این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  رنگ سال 402 چیست

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  رنگ سال 402 چیست را از این سایت دریافت کنید.

  رنگ سال ۱۴۰۲ چیست ؟ رنگ سال 1402 یا ۲۰۲۳ چه رنگی است

  رنگ سال ۱۴۰۲ چیست / رنگ سال 1402 چه رنگی است ⭐ رنگ امسال ۱۴۰۲ مانتو،مردانه،لباس،مانتو،ایران،لباس زنانه،رنگ سال 2023، رنگ مو ۱۴۰۲ ⭐ رنگ مد ۱۴۰۲،عکس رنگ ۱۴۰۲

  رنگ سال ۱۴۰۲ چیست / رنگ سال 1402 چه رنگیه رنگ سال ۱۴۰۲ مانتو،مردانه،لباس،مانتو،ایران،لباس زنانه،رنگ سال 2023

  رنگ مو ۱۴۰۲ رنگ مد ۱۴۰۲،عکس رنگ ۱۴۰۲،رنگ سال تحویل ۱۴۰۲

  رنگ سال ۱۴۰۲

  رنگ سال مشخص شد: کمپانی پنتون، رنگ قرمز پرشین (Viva Magenta) را به عنوان رنگ سال ۲۰۲۳ / ۱۴۰۲ معرفی کرد.

  هر سال در ماه دسامبر و در آستانه سال جدید میلادی، یک رنگ به عنوان رنگ سال انتخاب می شود.

  رنگ قرمز پرشین Viva Magenta انتخاب شده توسط موسسه پنتون با کد رنگی Pantone 18-1750 می باشد.

  رنگ سال ۲۰۲۳

  پنتون مرجع جهانی رنگ سال ۲۰۲۳ را به صورت رسمی Viva Magenta معرفی کرد. قرمزِ پرشین در مجموعه رنگ پنتون؛ برگرفته از خاک قرمز خلیج فارس است.

  رنگ ویوا مگنتو انتخاب جسورانه شرکت پنتون، رنگی شاد و با انرژی دهنده با تم قرمز کارمینی با رویکرد مشت در دستکش مخملی است.

  با اینکه رنگ امسال (۲۰۲۳) به رنگ قرمز است، اما زننده نیست و رنگی بسیار محبوب و گیراست که

  حتما مورد توجه کاربران و اهالی مد قرار خواهد گرفت.

  مرجع جهانی رنگ سال ۲۰۲۳ را به صورت رسمی پنتون Viva Magenta معرفی کرد.قرمزِ پرشین در مجموعه رنگ پنتون؛ برگرفته از خاک قرمز خلیج فارس است.

  رنگ سال ۱۴۰۲چه رنگی شد؟

  کمپانی پنتون، رنگ قرمز پرشین (Viva Magenta) را به عنوان رنگ سال ۲۰۲۳ / ۱۴۰۲ معرفی کرد.

  سال ۱۴۰۲ چه رنگی مده؟

  رنگ قرمز پرشین رنگ سال شد برای دیدن تصاویر و کد رنگ به سایت ما مراجعه کنید

  نمایشگر ویدیو

  Media error: Format(s) not supported or source(s) not found

  دریافت پرونده: https://99taghvim.ir/wp-content/uploads/2022/12/%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B3-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B4%D8%AF.mp4?_=1

  00:00 00:00

  4.4/5 - (681 امتیاز)

  منبع مطلب : 99taghvim.ir

  رنگ سال 1402 چه رنگی است

  رنگ سال 1402 چه رنگی است

  رنگ سال 1402 چه رنگی است  

  رنگ سال 1402 چیست؟

  با توجه به این نکته که رنگ سال 1402 توسط شورای متشکل از چندین شرکت تولید رنگ فیزیکی و دیجیتال، که شرکت پنتون مهمترین آنهاست، در دی ماه برگزار و نتیجه گیری و اعلام می شود. در حال حاضر استناد می کنیم به توصیه ی چند شرکت که پیش از این شورا، پیش بینی هایی انجام می دهند و عموما این پیش بینی ها در مورد رنگ سال به رنگ واقعی بسیار نزدیک بوده است.

  رنگ 1402 یا رنگ  2023 توسط شرکت پنتون هر ساله در ابتدای زمستان یا انتهای پاییز تعیین می شود. به محض تصویب رنگ توسط این شرکت معروف در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد. در همین زمینه پیش بینی هایی انجام شده است که در ادامه بازگو می نماییم.

  رنگ سال 402 ، 2023 ، توسط شرکت پنتون اعلام شد

  Very Peri رنگ سال 2022 پنتون (Pantone) بوده است، و ما از این اعلام رنگ تعجب نکردیم، زیرا قبل از شنیدن این اعلام رسمی انواع رنگ گیلاسی پیش بینی شده بود و در صنعت مد، آرایش و دکوراسیون منزل به کار رفته بود. پیش بینی رنگ سال 402 که احتمالا رنگ قطعی سال 2023 باقی بماند رنگ بنفش دیجیتال استخودوس است. بنفش دیجیتالی یک رنگ پاستیلی ملایم و در عین حال شیک و خاص است. ما از سال 2020 شاهد وقایع غم انگیز زیادی در سراسر جهان بودیم. از همه گیری کویید گرفته تا بحران وحشتناک اکراین و روسیه موجب ایجاد زمان های سخت و غیر عادی برای مردم سراسر کره ی زمین شد.  اسطوخودوس می تواند به شما کمک کند زمانی که استرس دارید آرام شوید. به کاهش اضطراب، بهبود خواب و افزایش خلق و خوی کلی کمک می کند. بنابراین، نگاه کردن یا پوشیدن رنگ اسطوخودوس می تواند نیرویی آرام بخش باشد.

  رنگ سال 1402 برای طراحی داخلی

  هر پاییز، شرکت‌های رنگ‌سازی و کارشناسان طراحی داخلی رنگ‌هایی را پیش‌بینی می‌کنند که در سال آینده خانه‌های ما را شکل خواهند داد. در حالی که رنگ‌های سال 2022 حول سایه‌های سبز متمایل به طبیعت متمرکز شده‌اند، رنگ سال 2023  در مورد ابراز تمامیت خود است. ببینید حرفه‌ای‌ها تا کنون کدام رنگ‌ سال 1402 برای دیزاین داخلی را پیش‌بینی کرده‌اند.

  پیشنهاد رنگ 1402 برای طراحی داخلی توسط شرکت Dunn-Edwards

  بیانیه شرکت Dunn-Edwards برای رنگ سال 2023: «ما سلامت و تندرستی را در اولویت قرار می‌دهیم. ما می دانیم نوستالژی بخشی از لذت های زندگیست. پس در طراحی خود  زمانی را برای پذیرش نوستالژی اختصاص می‌دهیم. این به معنای طراحی از طریق لمس‌های  پیچیده همراه با زیبایی و درام است. رنگ گرم به اتاق خواب یا فضای نشیمن راحتی می بخشد. ترکیب شرابی و قهوه ای را به بیرون از خانه بپاشید و سایه های ملایم ، خاکی_ صورتی و خاک رس به عنوان محبوب ترین رنگ ها در فضای داخلی منزل پیشتاز هستند.خرید سالنامه 1402 رنگ سال

  منبع مطلب : gamutprint.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید