این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دریافت سوء پیشینه ثنا

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دریافت سوء پیشینه ثنا را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه احراز هویت ثنا

  سامانه احراز هویت ثنا

  منبع مطلب : eblagh.adliran.ir

  سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه

  در این مقاله توضیح داده شده است که اخذ گواهی عدم سوء پیشینه از سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه به چه طریق ممکن است و و نحوه دریافت سوابق کیفری از سایت ثنا به چه روشی امکان پذیر است.

  سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه

  صدور گواهی عدم سوء پیشینه به صورت اینترنتی  و از طریق سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه​ امکانپذیر می باشد و افراد متقاضی دریافت سوابق کیفری از سایت ثنا​ می توانند به سامانه خدمات الکترونیک قضایی (سامانه ثنا) مراجعه کرده و از قسمت ثبت درخواست گواهی عدم سوء پیشینه، اقدام کنند. همچنین امکان دریافت این گواهی به صورت حضوری نیز وجود دارد .

  برای مشاوره نحوه دریافت گواهی عدم سوء پیشینه از سامانه ثنا

  برای مشاوره نحوه دریافت گواهی عدم سوء پیشینه از سامانه ثنا

  اگر فردی مرتکب جرمی شده باشد تحت شرایطی که در قانون مجازات اسلامی بیان شده است در پیشینه و سابقه وی درج می گردد که وی این محکومیت را گذرانده است این در خصوص برخی از جرایم می باشد نه همه جرایم. جرایمی که موجب درج در سو پیشینه و محرومیت از حقوق اجتماعی افراد می شود در قانون مجازات اسلامی مشخص شده است.

  گواهی عدم سوء پیشینه کیفری برگه مخصوصی است که در آن گواهی می شود فرد فاقد سابقه کیفری است و در بسیاری از موارد، مانند استخدام، از افراد گرفته می شود. این گواهی سابقا فقط از سوی پلیس + 10 صادر می گردید تا اینکه قوه قضاییه در سال 1395 سامانه ای برای ابلاغ الکترونیک اوراق قضایی به نام سامانه ثنا ایجاد نمود تا موجب سهولت متقاضیان گردد.

  از همین رو در این مقاله به این پرسش ها پاسخ می دهیم که مراحل دریافت گواهی سوء پیشینه از سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه به چه ترتیب است و راهنمای تصویری و چگونگی دریافت سوابق کیفری از سایت ثنا را ارائه خواهیم داد و سپس به دریافت جواب گواهی عدم سوء پیشینه از سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه و نحوه دریافت جواب گواهی عدم سوء پیشینه خواهیم پرداخت.

  سامانه ابلاغ و دریافت عدم سوء پیشینه

  دریافت گواهی عدم سوء پیشینه، جهت استعلام سوابق کیفری موثر، از طریق سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه امکان پذیر است. در واقع با دریافت سوابق کیفری از سایت ثنا​ می توان از اتلاف وقت، انرژی و هزینه جلوگیری کرد. برای دریافت گواهی سوء پیشینه از سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه باید اقدامات ذیل را به ترتیب انجام داد:

  1

  عبارت سامانه خدمات الکترونیک قضایی و یا سامانه ثنا را در مرورگر اینترنتی خود جستجو کرده و وارد صفحه اول شوید.

  2

  بعد از آن که وارد صفحه اصلی سامانه ثنا، برای ابلاغ عدم سوء پیشینه​ شدید از منوی سمت راست صفحه و در قسمت سرتیتر اطلاع رسانی، گزینه ثبت درخواست گواهی عدم سوء پیشینه را انتخاب کنید.

  3

  در این قسمت باید کد ملی و رمز شخصی خود را وارد کرده و سپس گزینه مرحله بعد را فعال کنید.

  4

  در این زمان برای تلفن همراه شما یک رمز موقت ارسال می شود که بعد از درج آن در قسمت مشخص شده باید گزینه ورود را انتخاب کنید.

  5

  حالا وارد صفحه کاربری شخصی خودتان شده اید و می توانید برای  دریافت سوابق کیفری از سایت ثنا​ گزینه درخواست جدید را فعال کنید.

  6

  در پاسخ به سوال "آیا با درخواست گواهی سوء پیشینه جدید موافق هستید" گزینه بله را انتخاب کنید.

  در پایان متذکر می شود که هنگامی که افراد به خارج از کشور مسافرت می کنند، لازم است تا علاوه بر گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه، برخی از اوراق هویتی و مدارک تحصیلی و شغلی خود را نیز ترجمه کنند. برای اطلاع از مترجمین رسمی داراری مجوز، مقاله سامانه سنام را مطالعه نمایید.

  برای دریافت سوابق کیفری از سایت ثنا​ لازم است مدارکی از جمله مدارک شناسایی در سامانه ابلاغ عدم سوء پیشینه  ارائه شود. برای اطلاع از اینکه مدارک لازم برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینه چیست پیشنهاد می شود مقاله زیر را مطالعه کنید.

  بیشتر بخوانید: مدارک لازم برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینه

  روش اول دریافت جواب گواهی عدم سوء پیشینه

  از سامانه ثنا می توان هم برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینه کیفری، و هم برای پیگیری گواهی عدم سوء پیشینه استفاده کرد. برای استفاده ازهرکدام از امکانات سایت ثنا باید در این سایت ثبت نام نمود. بعد از ثبت نام در این سامانه، دریافت جواب گواهی به دو روش امکانپذیر است که در ادامه به طور کامل توضیحات آن ها را بیان می کنیم :

  1

  روش اول برای دریافت سوابق کیفری از سایت ثنا​ از این قرار است که ابتدا از طریق سایت (سامانه خدمات الکترونیک قضایی) وارد شده و در سرتیتر خدمات ویژه، مورد سامانه ابلاغ الکترونیک قضایی را انتخاب نمایید:

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید