این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تعبیر کشیدن دندان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تعبیر کشیدن دندان را از این سایت دریافت کنید.

  ۴۸ تعبیر خواب دندان و کشیدن دندان

  در ادامه رایج ترین تعبیر خواب دندان را با هم می خوانیم. با ما همراه باشید تا مهمترین نشانه شناسی ها و تعبیر خواب دندان را بدانید.

  ۴۸ تعبیر خواب دندان و کشیدن دندان

  نویسنده :‌ آتوسا جعفری

  @=img=@#=img=#

  دیدن دندان در خواب در فرهنگ های متفاوت تعابیری گوناگون دارد. در ادامه رایج ترین تعبیر خواب دندان را با هم می خوانیم. با ما همراه باشید تا مهمترین نشانه شناسی ها و تعبیر خواب دندان را بدانید.

  ۱. خواب ببینید سگی دندان‌هایش را نشان می‌دهد

  این که خواب ببینید سگی وقتی سعی دارد به شما حمله کند دندان‌هایش را نشان می‌دهد نشانه‌ی خیانت است. این خواب به معنی آن است که دشمنانی پنهانی دارید که هم پیمان شده‌اند رفتاری علیه شما انجام بدهند. این می‌تواند به معنی آن باشد که نگاهی منفی به زندگی دارید که از خشم و ناامیدی پر است.

  ۲. خواب ببینید کسی را با دندان‌تان گاز می‌گیرید

  گاز گرفتن کسی با دندان‌های‌تان و به جا گذاشتن جای دندان روی بدن آن شخص نماد تلاشی است که برای مبارزه با اثرات رفتار شخصی دیگر انجام می‌دهید. این شخص در گذشته‌ تاثیری منفی بر شما گذاشته است و شما راه‌هایی برای خنثی کردن اقداماتش علیه خودتان پیدا کرده‌اید.

  ۳. خواب درد کردن دندان

  دندان درد داشتن نشانه‌ی آن است که ممکن است با مشکلاتی مربوط به زندگی شخصی‌تان روبرو شوید. این مسائل می‌تواند مدتی ادامه پیدا کند و ممکن است حل کردن‌شان زمان ببرد. در واقع، احتمالی وجود دارد که این‌ مشکلات مدتی در زندگی شما ادامه داشته باشند و آزارتان بدهند.

  ۴. اگر خواب دندان خودتان را ببینید

  خوابِ دیدن دندان‌های خودتان درون آینه هشداری وحشتناک است درباره‌ی تجربه کردن بیماری طولانی یا ناراحتی‌های وخیم. این خواب می‌تواند به پریشانی‌هایی در زندگی‌تان به سبب کارهایی که بعضی از آدم‌های آزارنده انجام داده‌اند اشاره داشته باشد.

  ۵. خواب افتادن دندان

  خواب افتادن دندان‌تان، چه یکی یکی باشد چه همه با هم، بد یمن است. این خواب نشانه‌ی سختی‌هایی در زندگی و ناخرسندی و اندوهی ناشی از رویدادهای نامساعد در محل کار یا زندگی شخصی است.

  ۶. خواب کشیده شدن دندان‌ها توسط دندان پزشک

  خواب کشیده شدن دندان توسط دندانپزشک نشانه‌ی ابتلا به بیماری یا ناراحتی است که اثری طولانی مدت بر شما خواهد گذاشت. این بیماری احتمالا می‌تواند به خاطر مشکلات مربوط به دندان مانند دیابت، ناراحتی قلبی یا سکته سبک زندگی‌تان را تغییر دهد.

  ۷. تعداد درستی دندان داشتن

  این که یک دست دندان کامل و سالم در دهان‌تان داشته باشید نشانه‌ی خوبی است. این خواب به معنی آن است که بعد از گذراندن دوران سختی در زندگی‌تان دوباره اوضاع‌تان روبراه خواهد شد. طرح‌ها و برنامه‌های‌تان وقتی دوباره سر پا شدید بعد از یک دوره‌ی زمانی سخت به خاطر عوامل خارج از کنترل‌تان دوباره به روال خواهند افتاد.

  ۸. خواب مسواک کردن دندان‌های‌تان

  خواب مسواک کردن دندان را دیدن یا شستشو با دهانشویه نشانه‌ای از آن است که برای حفظ سطح خوشبختی و شادمانی کنونی‌تان بعضی چیزها را قربانی می‌کنید. همچنین اگر بخواهید سلامتی‌تان به همین ترتیبی که هست حفظ شود به انجام تلاش‌های فراوانی نیاز دارید.

  ۹. خواب دندان مصنوعی دیدن

  به جای دندان‌های خودتان دندان مصنوعی داشتن در خواب هشداری بر رویدادهای منفی یا بدشگون است که ممکن است در زندگی‌تان رخنه کنند. ممکن است با اثرات این رویدادها مدتی دست و پنجه نرم کنید و رهایی یافتن از آن‌ها ممکن است مدتی زمان ببرد.

  ۱۰. خواب ببینید بر اثر ضربه دندان‌تان بیفتد

  اینکه خواب ببینید دندان‌تان بر اثر دعوا یا حمله‌ از جا کنده می‌شود یک هشدار است. لازم است بیشتر مراقب شیوه‌ی مدیریت کردن امور یا مسئولیت‌های کسب و کاری در زندگی باشید. در غیر این صورت، ممکن است زیان‌های بسیاری را در زندگی کاری یا شخصی‌تان تجربه کنید.

  ۱۱. تعبیر خواب دندان پوسیده یا شکسته

  دیدن خواب دندان‌های پوسیدن یا شکسته‌ای که در حال افتادن هستند به شما می‌گوید که بیش از حد از خودتان کار می‌کشید. بار کاری فعلی‌تان ممکن است برای‌تان سنگین باشد تا جایی که بر بازدهی، سطح انرژی یا حتی سلامتی‌تان تاثیر بگذارد.

  ۱۲. دندان‌های‌تان را به بیرون تف کنید

  این که خواب ببینید دندان‌های‌تان را به بیرون تف می‌کنید نشانه‌ی بدی است. این خواب هشداری است که شما یا کسی از عزیزان‌تان، چه فامیل باشد چه دوست، تسلیم بیماری یا ناراحتی بزرگی خواهد شد.

  ۱۳. خواب داشتن دندان‌های کج و کوله

  داشتن دندان‌های کج و کوله در خواب پیش بینی کننده‌ی یک سری از رویدادهای بد است که می‌تواند در زندگی‌تان رخ بدهد. همچنین این رویدادها می‌توانند شامل تجربه‌ی فقر، بیماری، در هم ریختگی عصبی و استرس روانی باشند.

  ۱۴. خواب ببینید خودتان دندان‌تان را می‌کشید

  اینکه خواب ببینید خودتان دندان‌تان را می‌کشید پیشگویی از قرار گرفتن در شرایط خوفناکی از زندگی است. ممکن است سختی‌هایی را تجربه کنید که می‌توانند شما را در شرایط بدی مثل احساس گرسنگی یا دچار سوء تغذیه شدن قرار دهند.

  ۱۵. خواب دندان های سفید و سالم

  داشتن دندان‌های سالم و سفید در خواب نشانه‌ی مثبتی است. گرداگرد شما را دوستانی قابل اعتماد و صادق فرا خواهند گرفت. این خواب همچنین به این اشاره دارد که زندگی شاد، رضایتمند و موفقی را در پیش داشته باشید چون رویاها و آرزوهای‌تان تحقق پیدا خواهند کرد.

  ۱۶. تعبیر خواب دندان هایی که در حال زرد شدن هستند

  دیدن دندان‌های زرد در خواب نشانه‌ای از فریب داده شدن است. کسی که به او اعتماد و اطمینان زیادی دارید به شما خیانت خواهد کرد. این عمل فریب‌کاری درد و استیصال برای شما به همراه خواهد داشت.

   ۱۷. خواب افتادن سریع دندان‌ها

  این که خواب ببینید به صورت سریع و غیر منتظره‌ای دندان‌های‌تان بیرون می‌افتند، و باعث هراس‌تان می‌شوند، نشانه‌ی احساس عدم امنیت‌تان است. نداشتن بلند همتی در این لحظه شما را از دستیابی به اهدافی که روی آن‌ها کار می‌کنید باز داشته است. داشتن برنامه‌ی بلند مدتی که شما را به سخت کوشی پیشتر و کارآمدی بالاتری رهنمون می سازد کمک کننده خواهد بود.

  ۱۸. تعبیر خواب دندان خون آلود

  دیدن خواب دندان‌های خون آلود نماد و نشانه‌ی مرگ است. ممکن است عزیزی را از دست بدهید، چه خویشاوندتان باشد یا از اعضای نزدیک خانواده.

  ۱۹. خواب ایمپلنت دندان

  دیدن خواب ایمپلنت دندان نشانه‌ای خوشایند و نویدبخش در رابطه با زندگی مالی است. ممکن است به صورت غیر منتظره‌ای کمی سود یا عایدی بیشتر نصیب‌تان شود. این امر در آینده‌ای نزدیک اتفاق خواهد افتاد.

  منبع مطلب : bazdeh.org

  تعبیر خواب دندان ، افتادن و کشیدن دندان پوسیده و لق تا درآوردن دندان

  تعبیر خواب دندان تعبیر دیدن دندان در خواب چیست؟ دیدن دندان درآوردن بزرگسالان، کودکان و نوزاد دختر و پسر، افتادن دندان و جرم گیری دندانی که درد می کند

  تعبیر خواب دندان ، افتادن و کشیدن دندان پوسیده و لق تا درآوردن دندان

  جمعه, 15 ژوئن , 2018

  تعبیر خواب دندان

  تعبیر دیدن دندان در خواب چیست؟

  دیدن دندان درآوردن بزرگسالان، کودکان و نوزاد دختر و پسر، افتادن دندان و جرم گیری دندانی که درد می کند همچنین پر کردن و کشیدن دندان پوسیده و لق می تواند یکی دیگر از خواب های معمول هر شخصی باشد. در ادامه ما کامل ترین تعبیر خواب دندان را از دیر معبرین بزرگ تعبیر خواب آماده کرده ایم که در بارونک مشاهده می کنید.

  تعبیر دیدن دندان در خواب

  معبران عقیده دارند که دندان در خواب خانواده و فامیل های تو می باشد به طوریکه دندان های فک بالا به جنس مذکر و دندان های فک پایین جنس مؤنث و زن مربوط می شوند و دندان های جلو نشان از بستگان درجه یک یعنی پدر و مادر, فرزندان, خواهران و برادران آن شخص مربوط می شود.

  و دندان های سمت راست در فک بالا نشان از بستگان جنس مذکر پدر و دندان سمت چب در فک بالا نشان از بستگان جنس مذکر مادر می باشد و دندان های فک پایین هم به همین شکل می باشد ولی به جنس مؤنت اشاره دارد.

  تعبیر خواب افتادن دندان

  خود بینی یکی از عوامل مهم دیدن خواب افتادن دندان می باشد. چون همان طور که میدانید دندان های هر شخص یکی از فاکتورهای مهم در زیبایی و جذاب رسیدن یک شخص می باشد و بعضی اوقات ممکن است شما در مورد جذاب بودن ظاهر خود از چشم دیگران نگران باشید و همین موضوع باعث می شود که شما خواب ببینید دندان تان افتاده است.

  طبق تعبیر معبرین افتادن یک دندان در خواب نشانه رسیدن خبرهای بد به گوش شما خواهد بود و افتادن دو دندان در خواب نشانه درگیر شدن در شرایط بد خواهد بود و افتادن سه دندان نشانه وقوع اتفاقات خیلی تلخ خواهد بود و نهایتاً افتادن تمام دندان ها در خواب نشانه مرگ و قحطی در اجتماع می باشد.

  شکستن دندان سالم در خواب در اثر ضربه نشان از اتفاق افتادن مرگ و میر و حوادثی تلخ برای شما خواهد بود و اگر خواب ببینید که دندان پوسیده شما بشکست نشان از قرار گرفتن در موقعیت بدی خواهد بود و برنامه های شما نیمه تمام متوقف خواهد شد و به بیماری سخت دچار خواهید شد.

  تعبیر خواب دندان در آوردن

  اگر خواب ببینید که در کنار دندان شما دندان دیگری درآمده ، اگر از ردیف بالا باشد صاحب فرزند پسر یا خواهر خواهی شد و اگر از ردیف پایین باشد صاحب فرزند دختر و یا خواهر خواهی شد. و اگر دندان از قلب شما روییده باشد خواب شما نشانه مرگ خواهد بود.

  تعبیر خواب دندان درد

  کندن و درآوردن دندانی که درد می کند نشانه بدست آوردن مال و اموال خواهد بود و اگر دندانی را که درد میکنه کشیده و در درست راست گرفته اید نشانه بدست آوردن سود و منفعت به میزان صد درهم خواهد بود و اگر با دست چب گرفته باشید نشانه بدست آوردن سود به میزان ده هزار درهم خواهد بود و اگر با دو دست گرفته باشید نشانه این است که مال و اموال فراوان نصیب شما خواهد شد.

  معبر دیگری می فرماید : اگر در خواب شخصی را که قبلا مرده ببینید با این شرایط که از درد دندان ناله می کند خواب شما نشانه این است که آن شخص در زمان حیاتش, ناسزا و فحش زیادی به دیگران گفته است.

  تعبیر خواب جرم گیری دندان

  تعبیر خواب مسواک زدن دندان در خواب نشانه تلاش و کوشش فراوان برای حفظ ثروت می باشد و تمییز کردن و جرم گیری دندان توسط دندانپزشک نشانه دفاع از منافع شخصی خود در مقابل افراد مختلف جامعه خواهد بود.

  پاک شدن جرم دندان ها در خواب نشانه مبتلا شدن به یک بیماری به صورت مؤقت است و با موفقیت وظایفی که بر دوش شما گذاشته می شود را به پایان می رسانید و اگر شخصی در خواب از تماشای دندان سفید و زیبای خود لذت می برد نشانه این است که وقتی آرزوهای شما بر آورده می شود شما بسیار خوشحال و شادمان خواهید شد.

  تعبیر خواب کشیدن دندان

  کشیدن دندان توسط دندانپزشک در خواب نشانه مبتلا شدن به بیماری سخت و دردناک خواهد بود و اگر دندان کرسی شما پوسیده شده و درد می کند خواب شما نشانه این است که با همسر خود اختلاف پیدا خواهید کرد و اگر آن دندان کرسی را خودتان و یا پزشک بکشد و بیرون بیاورد نشانه جدا شدن از همسرتان خواهد بود.

  تعبیر خواب آینه شکسته

  کشیدن دندان کرم خورده در خواب نشانه دچار شدن به فقر و تنگدستی خواهد بود و اگر خواب ببینید که یکی از دندان خود را کشیده اید و آن دندان کشیده را گم کردید خواب شما نشانه این است که در کاری وارد خواهید شد که برایتان سودی نخواهد داشت.

  تعبیر خواب پر کردن دندان

  دیدن خواب پر کردن دندان علامت این است که شما باید مراقب خود باشید تا دچار اشتباه نشوید و معبری دیگری می فرماید : پر کردن دندان توسط دکتر نشانه پیدا کردن اشیاء قیمتی خود پس از نگرانی شدید خواهد بود و پر کردن تعدادی از دندان ها توسط دکتر نشانه درگیری های شدید خواهد بود.

  تعبیر خواب دندان مصنوعی

  دندان مصنوعی در خواب نشانه سخنان و نقاب های دروغین, پیمان شکنی و وفا نکردن به عهد و پیمان است. معبر دیگری دیدن دندان مصنوعی در خواب را نشانه از دست دادن جذابیت و زیبایی ظاهر و قدم گذاشتن در سن پیری تعبیر می کند.

  همچنین ببینید : تعبیر خواب مار

  ممکن است دوست داشته باشید

  تعبیر خواب مار زرد بزرگ و کوچک در خانه از نظر قرآن چیست؟

  تعبیر خواب دیدن انواع سگ سفید برای دختر مجرد و زن چیبست؟

  تعبیر خواب تراشیدن سبیل + کوتاه کردن و روییدن سبیل چیست؟

  منبع مطلب : baronak.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید