس است.

  او در زمینه جشنواره های حجاب و عفاف بسیار فعال است. به گونه ای که گاه دیده شده علاوه بر مجری گری، تهیه کنندگی برنامه را نیز بر عهده داشته است.

  هدف از ساخت برنامه ی میدون، با مجری گری حامد سلطانی این بود که کار آفرینان، تولیدکنندگان و افرادی که برای تبلیغ یا دیده شدن از حمایت زیادی برخوردار نیستند، با معرفی محصولات خود، این فرصت را بدست بیاورند تا محصولات خود را به فروش برسانند. داوران نیز با انتخاب بهترین محصولات در هر برنامه، جوایزی را در نظر گرفته بودند.

  برنامه اعجوبه ها نیز که به واسطه حامد سلطانی مجری گری شد. این برنامه از استقبال خوبی برخوردار شد زیرا که هدف از ساخت این برنامه این بود که کودکان بتوانند در قاب دوربین به رونمایی از استعداد خود بپردازند.

  مهران غفوریان نیز به علت علاقه دخترش به این برنامه، به عنوان مهمان در کنار سلطانی مشغول به فعالیت شد.

  تهیه کننده این برنامه، سروش گل محمدی بود که در مورد حضور مهران غفوریان این چنین سخن می گوید :

  مهران غفوریان به واسطه تربیت صحیح, دختر خود در مورد روانشناسی کودکان مطالعات فراوانی را انجام داده است که این کار باعث می شود تا بهتر با بچه ها ارتباط برقرار کند. او بهترین فرد برای حضور و تبلیغ این برنامه برای کودکان و خانواده هاست زیرا که از در زمینه طنز سینمای ایران، بسیار با تجربه است.

  زندگی شخصی حامد سلطانی

  حامد سلطانی چند سال پیش با خانمی به نام فائزه صفری ازدواج کرد. آن ها دارای دو فرزند بودند، یک پسر ۱ سال و نیمه به نام محمد مهدی و یک دختر به نام فاطمه سلما که هشت سال دارد.

  حامد سلطانی در پی حادثه ای هولناک و غم انگیز، همسر و پسر خردسالش را از دست می دهد.

  تصادفی جبران ناپذیر

  گزارشاتی از تصادف خودروی سلطانی در سحرگاه پنجشبه سوم خرداد ماه ۱۴۰۱ در محور کیلومتر ۷۰ خور و بیابانک به طبس، واژگون شد. در ادامه این گزارش، پسر خردسال پس از حادثه در دم فوت میکند و مادرش پس از انتقال به بیمارستان آفتاب هشتم در بیابانک، فوت می کند.

  در پی این تصادف خود حامد سلطانی خراشی سطحی بر می دارد و دختر ۸ ساله اش از ناحیه کتف دچار شکستگی می شود

  کارشناسان با بررسی های متعدد متوجه شدند که روی شانه خاکی جاده رد لاستیک ماشین دیده شده است. همچنین بر این باور اند که خودروسازان خودروهای بی کیفیت و دور از استاندارد جهانی تولید میکنند که در پی این بی مبالاتی ها، ایربگ ها باز نشدند.

  از دیگر احتمالات این حادثه می توان به عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و احساس خواب آلودگی اشاره کرد. مراسم تشییع پیکر پسر و همسر سلطانی در آستان قدس رضوی با حضور مردم و فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) و هیئت های مذهبی برگزار شد.

  مطالب تصادفی

  لس براون سمینار برنده هایی که برنده شدن را یاد نگرفتند

  سخنرانی استر هیکس پیدا کردن کلید شادی (قانون جذب)

  استر هیکس رسیدن به آرامش از طریق مراقبه برای بالا بردن ارتعاش

  کوین ترودو – دوره موانعی که ما رو از موفقیت باز میدارد (سطح سوم – دوبله فارسی)

  دیدگاه‌ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  دسته بندی محتویات سایت

  زندگینامه افراد موفق

  (۲۲۳) آموزش قانون جذب (۷۴) آنتونی رابینز (۶) اپرا وینفری (۱) ارل نایتینگل (۱) استر هیکس (۲۸) اعتماد به نفس (۵) اکهارت تولی (۲) ایهالیاکالا هولن (۱) باب پراکتور (۹) برایان تریسی (۵) بروس لیپتون

  منبع مطلب : jadoyebavar.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید