این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ثبت نام قلم چی کنکور 1402

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ثبت نام قلم چی کنکور 1402 را از این سایت دریافت کنید.

  مشاوره و ثبت نام آزمون‌های سال تحصیلی جدید

  دانش آموزان جدی و سخت کوش از تابستان شروع کنید. از تابستان در آزمون‌های کانون ثبت نام کنید. اولین آزمون تابستان 17 تیر ماه برگزار می‌شود، آزمون 17 تیر اولین آزمون تابستان و سکوی اول

  مشاوره و ثبت نام آزمون‌های سال تحصیلی جدید- حضوری و غیرحضوری

  مشاوره و ثبت نام آزمون‌های سال تحصیلی جدید- حضوری و غیرحضوری دانش آموزان جدی و سخت کوش از تابستان شروع کنید. از تابستان در آزمون‌های کانون ثبت نام کنید. اولین آزمون تابستان 17 تیر ماه برگزار می‌شود، آزمون 17 تیر اولین آزمون تابستان و سکوی اول

  44,819

  ثبت نام آزمون های تابستان و سال تحصیلی جدید شروع شد.

  دانش آموزان جدی  و سخت کوش از تابستان شروع کنید.

  از تابستان در آزمون های کانون ثبت نام کنید.

  در برنامه راهبردی آزمون های کانون، آزمون هایی تحت عنوان ایستگاه  جبرانی قرار دارد که  مباحث آزمون های قبلی تکرار شده. ضمنا در برنامه راهبردی مباحث چند مرتبه تکرار و دوره می شوند.   اگر اکنون نیز تصمیم به ثبت نام گرفته اید،  در آزمون های کانون ثبت نام کنید و با برنامه راهبردی آزمون ها همراه شوید.

  برای  اطلاعات بیشتر در مورد برنامه آزمون های تابستان و طول سال، رزرو ثبت نام،  ثبت نام،  مشاوره و پشتیبان ویژه با شماره 0218451 و  یا شماره داخلی های مندرج در جدول زیر تماس بگیرید.

  ****  دانش آموزان تمام پایه ها دبستان تا کنکور در تهران، شهرستان، دانش آموزان عادی، طرح حکمت، بورسیه، فرهنگیان، خانه کارگری و سایر ارگان های طرف قرارداد، برای مشاوره و رزرو و ثبت نام آزمون های تابستان و طول سال با شماره 0218451  تماس بگیرید

  شماره واحد رسمی ثبت نام آزمون های کانون فرهنگی آموزش    0218451

  برای ثبت نام آزمون های تابستان و سال تحصیلی جدید و مشاوره  آزمون و کلاس با کارشناسان ثبت نام و مدیران آزمون هر پایه با شماره های زیر تماس بگیرید.

  آزمون های هم به صورت حضوری و هم غیرحضوری و آنلاین برگزار می شود.

  آزمون  و مشاوره 40 دقیقه ای هنگام ثبت نام

  تلفن واحد ثبت نام:     0218451

  منبع مطلب : www.kanoon.ir

  ثبت نام آزمون قلم چی کنکور ۱۴۰۲

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سایت ثبت نام آزمون قلم چی، زمان، نحوه، تکمیل و پیگیری، هزینه و همچنین ثبت نام بورسیه رایگان کانون قلچی برای کنکور ۱۴۰۲ ارائه شده است.

  ثبت نام آزمون قلم چی

  برای مشاوره ثبت نام آزمون قلم چی

  برای مشاوره ثبت نام آزمون قلم چی

  برای ورود مستقیم به سایت ثبت نام آزمون قلم چی کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سایت ثبت نام آزمون قلم چی به نشانی kanoon.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  زمان ثبت نام آزمون قلم چی ۱۴۰۲

  سایت ثبت نام آزمون قلم چی

  نحوه ثبت نام آزمون قلم چی ۱۴۰۲

  نحوه تکمیل و پیگیری ثبت نام آزمون قلم چی

  هزینه ثبت نام آزمون قلم چی

  ثبت نام بورسیه قلم چی

  سوالات متداول

  کانون قلم چی یکی از موسسه های آموزشی است که سال هاست به دانش آموزان خدمات آموزشی ارائه می دهد و کتاب های آموزشی و کمک تحصیلی چاپ تالیف می کند. این موسسه علاوه بر موارد گفته شده، با برگزاری آزمون های آزمایشی، آنان را برای کنکور آماده می نماید و با ارائه بورسیه های تحصیلی به دانش آموزان مستعد و سخت کوش، از آنان حمایت مالی می کند و خدمات خود را به صورت رایگان به این دانش آموزان ارائه می دهد.

  در نتیجه در این مقاله سعی شده است تا ثبت نام آزمون قلم چی توضیح داده و جزئیات بیشتری از آن شامل زمان، سایت، شرایط، نحوه نام نویسی، تکمیل، پیگیری و هزینه ثبت نام آزمون قلم چی کنکور 1402 و ثبت نام بورسیه قلم چی ارائه شود.

  زمان ثبت نام آزمون قلم چی ۱۴۰۲

  برای آن دسته از دانش آموزانی که قصد دارند با برنامه ریزی های قلم چی پیش بروند و با استفاده از خدمات آموزشی و آزمون های این موسسه خود را برای آزمون هایی مانند کنکور آماده سازند، باید از زمان ثبت نام آزمون قلم چی ۱۴۰۲ اطلاع داشته باشند تا از نام نویسی دوره های آزمون جا نمانند. در واقع ثبت نام آزمون های قلم چی به طور مستمر در طول سال انجام می شود.

  به این معنی که با توجه به مرحله به مرحله بودن آزمون ها و برگزاری آنان در چندین دوره، دانش آموزان این امکان را دارند که از هر مرحله ای که می خواهند در این آزمون ها نام نویسی نمایند. البته با توجه به اینکه هر کدام از آزمون ها مباحث مخصوص به خود را پوشش می دهند، توصیه می شود که متقاضیان برنامه آزمون ها و مباحث هر کدام را مطالعه نمایند.

  بیشتر بخوانید : سایت کانون قلم چی

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  سایت ثبت نام آزمون قلم چی

  در صورتی که دانش آموزان قصد ثبت نام در آزمون های قلم چی را داشته باشند، با این سوال مواجه خواهند شد که برای ثبت نام باید از طریق چه سایتی اقدام نمایند. در پاسخ باید گفت که برای ثبت نام غیر حضوری باید به سایت ثبت نام آزمون قلم چی ۱۴۰۲ که همان سایت کانون قلمچی است مراجعه نمود و فرم پیش ثبت نام اینترنتی را تکمیل کرد. پس از تکمیل اطلاعات و ثبت آن ها، کارشناسان قلم چی با متقاضی تماس خواهند گرفت و متقاضی را راهنمایی خواهند کرد.

  بیشتر بخوانید : صفحه شخصی کانون

  نحوه ثبت نام آزمون قلم چی ۱۴۰۲

  همان طور که گفته شد، متقاضیان ثبت نام آزمون های قلم چی باید به سایت این موسسه مراجعه کنند و در ابتدا، فرم پیش ثبت نام را تکمیل نمایند. به همین جهت در ادامه این بخش، نحوه ثبت نام آزمون قلم چی ۱۴۰۲ ارائه شده است.

  نحوه ثبت نام آزمون قلم چی

  ابتدا به سایت کانون قلم چی مراجعه نمایید و پس از انتخاب گزینه ثبت نام در کانون، روی عبارت پیش ثبت نام اینترنتی کلیک کنید.

  حال فرم پیش ثبت نام را تکمیل نمایید و گزینه ثبت اطلاعات را بزنید.

  اکنون باید منتظر تماس کارشناسان قلم چی بمانید تا توضیحات و راهنمایی های لازم را به شما بدهند.

  برای تکمیل ثبت نام خود باید به صورت حضوری یا غیر حضوری از طریق نمایندگی قلم چی شهر خود اقدام نمایید.

  بیشتر بخوانید : برنامه راهبردی قلم چی

  برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید

  نحوه تکمیل و پیگیری ثبت نام آزمون قلم چی

  آن دسته از دانش آموزانی که فرم پیش ثبت نام را در سایت کانون قلم چی تکمیل کرده اند، باید پیگیر تکمیل ثبت نام خود باشند و فقط تکمیل فرم ثبت نام کافی نمی باشد. از دو طریق می توان برای تکمیل و پیگیری ثبت نام آزمون قلم چی اقدام کرد که اولین روش مراجعه به نمایندگی شهر محل سکونت متقاضی می باشد. روش دیگر به صورت غیر حضوری و از طریق سایت کانون می باشد که در ادامه نحوه تکمیل و پیگیری ثبت نام آزمون قلم چی در سایت توضیح داده شده است.

  نحوه تکمیل و پیگیری ثبت نام آزمون قلم چی

  ابتدا به سایت کانون قلم چی مراجعه نمایید و پس از انتخاب گزینه ثبت نام در کانون، روی عبارت پیش ثبت نام اینترنتی کلیک کنید.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید