این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  رنگ ایفون 13

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  رنگ ایفون 13 را از این سایت دریافت کنید.

  رنگ بندی و قیمت خانواده آیفون ۱۳ اپل با قیمت آیفون ۱۲ و آیفون ۱۱ پس از ارایه iPhone 13

  در این مطلب رنگ بندی و قیمت خانواده آیفون ۱۳ اپل را با هم مرور می کنیم. همچنین قیمت آیفون ۱۲ و آیفون ۱۱ پس از ارایه iPhone 13 را بررسی

  رنگ بندی و قیمت خانواده آیفون ۱۳ اپل با قیمت آیفون ۱۲ و آیفون ۱۱ پس از ارایه iPhone 13

  نوشته سینا عطایی

  1 سال قبل | 6 دیدگاه | اپل، برترین‌های ترنجی، حتما بخوانید

  بیا اینستاگرام بیا تلگرام بیا توییتر

  با هم دیدیم که آیفون ۲۰۲۱ اپل رسما معرفی شدند. دستگاه های بسیار خوبی هستند اما اگر قصد خرید دارید حتما قیمت برای شما نقش حیاتی بازی می کند. همچنین رنگ بندی آن می تواند مهم باشد. در این مطلب رنگ بندی و قیمت خانواده آیفون ۱۳ اپل را با هم مرور می کنیم. همچنین قیمت آیفون ۱۲ و آیفون ۱۱ پس از ارایه iPhone 13 را بررسی خواهیم کرد برای آن هایی که منتظر ارایه آیفون ۱۳ بودند تا آیفون ۱۲ بخرند!

  رنگ بندی و قیمت خانواده آیفون ۱۳ اپل

  با ارایه هر نسل جدید از iPhone های اپل شاهد توقف تولید برخی مدل ها و کاهش قیمت مدل های باقی مانده هستیم. با معرفی iPhone 13 و iPhone 13 Pro حالا دیگر مدل های پرو آیفون ۱۲ توقف تولید می خورند. با این حال آیفون ۱۱ هنوز به حیات خود ادامه خواهد داد.

  قیمت خانواده آیفون ۱۳ به مانند نسل های قبلی باقی خواهد ماند. اینجا با هم قیمت های رسمی اپل برای آیفون های موجودش را بررسی می کنیم که مربوط به فروش مستقیم اپل در بازار امریکا می شود. قیمت این محصولات در کشورهای دیگر  فروشگاه های متفرقه متفاوت خواهد بود.

  قیمت و رنگ های iPhone 13 و iPhone 13 mini

  رنگ های آیفون ۱۳ مینی و آیفون ۱۳

  آیفون ۱۳ در بخش رنگ بندی نسبت به آیفون ۱۲ همان تعداد رنگ را دارد (البته رنگ بنفش آیفون ۱۲ که بعدا معرفی شد در این مقایسه لحاظ نشده است) ولی به جای رنگ سبز یک رنگ صورتی نرم ارایه می کند. رنگی بندی آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی از قرار زیر است:

  ۱- مشکی ۲- سفید ۳- آبی ۴- قرمز ۵- صورتی

  همچنین از نظر حافظه داخلی در ۳ مدل ارایه می شوند. به مانند شایعات اینجا دیگر مدل ۶۴ گیگ وجود ندارد و حداقل حافظه داخلی آیفون ۱۳ از ۱۲۸ گیگابایت آغاز می شود. قیمت هر کدام از آن ها در مقابلش نوشته شده است:

  ۱- قیمت آیفون ۱۳ مینی با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت – ۶۹۹ دلار

  ۲- قیمت آیفون ۱۳ مینی با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت – ۷۹۹ دلار

  ۳- قیمت آیفون ۱۳ مینی با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایت – ۹۹۹ دلار

  ۱- قیمت آیفون ۱۳ با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت – ۷۹۹ دلار

  ۲- قیمت آیفون ۱۳ با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت – ۸۹۹ دلار

  ۳- قیمت آیفون ۱۳ با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایت – ۱۰۹۹ دلار

  قیمت و رنگ های iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max

  رنگ بندی آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس

  آیفون ۱۳ پرو و مدل پرو مکس هم در بخش رنگ بندی نسبت به آیفون ۱۲ پرو و ۱۲ پرو مکس همان تعداد رنگ را دارد ولی به جای رنگ آبی تیره یک آبی روشن ارایه می کند. رنگی بندی آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس از قرار زیر است:

  ۱- مشکی ۲- سفید ۳- آبی ۴- طلایی

  همچنین از نظر حافظه داخلی در ۴ مدل ارایه می شوند. به مانند شایعات اینجا دیگر مدل ۶۴ گیگ وجود ندارد و حداقل حافظه داخلی آیفون ۱۳ پرو و پرو مکس از ۱۲۸ گیگابایت آغاز می شود. قیمت هر کدام از آن ها در مقابلش نوشته شده است:

  ۱- قیمت آیفون ۱۳ پرو با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت – ۹۹۹ دلار

  ۲- قیمت آیفون ۱۳ پرو با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت – ۱۰۹۹ دلار

  ۳- قیمت آیفون ۱۳ پرو با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایت – ۱۲۹۹ دلار

  ۴- قیمت آیفون ۱۳ پرو با حافظه داخلی ۱ ترابایت – ۱۴۹۹ دلار

  ۱- قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس با حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت – ۱۰۹۹ دلار

  ۲- قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایت – ۱۱۹۹ دلار

  ۳- قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس با حافظه داخلی ۵۱۲ گیگابایت – ۱۳۹۹ دلار

  ۳- قیمت آیفون ۱۳ پرو مکس با حافظه داخلی ۱ ترابایت – ۱۵۹۹ دلار

  کاهش قیمت آیفون ۱۲ و آیفون ۱۱ پس از عرضه آیفون ۱۳

  قیمت آیفون های اپل پس از معرفی آیفون ۱۳

  همانطور که می بینید، پس از عرضه آیفون ۱۳ شاهد کاهش قیمت آیفون ۱۱ و آیفون ۱۲ هستیم. البته قیمت iPhone SE هنوز همان ۳۹۹ دلار است.

  پس از عرضه آیفون ۱۳ شاهد کاهش ۱۰۰ دلاری قیمت آیفون ۱۲ هستیم و قیمت آن از ۶۹۹ دلار به ۵۹۹ دلار کاهش پیدا می کند.

  همچنین آیفون ۱۱ با یک کاهش ۱۰۰ دلاری دیگر به ۴۹۹ دلار می رسد. آیفون ۱۱ در ابتدای عرضه ۶۹۹ دلار قیمت داشت. با عرضه آیفون ۱۲ به ۵۹۹ دلار رسید و حالا با عرضه آیفون ۱۳ هنوز تولید می شود و با قیمت ۴۹۹ دلار به فروش می رسد.

  نظر شما درباره درباره قیمت و رنگ بندی آیفون ۱۳ چیست؟ قیمت جدید آیفون ۱۲ و آیفون ۱۱ اپل را چطور می بینید؟

  بفرست برای دوستات لینک کوتاه:

  نوشته سینا عطایی2021-09-15 01:066 دیدگاه

  تگ‌ها: iPhone 13، iPhone 13 Pro، آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ پرو

  مطالب مرتبط

  آیفون ۱۳ اپل تبدیل به پرفروش ترین گوشی سه ماهه چهارم ۲۰۲۲ در هند شد

  اپل به استفاده از پنل BOE برای آیفون 13 ادامه می‌دهد؛ تصمیم‌گیری برای آیفون 14 در هفته جاری

  پرفروش ترین گوشی های سه ماهه اول ۲۰۲۲ : سیزده خوش‌یمن

  منبع مطلب : toranji.ir

  پر تقاضاترین رنگ در آیفون 13 کدام رنگ است؟

  مدل‌های مختلف آیفون ۱۳ طی ماه سپتامبر معرفی شده و طرفداران توانستند که با طیف رنگی موجود در تمام این مدل‌ها آشنا شوند.

  پر تقاضاترین رنگ در آیفون ۱۳ کدام رنگ است؟

  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ ۱۱:۰۸:۴۸ |

  خانه | بازار | کد خبر: ۱۲۴۴۵۷۰ ارسال به دیگران |

  مدل‌های مختلف آیفون ۱۳ طی ماه سپتامبر معرفی شده و طرفداران توانستند که با طیف رنگی موجود در تمام این مدل‌ها آشنا شوند.

  به گزارش برنا، مدل‌های مختلف آیفون ۱۳ طی ماه سپتامبر معرفی شده و طرفداران توانستند که با طیف رنگی موجود در تمام این مدل‌ها آشنا شوند. یکی از مهم‌ترین نکاتی که هنگام خرید آیفون ۱۳ پرو اقساطی و دیگر مدل‌ها وجود دارد، توجه به رنگ است. سلیقه کاربران متفاوت است و در کنار افرادی که رنگ‌های عرف جامعه را ترجیح می‌دهند، افراد دیگری هم وجود خواهند داشت که به دنبال رنگ‌های خاص هستند. رنگ‌های کاملا جدیدی در مدل‌های استاندارد و پرو این سری وجود دارد که می‌توانید در کنار رنگ‌های کلاسیک محبوب، به سراغشان بروید. بنابراین، برحسب علاقه و سلیقه خود می‌توانید به سراغ مدل‌هایی بروید که باب میل شما باشند.

  رنگ‌های آیفون ۱۳ پایه آیفون ۱۳ مینی

  این دو گوشی، جزو مدل‌های استاندارد این سری هستند که طیف رنگ متنوع‌تری را نسبت به مدل‌های دیگر فراهم می‌کنند. امسال می‌توانید این گوشی‌ها را در پنج رنگ دریافت کنید. چهار رنگ آن همانند سال گذشته تعیین شده است، اگرچه بسیاری از کاربران اعتقاد دارند که رنگ‌های امسال روشنایی کمتری دارند و اپل جسارت چندانی در سال جاری از خود نشان نداده است. امسال اپل یک پالت رنگی جدید را هم اضافه کرده است که ممکن است از آن خوشتان بیاید. قیمت آیفون ۱۳ مناسب‌تر از مدل‌های دیگر است در کنار آن، می‌توانید طیف رنگی بیشتری را هم در زمره انتخاب‌های خود داشته باشید.

  همین دو دلیل کافی است که این گوشی جزو گزینه‌های هر طرفداری برای خرید باشد. آیفون ۱۳ از پنج رنگ قرمز، استارلایت (سفید)، میدنایت (مشکی)، آبی و همچنین صورتی تشکیل شده است. ذکر این نکته هم ضروری است که طبق آمارهای ثبت شده، گویا رنگ صورتی طرفداران بیشتری در بین خریداران داشته است. اگر نگاه ریزبینانه‌تری به این رنگ‌ها داشته باشیم، تنها رنگی که کاملا مشابه سال گذشته است، قرمز خواهد بود. مباقی سایه‌هایی از رنگ‌های سال گذشته هستند و همین موضوع سبب شده است که حالت مات و بیشتر و روشنایی کمتری داشته باشند.

  حتی اگر رنگ قرمز کاملا مشابه با سال گذشته باشد، اپل با این رنگ سعی کرده است که نمایش چشم‌گیری از محصول خود از نظر طراحی داشته باشد و بدنه گوشی را بهتر در آن نمایش دهد. اپل عنوان کرده است که بخشی از عواید فروش رنگ قرمز آیفون ۱۳ و آیفون مینی را به صندوق جهانی مقابله با ویروس کرونا اهدا خواهد کرد. رنگ استارلایت، جایگزینی برای رنگ سفید سال گذشته شده است و دارای لبه‌های آلومینیومی نقره‌ای است. استارلایت شباهت زیادی به رنگ سفید سال گذشته دارد، اما در حال حاضر، یک سایه گرم روی آن آمده است و به رنگ مروارید و کرم دیده می‌شود.

  لبه‌های نقره‌ای در حال حاضر نشانه‌هایی از طلا در خودشان دارند که سبب می‌شود گرم‌تر دیده شوند. استارلایت با رنگ نقره‌ای سرد، سازگاری موثرتری دارد و می‌توانید آن را شبیه به رنگ نقره‌ای آیفون ۱۳ پرو بدانیم. البته لبه‌های آلومینیومی مات و رنگ گرم مشابه شامپاین را هم باید به آن اضافه کنیم. آیفون ۱۳ در رنگ میدنایت هم شباهت زیادی با رنگ مشکی سال گذشته دارد. این رنگ معمولا با خاکستری فضایی یا گرافیک اشتباه گرفته می‌شود. این رنگ کاملا جدید بوده و جایگزین رنگ مشکی می‌شود که به‌عنوان تیره‌ترین رنگ در سال گذشته تعیین شده بود. تفاوت‌های این رنگ با مشکی کاملا مشخص است بیشتر به رنگ آبی سرمه‌ای هم می‌تواند شبیه باشد.

  اگرچه، قبلا رنگ سایه آبی در ترکیب آیفون ۱۲ وجود داشت، اما رنگ آبی آیفون ۱۳ کمی روشن‌تر و گرم‌تر دیده می‌شود و همراه با یک رنگ فیروزه‌ای هم دیده می‌شود. در نهایت، رنگ صورتی را می‌بینیم که کمی کم رنگ بوده و شبیه به یک آب نبات دیده می‌شود. این رنگ جایگزینی برای رنگ بنفش بوده است. رنگ سبز هم از این سری حذف شده است و به دلیل استقبال کمی که در سال گذشته داشت، امسال از ترکیب آیفون ۱۳ حذف شده است. بعد از بررسی کامل رنگ‌های مربوط به نسخه‌های استاندارد آیفون ۱۳، می‌توانیم در مورد سری پرو آیفون ۱۳ هم صحبت کنیم که نکات جالبی برای ما دارد.

  رنگ‌های آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس

  این دو گوشی در چهار رنگ در اختیار شما علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. بازرگانی سیب یک شرایط ویژه برای خرید آیفون ۱۳ پرو اقساطی را فراهم کرده است و رنگ دلخواه خود را می‌توانید از این ترکیب انتخاب کرده و یک خرید ایده‌آل و رضایت بخش را داشته باشید. آیفون پرو مکس قسطی هم با بهترین شرایط و تنها با یک کارت شناسایی و دسته چک در اختیار شما قرار می‌گیرد و در کمترین زمان ممکن می‌توانید گوشی خود را دریافت کنید. تفاوت‌های جالبی بین طیف رنگی آیفون ۱۳ پرو و نسخه‌های استاندارد وجود دارد که می‌خواهیم در مورد آن‌ها صحبت کنیم.

  آیفون ۱۳ در نسخه‌های پرو، چهار رنگ گرافیتی، طلایی، نقره‌ای و آبی Sierra را ارائه می‌کند. گرافیت، طلا و نقره، همگی در ترکیب سال گذشته گوشی‌های پرو آیفون ۱۲ هم وجود داشته‌اند و تنها نسخه آبی Sierra است که به تازگی به این ترکیب اضافه شده است. اپل تایم اختصاصی این رنگ را در رویداد خود اختصاص داده و بود و در مورد آن صحبت کرد. این گزینه رنگی جدید، جایگزین رنگ آبی در سال گذشته می‌شود که با عنوان Pacific Blue ارائه شده بود. این رنگ بسیار روشن‌تر شده و شباهت زیادی به سایه آبی رنگ هم دارد. شایان ذکر است که رنگ نقره‌ای سری پرو، تنها به لبه‌های دستگاه اشاره دارد و قسمت پشتی آیفون ۱۳، در واقع سفید رنگ خواهد بود. علاوه بر این، رنگ گرافیکی هم شباهت زیادی به رنگ خاکستری فضایی از نسل‌های قبل دارد.

  منبع مطلب : www.borna.news

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید