این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دکتری مدیریت فناوری اطلاعات

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دکتری مدیریت فناوری اطلاعات را از این سایت دریافت کنید.

  ظرفیت دکتری ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت ۱۴۰۱

  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های دارای پذیرش در کنکور دکتری سراسری و آزاد 1401 - 1402 رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت ( کد 2167 ) | هر دانشگاه چقدر ظرفیت پذیرش دکتری ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت دارد؟

  ظرفیت کنکور دکتری رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت (کد 2167)

  فهرست اسامی دانشگاه‌ها و ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت در دفترچه های انتخاب رشته دکترا سراسری و دانشگاه آزاد اطلاع‌رسانی می‌شود.

  از اخبار آزمون دکتری جا نمونی! ما همه اخبار رو لحظه‌ای اطلاع رسانی میکنیم! کافیه برای عضویت در کانال تلگرام کلیک کنی … و یا عضو پیج اینستاگرام سایت پی اچ دی تست بشی …

  پس از انتشار دفترچه و مشخص شدن ظرفیت‌ها، داوطلبان می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر و پرسیدن سوالات خود می‌توانید به صفحه مشاوره انتخاب رشته دکتری مراجعه نمایید.

  مطابق دفترچه ثبت نام کنکور دکتری 1402، در رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت در گرایش‌های زیر دانشجوی دکتری پذیرفته می‌شود:

  1) ﻛﺴﺐ‌ و ‌ﻛﺎر ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ

  2) ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﺧﺪﻣﺎت و ﺗﻮﺳﻌﻪ ﻓﻨﺎوری اطلاعات

  داوطلبان گرایش‌های مختلف این رشته لازم است در آزمون دکتری مجموعه ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت شرکت نمایند و با توجه به سرفصل‌های کنکور دکتری رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت نسبت به کسب آمادگی برای آزمون اقدام نمایند.

  پس از برگزاری آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، در کارنامه اولیه اعلام نتایج کنکور دکتری، رتبه داوطلب به همراه نمره تراز کسب شده در آزمون اعلام می‌شود.

  پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش، داوطلبان فرصت دارند با توجه به اطلاعات درج شده در کارنامه اولیه آزمون دکتری و نیز بر اساس ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه‌ها، نسبت به انتخاب رشته آزمون دکتری اقدام نمایند.

  سپس بر اساس حدنصاب نمره تراز مدنظر دانشگاه‌ها، نتایج انتخاب رشته اعلام می‌شود و اسامی دانشگاه‌هایی که داوطلبان به مصاحبه دکتری دعوت شده‌اند اعلام می‌شود.

  ظرفیت پذیرش دکتری رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت در دانشگاه‌های سراسری

  دانشگاه‌های پذیرنده و ظرفیت پذیرش در هر یک از گرایش‌های دکتری رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت متفاوت است که در دفترچه انتخاب رشته دکتری اعلام می‌شود.

  جهت اطلاع داوطلبان گرامی آزمون دکتری، در ادامه فهرست دانشگاه‌های دولتی دارای پذیرش و ظرفیت پذیرش گرایش‌های مختلف دکتری رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت ارائه شده است:

  ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد در رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت

  تا سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی تنها فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش در مقطع دکتری رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت را اعلام می‌کرد و ظرفیت پذیرش از سوی این دانشگاه اعلام نمی‌شد. اما از سال ۹۸ ظرفیت پذیرش اعلام شد ک فهرست واحدهای دانشگاهی دارای پذیرش و نیز ظرفیت پذیرش در هر واحد در رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت مطابق دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد به شرح زیر است:

  پیشنهاد می‌کنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر درخصوص منابع، انتخاب رشته و مصاحبه دکتری به صفحات زیر سری بزنید:

  منابع دکتریمشاوره آزمون دکتریمصاحبه دکتریرشته های مجاز به شرکت در آزمون دکتری مدیریت فناوری اطلاعاتمنابع آزمون دکتری مدیریت فناوری اطلاعاتدانشگاه های دارای پذیرش دکتری مدیریت فناوری اطلاعاتانتخاب رشته دکتری مدیریت فناوری اطلاعاتتراز دعوت به مصاحبه دکتری مدیریت فناوری اطلاعاتمصاحبه دکتری مدیریت فناوری اطلاعاتکارنامه و رتبه قبولی دکتری مدیریت فناوری اطلاعاتانجمن دکتری مدیریت

  آیا در صورتی که داوطلب به مصاحبه آزمون دکتری ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت دعوت شود، بدین معنا است که در آن دانشگاه پذیرفته شده است؟

  خیر، چند برابر ظرفیت پذیرش دکتری ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت به مصاحبه دعوت می‌شوند و در ادامه با توجه به مجموع نمره مصاحبه و آزمون کتبی، پذیرفته‌شدگان نهایی تعیین می‌گردند.

  ظرفیت آزمون دکتری ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت در سال 1402 کاهش یافته است؟

  جزئیات ظرفیت پذیرش در دفترچه انتخاب رشته دکتری اعلام می شود. این دفترچه پس از اعلام نتایج اولیه دکتری 1402، از سوی سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

  برای انتخاب رشته دکتری سراسری و دانشگاه آزاد رشته ﻣﺪﻳﺮﻳﺖ ﻓﻨﺎوری اﻃﻼﻋﺎت به کجا مراجعه کنیم؟

  انتخاب رشته سراسری در سایت سازمان سنجش و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد در سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد انجام می شود.

  منبع مطلب : phdtest.ir

  معرفی دکتری مدیریت فناوری اطلاعات

  دکتری مدیریت فناوری اطلاعات به گسترش کاربرد فناوری اطلاعات در سازمان ها می پردازد.

  معرفی دکتری مدیریت فناوری اطلاعات

  دکتری مدیریت فناوری اطلاعات به گسترش کاربرد فناوری اطلاعات در سازمان ها می پردازد.

  معرفی دکتری مدیریت فناوری اطلاعات

  در سال های اخیر فناوری اطلاعات به واژه ای پرکاربرد و متداول در کشورهای مختلف جهان تبدیل شده است و قابلیت های این فناوری، تمام ابعاد زندگی بشر را تحت تاثیر قرار داده است. به کارگیری فناوری اطلاعات در ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی، صنعتی و غیر صنعتی و انتفاعی و غیر انتفاعی، نیازمند مدیریت و راهبری است و حتی در کشورهای توسعه یافته، منجر به ایجاد چالشی به نام مدیریت فناوری اطلاعات شده است. هدف از برگزاری دوره دکتری مدیریت فناوری اطلاعات، تربیت افراد متخصصی است که توانایی گسترش کاربرد فناوری اطلاعات در سازمان ها و انجام تحقیقات و ارائه ی مقالات علمی متناسب با نیازهای روز جامعه را داشته باشند. همچنین تربیت اعضای هیئت علمی کارآمد و مسلط به دانش روز، جهت تدریس و پژوهش در دانشگاه های کشور از دیگر اهداف این رشته می باشد.

  با توجه به ضرورت برنامه ریزی  و هدایت و کنترل، رشته مدیریت فناوری اطلاعات به عنوان یک میان رشته مطرح شده و در برنامه درسی دانشکده های مدیریت و مهندسی در سراسر جهان قرار گرفته است. دانشجویان این رشته در اغلب موارد در چند دانشکده تحصیل می کنند و معمولا دروس متفاوتی را میگذرانند. هدف از ارائه ی دروس متفاوت در این رشته این است که دانشجویان دانش مناسبی را در کلیه زمینه های مورد نیاز پژوهش کسب نمایند.

  گرایش های دکتری مدیریت فناوری اطلاعات

  گرایش های دکتری مدیریت فناوری اطلاعات شامل گرایش کسب و کار هوشمند و گرایش  مدیریت خدمات و توسعه فناوری می باشد.

  گرایش های دکتری مدیریت فناوری اطلاعات: گرایش کسب و کار هوشمند

  گرایش کسب و کار هوشمند، به هوشمند سازی فرایند کسب و کار جهت انجام فعالیت های اجرایی، آموزشی و پژوهشی می پردازد. موضوعاتی مانند کسب و کار هوشمند، استراتژی های مدیریت دانش سازمانی، وب معنایی و شبکه های عصبی مصنوعی محور فعالیت های آموزشی و پژوهشی دانشجویان دکترای مدیریت فناوری اطلاعات گرایش کسب و کار هوشمند را تشکیل می دهد.

  گرایش های دکتری مدیریت فناوری اطلاعات: گرایش مدیریت خدمات

  گرایش مدیریت خدمات، به فعالیت های سازمان دهی شده به منظور طراحی، برنامه ریزی، تحویل، بهره برداری و کنترل خدمات فناوری اطلاعات برای ارائه به مشتریان می پردازد.

  گرایش های دکتری مدیریت فناوری اطلاعات: گرایش توسعه فناوری

  گرایش توسعه فناوری به استراتژی های توسعه کسب و کار الکترونیکی و مدیریت سرمایه گذاری در فناوری اطلاعات می پردازد.

  رشته های مجاز برای شرکت در آزمون دکتری مدیریت فناوری اطلاعات

  فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد در تمامی رشته ها می توانند در آزمون دکتری مدیریت فناوری اطلاعات شرکت کنند.

  منابع دکتری مدیریت فناوری اطلاعات 98

  انتخاب بهترین منابع دکتری مدیریت فناوری اطلاعات 98 با توجه به شرایط و زمان داوطلبان، یکی از مهم ترین بخش های آمادگی برای کنکور دکتری 98 است.

  مشاوران 3 گام بر اساس هدف، شرایط و مدت زمان مطالعه داوطلب مناسب ترین منابع را معرفی می نمایند. برای اطلاع از منابع در پنل مشاوره و برنامه ریزی ما ثبت نام نمایید.

  دروس و ضرایب آزمون دکتری فناوری اطلاعات

  دروس و ضرایب آزمون دکتری مدیریت فناوری اطلاعات به شرح زیر می باشد:

  ضریب دروس عمومی که شامل زبان عمومی دکتری و استعداد تحصیلی است برابر 1 و ضریب دروس تخصصی برابر 4 است.

  طول دوره دکتری مدیریت فناوری اطلاعات

  دوره دکتری مدیریت فناوری اطلاعات جهت یک دوره چهار ساله مشتمل بر 8 نیم سال تحصیلی طراحی شده است. معمولا دانشجویان در دو سال اول (نیم سال های اول تا چهارم) دروس مورد نظر را گذرانده و در امتحان جامع شرکت میکنند. دو سال پایانی (نیم سال های پنجم تا هشتم) صرف ارائه موضوع و تحقیق بر روی رساله میگردد که این موضوع به مدت دو ترم نیز قابل تمدید می باشد.

  شرایط پذیرش دکتری مدیریت فناوری اطلاعات

  برای ورد به دوره دکتری مدیریت فناوری اطلاعات، داوطلبان باید دارای شرایط زیر باشند:

  1.داشتن گواهینامه کارشناسی ارشد در یکی از رشته های مورد تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت

  2.موفقیت در آزمون کتبی

  3.انجام مصاحبه عملی

  4.پس از پذیرش نهایی، دانشجویان موظفند قبل از برگزاری آزمون جامع، مدرکی دال بر احراز توانایی در زبان عمومی از طریق آزمون های کشوری (تافل با نمره بیش از 500، تولیمو نمره بیش از 550 و آیلتس نمره بیش از 50) را کسب و ارائه نمایند.

  دروس و واحد های درسی دکتری مدیریت فناوری اطلاعات

  دروس و واحدهای درسی دکتری مدیریت فناوری اطلاعات، به صورتی طراحی گردیده تا دانشجویان بتوانند به کمک استاد راهنما دانش مناسبی را در زمینه مورد نظر جهت تحقیق و پژوهش بدست آورند.

  دوره دکتری مدیریت فناوری اطلاعات، دارای 36 واحد مطابق جدول زیر می باشد:

  دروس دکتری مدیریت فناوری اطلاعات

  تعداد واحدنام درس

  12 دروس اصلی و مشترک 6 دروس اختصاصی گرایش 18 رساله

  36جمع کل

  از میان 18 واحد درسی، 12 واحد اصلی مشترک بین هر دو گرایش و 6 واحد اختصاصی مربوط به هر گرایش در نظر گرفته شده است.

  دروس دکتری مدیریت فناوری اطلاعات- دروس جبرانی

  برای رفع کمبودها و با توجه به این که دانشجویان این دوره از رشته های مختلف دانشگاهی پذیرش می شوند، 8 واحد درسی نیز به عنوان پیش نیاز ارائه شده است.

  منبع مطلب : 3gaam.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید