این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  رژیم یک ماهه برای پسردار شدن

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  رژیم یک ماهه برای پسردار شدن را از این سایت دریافت کنید.

  پسر دار شدن با رژیم دو ماهه تعیین جنسیت + صحبت با متخصص پسر دار شدن

  با رژیم دوماهه پسر دار شدن باید تا دو ماه در 5 وعده غذایی، رژیم را رعایت کنید. تمامی راهکارهای قبل از اقدام برای پسردار شدن

  بارداری

  پسر دار شدن با رژیم دو ماهه تعیین جنسیت + صحبت با متخصص پسر دار شدن

  تیم محتوای دکتر فائزه شهبازی

  اکتبر 28, 20227 نظر68192.1k

  اگر می خواهید حتما پسر دار شوید و یا به دنبال متخصص پسر دار شدن هستید، قبل از هر چیزی به این نکته توجه کنید، قبل از خواندن آن به سراغ بقیه مقاله نروید:

  برای باردار شدن و تبع آن پسر دار شدن، باید شرایط شما سنجیده شود. هر شخصی ممکن است شرایط متفاوتی با شخص دیگر داشته باشد. مثلا کسی که پریود نامنظم یا تنبلی تخمدان دارد، شرایط بارداری و پسردار شدن متفاوتی نسبت به کسی که دارای پریود منظم است، دارد. یا اینکه اگر بالای 35 سال دارید باید با دقت بیشتری نسبت به کسی که زیر 35 سال دارد، عمل کنید و بسیاری از نکات دیگر… در ابتدا روی دکمه تحلیل شرایط کلیک کنید و به سوالات آن پاسخ دهید تا به صورت اتومات شرایطتان کاملا بررسی شده و از وضعیت خود مطلع شوید. پس از آنکه کاملا از شرایط و اوضاع خود کاملا مطلع شدید، می توانید به سراغ بقیه مقاله بروید.

  تحلیل شرایط

  باید بگوییم چه برای پسر دار شدن و چه برای دختر دار شدن 4 عامل اصلی وجود دارد که باید آن را در دوران اقدام به بارداری رعایت کنید. این 4 عامل عبارتند از:

  زمان رابطه با توجه به زمان دقیق تخمک گذاری (به کمک ماشین حساب بارداری پسر)

  اسیدی یا قلیایی بودن محیط واژن

  اسیدی یا قلیایی بودن خون

  نوع تغذیه و رژیم غذایی

  هر کدام از این عوامل توضیحات مفصلی دارند که برای توضیحات بیشتر می توانید اپلیکیشن مینت را از طریق لینک زیر دانلود کنید، گزینه میخواهم باردار شوم را انتخاب کنید و با توجه به جنسیت مدنظرتان، اطلاعات کامل را دریافت کنید. به کمک راهکار های بخش، نه تنها در کوتاه ترین زمان ممکن باردار می شوید، بلکه تا 78 الی 80 درصد شانس پسر زاییتان را بالا خواهید برد.

  دانلود اپلیکیشن مینت

  رژیم دو ماهه پسر دار شدن با دکتر فائزه شهبازی ( متخصص پسر دار شدن)

  در رژیم تعیین جنسیت دکتر فائزه شهبازی، باید تمامی دستورات آن را، هر 7 روز هفته در 5 وعده غذایی ( صبحانه، ناهار، شام، 2 میان وعده) به همراه مکمل های غذایی و سایر پرهیزات غذایی رعایت کنید. در پایان دو ماه بدن شما، کاملا آماده اقدام به بارداری و پسر دار شدن است و میتوانید اقدام به بارداری را انجام دهید.

  در عکس زیر نمونه ای از رژیم تعیین جنسیت پسر دار شدن دکتر شهبازی را مشاهده می کنید.

  رژیم تعیین جنسیت دکتر فائزه شهبازی

  برای دریافت این رژیم، اپلیکیشن مینت را دانلود، گزینه میخواهم باردار شوم را انتخاب کنید و به سوالات آن پاسخ دهید.

  دانلود اپلیکیشن

  به توضیحات دکتر شهبازی، متخصص پسر دار شدن، در رابطه با پسر دار شدن توجه کنید:

  نمایشگر ویدیو 00:00 00:00

  در قسمت تعیین جنسیت اپلیکیشن مینت، علاوه بر توضیحات سه عامل دیگر، نموداری را بر اساس دوران تخمک گذاری دریافت می کنید که به شما می گوید چه زمانی رابطه داشته باشید تا شانس جنسیت فرزند مورد علاقه‌تان را بالا ببرید. با رعایت این نکات در کنار رژیم پسردار شدن با احتمال بسیار بالایی پسردار خواهید شد.

  بخش تعیین جنسیت اپلیکیشن مینت

  به کمک ماشین حساب تخمک گذاری مینت، همانطور که در نمودار بالا می بینید برای این کاربر خاص، بیشترین شانس پسرزایی 23م است و بیشترین شانس دخترزایی 19م است. بنابراین چنانچه قصد پسر دار شدن دارد، نباید در 19م رابطه داشته باشد و در روز 23م نیز حتما رابطه داشته باشد تا شانس پسرزایی بالا برود.

  به کمک اپلیکیشن مینت، چند وقته پسر دار و باردار میشم؟

  چطوری در کمترین زمان ممکن باردار بشم؟🤰

  به کمک جاده اقدام به بارداری اپلیکیشن مینت در بازه ۲ الی ۶ ماهه باردار میشید😇

  تازه میتونید خودتون انتخاب کنید جنسیت فرزند آینده‌تون پسر باشه یا دختر👶👧

  همین الان اپلیکیشن مینت رو نصب کنید، تا شرایط شما و همسرتون، رایگان، توسط پزشک تحلیل بشه و از جزئیاتش باخبر بشید.

  دانلود اپلیکیشن مینت

  باید بگوییم که برای بارداری سریع باید یک سری از عوامل را همگی در کنارهم رعایت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن باردار شوید. مثلا اینکه روش جلوگیری را چگونه متوقف کنید، فعالیت بدنیتان چطور باشد، چگونه دقیق ترین زمان تخمک گذاری را پیدا کنید و….

  تمامی این عوامل در کنار عوامل تاثیر گذار در پسر دار شدن در اپلیکیشن مینت، ذکر شده است. اکثر کاربران مینت، با رعایت این نکات، در بازه زمانی حدود 2 الی 6 ماهه باردار شده اند.

  در این چند وقت که همراه کاربران مینت بوده ایم، یکی از سوالات پر تکرار آن ها، ارائه راهکارهایی برای پسر دار شدن بوده است و اینکه اصلا راهی برای اینکه شانس پسرزایی را بالا ببریم وجود دارد یا خیر؟ و اقداماتی که در دوران اقدام به بارداری در این راستا انجام می دهیم، چقدر تاثیر گذار هستند؟ در ادامه این مقاله به پاسخ این سوالات می پردازیم و در ادامه راهکارهایی برای پسر دار شدن را ارائه می دهیم. (رژیم دو ماهه پسر دار شدن، ماشین حساب تخمک گذاری و بارداری پسر، تغییرات روی محیط واژینال و خون)

  آیا می توان شانس پسر دار شدن را بالا برد؟

  پاسخ به این سوال می تواند بسیاری از ابهامات تعیین جنسیت در دوران اقدام به بارداری را برطرف کند. باید بگوییم شما می توانید تا حدودی در پسر دار یا دختر دار شدنتان تاثیر گذار باشید. اما این مقدار چقدر است؟ با رعایت راهکارهای تعیین جنسیت در دوران اقدام به بارداری، تا 75 درصد می توانید در انتخاب جنسیت فرزند آینده‌تان موثر باشید. اما 25 درصد مابقی به مسائل ژنتیکی و وراثت شما بستگی دارد. بنابراین ممکن است تمامی راهکارهای لازم را به درستی انجام دهید، اما با توجه به ژنتیک خانوادگی که دارید، ممکن است 25 درصد باقیمانده بر نتیجه کار تاثیر گذار باشد.

  این عوامل چگونه در پسرزایی موثر هستند؟

  برای پاسخ به این سوال، به یک سری اطلاعات پایه نیاز دارید. فاکتور تعیین کننده در تعیین جنسیت کروموزوم است. در کل دو نوع کروموزوم وجود دارد. کروموزوم X و کروموزوم Y. تخمک یا همان سلول جنسی بانوان تنها دارای کروموزوم X است. اما اسپرم ها ممکن است کروموزوم X یا Y را داشته باشند. بنابراین اسپرم هایی که دارای کروموزوم Y هستند، نسبت به اسپرم هایی که کروموزوم Y دارند، حساس تر، ضعیف تر و آسیب پذیر تر هستند و به طور کلی می توان گفت که نسبت به بقبه عمر کوتاه تر دارند و زودتر از بین می روند و توانایی لقاخ و تشکیل رویان را از دست می دهند.

  منبع مطلب : www.mintapp.ir

  مواد غذایی که مرد برای پسردار شدن باید بخورد

  رژیم یک ماهه برای پسردار شدن،برای پسر دار شدن چی بخوریم،رژیم غذایی برای پسر دار شدن،رژیم پسرزایی،جدول رژیم غذایی برای پسردار شدن،تغذیه برای پسر دار شدن،تغذیه مرد قبل از بارداری برای پسردار شدن، برای پسر دار شدن چه چیزهایی بخوریم،رژیم غذایی پسر دار شدن ،رژیم غذایی پسرزایی برای مرد

  مواد غذایی که مرد برای پسردار شدن باید بخورد

  مجموعه: بارداری و زایمان

  برای پسر دار شدن چی بخوریم

  رژیم غذایی برای پسر دار شدن

  در صورتی که قصد دارید در آينده نزدیک فرزنددار شده و جنسیت او پسر باشد با رعایت بعضی نکات و رژیم غذایی مناسب شانس پسردار شدن جنین افزایش پیدا می کند. چنانچه صد در صد میخواهید پسر داشته باشید و هر چیزی را حاضرید امتحان کنید از روش های زیر برخوردار شوید.

  تغذیه برای پسردارشدن

  زمان آغاز رژیم غذایی برای پسردار شدن

  - رژیم تنها باید به مدت یک و نیم تا سه ماه پیش از هنگامی که لقاح صورت ميگیرد رعایت شود.

  - رژیم باید به وسیله زن و مرد انجام شود.

  - رژیم تا زمانیکه بارداری توسط انجام تستهای آزمایشگاهی دقیق معلوم شود ادامه یابد.

  رژیم غذایی برای پسر دار شدن

  مواد یا غذاهایی که باید 3 ماه پیش از اقدام به بارداری استفاده شود:

  - سدیم و پتاسیم زیاد استفاده شود یعنی غذاهای مصرفی را در موقع مصرف نمک زیاد بزنند و موادغذایی را که بطور طبیعی به آن ها نمک اضافه شده است استفاده کنند. شامل:

  سوپ های آماده، بیسکویت های شور و زیتون شور.

  میوه های مختلف غنی شده از پتاسیم:برگ زردآلود، آلو خشک، انجیر، خرما، کشمش، حبوبات( عدس، نخود و لوبیا) بلوط، اسفناج، موز، کنگر فرنگی مصرف شود.

  پسته بادام، مویز، فندق، و نارگیل استفاده شود.

  مواد و غذاهایی که نباید تا سه ماه پیش از بارداری استفاده شود:

  لبنیات، تخم مرغ، سبزیجات و موادی که دارای کلسیم هستند مانند گوشت قرمز که نباید استفاده شود، قارچ، سرکه، سیب ترش، آب جو و رازیانه استفاده نشود.

  مواد و غذاهایی که باید در ماهی که قرار است اقدام به بارداری کرد، مصرف شود:

  از روز اول قاعدگی در موقع مقاربت زن و مرد به گونه ای باشند که PH خون مرد اسیدی و PH خون زن قلیایی باشد.

  موادی که که PH خون مرد را اسیدی می کند:پسته، بادام، شکلات، مواد قندی.

  موادی که PH خون زن را قلیایی می کند:انگور، مرکبات، توت فرنگی، آب لیمو، تمشک، زرشک و میوه هایی که حالت شوری دارند.

  مطلب پیشنهادی: چه ماهی برای پسر دار شدن مناسب است؟

  رژیم پسرزایی

  مواد غذایی برای پسردار شدن

  نوشیدن مقدار زيادي قهوه

  تشویق نمودن مردان به نوشیدن مقدار زيادي قهوه، احتمال بارداری نوزاد پسر در زنان آنها را افزایش می دهد. در واقع ، نوشیدن قهوه انرژی لازم برای تولید اسپرم Y در بدن مردان را افزایش داده و میتواند اسپرم- های تولید شده را را به راحتی به تخمك برساند. همچنین ، نوشیدن قهوه توسط مردان سبب شنا کردن سریعتر اسپرم Y موجود در بدن آنها شده و این اسپرم ها را در محیط اسیدی دهانه رحم زن قرار نمی دهد.

  موز برای پسر دار شدن

  موز دارای درصد بالای پتاسیم است و یک غذای فوق العاده برای بوجوداوردن پسر بچه است.پتاسیم، به اسپرم مردانه برای مدت زمان طولانی‌تر در رحم کمک می کند و به روند باروری ادامه می دهد.میل کردن دو موز در روز، مطمئنا میتواند شانس تولد کودک پسر شما را افزایش دهد.

  خاگینه

  آقایان یک روز در میان باید خاگینه بخورند. پختن خاگینه به اینصورت است که دو عدد تخم مرغ را با هم مخلوط نموده و به آن پیاز سفید رنده شده و روغن زیتون خوراکی مرغوب اضافه کنند، آنگاه آنرا با حرارت متوسط بپزند و بخورند.

  تأثير خوردن صبحانه بر پسر دار شدن

  اسپرم مردانه بسیار حساس است و به عناصر غنی از مواد مغذی احتیاج دارد تا در بدن زنانه زنده بماند.به همین دلیل، شما احتیاج به صبحانه با غلات غنی شده دارید، تا شانس خود را برای داشتن یک پسر بچه افزایش دهید.

  کاسنی بخورید 

  کاسنی برای پسردار شدن بسیار موثر و مفید است. مصرف کاسنی باعث افزایش مایع منی می شود و در جهت تولد فرزند پسر مؤثر است و همینطور فرزندی خوش سیما و خوش طینت و اصلاح مزاج شده به شما داده می شود.

  تغذیه برای پسر دار شدن

  اثر قارچ ها بر پسر دار شدن

  قارچ دارای ویتامین D است که یک عنصر کلیدی در حفظ سلامتی اسپرم است ؛ قارچ، دارای پتاسیم و ویتامین D است که احتمال حاملگی یک کودک پسر را افزایش می دهد.

  غذاهایی که شیرین هستند استفاده کنید

  مواد غذایی مانند عسل، آبنبات، نبات و …. سعی شود که این خوراکی ها اولا از شیرینی طبیعی تولید شده باشد و ثانیا از طبعی گرم برخوردار باشند و همینطور در پایان باید گفت که از کافئین هم برخوردار نباشد.

  میوه های مرکبات برای پسر دار شدن

  مرکبات، دارای درصد بالایی از ویتامین C هستند، که در بهبود سلامت و ایمنی کلی شما کمک می کند. مرکبات به ایجاد یک محیط قلیایی کمک می کند، که بنظر میرسد برای ایجاد بچه پسر بطور طبیعی مطلوب تر باشد. محیط قلیایی برای زنده ماندن اسپرم پسر( کروموزوم Y) مناسب است. برخی از میوه های مرکبات مفید، که میتوانید برای باروری یک اسپرم نر مصرف کنید، عبارتند از:لیمو شیرین، پرتقال، لیمو ترش و گریپ فروت.

  غذاهای نشاسته ای

  پژوهشگران نتیجه گرفتند که دوز بالای گلوکز و نشاسته در غذا، سبب افزایش احتمال بوجود آمدن جنین پسر می شود. برای افزایش مصرف نشاسته، میتوانید برنج و سیب زمینی را در منوی رژیم غذایی روزانه خود وارد کنید همینطور میزان کالری در بدن شما افزایش مییابد و به انرژی و وزن مطلوب می رسید.

  پیشنهاد ویژه

  رزرو ارزان و لحظه آخری بلیط هواپیما

  چطور آب سالم بنوشیم؟! ◀مشاهده راهکار

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید