این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  جام جهانی دیروز

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  جام جهانی دیروز را از این سایت دریافت کنید.

  نتایج دیدارهای گروه E جام جهانی ۲۰۲۲ قطر +جدول

  مسابقات روز سوم جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با دو دیدار از گروه E پیگیری شد.

  ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۱

  جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر؛

  نتایج دیدارهای گروه E جام جهانی ۲۰۲۲ قطر +جدول

  مسابقات روز سوم جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با دو دیدار از گروه E پیگیری شد.

  به گزارش خبرنگار ایمنا، گروه E جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ملقب به «گروه مرگ» از تیم‌های اسپانیا، کاستاریکا، آلمان و ژاپن تشکیل شده است که در روز سوم مسابقات جام ۲۰۲۲ تیم‌های آلمان و ژاپن، اسپانیا و کاستاریکا وارد مستطیل سبز شدند. در دیداری هیجان‌انگیز تیم ژاپن مقابل آلمان به پیروزی رسید از سوی دیگر اسپانیا مقابل کاستاریکا پیروز شد.

  نتایج دیدارهای گروه E جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

  آلمان یک_ ژاپن ۲

  دو تیم آلمان و ژاپن از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه به مصاف یکدیگر رفتند و در یک دیداری پر اتفاق نماینده آسیا مقابل آلمان با نتیجه ۲ بر یک به پیروزی رسید. دوان که بازیکن تعویضی ژاپن بود، موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند و از زمان حضورش در زمین مسابقه، نقش مهمی در کسب پیروزی تیمش ایفا کرد.

  در دقیقه ۳۲، پس از پاس زیبای کیمیش و جاگیری عالی راوم، اشتباه گوندا باعث شد تا یک پنالتی برای آلمان به دست بیاید و گوندوغان نیز بر خلاف تشخیص دروازه بان حریف موفق شد دروازه را باز کند. در دقیقه ۷۶، دو تعویض طلایی ژاپن به ثمر نشست و حرکت خوب این تیم از سمت چپ با ارسال به داخل محوطه همراه شد که در وهله اول نویر توپ را از مقابل دروازه دفع کرد اما دوان موفق شد دروازه آلمان را باز کند. در دقیقه ۸۱، پاس بلند ایتاکورا از یک ضربه آزاد به آسانو رسید و این بازیکن نیز به خوبی توانست شلاتربک را در محوطه جریمه مغلوب کند و توپ را به زیر طاق دروازه آلمان بفرستد.

  اسپانیا ۷- کاستاریکا صفر

  دو تیم اسپانیا و کاستاریکا از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه الثومه به مصاف یکدیگر رفت و اسپانیا در یک بازی یک‌طرفه توانست با نتیجه ۷ بر صفر به پیروزی برسد. پدری ستاره جوان اسپانیا با ۱۸ سال و ۱۱۰ روز، جوان‌ترین بازیکن لاروخا در یک تورنمنت بزرگ است. گل دنی اولمو صدمین گل اسپانیا در تاریخ جام‌جهانی بود. گاوی جوان‌ترین گلزن اسپانیا در جام جهانی لقب گرفت.

  در دقیقه ۱۱، بازیکنان اسپانیا مثل همیشه پشت محوطه حریف در حال پاس‌کاری بودند که گاوی توپ را به درون محوطه فرستاد و به دنبال سردرگمی مدافعان کاستاریکا، اولمو توانست با یک کنترل خوب خود را در موقعیت شوتزنی قرار دهد و علی رغم خروج ناواس از درون دروازه، گل اول بازی را به ثمر برساند.

  در دقیقه ۲۱، ارسال زیبا و زمینی آلبا از سمت چپ و شوت تماشایی و سر ضرب آسنسیو، توپ را به گوشه دروازه کاستاریکا فرستاد تا اسپانیا به راحتی گل دوم را وارد دروازه حریفش کند.

  در دقیقه ۳۱، یورش آلبا به سمت محوطه جریمه تیم ملی کاستاریکا باعث شد تا دوارته او را نقش بر زمین کند و داور نقطه پنالتی را نشان داد. در ادامه فران تورس موفق شد به راحتی از روی نقطه پنالتی دروازه حریف را برای سومین بار باز کند.

  در دقیقه ۵۴، گاوی با نفوذ از سمت راست توانست دفاع کاستاریکا را کنار بزند و سپس به فران تورس درون محوطه جریمه پاس بدهد. مدافعین کاستاریکا به همراه دروازه‌بان این تیم در تلاش بودند تا توپ را از فران تورس بگیرند اما در انجام این کار ناهماهنگ بودند و در نتیجه مهاجم تیم ملی اسپانیا با استفاده از اشتباهات بازیکنان حریف، دروازه را باز کرد.

  در دقیقه ۷۴، پاس دقیق موراتا از سمت چپ محوطه به گاوی رسید و این بازیکن نیز سمت راست دروازه را هدف گرفت که با برخورد توپ به تیرک، دروازه کیلور ناواس مجدداً باز شد.

  در دقیقه ۹۰،اینیاکی ویلیامز که به عنوان یار تعویضی وارد زمین مسابقه شد، توانست با یک ارسال توپ را به مقابل دروازه کاستاریکا برساند و در ادامه ناواس توپ را به شکل ناقص دفع کرد تا سولر دروازه خالی حریف را به سادگی باز کند.

  کد خبر 621704

  برچسب‌ها

  آشنایی با گروه E جام جهانی قطر

  پیش بینی گروه گروه E جام جهانی قطر 2022

  شناخت گروه E

  گروه E جام جهانی قطر

  گروه مرگ جام جهانی 2022

  آشنایی با گروه مرگ جام جهانی

  پیش بینی وضعیت گروه مرگ جام جهانی 2022 قطر

  تیم های گروه مرگ جام جهانی

  چه تیم هایی در گروه مرگ جام جهانی قطر هستند

  شناخت گروه مرگ جام جهانی

  جام جهانی قطر 2022 قطر جام جهانی ۲۰۲۲ قطر جام جهانی قطر جام جهانی2022 قطر جام جهانی جام جهانی فوتبال جام جهانی 2022 جدول نتایج فوتبال نتایج فوتبال

  جدول نتایج فوتبال جهان

  جدول نتایج فوتبال روز قبل

  نتایج فوتبال جهان

  نتایج فوتبال روز گذشته

  نتیجه فوتبال جهان روز گذشته

  نتیجه فوتبال نتیجه فوتبال دیروز اسپانيا کشور کاستاریکا آلمان ژاپن

  منبع مطلب : www.imna.ir

  جام جهانی ۲۰۲۲

  برای مشاهده صفحه اختصاصی جام جهانی قطر به همراه برنامه بازی های جام جهانی ۲۰۲۲ و همچنین بازی های مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و برنامه بازی‌های تیم ملی ایران در جام جهانی 2022 به علاوه به‌روزترین جدول جام جهانی و جدیدترین اخبار جام جهانی ۲۰۲۲ کلیک کنید

  منبع مطلب : footballi.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید