این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  زمین لرزه ارومیه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  زمین لرزه ارومیه را از این سایت دریافت کنید.

  Transferring to the website...

  منبع مطلب : www.irna.ir

  زمین لرزه بامداد امروز خسارت یا تلفاتی در آذربایجان‌غربی ندا

  زمین لرزه بامداد امروز خسارت یا تلفاتی در آذربایجان‌غربی نداشت

  این زمین‌لرزه‌ها خسارتی در استان نداشته و تنها چند تَرَک در برخی خانه‌های خشت و گِلی روستایی ایجاد شده است.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری ارومیه، مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان‌غربی با اشاره به وقوع زمین‌لرزه 5.9 ریشتری در شرق آذربایجان‌شرقی و 4.8 ریشتری در گردکشانه پیرانشهر طی بامداد امروز گفت: این زمین‌لرزه‌ها خسارتی در استان نداشته و تنها چند تَرَک در برخی خانه‌های خشت و گِلی روستایی ایجاد شده است.

  امیرعباس جعفری افزود: زمین لرزه 4.8 ریشتری در ساعت 2:37 بامداد امروز رخ داد که هیچ خسارت مالی و تلفات جانی نداشت و برخی روستاهای خشت و گلی دچار خسارت جزئی شد.

  وی اضافه کرد: زمین لرزه 5.9 ریشتری رخ داده در شهرستان میانه استان آذربایجان شرقی نیز که در برخی شهرهای استان از جمله ارومیه احساس شده بود، مشکلی برای شهروندان ایجاد نکرد.

  وی بیان کرد: از همان دقایق اولیه پس از وقوع این زمین لرزه ها، تیم های امدادی و مدیریت بحران در آذربایجان غربی به حالت آماده باش درآمدند و تیم های ارزیاب نیز به منطقه پیرانشهر اعزام شد.

  مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی ادامه داد: در خصوص زمین لرزه شرق آذربایجان شرقی نیز هماهنگی های لازم برای اعزام نیروهای امدادی و اقلام مورد نیاز انجام شده ولی هنوز درخواستی از این استان دریافت نکرده ایم.

  جعفری گفت: تنها یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس آذربایجان غربی برای کمک راهی مناطق زلزله زده شرق آذربایجان شرقی شده است.

  زمین لرزه 5.9 ریشتری در ساعت 2:17 بامداد امروز جمعه شهر «تَرک» استان آذربایجان شرقی و زمین لرزه 4.8 ریشتری شهر گردکشانه شهرستان پیرانشهر آذربایجان غربی را به لرزه درآورد.

  منبع: ایرنا

  منبع مطلب : www.urmia-ag.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید