این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دسترسی شما کافی نمی باشد در سامانه یکپارچه خودرو

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دسترسی شما کافی نمی باشد در سامانه یکپارچه خودرو را از این سایت دریافت کنید.

  Transferring to the website...

  منبع مطلب : www.alef.ir

  اختلال در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

  باتوجه به آغاز مرحله دوم از ثبت‌نام طرح یکپارچه عرضه خوردوهای داخلی که برای تعیین نوع خودرو از امروز (جمعه) آغاز شده، تعدادی از متقاضیان در روند فرآیند ثبت‌نام خود دچار چالش شده‌اند

  اقتصادی

  ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ ۲۳:۰۳

  اختلال در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

  باتوجه به آغاز مرحله دوم از ثبت‌نام طرح یکپارچه عرضه خوردوهای داخلی که برای تعیین نوع خودرو از امروز (جمعه) آغاز شده، تعدادی از متقاضیان در روند فرآیند ثبت‌نام خود دچار چالش شده‌اند

  به گزارش شبکه شرق، در این رابطه سخنگوی وزارت صمت، ضمن اشاره به افزایش بار ترافیکی سامانه مربوطه، از افراد خواست تا ساعت غیرپیک را برای ثبت درخواست خود انتخاب کنند تا مدیریت سامانه بهتر شود.

  باتوجه به آغاز مرحله دوم از ثبت‌نام طرح یکپارچه عرضه خوردوهای داخلی که برای تعیین نوع خودرو از امروز (جمعه) آغاز شده، تعدادی از متقاضیان در روند فرآیند ثبت‌نام خود دچار چالش شده‌اند؛ در این رابطه سخنگوی وزارت صمت، ضمن اشاره به افزایش بار ترافیکی سامانه مربوطه، از افراد خواست تا ساعت غیرپیک را برای ثبت درخواست خود انتخاب کنند تا مدیریت سامانه بهتر شود.

  پس از انجام مرحله اول ثبت‌نام خودروهای داخلی در قالب بزرگترین طرح یکپارچه عرضه خودروها که تعریف حساب وکالتی و مسدود کردن مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در حساب مذکور بود، از امروز (جمعه ۲۶ اسفند ماه) مرحله دوم از ثبت‌نام این طرح که ثبت درخواست خودروی مورد متقاضیانِ تایید شده (از جهت تعریف حساب وکالتی، مسدود بودن وجه و شرایط عمومی ثبت‌نام) آغاز شده و به مدت سه روز تا ۲۸ اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

  تعدادی از متقاضیان اعلام کردند که حائز شرایط ثبت‌نام هستند اما سایت به تناوب با اختلال مواجه بوده و نمی‌توانند ثبت‌نام خود را از طریق سامانه esalecar.ir انجام دهند و اجازه دسترسی داده نمی‌شود؛ تعدادی هم موفق به تشکیل پروفایل کاربری در سامانه نمی‌شوند و با عناوین مختلف همچون عدم تطابق کد ملی با حساب وکالتی، عدم تطابق شماره تلفن همراه متقاضی با کد ملی و... روبرو شده‌اند.

  البته گفتی است که طبق اعلام سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، در هر دقیقه، شش نفر در سامانه، ثبت خودرو مورد نظر خود را می‌کنند و تا ساعت ۱۲:۳۰ امروز (روز نخست از ثبت‌نام مرحله دوم)، ۱۳۵ هزار متقاضی، خودروی مورد نظر خود را در سامانه ثبت کرده‌اند؛ اما تعداد مراجعه بالا به سامانه مذکور برای ثبت‌نام و بار ترافیکی ایجاد شده، اختلالاتی را برای برخی فراهم کرده است.

  در این رابطه، امید قالیباف- سخنگوی وزارت صمت- در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:

  "باتوجه به افزایش بار ترافیکی سامانه esalecar.ir شرکت راهبر ظرفیت را افزایش داده تا وقفه در زمان ثبت‌نام خودرو اتفاق نیفتد.

  در حال حاضر همزمان ۱۲۰ نفر می‌توانند وارد سامانه شده و ثبت‌نام خود را انجام دهند. چنانچه متقاضیان ساعت غیرپیک را جهت ثبت‌نام خود انتخاب کنند، مدیریت سامانه بهتر خواهد شد. "

  منبع: انتخاب

  سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

  کدخبر: 874142

  منبع مطلب : www.sharghdaily.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  علی 3 روز قبل
  0

  برای من هم تا دیروز همین پیام رو میداد دیگه تقریبا نا امید شده بودم ولی خب دیشب ساعت ۱۱ همینجوری یک بار دیگه تست کردم ثبت نام کرد

  سعی کنید هر نیم ساعت یک بار یه امتحانی بکنید مخصوصا شب

  علیح 4 روز قبل
  0

  معنی دسترسی شما کافی نیست یعنی چه

  علی 4 روز قبل
  0

  من هم از دیروز صبح تا الآن دارم تلاش میکنم برای ثبت نام و همین متن (دسترسی شما کافی نمی باشد) رو می نویسد.

  لطفا اگر کسی میدونه بگه باید چیکار کرد

  رضا 4 روز قبل
  0

  برا منم میزنه دسترسی شما کافی نمی باشد.نمیدونم مشکل کحاست از صبح تا حالا گیرم

  سیدحسن 4 روز قبل
  0

  برای من هم در ثبت نهایی همین خطا رو که دسترسی شما کافی نمی باشد میده

  لطفا کسی میتونه راهنمایی کنه🙏

  شهاب 4 روز قبل
  0

  برا منم همین پیغام رو میده از دیروز تا الان

  مجید 4 روز قبل
  0

  دسترسی شما کافی نمیباشد اخه چیه؟؟؟

  ناشناس 5 روز قبل
  1

  توروخدا یکی جواب دسترسی شما کافی نمی باشد چیه

  0
  and 4 روز قبل

  دسترسی شما کافی نمی باشد در سامانه یکپارچه خودرو

  0
  حاج مهدی 4 روز قبل

  پروفایل کاربریتو چک کن

  مهدی 5 روز قبل
  7

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  0
  علی 4 روز قبل

  دسترسی شما کافی نمی باشد

  برای پاسخ کلیک کنید