این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  رنگ موی آبی دودی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  رنگ موی آبی دودی را از این سایت دریافت کنید.

  رنگ مو ابی و ۴۰ مدل خاص جدید از اقیانوسی تا لاجوردی

  رنگ مو ابی با کلاس و حرفه ای را در انواع زمینه سرمه ای, لاجوردی وفیروزه ای را با فوت و فن های ترکیب رنگ در این مقاله می یابید.

  رنگ مو ابی و ۴۰ مدل خاص جدید از اقیانوسی تا لاجوردی

  توسط کارشناس رخ نگار

  اردیبهشت 21, 1399 8:48 ب.ظ 53 دیدگاه

  رنگ مو ابی از جذابترین, شیک ترین و پرطرفدارترین رنگهای فانتزی است. به این دلیل که رنگ آبی از نظر علم رنگ شناسی جزو رنگهای اولیه به شمار می رود. بنابراین بسیاری از رنگهای دودی, مرواریدی خاکستری, کروماتیک و نقره ای به عنوان رنگهای ترکیبی در زیر دسته همین رنگ قرار می گیرد. لازم به ذکر است که شما می توانید به سادگی و به زیبایی هر چه تمام تر این رنگ را با مدل های بسیار متفاوتی روی مو قرار دهید.

  مانند:

  لولایت هایلایت آمبره و سامبره مش سوزنی مش فویلی.

  رنگ موی آبی اقیانوسی بدون دکلره نیز فقط روی زمینه های دودی متوسط و یا روشن در می‌آید. در غیر این صورت روی زمینه های قهوه ای روشن با تکرار رنگ تا حدودی مشابه این رنگ در می آید. رنگ موی ابی سرمه ای بدون دکلره نیز فقط روی موی دودی روشن یا نقره ای در می آید.

  آمبره جذاب رنگ مو دودی آبی فیلی

  رنگ مو آبی فیلی ارغوانی

  رنگ مو آبی سرمه ای بنفش

  شناخت رنگ مو آبی

  رنگ آبی رنگ نسبتا مشکلی برای ایجاد است. این رنگ بایستی بر روی پایه ‍۱۰ قرار گیرد. وجود هر گونه زردی بایستی توسط دکلره مجدد مو اصلاح گردد. علاوه بر دکلره تا پایه حداقل نه, بایستی از شامپو ضد زردی هم حتما استفاده کنید. در نهایت موی بیرنگ, دودی روشن, نقره ای بهترین زمینه ها برای توناژ آبی هستند.

  حتما پودر دکلره مناسب و با کیفیت را نیز در مواد خود به کار ببرید. از اکسیدان ۱۲ درصد ترجیحا استفاده نکنید. از اولاپلکس اصل و یا مواد پروتئین مو در دکلره استفاده کنید.

  انواع رنگ مو آبی

  ۱. رنگ آبی فیروزه ای

  رنگ مو آبی فیروزه ای در حقیقت همان توناژ فیروزه را دارد. ترکیبی از سبز و آبی می باشد. منتها توناژ آبی آن بیشتر است. از آنجا که این رنگ به خودی خود دارای رنگ سبز نیز می باشد . شما می توانید این رنگ را روی پایه نه دکلره نیز قرار دهید. پودرهای دکلره رنگی آبی فیروزه ای دقیقا همین توناژ را دارد. انواع این پودرها در فروشگاه رخ نگار با قیمت مناسب به فروش می رسد.

  رنگ مو آبی لاجوردی

  فرمول رنگ مو آبی فیروزه ای

  پایه دکلره :  ۹ دکلره

  پودر دکلره رنگی آبی فیروزه ای

  واریاسیون آبی – یک سانت

  اکسیدان نه درصد سه برابر

  رنگ آبی را به صورت شامپویی یا رنگساژ روی مو بزنید. به محض اینکه مو رنگ گرفت. مو را با آب بشویید. سپس با ماسک مو مناسب مو را تقویت نمایید.

  رنگ مو ابی سرمه ای

  توناژ رنگ آبی در رنگ مو آبی سرمه ای خیلی شدید تر است. همچنین در توناژ آبی سرمه ای کمی حالت دودی و تیرگی به چشم می خورد. در ضمن به علت غلظت بالای رنگ آبی رنگ زرد دکلره سبز خیلی بد رنگ و تیره ای را ایجاد می کند. بنابراین پایه دکلره بهتر است ده باشد. همانطور که بیان شد استفاده از شامپو ضد زردی نیز کمک شایانی به روشن کردن پایه مو و ایجاد رنگ موی سرمه ای زیبا می نماید.

  رنگ مو ابی سرمه ای

  رنگ مو سرمه ای

  در عکس بالا رنگ مو ابی سرمه ای در ترکیب با رنگ دودی بهترین همخوانی را دارد. زیرا کاملا در آبی سرمه ای توناژ دودی وجود دارد. بنابراین علیرغم تصور موجود رنگ آبی می تواند خیلی فانتزی نباشد.

  فرمول رنگ آبی سرمه ای

  پایه مو: ده دکلره یا موی به رنگ دودی با پایه ۷ به بالا

  پودر دکلره رنگی آبی سرمه ای

  واریاسیون آبی دو سانت

  اکسیدان شماره ۱ – سه برابر

  رنگ مو آبی اقیانوسی

  رنگ مو ابی اقیانوسی در حقیقت رنگ اقیانوس را دارد. ممکن است توناژ آبی فیروزه ای با رنگ آبی اقیانوسی یکی به نظر برسد. اما توناژ آبی اقیانوسی کمی تیره تر به نظر می رسد. در عین حال اصولا رنگ سبز به مقدار خیلی کم به چشم می خورد.

  رنگ مو ابی اقیانوسی

  فرمول رنگ آبی اقیانوسی

  پایه مو : دکلره ده یا موی دودی پایه ۸ به بالا

  ادامه مطلب

  رنگ موی دودی و نقره ای جدید با ۶۰ مدل وسوسه انگیز دلربا

  پودر دکلره رنگی آبی اقیانوسی – سه پیمانه

  اکسیدان شماره ۱ – سه برابر

  رنگ مو آبی فیلی

  رنگ مو آبی فیلی یکی از سخت ترین رنگها است. برای این رنگ می توانید رنگ آبی را با سوپرلایتها یا روشن کننده ها نیز ترکیب کنید.

  رنگ مو فیلی ابی

  رنگ آبی فیلی را می توان به صورت آمبره سامبره به زیبایی روی مو قرار داد.

  پایه رنگ:

  نقره ای یا پایه ده دکلره

  پودر آبی سرمه ای – دو پیمانه

  سه صفر – نصف تیوپ

  اکسیدان شماره ۲ – سه برابر

  در مدت زمان کوتاهی پس از رنگ گرفتن مو را بشویید. اگر احساس کردید توناژ مد نظر روشن است. می توانید زمان بیشتری به موی خود بدهید. سپس موی خود را از مواد پاک نمایید.

  رنگ مو آبی تیره

  برای رنگ مو آبی تیره بهتر است, زمینه های دودی, مشکی, شرابی و بنفش را انتخاب نمایید. شما می توانید لایت های سوزنی یا فویلی را روی موی خود درآورید. سپس با شامپو ضد زردی, زردی مو را بگیرید. در نهایت رنگ آبی سرمه ای تیره گزینه خوبی برای این رنگ است.

  رنگ مو ابی تیره با لایت بنفش

  پایه زمینه:

  پایه مو : دکلره پایه ۸ – سپس شستشو با شامپو ضد زردی

  رنگ بنفش یا پودر دکلره رنگی بنفش

  اکسیدان ۶ درصد

  پایه مش :

  مش سوزنی با پایه ۸ – شستشو با شامپو ضد زردی

  پودر آبی سرمه ای – دو پیمانه

  واریاسیون آبی – دو سانت

  اکسیدان ۶ درصد

  رنگ موی سرمه ای

  رنگ مو آبی سرمه ای پایه ۶ با دکلره

  پایه دکلره ۸ تا ۹ – شستشو با شامپو ضد زردی

  پودر دکلره رنگی آبی سرمه ای – دو پیمانه

  واریاسیون آبی – دو سانت

  اکسیدان شماره ۱ – سه برابر

  رنگ مو آبی با آمبره بنفش

  پایه زمینه:

  زمینه مو : پایه دکلره پایه ۸ – سپس شستشو با شامپو ضد زردی

  رنگ آبی سرمه ای با پودر دکلره رنگی آبی سرمه ای

  اکسیدان شماره ۲ – سه برابر

  پایه آمبره :

  آمبره با پایه ۹ – شستشو با شامپو ضد زردی

  رنگ بنفش با پودر دکلره رنگی بنفش

  منبع مطلب : rokhnegar.com

  جدیدترین فرمول ساخت رنگ مو آبی + رنگ آبی کهکشانی و یخی

  جدیدترین فرمول یا ترکیب رنگ موی آبی بدون دکلره و با دکلره از آبی کلاسیک، یخی، فیروزه‌ای، اقیانوسی، کهکشانی و انواع رنگ موی آبی را یاد بگیرید.

  نوشته شده توسط مهشید عزت پوری در تاریخ 21 تیر 1400

  جدیدترین فرمول ساخت رنگ مو آبی

  ارسال به دیگران:

  صفحه اصلی > رنگ و مش > جدیدترین فرمول ساخت رنگ مو آبی

  فهرست مقاله

  ترکیب رنگ مو آبی بدون دکلره

  رنگ آبی بدون دکلره برای موی طبیعی

  رنگ آبی بدون دکلره برای موی رنگ شده

  ترکیب رنگ مو آبی با دکلره

  انواع رنگ مو آبی رنگ مو سرمه‌ای رنگ موی آبی کهکشانی رنگ مو آبی کلاسیک آبی لاجوردی رنگ آبی فیلی رنگ موی آبی دودی آبی لاجوردی روشن رنگ آبی اقیانوسی پری دریایی آبی رنگ آبی فیروزه ای مواد لازم رنگ موی آبی یخی سخن پایانی

  اگر از رنگ موهای تکراری خسته شده‌اید و به انتخاب رنگ مویی جسورانه و خاص هستید، پیشنهاد رنگ مو آبی را جدی بگیرید. این رنگ را می‌توانید در تناژهای مختلف مانند آبی کلاسیک، آبی اقیانوسی، آبی درباری، فیروزه‌ای، آبی دودی، کهکشانی، آبی مشکی، سرمه‌ای و آبی آسمانی مشاهده کنید.

  همچنین می‌توانید این رنگ را با تکنیک هایلایت مو و مدل‌هایی با نام‌های رنگ مو آبی طاووسی، پری دریایی آبی و آندرلایت آبی امتحان کنید.

  تنوع بالا در انواع تناژهای رنگ مو آبی باعث شده این رنگ مو در بین خانم‌ها به خصوص افراد جوان، پرطرفدار باشد. محبوبیت این رنگ فانتزی دلیلی شد تا در این مطلب به جزییات آن بپردازیم. در ادامه می‌توانید مراحل ویدیویی این رنگ مو و فرمول ساخت رنگ آبی را مشاهده نمایید. با ما همراه باشید.

  ترکیب رنگ مو آبی بدون دکلره

  رنگ موی آبی همواره به عنوان رنگی که حال و هوای شما را تغییر می‌دهد، شناخته می‌شود. این رنگ در تناژهای مختلفی از آبی یخی تا سرمه‌ای قابل پردازش است. اما برای انجام آن نیاز به پیش‌زمینه‌هایی دارید که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

  اگر تصمیم دارید شادی چهره خود را با رنگ آبی تکمیل کنید و نمی‌خواهید درگیر عوارض دکلره شوید، بهتر است از روش بدون دکلره استفاده کنید. اگر بخواهید این رنگ را بدون دکلره انجام دهید، تا ۷۰ درصد به نتیجه می‌رسید. البته برای این کار باید زمینه موهای شما در تناژ قهوه‌ای تا طلایی باشد.

  رنگ آبی بدون دکلره برای موی طبیعی

  اگر نمی‌خواهید موهای طبیعی خود را در معرض دکلره آسیب‌پذیر کنید، بهتر است از این تکنیک برای رنگ مو جدید خود استفاده کنید. برای انجام این تکنیک روی موهای طبیعی باید پایه موهای شما از ۴ به بالا باشد. پس اگر موهایی با تناژ قهوه‌ای و زیتونی دارید، می‌توانید تا حدی به این تکنیک امیدوار باشید. توجه داشته باشید که پس از استفاده از این روش، در نهایت رنگ آبی تیره حاصل می‌شود. برای به دست آوردن تناژهای روشن، چاره‌ای جز دکلره ندارید.

  انجام رنگ مو آبی روی موی مشکی تنها با دکلره ممکن است. در صورتی که این رنگ را روی موهای تیره خود اعمال کنید، نتیجه با ذهنیت شما همخوانی ندارد. در واقع در این حالت موهای شما تنها در زیر نور خورشید، آبی تیره هستند. به همین خاطر بهتر است به این قبیل تبلیغات توجهی نکنید، زیرا محصولی برای آبی کردن موهای مشکی وجود ندارد.

  رنگ آبی بدون دکلره برای موی رنگ شده

  اگر موهای شما رنگ شده هستند و می‌خواهید از این تکنیک برای تنوع در چهره خود استفاده کنید، نیازمند انجام اقداماتی پیش از آن هستید.

  برای این کار ابتدا باید به پاک کردن رنگ مو خود اقدام کنید. در این حالت شما می‌توانید رنگ موهای خود را با کمترین آسیب به مو پاک کنید. در این حالت باید پایه موهای خود را به درجه ۵ یا بالاتر از آن برسانید. اگر پایه‌ای کمتر از ۵ داشته باشید ممکن است به رنگ مورد نظر نرسید.

  برای این کار می‌توانید از انواع روش‌های گیاهی و خانگی استفاده کنید.

  همچنین استفاده از شامپو روشن کننده یکی از روش‌های راحت و سریع از بین برنده رنگ مو است. شما می‌توانید این شامپوها را تهیه کنید و اقدام به پاک کردن آن کنید. البته استفاده از این شامپو برای موهای تیره چندان کارساز نیست. این روش بیشتر برای موهای روشن‌تر استفاده می‌شود.

  ترکیب رنگ مو آبی با دکلره

  دکلره ماده‌ای پودری است که با ترکیب اکسیدان می‌تواند پایه موهای شما را روشن کند. اگر استانداردهای استفاده از آن مانند نسبت مواد و مدت زمان استراحت، به درستی رعایت نشود ممکن است آسیب جدی به موهای خود وارد کنید. به همین خاطر بهتر است استفاده از آن را به فردی متخصص بسپارید.

  اگر پیش از این موهای خود را با دکلره روشن نموده و رنگ کرده‌اید، برای رنگ آبی نیز باید از این روش استفاده کنید. در واقع شما باید با دکلره، رنگ قبلی را پاک کنید و آن را آماده اجرای رنگ جدید کنید.

  همچنین می‌توانید از روشی کم خطرتر به نام دکوپاژ مو استفاده کنید. در این روش از مواد ضعیف‌تر برای دکلره و از بین بردن رنگ استفاده می‌شود.

  در ادامه مراحل انجام این کار را در ویدیو می‌بینید. همچنین می‌توانید توضیحات مراحل آن را در توضیحات آن بخوانید.

  رنگ مو آبی با دکلره مرحله اول

  برای انجام رنگ مو آبی، ابتدا باید پایه موهای خود را با دکلره به حداقل درجه ۸ برسانید. به نسبت این که رنگ انتخابی شما تا چه حد روشن است باید پایه آن را تنظیم کنید.

  رنگ مو آبی با دکلره مرحله دوم

  بعد از انجام دکلره، موهای خود را شسته و از شامپو ضد زردی استفاده کنید.

  در این مرحله باید موها را با شامپو ضد زردی بشویید که در نهایت سبب می‌شود زردی موهای شما گرفته شود. اگر این کار را انجام ندهید ممکن است بعد از رنگ کردن موها، به جای رنگ آبی به رنگ سبز برسید.

  منبع مطلب : rosesorkh.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید