این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  درگیری مهسا امینی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  درگیری مهسا امینی را از این سایت دریافت کنید.

  مرگ مهسا امینی و درگیری های اعتراض آمیز در کردستان، رشت، مشهد،‌ اصفهان و گوهردشت کرج: چند مجروح در دیوانده/ تعطیلی مغازه ها در سنندج/ دستگیری لیدرهای اعتراضات

  همشهری آنلاین نوشت:عصر دیروز در چندشهر کردستان تجمعاتی

  مرگ مهسا امینی و درگیری های اعتراض آمیز در کردستان، رشت، مشهد،‌ اصفهان و گوهردشت کرج: چند مجروح در دیوانده/ تعطیلی مغازه ها در سنندج/ دستگیری لیدرهای اعتراضات

  همشهری آنلاین نوشت:

  عصر دیروز در چندشهر کردستان تجمعاتی در اعتراض به جان باختن مهسا امینی برگزار شد و با ورود نیروی انتظامی این تجمعات به پایان رسید. همچنین پلیس در سنندج، دیوان‌دره، سقز و کامیاران برخی از لیدرهای اعتراضات را دستگیر کرد.

  کانال عصر ایران در تلگرام

  در چند شهر استان کردستان روز گذشته تجمعات اعتراضی به جان باختن مهسا امینی شکل گرفت.

  سنندج که از صبح شاهد تعطیلی برخی از مغازه‌ها بود در ساعات پایانی روز شاهد تجمعاتی پراکنده در مناطق حاشیه‌ای شهر نظیر خیابان حسن آباد و شریف آباد بود. در جریان این تجمعات برخی از معترضین به سمت ماشین‌های پلیس سنگ‌پرانی کردند که منجر به شکسته شدن شیشه ماشین‌های پلیس و خودروهای مردم شد.

  جمعیت تجمعات امروز سنندج نسبت به دیروز کاهش یافته بود.

  دیوان‌دره امروز شاهد تجمع اعتراضی شماری از جوانان معترض در خیابان اصلی خود بود. معترضان هم شیشه بانک و مغازه‌ها را شکستند و چند سطل زباله را به آتش کشیدند و به اموال عمومی خساراتی وارد کردند. خبرنگار فارس در این شهر از احتمال زخمی شدن چند نفر در این درگیری‌ها خبر می‌دهد.

  در کامیاران نیز از عصر امروز از میدان امام شاه حسینی تا جاده پالنگان تجمعی اعتراضی شکل گرفت که معترضان لامپ های تزئینی و سطل‌های زباله شهر را تخریب کردند.

  در مریوان نیز تجمعی اعتراضی از میدان سرباز شروع شد. معترضین با آتش زدن سطل زباله خیابان‌ها را بستند.

  در سقز، معترضان از خیابان جمهوری به سمت مسجد جامع شهر و از پل هوایی سقز به سمت میدان ۲۲ بهمن تجمع و حرکت کردند.

  گروهک کومله امروز با صدور بیانیه‌ای از اعتراضات حمایت کرد، برخی افراد حاضر در تجمعات از نمادهای گروهک‌های ضد انقلاب در اعتراضات استفاده کردند.

  تماشاخانه

  حجاب، قانونی که دلبخواه اجرا می‌شود؛ چرا در انتخابات یا هر مراسم حکومتی، خبری از گشت ارشاد نیست؟ شل حجاب‌های خودی؟!! (فیلم)

  ببینید| زلزله در تایوان پل‌های بزرگی را در هم شکست

  فیلم های دیگر

  در رشت، مشهد،‌ اصفهان و گوهردشت کرج نیز گزارشاتی از تجمع مخابره شده است.

  در چند شهر تجمعات با ورود نیروهای پلیس پایان یافت. در برخی شهرها پلیس مجبور به استفاده از گاز اشک‌آور شد. هم‌اکنون همه تجمعات به پایان رسیده است. پلیس در سنندج، دیوان‌دره، سقز و کامیاران برخی از لیدرهای اعتراضات را دستگیر کرد.

  عضویت در اینستاگرام عصر ایران

  نظرات کاربران خبر بعد خبر قبل بیشتر بخوانید:

  تسنیم: در‌ مشهد یک پلیس به آتش کشیده شد / در رشت، تصاویری از به آتش کشیدن یک مسجد منتشر شده / سه کشته در کردستان/ چندین پلیس ناجوانمردانه کتک خورده اند

  استاندار تهران: عناصر اصلی هسته‌های اولیه تجمعات کاملا سازماندهی شده، آموزش دیده و با برنامه به دنبال ایجاد اغتشاش در تهران بودند

  ببینید| مسعود پزشکیان: من پزشکم، کوپنی هم پزشک نشده ام، امکان ندارد که فردی (مهسا امینی) همینطور از بین برود

  پدر مهسا امینی: دروغ می‌گویند که لباس مهسا با لباس فیلم متفاوت بود/ همه بدنش را پوشانده بودند تا کبودی‌ها را نبینیم/ با صدای بلند می‌گویم دخترم هیچ بیماری نداشت

  لینک کوتاه: asriran.com/003bOa

  ‌گزارش خطا در خبر

  منبع مطلب : www.asriran.com

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید