این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دانشگاه حکمت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دانشگاه حکمت را از این سایت دریافت کنید.

  موسسه آموزش عالی حکمت رضوی

  موسسه آموزش عالی حکمت رضوی

  موسسه آموزش عالی حکمت رضوی وزارت علوم تحقیقات و فناوری

  <

  >

  منبع مطلب : hri.ac.ir

  ثبت نام رشته های دانشگاه غیرانتفاعی حکمت قم

  راهنمای ثبت نام رشته های دانشگاه غیرانتفاعی حکمت قم ... رشته های دانشگاه غیرانتفاعی حکمت قم به صورت بدون کنکور ...

  وبلاگ دانتل

  ثبت نام رشته های دانشگاه غیرانتفاعی حکمت قم

  دانتل ارسال ایمیل

  0 خواندن این مطلب 6 دقیقه زمان میبرد

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  شماره تماس :91005066-021

  دانتل بهترین پاسخ برای مشکلات تحصیلی شما ...

  برای عضویت در کانال خبری (دانتل) کلیک کنید

  آخرین اخبار تحصیلی

  ثبت نام رشته های دانشگاه غیرانتفاعی حکمت قم هر ساله در دو نوبت مهر و بهمن انجام میگیرد. دانشگاه های غیر انتفاعی بخش عمده ای از رشته های تحصیلی خود را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد و این فرصت را برای علاقه مندان فراهم می سازد که بر اساس سوابق تحصیلی وارد رشته و دانشگاه مورد علاقه خود شوند. با توجه به اینکه بیشتر متقاضیان از زمان ، نحوه ، مدارک و شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی حکمت اطلاعی ندارند، در ادامه راهنمای کاملی در این خصوص ارایه خواهیم داد.

  فهرست مطالب

  ثبت نام رشته های دانشگاه غیرانتفاعی حکمت قم

  دانشگاه‌های غیر انتفاعی در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته اقدام به پذیرش دانشجو می کنند. داوطلبان در زمان ثبت نام رشته های دانشگاه غیرانتفاعی حکمت قم می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانند نام نویسی کنند.

  بخوانید: راهنمای کامل ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی

  زمان ثبت نام رشته های دانشگاه غیرانتفاعی حکمت

  تمام دانشگاه های سراسری از جمله دانشگاه غیرانتفاعی برای پذیرش دانشجوی بدون کنکور دوبار در سال اقدام می کنند یعنی داوطلبان برای قبولی در دانشگاه غیرانتفاعی دو بار در سال فرصت ثبت نام دارند. در ادامه به بررسی زمان ثبت نام رشته های دانشگاه غیرانتفاعی قم در هر کدام از نیمسال ها می پردازیم.

  زمان ثبت نام نیمسال اول مهر

  ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی حکمت برای نیمسال اول تحصیلی از اوایل مرداد ماه هر سال آغاز می شود و معمولا تا اواخر شهریورماه نیز ثبت نام ادامه دارد. داوطلبان در این بازه زمانی به مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانند نام نویسی خود را انجام دهند.

  تاکنون زمان ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال اول مهر ماه اعلام نشده است. به محض اعلام در این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

  زمان ثبت نام نیمسال دوم بهمن

  داوطلبانی که از ثبت‌نام ورودی مهرماه جامانده اند و یا مدارک تحصیلی شان کامل نبوده است، می توانند برای پذیرش در ترم بهمن ماه دانشگاه غیرانتفاعی اقدام کنند. زمان ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی حکمت قم برای ورودی بهمن ماه، معمولا به مدت هفته بوده و از اوایل دی ماه شروع می شود.

  تاکنون زمان ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال دوم بهمن ماه اعلام نشده است. به محض اعلام در این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

  شرایط ثبت نام رشته های دانشگاه غیرانتفاعی کار

  با وجود اینکه پذیرش در دانشگاه غیرانتفاعی به صورت بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی انجام می‌گیرد اما داوطلبان باید از شرایطی برخوردار باشند که یکی از شرایط ثبت نام رشته های دانشگاه غیرانتفاعی حکمت قم دارا بودن مدرک فارغ التحصیلی لازم است.

  مدارک تحصیلی لازم برای ثبت نام رشته های دانشگاه غیر انتفاعی :

  ❌ مدرک دیپلم نظام جدید 6-3-3

  ❌ مدرک دیپلم نظام سالی-واحدی یا ترمی-واحدی + مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی

  ❌ مدرک دیپلم چهار ساله نظام قدیم

  ❌ مدرک کاردانی پیوسته یا کاردانی ناپیوسته

  علاوه بر مدارک تحصیلی فوق که داوطلبان لازم است یکی از آنها را داشته باشند، سایر شرایط دانشگاه غیرانتفاعی به شرح زیر هستند: 

  ✅ داوطلبان مجازند در رشته‌ای مغایر با رشته مدرک فارغ التحصیلی خود ثبت نام نمایند. مثلا با مدرک دیپلم تجربی می توان وارد رشته روانشناسی شد.

  ✅ داوطلبان در زمان ثبت نام رشته های دانشگاه غیرانتفاعی حکمت قم باید انتخاب رشته خود را نیز با تکمیل فرم انتخاب رشته انجام دهند و هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر 100 کد رشته محل می باشد.

  ✅ تحصیل در دانشگاه غیرانتفاعی با پرداخت شهریه همراه است بنابراین باید توانمندی مالی لازم برای پرداخت شهریه دانشگاه داشته باشید. برای اطلاع از شهریه دانشگاه غیرانتفاعی کلیک کنید.

  ✅ با توجه به اینکه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی به صورت همزمان با ثبت نام بدون آزمون سایر دانشگاه های سراسری انجام می گیرد، شما می توانید برای تکمیل فرم انتخاب رشته از رشته های سایر دانشگاه نیز انتخاب کنید.

  ✅ دانشجویان دانشگاه روزانه برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ابتدا باید از دانشگاه خود انصراف دهند.

  ✅ دانشجویان دانشگاه های غیر روزانه در صورت تمایل به ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی حکمت قم می توانند بدون انصراف از دانشگاه محل تحصیل خود، ثبت نام کنند و پس از پذیرش در رشته و دانشگاه جدید، از دانشگاه قبلی انصراف دهند.

  دفترچه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی حکمت

  ضوابط و شرایط نام نویسی به همراه لیست رشته های دانشگاه غیرانتفاعی حکمت در دفترچه راهنما که توسط سازمان سنجش منتشر می شود، قرار دارد. توصیه می شود قبل از اقدام به ثبت‌نام برای کسب اطلاعات کافی و همچنین استخراج کد رشته محل های مورد علاقه خود، دفترچه را دانلود و مطالعه نمایید.

  دفترچه ثبت نام رشته های غیرانتفاعی برای نیمسال های تحصیلی مهرماه و بهمن ماه به صورت مجزا تهیه شده و در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. دفترچه راهنما را می توانید از طریق لینک زیر دانلود نمایید.

  دفترچه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی

  رشته های دانشگاه غیرانتفاعی حکمت قم

  رشته های دانشگاه غیرانتفاعی حکمت قم در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ارائه می شوند و داوطلبان می توانند در رشته مورد علاقه خود ثبت نام نمایند.

  این رشته ها از تمام گروه های انسانی، تجربی، ریاضی، هنر و زبان ارائه می شوند که به شرح زیر هستند :

  منبع مطلب : duntelco.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید