این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تصویر شیر جنگل

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تصویر شیر جنگل را از این سایت دریافت کنید.

  عکس های زیبا و دیدنی از شیر سلطان جنگل

  عکس های جالب و دیدنی از شیر سلطان جنگل، دانلود عکس های زیبا از شیرهای نر و ماده، عکس های بامزه از توله و بچه شیرهای دوست داشتنی، شیر سفید و کوهی وحشی

  عکس های زیبا و دیدنی از شیر سلطان جنگل

  در این گالری عکس شما می توانید عکس هایی بسیار زیبا و بامزه از شیرهای نر و ماده، بچه شیرهای بامزه و دوست داشتنی، شیر سفید یا آلبینو، شیر آفریقایی و آسیایی و شیر کوهی مشاهده نمایید. به راستی که شیر سلطان جنگل است

  منبع مطلب : www.coca.ir

  تصاویر و عکس های شیر سلطان جنگل و سفید برای پروفایل

  عکس های شیر سلطان جنگل همواره از شیر به عنوان سلطان جنگل و درنده ترین گربه سان جهان یاد شده است. این حیوان یکی از ماهرترین شکارچی های دنیا است که در مناطق

  تصاویر و عکس های شیر سلطان جنگل و سفید برای پروفایل

  تصاویر و عکس های شیر سلطان جنگل و سفید برای پروفایل عکس های شیر سلطان جنگل

  همواره از شیر به عنوان سلطان جنگل و درنده ترین گربه سان جهان یاد شده است. این حیوان یکی از ماهرترین شکارچی های دنیا است که در مناطق مختلف از جمله آفریقا زندگی می کنند. در ادامه به بررسی توضیحاتی از این جانور به همراه تصاویر و عکس شیر خواهیم پرداخت پس تا پایان با ما همراه باشید.

  معرفی شیر سلطان جنگل

  شیر از لحاظ اندازه بدن و دم تقریبا مانند ببر است ولی از لحاظ داشتن رنگ یکنواخت گندمگون که بدون نوارهای تیره عرضی است با آن تفاوت می‌کند. در شیر در انتهای دم یک دسته موی سیاه ودر عقب گوش یک لکه سیاه وجود دارد و بین پهلوهای بدن با ناحیه شکم و سطح خارجی با سطح داخلی دستها و پاها اختلاف زیادی دیده نمی‌شود. در پهلوها و بالای گردن موهای بلند به صورت یال وجود دارد.

  شیر با بدنی بزرگ که وزنش در میان نرها گاه به ۲۵۰ کیلوگرم می‌رسد. شیر به خاطر بدن بزرگ و هیبت و چالاکیش در هنگام شکار لقب سلطان جنگل را به خود گرفته اگرچه بیشتر در مناطق گرم دشت آفریقا زندگی می کند و تنها تعداد کمی از آن در پارک ملی جنگل گیر در گجرات هند یافت می شوند. آن‌ها طعمه های گوناگونی را به‌عنوان خوراک اختیار می کنند که شامل بیشتر جفت سم سانان بومی آفریقا و به ندرت جانداران بزرگی چون فیل و زرافه می شوند.

  توضیحاتی درباره شیر ایرانی

  این نژاد بوسیله تعدادی صفات از شیر آفریقایی تفاوت می‌کند. در جمجمه صندوق صماخ کمتر متورم بوده و ناحیه پس حدقه‌ای کوتاه‌تر و سوراخ جلوی حدقه‌ای معمولا بوسیله دیواره میانی به دو قسمت شده است. از لحاظ صفات خارجی دسته موهای انتهایی دم بلندترو دسته موهای بلند آرنج و ناحیه شکم نسبتا رشد بیشتر داشته و یال کوتاهتر است. موها بر حسب فصل ممکن است کوتاه و نرم یا بلند و ضخیم باشند. رنگ کلی بدن متغیر است و از گندمگون مخلوط با سرخی و سایه‌ای از سیاهی تا خاکستری با خاکستری نخودی و گاهی با سایه‌ای از نخودی مایل به سفید تغییر می‌کند. یال نیز ازلحاظ شکل رنگ متغیر است.

  همچنین ببینید : عکس پروفایل ببر سفید و بنگال

  پروفایل شیر

  عکس شیر سفید نر و ماده

  توله شیر های بازیگوش

  شیر سفید رنگ

  تصاویر شیر سلطان جنگل

  عکس دو شیر نر جوان

  تصویر بامزه و خنده دار از یک شیر

  عکس شیر ماده به همراه توله شیر

  عکس نوشته زیبا همراه با شیر برای پروفایل

  تصاویر جالب و زیبا از یک خانواده شیر

  پروفایل سلطان جنگل

  شیر نر بزرگ

  عکس شیر مناسب برای پروفایل شبکه های اجتماعی

  منابع : daneshnameh.roshd.ir

  instagram.com

  برچسب ها: پروفایل حیواناتعکس حیوانات

  اشتراک 0 توییت 0 اشتراک 0 اشتراک اشتراک

  منبع مطلب : peyvandham.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید