این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  حاج محمد صمیمی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  حاج محمد صمیمی را از این سایت دریافت کنید.

  محمد صمیمی

  محمد صمیمی

  از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  محمد صمیمی مدال‌ها

  به نمایندگی از  ایران

  پرتاب دیسک مردان قهرمانی آسیا

  ۲۰۰۹ گوانگ‌ژو ۶۴٫۰۱ متر

  یونیورسیاد

  ۲۰۰۹ بلگراد ۶۵٫۳۳ متر

  قهرمانی جوانان جهان ۲۰۰۶ پکن ۶۳٫۰۰ متر

  دو و میدانی بازی‌های آسیایی

  ۲۰۱۰ گوانگ‌ژو ۶۳٫۴۶ متر

  محمد صمیمی (زادهٔ ۱۳۶۶ در شلمزار) ورزشکار رشته پرتاب دیسک اهل ایران است که قهرمانی جوانان جهان، قهرمانی دانشجویان جهان در سال ۲۰۰۹ و مدال نقرهٔ بازیهای آسیایی ۲۰۱۰ را در کارنامه دارد او همچنین شعر می‌سراید و مداحی میکند.از استادان او در زمینه مداحی حاج محمود کریمی می‌باشد . نیز در هیئت رایة العباس مرثیه سرایی کرده است.

  صمیمی برادر کوچکتر عباس صمیمی و برادر بزرگتر محمود صمیمی دو پرتابگر دیسک دیگر است. همچنین صمیمی شاعر و مداح اهل بیت می باشد و در برنامه ی معلی در شبکه ۳ تلویزیون به عنوان داور حضور دارد.

  منابع[ویرایش]

  پروفایل محمد صمیمی در وبگاه فدراسیون جهانی دو و میدانی

  رده‌ها: افراد زندهورزشکاران اهل شهرکردپرتاب‌گران دیسک مرد اهل ایرانزادگان ۱۳۶۶زادگان ۱۹۸۷ (میلادی)مدال‌آوران بازی‌های آسیایی در دو و میدانیمدال‌آوران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰مدال‌آوران نقره بازی‌های آسیایی اهل ایرانمدال‌آوران یونیورسیاد در دو و میدانیمدال‌آوران طلا یونیورسیاد برای ایرانورزشکاران دو و میدانی اهل ایرانورزشکاران دو و میدانی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰ورزشکاران دو و میدانی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ورزشکاران دو و میدانی مرد اهل ایران

  منبع مطلب : fa.wikipedia.org

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید