این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دانش آموزی پادا

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دانش آموزی پادا را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه پادا

  در اینجا به توضیح سایت سامانه پادا به آدرس pada.medu.ir و نحوه ورود به سامانه پادا پرداخته ایم و لینک سامانه پادا برای دریافت کارنامه دانش آموزی را بررسی کرده ایم.

  سامانه پادا pada.medu.ir

  اگر در مورد ورود به سامانه پادا و دریافت کارنامه در سایت پادا سوالی دارید

  اگر در مورد ورود به سامانه پادا و دریافت کارنامه در سایت پادا سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  سامانه پادا pada.medu.ir

  نحوه ورود به سامانه پادا

  دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان

  دریافت کارنامه الکترونیکی دانش آموزان

  نکات مربوط به سامانه پادا

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir از مهترین سامانه های اینترنتی دانش آموزان است که در روزهای کرونایی سال 1399 افتتاح شد. برای ورود به سامانه پادا نیاز است دانش آموزان مدارس ، نام کاربری و رمز عبور داشته باشند تا بتوانند لینک سامانه پادا را باز کنند. باید بگوییم که سامانه پادا یک سایت جامع برای پرونده دانش آموزی و دریافت کارنامه های تحصیلی است. به این شکل که در سال 1400 همه دانش آموزان مقاطع مختلف با ورود به سایت دریافت کارنامه پادا ، وضعیت تحصیلی خود را بررسی کرده اند.

  سایت اصلی سامانه پادا

  در زمان شیوع ویروس کرونا سامانه های مختلفی مانند سامانه همگام ، سامانه سیدا و ... برای خدمت رسانی به معلمان عزیز و دانش آموزان پایه های مختلف تحصیلی روی کار آمد. سامانه پادا نیز یکی از جدیدترین سامانه هایی است که به تازگی راه اندازی شده است.

  با توجه به اینکه ممکن است دانش آموزان نیاز داشته باشند که پرونده تحصیلی خود را دریافت کنند و شاید امکان مراجعه حضوری به مدارس وجود نداشته باشد، دانش آموزان می توانند با مراجعه و ورود به سامانه پادا یا سایت پرونده الکترونیکی دانش آموزان pada.medu.ir مراحل مربوط به دریافت پرونده تحصیلی خود را انجام دهند. همچنین، این سامانه این امکان را به دانش آموزان می دهد که بتوانند به صورت آنلاین و غیر حضوری ، مشاهده کارنامه خود را انجام دهند و در صورت لزوم آن را پرینت نمایند.

  سامانه پادا pada.medu.ir

  سامانه پادا از خلاصه عبارت « پرونده الکترونیکی دانش آموزان » به وجود آمده است. این سامانه به دانش آموزان این امکان را می دهد که بتوانند به صورت الکترونیکی پرونده تحصیلی خود را مشاهده کنند و اگر نیاز به پرینت کردن آن داشتند، آن را پرینت نمایند.

  به غیر اینکه سایت پرونده الکترونیکی دانش آموزان pada.medu.ir پرونده الکترونیکی دانش آموزان را در اختیار آن ها می دهد، کارنامه های تحصیلی آن ها را نیز به آن ها ارائه می نماید.

  بنابراین، سایت پادا یکی از سایت های کاربردی برای دانش آموزان است، مخصوصا دانش آموزانی که قصد جا به جا کردن مدرسه خود را دارند و نیاز دارند که به پرونده تحصیلی خود دسترسی داشته باشند. لازم به ذکر است که تنها دانش آموزانی می توانند در این سامانه وارد شوند، که حتما مدیر مدرسه آن ها از طریق سامانه سیدا برای آن ها رمز عبور و نام کاربری ساخته باشد.

  به طور خلاصه امکانات سامانه پادا برای شما دانش آموزان عزیز به شرح زیر می باشد:

  دریافت پرونده الکترونیکی در سایت پادا

  یکی از اولین امکاناتی که سامانه پادا به دانش آموزان ارائه می دهد، دریافت پرونده الکترونیکی می باشد. البته با توجه به نقص هایی که در سامانه سیدا و پادا وجود دارد، در حال حاضر استفاده از این روش برای دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان امکان پذیر نبوده و دانش آموزان به محض ورود به این سامانه کارنامه تحصیلی خود را مشاهده می کنند.

  دریافت کارنامه تحصیلی در سایت پادا

  مشاهده کارنامه تحصیلی در سایت های مختلفی امکان پذیر است؛ مثلا سامانه همگام یکی از این سایت هاست و دانش آموزان به راحتی می توانند اقدام به دریافت کارنامه از سایت همگام نمایند. ( دریافت رمز همگام را نیز بخوانید ) سایت پادا نیز این امکان را به دانش آموزان می دهد که بتوانند کارنامه تحصیلی خود را مشاهده کنند و در صورت نیاز آن را پرینت نمایند.

  بیشتر بخوانید: سایت آزمون آغازین

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  نحوه ورود به سامانه پادا

  قبل از اینکه مراحل ورود به سامانه پادا را توضیح دهیم، باید بدانید که شما تنها در صورتی می توانید به سامانه پادا وارد شوید که دارای رمز عبور باشید. رمز عبور شما نیز تنها در صورتی صادر می شود که مدیر مدرسه شما به سامانه سیدا وارد شود و اطلاعات مورد نظر را برای دانش آموز صادر کند. بنابراین، تنها راه دسترسی شما به این سامانه این است که از مدیر خود درخواست کنید که نام کاربری و رمز عبور پادا را در اختیار شما قرار دهد.

  ۱ابتدا یکی از مرورگرهای فایرفاکس یا کروم لپ تاپ یا گوشی های هوشمند خود را باز کنید.

  ۲در قسمت جستجوی گوگل، عبارت سایت پادا را به آدرس pada.medu.ir جستجو نمایید.

  ۳حال شما از طریق لینک مستقیم وارد سایت پادا شده اید. برای ورود به سامانه پرونده الکترونیکی دانش آموزان کافیست در کادر اول، نام کاربری و در کادر دوم رمز عبور خود را که از مدیر مدرسه دریافت کرده اید، وارد نمایید. در نهایت کد امنیتی تصویر را تایپ کنید و بر روی گزینه ورود کاربران کلیک کنید.

  نکته: معمولا نام کاربری دانش آموزان برای ورود به سامانه پادا کد ملی آن ها می باشد. بنابراین، نام کاربری خود را همان کد ملی خودتان بدون صفر اول وارد نمایید و رمز عبوری که از مدرسه به شما داده شده است را در کادر دوم وارد کنید

  بیشتر بخوانید: سایت تاییدیه تحصیلی

  ” برای ورود به سامانه پادا شما حتما باید دارای رمز عبور مختص به خودتان باشید. “

  دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان

  در این قسمت می خواهیم در خصوص دریافت پرونده الکترونیکی دانش آموزان صحبت کنیم. دانش آموزانی که قصد جا به جا شدن از مدارس خودشان به مدارس دیگر را دارند، یا به هر دلیلی قصد دارند که مدرسه خود را عوض کنند، باید حتما پرونده خود را مدرسه جدید ارائه دهند. به همین خاطر بسیار مهم است که افراد بتوانند به صورت غیر حضوری و بدون مراجعه به مدرسه، پرونده الکترونیکی در سامانه پادا خود را دریافت کنند و در صورت نیاز آن را پرینت نمایند.

  منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

  سامانه ی دانش آموزی

  ثبت نام شاهد

  کلیه حقوق مادی و معنوی سامانه متعلق به وزارت آموزش و پرورش می باشد

  منبع مطلب : pada.medu.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید