این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  زمان دقیق واریز حق پرستاری مددجویان بهزیستی

  زمان دقیق واریز حق پرستاری مددجویان بهزیستی را از سایت نکس 100 دریافت کنید.

  زمان دقیق واریز حق پرستاری مددجویان بهزیستی (شهریور 1401) – ایران چطور

  اجتماعیاخباراقتصادیپزشکی

  زمان دقیق واریز حق پرستاری مددجویان بهزیستی (شهریور 1401)

  11 ماه پیش

  زمان دقیق واریز حق پرستاری مددجویان بهزیستی (شهریور 1401)

  آنطور که پیداست حق پرستاری مددجویان بهزیستی هنوز واریز نشده است و این عزیزان با وجود تورم و گرانی شدید با این مشکل نیز روبرو هستند. پیگیری های ما به این نتیجه رسیده است که بزودی و طی روزهای اخیر حقوق این عزیزان واریز خواهد شد.

  اشتراک گذاری در واتساپ:

  WhatsApp

  مطالب مرتبط:

  حق پرستاری معلولان شدید بهزیستی اردیبهشت کی واریز میشه

  زمان دقیق واریز حق پرستاری مددجویان بهزیستی ۲۹ تیر ۱۴۰۱

  حق پرستاری اردیبهشت ۱۴۰۱ کی واریز میشود + چرا حق پرستاری…

  علت واریز نشدن حق پرستاری بهزیستی اردیبهشت 1401

  زمان واریز مستمری مددجویان بهزیستی ۲۷ شهریور ۱۴۰۱

  منبع : iranchetor.com

  حق پرستاری از معلولان برای تمامی افراد به صورت ماهیانه واریز خواهد شد

  سراج گفت: حدود ۱۷ هزار و۵۰۰نفر از خدمات توانبخشی در منزل استفاده می‌کنند و حدود۷ هزار و ۶۰۰ نفر نیز از خدمات مراقبت در منزل استفاده می‌کنند.

  ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۳

  مدیرکل دفتر امور مراکز توانبخشی و مراقبتی مطرح کرد:

  حق پرستاری از معلولان برای تمامی افراد به صورت ماهیانه واریز خواهد شد

  سراج گفت: حدود ۱۷ هزار و۵۰۰نفر از خدمات توانبخشی در منزل استفاده می‌کنند و حدود۷ هزار و ۶۰۰ نفر نیز از خدمات مراقبت در منزل استفاده می‌کنند.

  به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،مصطفی سراج مدیرکل دفتر امور مراکز توانبخشی و مراقبتی در رابطه با حق پرستاری برای معلولان شدید روان مزمن سرپرست خانوار اظهار اظهار کرد: حق پرستاری برای افراد، چه سرپرست خانوار باشند و چه نباشند با توجه به افزایشی که در تیرماه داشتیم مبلغ ۱ میلیون تومان به صورت ماهیانه واریز می‌شود.

  وی افزود: چند درصد از کمک هزینه افراد دارای معلولیت سازمان بیماران روانی مزمن پرداخت شده البته حق پرستاری که در ماده ۷ قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت ذکر شده است شامل افراد دارای معلولیت شدید و خیلی شدید نیازمند و افراد دارای معلولیت‌های چندگانه نیازمند که در خانواده حضور دارند شامل این افراد می‌شود.

  سراج بیان کرد: بیش از ۵۰ درصد افراد دارای معلولیت، دارای معلولیت شدید و خیلی شدید هستند که تعداد این افراد حدود۸۰۰ هزار نفر است هرچند طبق برآوردهای ما و با توجه به صراحتی که در ماده ۷ ذکر شده است حدود ۵۰۰هزار نفر مشمول دریافت حق پرستاری می‌شوند که مجدد الویت بندی صورت می گیرد.

  وی در ادامه تصریح کرد: به طور مثال معلولین خیلی شدید که در دهک‌های در آمدی پایین‌تر هستند در الویت قرار می‌گیرند به همان نسبت افراد دهک‌های درآمدی بالاتر در الویت‌های بعدی قرار می‌گیرند؛ در حال حاضر حدود۳۲ هزار نفر افرادی که در خانواده هستند تحت پوشش حق پرستاری هستند و حدود۲۸ هزار نفر هم افراد دارای آسیب نخاعی که در مجموع به حدود۶۰هزار نفر از افراد حق پرستاری تعلق می‌گیرد.

  سراج همچنین گفت: از این ۶۰ هزار نفر افراد دارای آسیب نخاعی که دارای معلولیت شدید و خیلی شدید باشند عمدتاً پشت نوبت قرار نمی‌گیرند و افرادی که تحت پوشش قرار می‌گیرند معمولا در یک پروسه چند ماهه برای این افراد برقرار میشود.

  وی در ادامه بیان کرد: برای افرادی که جزء سایر گروه‌های معلولین هستند سال گذشته سازمان به ۱۲ هزار نفر ۲۰ هزار نفر اضافه کرد و مجموع تعداد به۳۲ هزار نفر رسید و پیش‌بینی ما بر این است که بیش از۴۰۰هزار نفر مشمول دریافت حق پرستاری می‌شوند که امیدواریم با اعتباری که از ناحیه دولت و حمایت مجلس در نظر گرفته می‌شود ان شاءالله این افراد نیز مشمول دریافت حق پرستاری شوند.

  سراج همچنین در خصوص ارائه خدمات توانبخشی و مراقبتی در منزل اظهار کرد: در حال حاضر ۲۵هزار نفر تحت پوشش این دو فعالیت هستند که حدود ۱۷ هزار و۵۰۰نفر از خدمات توانبخشی در منزل استفاده می‌کنند و حدود۷ هزار و ۶۰۰ نفر نیز از خدمات مراقبت در منزل استفاده می‌کنند.

  وی در ادامه گفت: در ماه سه خدمت تخصصی توانبخشی مانند فیزیوتراپی، کار درمانی، پرستاری، روانشناسی مدد کاری و... به افراد دارای معلولیت تعلق می‌گیرد همچنین یارانه‌ای که دولت پرداخت میکند مبلغ پانصد هزار تومان به ازای هر فرد است که به مراکز ارائه دهنده این خدمات پرداخت میشود.

  سراج تاکید کرد: در زمینه مراقبت در منزل هر فرد ۳۲ ساعت خدمات مراقبتی دریافت می‌کند که در ماه این مبلغ حدود ۱ میلیون تومان است.

  کد خبر 41384

  برچسب‌ها

  حق پرستاری افراد دارای معلولیت

  نظر شما

  پربازدیدهای کشور

  خوزستانسامانه ثبت در خواست رایگان نمودن قبوض مددجویان بهزیستی راه اندازی شد

  کرمانشاهسامانه ثبت درخواست رایگان نمودن قبوض مددجویان بهزیستی راه اندازی شد

  معاونت توسعه منابعمستمری مددجویان بهزیستی یک تا ۵ نفره در سال ۱۴۰۱ اعلام شد

  خراسان رضویمددجویان بهزیستی برای ثبت نام یک هفته فرصت دارند

  یزد31خرداد؛ آخرین مهلت ثبت‌نام خانوارهای تحت پوشش در پیشخوان مجازی بهزیستی

  فناوری اطلاعاتمهلت ثبت‌نام خانوارهای تحت پوشش در پیشخوان مجازی بهزیستی تا ۲۵ تیرماه تمدید شد

  معاونت توسعه منابعمبلغ «مستمری» مددجویان بهزیستی در سال ۱۴۰۱ اعلام شد

  خوزستاندر رسانه | افزایش وام مددجویان بهزیستی در ۱۴۰۱

  مشارکت ها و امور مجلسافزایش ۲ برابری وام اشتغال برای مددجویان بهزیستی

  مازندرانمشترکان کم مصرف تحت پوشش بهزیستی هزینه آب، برق و گاز پرداخت نمی کنند

  آذربایجان غربی۳۱ خرداد؛ آخرین مهلت ثبت‌نام خانوارهای تحت پوشش در پیشخوان مجازی بهزیستی

  اردبیلرایگان شدن تعرفه آب، برق و گاز تمامی خانواده های تحت پوشش بهزیستی اردبیل

  معاونت توسعه منابعهمه مددجویان مشمول دریافت یارانه می‌شوند/ وضعیت واریز یارانه مددجویان مستقر در مراکز نگهداری

  خراسان جنوبیتعرفه آب، برق وگاز خانوادهای کم مصرف تحت پوشش بهزیستی رایگان می‌شود

  هرمزگانخانوارهای تحت پوشش بهزیستی در سامانه پیشخوان مجازی سازمان ثبت نام کنند

  قزویناطلاعات مسئولان بهزیستی قزوین

  قماعلام میزان مبلغ فطریه و کفاره

  تهرانپیشوا| ثبت نام خانوارهای تحت پوشش در پیشخوان مجازی 

  البرزمبلغ مستمری مددجویان بهزیستی ۲۰درصد افزایش پیدا کرد

  حوزه ریاستسفر رئیس سازمان بهزیستی کشور به شهرستان بروجرد استان لرستان

  سایر مطالب

  ابلاغ راهنمای کشوری مراقبت و درمان بیماران مشکوک به وبا

  «راهنمای کشوری مراقبت و درمان بیماران مشکوک به وبا» از سوی کمیته پیشگیری از بیماری های واگیر سازمان بهزیستی کشور، به مدیران کل استانی بهزیستی…

  «معافیت مالیاتی» و «تبدیل وضعیت استخدامی» در صدر پیشنهادات برای اصلاح قانون حمایت از معلولان

  اواخر سال ۱۳۹۹ بهزیستی در راستای اصلاح قانون حمایت از حقوق معلولان، دبیرخانه نظارت بر این قانون را راه‌اندازی کرد تا چنانچه پیشنهادی برای اصلاح…

  منبع : www.behzisti.ir

  واریز حق پرستاری بهزیستی مرداد ۱۴۰۰

  حق پرستاری بهزیستی مرداد به حساب معلولان ضایعه نخاعی واریز شد.

  صفحه اصلی » رسانه

  تاریخ انتشار: ۰۲:۰۶ - ۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - 2021 August 29

  کد خبر: ۱۰۰۱۶۹ تعداد نظرات: ۳۳ نظر پ

  واریز حق پرستاری بهزیستی مرداد ۱۴۰۰

  حق پرستاری بهزیستی مرداد به حساب معلولان ضایعه نخاعی واریز شد.

  به گزارش راهبرد معاصر طی روزهای گذشته مددجویان بهزیستی نسبت به تاخیر و واریز نامنظم حق پرستاری بهزیستی اعتراض کرده اند با این حال بنا برا اعلام کانال بهزیستی شنبه 6 شهریور حق پرستاری مرداد ماه 1400 معلولان ضایعه نخاعی تحت پوشش سازمان بهزیستی به حساب کارت بانک رفاه آنها واریز شد. واریز حق پرستاری بهزیستی برای معلولان ضایعه نخاعی شدید کمری، سینه‌ای و گردنی است که مبلغ آن یک میلیون تومان است.

  اعتراض معلولان به تاخیر در واریز حق پرستاری بهزیستی مرداد

  امروز 4 شهریور سال 1400 می‌باشد ولی تا الان نه حق پرستاری ضایعه نخاعی، نه حق پرستاری خانواده محور معلولان شدید و خیلی شدید، نه کمک هزینه معیشت ماده 27، و نه کمک هزینه وسایل بهداشتی مرداد ماه معلولان نخاعی واریز نشده!!! و بعد از گذشت 5 ماه از سال 1400 هنوز مابه‌التفاوت یک ماه افزایش مستمری فروردین ماه مددجویان سازمان بهزیستی و کمیته امداد هم هنوز واریز نشده است!!!

  ‌چندین باره در مورد بی نظمی واریزیهای سازمان بهزیستی اعتراض کردیم و صدایمان را هم هزاران بار به گوش مسئولان این نهاد رساند‌ه‌ایم اما متاسفانه هیچ توجهی نشده و این مشکل حل نشده!! همه میدانند که تمام معلولان و مددجویان سازمان بهزیستی با همین حق پرستاری و......... زندگی خود را به سختی می‌گذرانند و بجز این هم هیچگونه منبع درآمد دیگه ندارند برای امرار معاش خود.

  ‌ای کاش یه مسئولی پیدا میشد وجدانش به درد می‌آمد و این مشکل را پیگیری و برای همیشه حل میکرد و حق پرستاریها مستمریها، کمک معیشت ماده 27 و کمک هزینه وسایل بهداشتی در تاریخ دقیق و مشخصی هرماه واربز میشد.

  ‌مهمتر اینکه هزار باره به گوش مسئولین آورده‌ایم که ماب‌التفاوت افزایش مستمری یکماه فروردین را واریز کنید ولی.... مگه چقدر بودجه میخواد یک ماه مابه‌التفاوت!؟

  مبلغ حق پرستاری بهزیستی

  تعداد مددجویان تحت پوشش بهزیستی که در خانواده نگهداری می‌شوند و مورد حمایت دولت قرار می‌گیرند به ۵۵ هزار نفر رسیده است به عبارتی برای اولین بار تعداد معلولانی که در خانواده‌ها نگهداری می‌شوند و حق پرستاری دریافت می‌کنند از آنهایی که در مراکز شبانه‌روزی نگهداری می‌شوند پیشی گرفتند که برای هر فرد مبلغ ۶۱۰ هزار تومان ماهانه به خانواده داده می شد که شامل ۲۷ هزار معلول ضایعه نخاعی و مابقی معلولان شدید و خیلی شدید وابسته به بستر هستند که از پایان تیرماه به رقم یک میلیون تومان افزایش یافته است. مصطفی سراج مدیرکل دفتر امور مراکز توانبخشی و مراقبتی در رابطه با حق پرستاری برای معلولان شدید روان مزمن سرپرست خانوار اظهار اظهار کرد: حق پرستاری برای افراد، چه سرپرست خانوار باشند و چه نباشند با توجه به افزایشی که در تیرماه داشتیم مبلغ ۱ میلیون تومان به صورت ماهیانه واریز می‌شود.

  مشمولان دریافت حق پرستاری بهزیستی

  وی افزود: چند درصد از کمک هزینه افراد دارای معلولیت سازمان بیماران روانی مزمن پرداخت شده البته حق پرستاری که در ماده ۷ قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت ذکر شده است شامل افراد دارای معلولیت شدید و خیلی شدید نیازمند و افراد دارای معلولیت‌های چندگانه نیازمند که در خانواده حضور دارند شامل این افراد می‌شود.سراج بیان کرد: بیش از ۵۰ درصد افراد دارای معلولیت، دارای معلولیت شدید و خیلی شدید هستند که تعداد این افراد حدود۸۰۰ هزار نفر است هرچند طبق برآوردهای ما و با توجه به صراحتی که در ماده ۷ ذکر شده است حدود ۵۰۰هزار نفر مشمول دریافت حق پرستاری می‌شوند که مجدد الویت بندی صورت می گیرد.

  Video Player is loading.

  Current Time 0:00 / Duration 0:00 Loaded: 0% 0:00 Progress: 0% Stream Type LIVE

  Remaining Time -0:00

  1x Chapters

  descriptions off, selected

  captions settings, opens captions settings dialog

  captions off, selected

  This is a modal window.

  Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.

  Text Background Window Font Size Text Edge Style Font Family

  End of dialog window.

  کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

  کلمات کلیدی: حق پرستاری بهزیستی مددجویان بهزیستی معلولان

  اشتراک گذاری: 0 مطالب مرتبط

  مشمولان دریافت مستمری معلولان بهزیستی

  میزان حقوق کارگران در نیمه دوم سال ۱۴۰۰+ جزئیات

  جزییات جدیدترین قیمت تمام شده مسکن ملی

  زمان واریز یارانه های شهریور ۱۴۰۰

  آیا مستمری مددجویان بهزیستی با دریافت وام قطع می‌شود؟

  یارانه‌های واریزی شهریور کدام هستند؟

  زمان واریز یارانه های شهریور ۱۴۰۰

  زمان واریز مستمری بهزیستی بانک رفاه مرداد 1400

  برنامه قطع برق خرم آباد امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۰

  برنامه قطع برق خرم آباد امروز ۲۴ مرداد ۱۴۰۰

  زمان واریز یارانه نقدی مرداد ۱۴۰۰

  زمان واریز یارانه نقدی مرداد ۱۴۰۰

  ارسال نظر نظرات بینندگان انتشار یافته: ۳۳ در انتظار بررسی: ۰ غیر قابل انتشار: ۲ مریم هوشیار ۱۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ 0 0 پاسخ

  باسلام واحترام من معلول شدید ویلچرنشین وجسمی حرکتی هستم ومشکلات زیاد دیگه ای هم دارم هنوز حق پرستاری مرادماه واریزنشده نگرانم وروحیه ندارم خواهشمندم پیگیری کنیدخدایی ومن هیچ راه مالی دیگه ای خدایی ندارم خواهشمندم باتشکر

  منبع : rahbordemoaser.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 روز قبل
  0

  حق پرستاری دی ماه کی واریزمیشه

  ناشناس 3 روز قبل
  0

  حق پرستاری دی ماه کی واریزمیشه

  مصطفی لطیفیان 2 ماه قبل
  0

  چرا حق پرستاری من رو هرماه واریز نمیدنن فقط ۱بار واریز گردن تو نی این سال جاری خدا خوشش میاد

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  ایا حقوق مدجویان بهزیستی چقدر اضافه می شود

  نگین 5 ماه قبل
  0

  چرا حق پرستاری مرداد ماه ۱۴۰۱ هنوز واریز نشده به خدا مشکل داریم

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  سلام..عبدالمجید امیری هستم سه هفته میشه تصادف کردم هردوتا دستم شکسته زمینه بیمارستان را ندارم میشه بهزیستی کمکم کنه...لطفا جوابم را بدهید

  پروین 7 ماه قبل
  0

  حق پرستاری مددجویان بهزیستی کی پرداخت میشود

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  سلام زمان دقیق واریز حق پرستاری مددجویان بهزیستی تیرماه۱۴۰۱کی

  فاطمه حوژه 7 ماه قبل
  0

  سلام من معلول شدید هستم چرا حق پرستادا ی من واریز نمیشه شمار به خدا واریز کنین من دار منزل پدرم هستم

  ناشناس 7 ماه قبل
  0

  چرا حق پرستاری معلولین اتیسم واریز نمیشه

  ۱۰۰۰ 7 ماه قبل
  0

  من دوتا بچه ی معلولا دارم چرا حق پرستاری نمیدین

  نوری 8 ماه قبل
  1

  چرا حق پرستاری رو واریزنمیکنید

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  سلام حق پرستاری اردیبشت ۱۴۰۱ ضایعه نخاعی هارو دادن یانه کسی اطلاع داره واریزکردن یان

  0
  ناشناس 8 ماه قبل

  نه ندادن

  حسن 8 ماه قبل
  0

  چرا حق پرستاری مددجویان بهزیستی اردیبهشت ماه واریز نشده

  0
  حسین بگ 8 ماه قبل

  ولا برای من واریز نشده دادمان به هیچ کس نمیرسه

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  لطفا جواب بدین کسی حق پرستاری اردیبهشت روگرفته؟

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  علت واریز نشدن حق پرستاری مدجویان بهزیستی چیست؟

  زهرا حاجی زاده 8 ماه قبل
  2

  چرا حق

  زهرا حاجی زاده 8 ماه قبل
  1

  چرا حق

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  پس چرا حق پرستاری اردیبهشت‌واریز نشد

  امید 8 ماه قبل
  0

  ضایع نخاعی شدی بستری درمنزل پدری خانواده ۳نفره دارای زخمه بسترخیلی شدید که یکهفته دربیمارستان شهیددوران به علت درصدخون شدید۷٪وزخمه بسترکه عفونت دارم ودیگرهزینه پرداخت دارو وپانسمان راندارم

  امید 8 ماه قبل
  0

  ضایع نخاعی شدی بستری درمنزل پدری خانواده ۳نفره دارای زخمه بسترخیلی شدید که یکهفته دربیمارستان شهیددوران به علت درصدخون شدید۷٪وزخمه بسترکه عفونت دارم ودیگرهزینه پرداخت دارو وپانسمان راندارم

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  ایاحق پرستاری اردیبهشت واریز شده

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  چراحق پرستاری رو واریز نمیکنید بخدا موندیم

  سوین 8 ماه قبل
  0

  چرا حق پرستاری بهزیستی پرداخت نشده

  ثمین تیموری 8 ماه قبل
  -1

  واریزحق پرستاری

  -1
  ۱۰۰۰ 7 ماه قبل

  حق پرستاری خرداد۱۴۰۱ کی واریز می شود

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  چرا حق پرستاری معلولین شدید واریز نشد

  براتی 8 ماه قبل
  0

  سلام چراحق پرستاری اردیبهشت ۱۴۰۱ ضایعه نخاعیها واریزنشده هنوز لطفا پیگیری کنید باتشکر معلول ضایعه نخاعی هستم

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  چرا حق پرستاری واریزنمیشه

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  سلام من متاهل ۴نفره بیکار نیاز به بستر ۴۸ سال سن دارم ولی هر کاری میکنم حق پرستاری چون فلج دوپا میباشم

  ناشناس 9 ماه قبل
  -1

  حق پرستاری محلول جسمی حرکتی شدید بهزیستی هستم چرا حق پرستاری واریز نَشده

  ناشناس 9 ماه قبل
  0

  حق پرستاری بهزیستی واریز شده یا نه

  ناشناس 9 ماه قبل
  1

  سلام حق پرستاری پشت نوبتی کی واریز میشه

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  سلام من محلول جسمی حرکتی شدید بهزیستی هستم حق پرستاری واریز نمی شه چقدر سختی جانمان به لب رسید توراه به خدا رسیدگی شود ازسختی وگرسنگی ونداری باچهار فرزندم چه خاکی برسرم کنم وهمسرم مرا نگهداری می کند با سختی وگرانی چقدر گرسنگی مردیم دیگه خدایی کاری کنیدتوراه به خدا رسیدگی شود

  فرهنگ 10 ماه قبل
  0

  به خدا ما به پول حق پرستاری نیاز داریم خواهشن واریز کنید ۱۴۰۱ فروردین

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  ایاحق پرستاری فروردین1401 واریز شده

  0
  رضا .م 8 ماه قبل

  نه هنوز واریز نشده

  0
  ناشناس 9 ماه قبل

  خیر

  ۰محمد 10 ماه قبل
  2

  چراعیدی1401به من ندادن

  نوری 10 ماه قبل
  0

  حق پرستاری رو کی واریز میکنند بخدا

  ناشناس 10 ماه قبل
  2

  چرا حق پرستاری برای معلو لان شدید واریز نمی شود

  0
  ناشناس 10 ماه قبل

  نام زهرا بیست سالشه دارم مایببیی می کنم درامد ندارم چرا حق پرستاری واریز نمی کنید

  ناشناس 10 ماه قبل
  0

  حق پرستاری محلول جسمی حرکتی شدید بهزیستی هستم چرا واریز نمیشه خدا میدونه چقدر سختی توراه به خدا اذیت ما محلول ها بهزیستی نکنید

  مهدی 1 سال قبل
  0

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید