این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  زنان تاثیر گذار

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  زنان تاثیر گذار را از این سایت دریافت کنید.

  لیست کامل مهمانان کنگره خبرساز زنان تاثیرگذار

  ترکیب و هویت مهمانان کنگره بانوان تاثیرگذار در چند روز گذشته مورد بحث در فضای مجازی و رسانه‌های رسمی بوده است. در اینفوگرافیک زیر می توانید با مهمانان این کنگره آشنا شوید.

  مجموع نظرات: ۹۹

  سه‌شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۰

  لیست کامل مهمانان کنگره خبرساز زنان تاثیرگذار | این زنان خارجی به تهران آمدند

  ترکیب و هویت مهمانان کنگره بانوان تاثیرگذار در چند روز گذشته مورد بحث در فضای مجازی و رسانه‌های رسمی بوده است. در اینفوگرافیک زیر می توانید با مهمانان این کنگره آشنا شوید.

  به گزارش همشهری آنلاین، محمود قائدی مدیرکل هماهنگی و آموزش دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت نیز روز گذشته در توییتی نوشت: «۴همسر نخست وزیر یا رئیس جمهور، ۴معاون نخست وزیر و معاون رئیس جمهور، ۲۰وزیر، ۵نماینده سازمان‌های بین‌المللی، ۲۶نماینده مجلس، ۴۷معاون یا دستیار وزیر و روسای نهادهای زنان، ۲۱رئیس دانشگاه، ۷۰فعال حوزه زنان و اتحادیه‌های زنان صرفا بخشی از میهمانان کنگره ‎زنان تاثیرگذار بودند».

  کد خبر 736990

  برچسب‌ها

  خبر ویژه دولت سیزدهم زنان

  پر بیننده‌ترین اخبار دولت

  دیدگاه خوانندگان امروز

  پر بیننده‌ترین خبر امروز

  پیشنهادهای جنجالی ضرغامی | زیاد سخت گیری نکنیم ؛ اگر آقایی تحریک می‌شود نگاه نکند | فرد موجهی حتی تاکید داشت مجری تلویزیون فقط مرد باشد

  دستور رئیسی به دستگاه‌ها برای کنترل ارز | امید فعالان اقتصادی به سیاست‌های جدید بانک مرکزی

  توضیحات خزعلی درباره حضور زن خبرساز لبنانی و زن روسی در ایران

  مصوبه شورایعالی هماهنگی اقتصادی برای حفظ ارزش پول کشور در حضور سران قوا

  در همین زمینه

  واکنش خزعلی به یک اتهام درباره کنگره زنان تاثیرگذار | مهمانان را بدرقه کردیم!

  نظر شما

  نظر شما نظرات

  نظرات منتشر شده: 18 نظرات در صف انتشار: 6 نظرات غیرقابل انتشار: 75

  میم ۰۹:۴۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 81 4 پاسخ نتیجه؟ ۱۹:۴۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 36 1

  نتیجه؟؟ برندگان اجلاس زنان تاثیرگذار چه کسانی بودند و چقدر جایزه گرفتند؟ هیچ‌کدام از مهمانان خارجی این کنگره، افراد مهمی نبودند و همه برندگان جایزه آن نیز «گمنام» هستند. برندگان افرادی عمدتا ناشناس و یک مورد هم دختر حسن غفوری‌فرد، عضو حرب موتلفه اسلامی است. به گفته فاطمه ح...السادات، دبیر علمی کنگره بین‌المللی بانوان تأثیرگذار، مبلغ ۲۰ هزار یورو (معادل یک میلیارد تومان) به همراه یک گواهی از طرف کمیسیون ملی یونسکو به هر یک از برندگان این کنگره اعطا شده است. دبیر علمی کنگره در پاسخ به سوال درباره اسامی داوران این مسابقه از اعلام اسامی داوران  سرباز زد و آن را دست کم برای دو سال محرمانه خواند.. در صورتی که ادعای برگزارکنندگان کنگره در مورد حضور ۳۰۰ مهمان خارجی در این نشست صحت داشته باشد، هزینه بلیط هواپیما، اسکان ۵ روزه آن‌ها در هتل پارسیان اوین و گردش‌های آن‌ها در ایران سرسام‌آور خواهد بود . جناب همشهری ... اینم نشر بده

  ۱۹:۴۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 40 7

  مهسا امینی رو با همین حجاب دستگیر کردند

  Farhad ۰۹:۵۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 58 4 پاسخ

  همشهری عزیز من هر چی این لیست و نگاه کردم و جمع زدم 64کشور نشد ...

  ۱۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 64 3 پاسخ

  از یک کشور مثل عراق چند نفر اومدن

  آقا محمد ۱۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 9 9

  اون قسمت آخر که نوشته ۷۰ زن در حوزه کسب و کار وتجارت اون کشورها چون تعدادش زیاد بود و غیره گذاشته با اونا تعداد میشن ۶۴ تا

  خاوبه ۱۴:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 5 71 پاسخ کوری چشم مخالفان ۱۸:۴۸ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 34 4

  با این اسم عجیبت حتما تو هم از مدعوین بودی

  ۱۵:۴۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 23 7 پاسخ

  چرا اینا حجاب درست ندارن مگه شهر هرته اینجا ...

  ۱۷:۵۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 40 4 پاسخ

  هیچ ... نیستند.فقط دارن پول ملتو چپاول میکنند

  عاطفه رخساری ۱۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 19 25 پاسخ

  زنده باد زن هر جای این دنیا که باشد.... زنان مظهر قدرتند و انشااللله به زودی انتقام خود را از مردان زورگو خواهند گرفت.... اقایون دیگه کارتان به اخر رسیده دنیای اینده متعلق به ما زنان است

  ۱۹:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 41 5 پاسخ

  آخه چه اتفاقی افتاد ؟با اومدن اونها چه مشکلی حل شد؟من چیکار دارم همسر معاون نخست وزیر کدوم مملکت اومده تهران،خورده خوابیده کیف کرده،کادو گرفته!من چند هفته ست بچه هام گوشت نخوردند،کاش به بچه‌های مسلمان منم نگاهی میکردید،نه همسر معاون نخست وزیر فلان کشور،در این وضع اقتصادی چه واجب بود؟مگر داخل ایران خانم مسلمان نیست!اصلا ایران چند بار به اون کشورها دعوت شده؟افتخار ندارن باید گریه کنید،باید هم می اومدن به ایران،کی از خوردن و خوش گذرانی و ....فرار میکنه

  ۱۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 41 4 پاسخ

  هرچی گشنه بوده جمع کردن .اونا هم بنده شکم .با پول اوردنشون ایران

  Borzoo ۲۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 47 3 پاسخ

  همچین نوشته اند لیـــست کامل مهمانان. !!! که گویا شـــق القمـــر کرده اند..ویزا و بلیت و هتل و کافه با موزیک زنده و گشت و گذار..از جیب مردم...مثلا چه تاثیری بر زندگی مردم کشور داشت ؟؟؟..دور همی با مهمانهای گمنام

  سلام ۲۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 23 0 پاسخ

  خروجی و فائده این کنگره برای ملت چیست؟....

  معلم باز نشسته ۲۳:۲۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 27 0 پاسخ

  یکی از کارهای پوپولیستی

  ۲۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ 24 0 پاسخ

  مثلا میخواستن بگن ما از کمیسیون مقام زن قوی تریم

  ج ۱۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ 9 0 پاسخ

  بانوان تاثیر گذار زنان گمنام ایرانند که مثل شیر با مصائب ومشکلات در نبردند ...

  منبع مطلب : www.hamshahrionline.ir

  افشاگری تازه از اجلاس خبرساز زنان تاثیرگذار

  گروه سیاسی: لیلا فرهادی در رویداد۲۴ در گزارشی به رزومه و سوابق برندگان کنگره بین المللی زنان تاثیرگذار ...

  تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ ساعت ۱۲:۰۴

  کد مطلب : ۳۸۳۰۰۱

  ۲۱ میلیارد تومان ناقابل! هزینه کنگره زنان‌تاثیرگذار!

  افشاگری تازه از اجلاس خبرساز زنان تاثیرگذار

  گروه سیاسی: لیلا فرهادی در رویداد۲۴ در گزارشی به رزومه و سوابق برندگان کنگره بین المللی زنان تاثیرگذار در تهران پرداخت و نوشت:

  در این کنگره جوایزی به هفت نفر تحت عنوان زنان تاثیرگذار داده شد. یکی از این افراد «واناجان سانگیران لی» استادیار شیمی دانشگاه مالایا است. جالب اینجاست که برگزارکنندگان کنگره از سِمت گیرنده جایزه خود خبر ندارند و چه در اعلام اسامی برندگان و چه در پوشش خبری گنگره در ارگان رسمی اطلاع‌رسانی دولت ایرنا، به اشتباه او را استاد یک دانشگاه تایلندی معرفی کرده‌اند.

  سانگیران لی استادیار شیمی دانشگاه مالایا مالزی

  کنگره زنان تاثیرگذار از فرصتی که داشت برای حمایت از آقازاده‌های همسو هم استفاده کرد. جایزه دوم به «سوده غفوری‌فرد» دختر حسن غفوری‌فرد نماینده پیشین مجلس، عضو سابق شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و رئیس هیات بازرسی و نظارت شورای عالی انقلاب فرهنگی رسید. سوده غفوری‌فرد استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مدیر دفتر استعداد‌های درخشان و نخبگان دانشگاه شهید بهشتی است.

  در همین بخش به فردی به نام «کازان سوا النا» از کشور روسیه هم جایزه داده شد. نه در پوشش خبری و نه در اعلام اسامی برندگان هیچ اشاره‌ای به چرایی تاثیرگذار بودن این فرد نشده، اما به گفته فاطمه حقیرالسادات دبیر علمی کنگره بین‌المللی بانوان تأثیرگذار در گفتگو با رویداد۲۴، «النا»  موزیسین، فعال اجتماعی، مجسمه ساز و دارای دکترای بیولوژی است.

  در رزومه ای که از خانم النا به دست رویداد۲۴ رسیده به همکاری های او با دانشگاه مشهد اشاره شده است. ظاهرا این موزیسین روس دوستانی در مشهد دارد. او در صفحه اینستاگرامش اکانت «جایزه جهانی گوهرشاد» را دنبال می کند.  الناکازان سوا النا در رزومه اش بخشی را به نحوه گذران اوقات فراغتش اختصاص داده و در آن به مواردی همچون «رقصیدن بوگی، ووگی، سالسا و لزگی» اشاره کرده است.

  جالب اینجاست که النا خود را خبرنگار و عکاس معرفی کرده است. به این ترتیب ظاهرا یک خبرنگار بی نام و نشان روس توسط دولت ابراهیم رئیسی به تهران دعوت شده و جایزه زن تاثیرگذار را گرفته است.

  کازان سوا النا چهره تاثیرگذار روسیه

  از «ماریا بئاتریس یونس» که به عنوان «بانوی تاثیرگذار آرژانتین» معرفی شده و دریافت‌کننده جایزه بانوان تاثیرگذار جهان در کنگره زنان بود هم هیچ اطلاعاتی در اینترنت پیدا نشده است. نه در متن سخنرانی و نه در متن خبر‌های مرتبط با این کنگره هم اشاره‌ای به نحوه تاثیرگذاری این بانوی آرژانیتی نشده، اما ظاهرا ارتباط خانم یونس با ایران مسبوق به سابقه است. او سخنرانی کوتاهی را به زبان فارسی ایراد کرده و در آن اشاره می‌کند که این دومین جایزه‌ای است که به آرژانتین می‌برد. او در سخنرانی خود جای «خواهران مسلمان شبکه زنان آمریکای لاتین» را که «ایران را خانه دوم خود می‌دانند» خالی کرده است.

  فاطمه حقیرالسادات درباره ماریا از آرژانتین هم به راه‌اندازی «دو-سه پروژه بزرگ» و یک مرکز تحقیقاتی توسط او اشاره کرده و گفته «ماریا بئاتریس یونس از دانش‌آموختگان جامعه المصطفی است.»  «جامعه‌المصطفی العالمیه» یک نهاد دینی است که با هدف گسترش علوم اسلامی، انسانی و اجتماعی شیعه انبوهی از طلاب را از سراسر جهان تحت پوشش قرار داده است. در سال‌های اخیر رقم بالای بودجه این نهاد حوزوی که در قانون بودجه هر سال مصوب می‌شود انتقاداتی را به همراه داشته است.

  پن آبه شیامی از چین

  پن آبه شیامی هم یکی از افرادی بود که جایزه کنگره را به عنوان زن تاثیرگذار از کشور چین دریافت کرد. در مورد او هم هیچ توضیحی درباره نحوه تاثیرگذاری‌اش داده نشده، اما از خلال سخنرانی او بعد از دریافت جایزه می‌شد فهمید که او یک «تاجر چینی» است که به گفته خودش از دریافت جایزه بسیار تعجب کرده است.

  به گفته فاطمه حقیرالسادات، مبلغ ۲۰ هزار یورو (معادل یک میلیارد تومان) به همراه یک گواهی از طرف کمیسیون ملی یونسکو به هر یک از برندگان این کنگره اعطا شده است.

  دبیر علمی کنگره در پاسخ به سوال درباره اسامی داوران این مسابقه از اعلام اسامی داوران  سرباز زد و آن را دست کم برای دو سال محرمانه خواند. هزینه جوایز به انضمام هزینه برگزاری نشستی با این ابعاد بسیار هنگفت است.

  در صورتی که ادعای برگزارکنندگان کنگره در مورد حضور ۳۰۰ مهمان خارجی در این نشست صحت داشته باشد، هزینه بلیط هواپیما، اسکان ۵ روزه آن‌ها در هتل پارسیان اوین و گردش‌های آن‌ها در ایران سرسام‌آور خواهد بود.

  «آنا هاکوبیان» همسر نیکول پاشینیان نخست وزیر ارمنستان

  همسر نخست وزیر بورکینافاسو (که هیچ اسم و عکسی از او در اینترنت پیدا نشد)

  «آیگل جباروف» همسر صدر جباروف رئیس جمهور قرقیزستان

  «تامارا ووچیچ» همسر الکساندارا وچیچ رئیس جمهور صربستان

  شیرانتی راجاپاسکا همسر ماهیندا راجاپاسکا رئیس جمهور سابق سریلانکا

  منبع مطلب : www.baharnews.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید