این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تغییر حساب وکالتی بانک ملی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تغییر حساب وکالتی بانک ملی را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه حساب وکالتی فیروزه بانک ملی

  در این مقاله، سامانه حساب وکالتی فیروزه بانک ملی firoozeh.bmi.ir و نحوه افتتاح حساب وکالتی در سامانه و دریافت فرم معرفی نامه از سایت این بانک توضیح داده شده است.

  سامانه حساب وکالتی فیروزه بانک ملی

  سامانه حساب وکالتی فیروزه بانک ملی، سامانه ای است که افراد می توانند در آن نسبت به افتتاح حساب وکالتی به صورت آنلاین اقدام نمایند. برای این کار لازم است شخص، وارد سامانه فیروزه بانک ملی شده و با انتخاب گزینه فرم معرفی نامه حساب وکالتی و ورود اطلاعات خواسته شده نسبت به افتتاح حساب وکالتی بانک ملی اقدام نماید.

  برای مشاوره افتتاح حساب در سامانه حساب وکالتی فیروزه بانک ملی

  برای مشاوره افتتاح حساب در سامانه حساب وکالتی فیروزه بانک ملی

  افراد برای ورود در بورس کالا و انجام معاملات خود نیازمند اخذ کد آنلاین بورس کالا هستند، که پیش از آن لازم است نسبت به ثبت نام کد بورسی اقدام کرده باشند. اما از جمله مراحل دریافت کد آنلاین بورس کالا در سامانه ایبیگو، درج شماره حساب وکالتی بورس کالا می باشد. یکی از بانک های ارائه دهنده این خدمت، بانک ملی می باشد.

  بانک ملی با  راه اندازی سامانه ای به نام سامانه فیروزه برای افرادی که قصد افتتاح حساب وکالتی بانک ملی را دارند، این فرصت را فراهم کرده تا از طریق سامانه حساب وکالتی بانک ملی نسبت به افتتاح حساب وکالتی آنلاین اقدام نمایند. از آنجا که افراد نیاز دارند که با نحوه ورود و افتتاح حساب وکالتی آشنا شوند، این مقاله می تواند کمک شایانی به این افراد بنماید.

  به جهت اهمیت این موضوع، در این مقاله دینا، ابتدا به معرفی سامانه حساب وکالتی فیروزه بانک ملی پرداخته خواهد شد و سپس افتتاح حساب وکالتی آنلاین آن به آدرس firoozeh.bmi.ir و همینطور  فرم معرفی نامه حساب وکالتی توضیح داده خواهد شد.

  معرفی سامانه حساب وکالتی فیروزه بانک ملی

  افراد برای انجام معاملات خود در بورس، نیازمند ثبت نام در سجام و دارا بودن کد بورسی هستند تا بتوانند معاملات خود را در بورس اوراق بهادار انجام دهند. علاوه بر بازار بورس اوراق بهادار، بازار دیگری تحت عنوان بازار بورس کالا نیز وجود دارد، که در آن معاملات به شکل فیزیکی صورت می گیرد. اقبال عمومی به سمت این بازار روز به روز در حال افزایش است.

  به خصوص با اقدام دو شرکت خودرو ساز کشور در خصوص فروش محصولات خود در بورس کالا، بسیاری از مردم به دنبال انجام معامله در این بازار هستند. اما برای فعالیت در این بازار تنها، در اختیار داشتن کد بورسی کافی نیست و از شرایط ورود به این بازار دریافت کدبورس کالا از سامانه ebgo و افتتاح حساب وکالتی بورس کالا می باشد.

  از آنجا که این اقدام، اقدامی جدید محسوب می شود و بسیاری از افراد اطلاعات کافی در خصوص افتتاح حساب وکالتی آنلاین ندارند. بسیاری از بانک ها به ارائه خدمت در خصوص حساب وکالتی بورس کالا مشغول هستند . یکی از بانک های پیش رو در این زمینه بانک ملی می باشد. از طریق سامانه حساب وکالتی فیروزه بانک ملی firoozeh.bmi.ir اشخاص می توانند افتتاح حساب وکالتی آنلاین داشته باشند.

  این افتتاح حساب، از جمله حساب وکالتی سایپا از طریق معرفی سامانه حساب وکالتی فیروزه بانک ملی صورت می پذیرد. در واقع با استفاده از این فرم معرفی نامه حساب وکالتی به آدرس firoozeh.bmi.ir شخص می تواند اقدام به افتتاح حساب وکالتی نماید. در حساب وکالتی، به کارگزار وکالت داده می‌شود وجوه واریزی مشتری را مسدود نماید و پس از انجام معامله، وجه مسدود شده از حساب وی کسر می گردد. البته اگر معامله‌ای به نام مشتری انجام نشود، وجه مسدود شده در همان روز آزاد می‌شود.

  حتما بخوانید: معرفی نامه حساب وکالتی

  نحوه ورود به سامانه حساب وکالتی فیروزه بانک ملی

  سوالی که ممکن است ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول دارد این است که، نحوه ورود به سامانه حساب وکالتی فیروزه بانک ملی چگونه است؟ آیا می توان به سادگی و بدون نیاز به مراجعه حضوری به بانک اقدام به افتتاح حساب وکالتی کرد؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت بانک ملی در سامانه فیروزه به نشانی firoozeh.bmi.ir این خدمت را به مشتریان خود ارائه می دهد.

  برای ورود به این سامانه کافی است شخص در مرورگر خود، آدرس سایت به نشانی firoozeh.bmi.ir را جستجو کرده تا وارد سایت مورد نظر شود. در این مرحله لازم است بر روی سامانه فیروزه بانک ملی کلیک نماید.

  پس از ورود در این مرحله شخص باید کد ملی و شماره همراه خود را در سامانه وارد نماید.

  در این مرحله شخص باید کدی که از سوی سامانه برای شخص ارسال شده را در کادر مربوطه وارد نماید.

  پس از وارد کردن کد ملی و شماره همراه و همینطور کد امنیتی، و کلیک بر روی ادامه، سامانه برای متقاضی یک کد ارسال می کند، تا با وارد کردن این کد بتواند، مراحل بعدی ثبت نام را انجام دهد، در قسمت بعد، نحوه ثبت نام در سامانه فیروزه توضیح داده خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: برداشت و مسدودسازی پول حساب وکالتی

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  فیروزه سامانه جامع وکالتی کردن حساب بانک ملی ایران

  فیروزه سامانه جامع وکالتی کردن حساب بانک ملی ایران

  با سامانه فیروزه فقط با چند کلیک، حساب خود را وکالتی کنید و در کارگزاری معاملات خود را انجام دهید.

  سامانه فیروزه (وکالتی نمودن حساب) یکی از سامانه های بانک ملی ایران است. این سامانه با خدمات نوین سعی بر این دارد که تمام خدمات وکالتی کردن حساب بانک ملی را به صورت غیر حضوری به شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

  ورود به سامانه

  منبع مطلب : firoozeh.bmi.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید