این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دندان گرفتن سوارز

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دندان گرفتن سوارز را از این سایت دریافت کنید.

  آپارات

  منبع مطلب : www.aparat.com

  کیه لینی: گاز گرفتن سوارز؟ او را تحسین می کنم!

  خبرگزاری فوتبالی- جورجو کیه لینی، مدافع یوونتوس، در بخشی از کتاب زندگینامه خود درباره صحنه جنجالی جام جهانی ۲۰۱۴ که بین او و لوئیس سوارز به وجود آمدهبود، صحبت کرد.به گزارش فتبالی و به نقل از ورزش سه، مدافع باشگاه یوونتوس و تیم ملی ایتالیا اخیراً کتاب,جورجیو کیه لینی,یوونتوس,لوئیس سوارز

  کیه لینی: گاز گرفتن سوارز؟ او را تحسین می کنم!

  خبرگزاری فوتبالی- جورجو کیه لینی، مدافع یوونتوس، در بخشی از کتاب زندگینامه خود درباره صحنه جنجالی جام جهانی ۲۰۱۴ که بین او و لوئیس سوارز به وجود آمدهبود، صحبت کرد.

  به گزارش فتبالی و به نقل از ورزش سه، مدافع باشگاه یوونتوس و تیم ملی ایتالیا اخیراً کتاب زندگی نامه خود را منتشر کرد که در آن درباره مسائل مختلف از جمله اتفاقات گذشته صحبت شده است. یکی از مواردی که کیه لینی درباره آن صحبت کرده به صحنه جنجالی جام جهانی ۲۰۱۴ برمی گردد؛ جایی که لوئیس سوارز در حرکتی عجیب شانه او را گاز گرفت.

  کیه لینی حالا در بخشی از کتاب خود صحبت های جالبی را درباره آن صحنه مطرح کرده است. او در این باره می‌گوید: " حقیقت این است که من بدی های سوارز را تحسین می کنم چرا که اگر آنها را از دست می داد به بازیکنی متوسط تبدیل می شد.

  هیچ چیز عجیبی در آن روز جام جهانی ۲۰۱۴ رخ نداد. من بیشتر زمان بازی ادینسون کاوانی که او هم بازیکن فوق‌العاده دیگری بود را مهار کردم و هرگز عقب نکشیدم."

  کیه لینی در ادامه گفت: "ناگهان دیدم که لوئیس سوارز شانه من را گاز گرفته است. این اتفاق افتاده بود و همه چیز در آن‌جا واضح بود. با این حال این استراتژی و روش سوارز است که کاملاً به روش بدن به بدن عمل می‌کند. می توانم بگویم من هم اینگونه هستم. من و سوارز شبیه به هم هستیم و دوست دارم با او مانند مهاجمان روبرو شوم.

  چند روز بعد از بازی با من تماس گرفت اما دیگر احتیاجی به عذرخواهی وجود نداشت. بدی و شرارت جزئی از بازی است و من آن را تقلب نمی نامم. شما باید همیشه برای پیروز شدن با هوش باشید."

  7413

  منبع مطلب : footballi.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید