این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  زمان ثبت نام غیر حضوری دانشگاه فرهنگیان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  زمان ثبت نام غیر حضوری دانشگاه فرهنگیان را از این سایت دریافت کنید.

  ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۱

  در این مقاله جزئیاتی مانند مهلت ، مدارک ، مراحل و نحوه ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۱ به صورت مرحله به مرحله توضیح داده شده است .

  ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان

  افرادی که موفق به کسب قبولی دانشگاه فرهنگیان شدند با اطلاع از نحوه ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۱ می بایست به سامانه گلستان این دانشگاه مراجعه کنند. با بارگذاری مدارک لازم و هم چنین تکمیل فرم های درخواستی مراحل ثبت نام دانشجو معلمان انجام می شود.

  برای مشاوره ثبت نام غیر حضوری دانشگاه فرهنگیان 1401

  برای مشاوره ثبت نام غیر حضوری دانشگاه فرهنگیان 1401

  دانشگاه فرهنگیان یکی از دانشگاه های سراسری است که با شرایط خاص (آزمون کتبی، مصاحبه و معاینات پزشکی) اقدام به پذیرش دانشجو می کند. تنها راه ورود به این دانشگاه و ادامه تحصیل در آن شرکت در کنکور سراسری می باشد.

  آن دسته از افرادی که تمامی مراحل پذیرش دانشگاه فرهنگیان را با موفقیت پشت سر گذاشته و در اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری به عنوان پذیرفته شدگان نهایی دانشگاه فرهنگیان معرفی شدند، با اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه فرهنگیان باید نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام کنند. برای اطلاع از ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۱ در ادامه این مقاله به جزئیاتی مانند مهلت، مدارک و نحوه ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 1401 پرداخته شده است.

  مهلت ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۱

  سازمان سنجش همزمان با اعلام نتایج نهایی کنکور 1401، اقدام به انتشار اطلاعیه ای در خصوص مهلت و نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان این آزمون می نماید. آن دسته از افرادی که به عنوان پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان معرفی شدند، می بایست در زمان تعیین شده وارد سایت گلستان دانشگاه فرهنگیان شده و اقدام به تکمیل مراحل ثبت نام خود نمایند.

  سال گذشته ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان از روز سه شنبه 6 مهر لغایت روز جمعه 9 مهر ماه توسط سایت education.cfu.ac.ir در سیستم جامع دانشگاهی گلستان انجام شد. هنوز زمان ثبت نام این دانشگاه در سال ۱۴۰۱ مشخص نیست، اما پیش بینی می کنیم در صورت برگزاری کنکور سراسری در موعد مقرر، شاهد ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 1401 در مهر ماه باشیم. لازم به ذکر است افرادی که تمایل به ثبت نام در  دانشگاه فرهنگیان دارند با اطلاع از مدارک لازم جهت ثبت نام باید به سایت مذکور مراجعه نمایند.

  به محض مشخص شدن مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۱، اطلاع رسانی لازم در این قسمت صورت می گیرد.

  برای اطلاع از خصوصیات دانشگاه فرهنگdان و آشنایی بیشتر با این دانشگاه مطالعه مقاله زیر توصیه می گردد.

  بیشتر بخوانید: 15 نکته برای ورود به دانشگاه فرهنگیان

  مدارک ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۱

  ثبت نام در هر یک از دانشگاه های سراسر کشور با داشتن یکسری مدارک فردی شناسنامه ای و تحصیلی امکان پذیر می باشد. دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی نیز از این امر مستثنی نیستند. افرادی که در هر یک از واحدهای دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر پذیرفته شدند، پس از اتمام تحصیلات خود وارد آموزش و پرورش می شوند.پذیرفته شدگان این دانشگاه لازم است جهت ثبت نام، مدارک زیر را در سایت دانشگاه فرهنگیان بارگذاری کرده و در صورت مراجعه به دانشگاه محل قبولی، اصل مدارک گفته شده را همراه داشته باشند. این مدارک عبارتند از:

  مدارک لازم برای ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 1401

  اسکن عکس 3 * 4 داوطلب

  اسکن تمامی صفحات شناسنامه

  اسکن پشت و روی کارت ملی

  اسکن کارنامه کنکور و نتایج نهایی داوطلب

  اسکن مدرک موقت دیپلم یا مدرک پیش دانشگاهی

  اسکن گواهینامه انصراف از تحصیل (برای دانشجویان انصرافی)

  اسکن معافیت تحصیلی (برای داوطلبان آقا)

  آن دسته از افرادی که موفق به قبولی در دانشگاه فرهنگیان نشدند، با مطالعه مقاله زیر می توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت نمایند.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  مراحل ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان ۱۴۰۱

  سال گذشته ثبت نام دانشگاه فرهنگیان تنها به صورت اینترنتی و از طریق سیستم جامع گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac.ir انجام شد. پذیرفته شدگان نهایی این دانشگاه حد نصاب لازم در تمامی مراحل پذیرش را کسب کرده و شرایط لازم برای ورود به شغل معلمی را دارند. این افراد می توانند وارد سایت مذکور شده و جهت ثبت نام خود در دانشگاه فرهنگیان مراحل زیر را انجام دهند:

  ورود به سامانه گلستان دانشگاه فرهنگیان به نشانی education.cfu.ac.ir

  انتخاب گزینه "پذیرش غیر حضوری" و کلیک بر روی "پذیرش غیر حضوری دانشجویان جدید الورود"

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  ثبت نام غیر حضوری دانشگاه فرهنگیان

  برای آگاهی از تاریخ شرایط و مدارک لازم برای ثبت نام غیر حضوری دانشگاه فرهنگیان و مشاوره رایگان برای مصاحبه حضوری شهرهای مختلف وارد شوید

  ثبت نام غیر حضوری دانشگاه فرهنگیان

  دسته بندی فرهنگیان دیدگاه ها ۰

  سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 909 9075307

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

  تاریخ ، نحوه و شرایط ثبت نام غیر حضوری دانشگاه فرهنگیان مشخص شد. آن دسته از داوطلبانی که پس از انتخاب رشته موفق به پذیرش و عبور از مرحله مصاحبه و گزینش شده اند، بایستی با آماده کردن مدارک لازم برای ثبت نام غیر حضوری دانشگاه فرهنگیان با مراجعه به سایت education.cfu.ac.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. در ادامه در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد. همچنین همکاران ما از طریق مشاوره رایگان شرایط برای ثبت نام غیرحضوری دانشگاه فرهنگیان در خدمت همه علاقه مندان عزیز خواهند بود.

  به منظور دریافت اطلاعات لازم درباره زمان، نحوه و شرایط ثبت نام غیر حضوری دانشگاه فرهنگیان و مدارک لازم از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

  تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  فهرست محتوا [نمایش]

  زمان ثبت نام غیر حضوری دانشگاه فرهنگیان

  دانشگاه فرهنگیان به دلیل تربیت علاقه مندان به شغل شریف معلمی، یکی از پر متقاضی ترین موسسات علمی در کشور می باشد. افرادی که مایل به ورود به این دانشگاه هستند، می بایست همانند سایر داوطلبان، در کنکور سراسری شرکت کرده و موفق به کسب رتبه مجاز شوند.

  داوطلبان مذکور که رشته های دانشگاه فرهنگیان را انتخاب نموده، در صورت پذیرش اسامی آن ها برای انجام مصاحبه اعلام می شود. چنانچه در مرحله دوم نیز با موفقیت عبور کرده و در زمره پذیرفته شدگان قرار گرفتند، می توانند به ثبت نام نهایی بپردازند.

  برای این مرحله، لازم است که نام نویسی به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام گردد. تاریخ ثبت نام غیر حضوری دانشگاه فرهنگیان در سال جاری یعنی 99، از 17 لغایت 22 آبان بود و پذیرفته شدگان باید با مراجعه سامانه جامع دانشگاهی گلستان به آدرس اینترنتی education.cfu.ac.ir برای این امر اقدام می کردند.

  تاریخ دقیق ثبت نام برای سال تحصیلی جاری هنوز به طور دقیق مشخص نیست و به محض اعلام آن، در این سایت به اطلاع همه متقاضیان عزیز خواهد رسید.

  برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در سامانه شمیم دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

  راهنمای ثبت نام غیر حضوری دانشگاه فرهنگیان در education.cfu.ac.ir

  با توجه به توضیحات ذکر شده در بالا، می دانیم که در صورت شرایط ثبت نام غیر حضوری دانشگاه فرهنگیان لازم است که قبل از هر چیز نام نویسی اینترنتی را انجام داد. قبل از اینکه به توضیح راهنمای این ثبت نام بپردازیم، توصیه می کنیم که حتما از یکی از مرورگرهای Internet Explorer و Chrome استفاده نمایید تا به مشکل برنخورید.

  وارد کردن آدرس اینترنتی سیستم جامع دانشگاهی گلستان. توجه داشته باشید که برای ورود لازم است که برای نام کاربری خود، ابتدا u982 و در اداه کد داوطلبی شرکت در آزمون را بنویسید. همچنین، تایپ گذرواژه ” کد ملی دانشجویی” نیز ضروری است.

  کلیک بر روی گزینه “پذیرش غیر حضوری” و بعد از آن انتخاب منوی “پذیرش دانشجویان جدیدالورود”

  مشخص کردن وضعیت نظام وظیفه

  وارد کردن اطلاعت دانشجو در قسمت اول، این اطلاعات عبارتند از نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره شناسنامه. در ثبت این موارد دقت کافی را داشته باشید.

  وارد کردن اطلاعاتی همچون شغل دانشجو، دانشجویان شاهد، ایثارگران، جانبازان و…  در قسمت دوم.

  انتخاب منوی “ثبت اطلاعات افراد خانواده” و وارد کردن اطلاعات خواسته در ای قسمت

  لمس گزینه ” فرم ایجاد شخص معرف” و ارائه توضیحات لازم

  درج اطلاعات مربوط به فعالیت های شغلی، اجتماعی و فرهنگی

  ثبت اطلاعات مربوط به سفرهای خارجی که تا کنون رفته اید

  واریز مبلغ خواسته شده

  پرینت گرفتن از فرم ثبت نامی

  برای اطلاع از نحوه دریافت شماره دانشجویی دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

  مدارک لازم برای ثبت نام غیر حضوری دانشگاه فرهنگیان

  همانطور که در بالا توضیح داده شد، پذیرفته شدگان می بایست در تاریخ ثبت نام غیر حضوری دانشگاه فرهنگیان نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام نمایند. مدارک لازم این گام عبارتند از:

  اسکن کلیه صفحات شناسنامه.

  اسکن پشت و روی کارت ملی.

  اسکن عکس پرسنلی زمان ثبت نام در آزمون استخدامی.

  اسکن کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت (برای برادران).

  اسکن مدرک تحصیلی.

  اسکن گواهی ICDL (درصورت دارا بودن).

  اسکن گواهی روخوانی و روان خوانی قرآن (درصورت دارا بودن).

  نکته: چنانچه فرد هر کدام از مدارک ICDL یا روخوانی و روانخوانی قرآن را نداشته باشد، می بایست تا پایان دوره مهارت آموزی، این مدارک را در یکی از موسسات مورد تایید دانشگاه فرهنگیان اخذ و ارائه نماید. اگر در نحوه و چگونگی کسب این مهارت در کمترین زمان نیاز به راهنمایی دارید، می توانید از مشاوره رایگان برای ثبت نام غیرحضوری دانشگاه فرهنگیان استفاده نمایید.

  برای اطلاع از لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

  مدارک ثبت نام حضوری دانشگاه فرهنگیان

  پس از اینکه ثبت نام غیر حضوری دانشگاه فرهنگیان انجام شد، نوبت به مراجعه حضوری و تکمیل روند نام نویسی است. در این مرحله لازم است که فرد مدارک زیر را با خود به همراه داشته باشد.

  منبع مطلب : irantahsil.org

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید