این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تصاویر دیگنیتی پرستیژ

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تصاویر دیگنیتی پرستیژ را از این سایت دریافت کنید.

  دیگنیتی پرستیژ گروه بهمن چه مشخصات و امکاناتی دارد؟ + تصاویر

  دیگنیتی پرستیژ گروه بهمن چه مشخصات و امکاناتی دارد؟ + تصاویر | اسب بخار | دیگنیتی پرستیژ گروه بهمن قرار است بزودی تا با مشخصات و امکانات

  دیگنیتی پرستیژ گروه بهمن چه مشخصات و امکاناتی دارد؟ + تصاویر

  حسین دلاور

  ۱۱ آبان ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۰

  اخبار |

  دیگنیتی پرستیژ گروه بهمن چه مشخصات و امکاناتی دارد؟ + تصاویر

  روز گذشته مدیران ارشد شرکت بهمن موتور و گروه بهمن در جمع خبرنگاران اعلام کردند که بزودی نسخه جدید دیگنیتی با تیپ پرستیژ و مشخصات جدید به بازار عرضه می شود.

  به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، در حال حاضر دیگنیتی پرایم به عنوان نسخه ایرانیزه دانگ فنگ ix5 در خط تولید بهمن موتور مونتاژ می شود و به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو شارژر و جعبه دنده اتوماتیک CVT مجهز است. حال قرار است تا این محصول گروه بهمن با تغییراتی در بخش فنی و امکانات، با نام تیپ پرستیژ وارد بازار کشور شود. با توجه به بررسی های انجام شده در مورد نسخه های مختلف دانگ فنگ ix5، می توان احتمال داد که بهمن موتور دیگنیتی پرستیژ را با فیس لیفتی در بخش سپر جلو، چراغ های جلو، دیفیوزر عقب و تریم داخلی عرضه کند.

  حتماً ببینید: ویدیوی تست و بررسی دیگنیتی پرایم بهمن موتور در اسب بخار

  مشخصات فنی دیگنیتی پرستیژ بهمن موتور :

  دیگنیتی پرستیژ قرار است تا با پیشرانه دو لیتری توربو شارژر TGDi وارد خط تولید بهمن موتور شود. این پیشرانه ۲۳۰ اسب بخار را با گشتاور ۳۵۵ نیوتن متر تولید می کند و حداکثر گشتاور را از ۱۸۰۰rpm در اختیار راننده می گذارد. جعبه دنده دیگنیتی پرستیژ بر خلاف نسخه پرایم از نوع CVT نیست و این بار سیستم انتقال قدرت ۶ سرعته اتوماتیک AT برای این خودرو انتخاب شده است.

  نسخه پرستیژ دیگنیتی می تواند مصرف سوخت کمتر از ۸.۵ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر را ثبت کند و از سویی می تواند شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را در کمتر از ۸.۷ ثانیه ثبت کند. بیشینه سرعت بهمن دیگنیتی پرستیژ فراتر از ۲۱۵ کیلومتر بر ساعت اعلام شده است.

  امکانات رفاهی و ایمنی دیگنیتی پرستیژ :

  دیگنیتی پرستیژ تمام امکانات نسخه پرایم را دارد و بدیهی است که در بحث سطح امکانات رفاهی و ایمنی نسبت به نسخه پایه ارتقا پیدا می کند. در بازار جهانی، نسخه دو لیتری توربو دانگ فنگ ix5 به امکاناتی مانند رادار خطی، رادار نقطه کور، گرمکن صندلی های جلو، صندلی برقی شاگرد، تریم داخلی جدید با دسته دنده الکترونیکی، جلو آمپر TFT، کیسه هوای پرده ای، رینگ آلومینیومی جدید، سامانه پیشگیری از تصادف، کروز کنترل تطبیقی و… مجهز است.

  برای همین می توان گفت که احتمالاً نسخه جدید دیگنیتی با بخشی و یا تمام این امکانات وارد خط تولید بهمن موتور خواهد شد.

  قیمت دیگنیتی پرستیژ :

  از سویی با توجه به اختلاف قیمت نسخه ۱.۵ لیتری توربو و دو لیتری توربو دانگ فنگ ix5، این احتمال مطرح است که گروه بهمن و شرکت بهمن موتور دیگنیتی پرستیژ را با قیمتی در محدوده یک میلیارد تومان عرضه کند.

  پایگاه خبری اسب بخار

  مشخصات فنی دیگنیتی پرستیژ چگونه است؟

  دیگنیتی پرستیژ قرار است تا با پیشرانه دو لیتری توربو شارژر TGDi وارد خط تولید بهمن موتور شود. این پیشرانه ۲۳۰ اسب بخار را با گشتاور ۳۵۵ نیوتن متر تولید می کند و حداکثر گشتاور را از ۱۸۰۰rpm در اختیار راننده می گذارد. جعبه دنده دیگنیتی پرستیژ بر خلاف نسخه پرایم از نوع CVT نیست و این بار سیستم انتقال قدرت ۶ سرعته اتوماتیک AT برای این خودرو انتخاب شده است.

  نسخه پرستیژ دیگنیتی چه امکاناتی دارد؟

  در بازار جهانی، نسخه دو لیتری توربو دانگ فنگ ix5 به امکاناتی مانند رادار خطی، رادار نقطه کور، گرمکن صندلی های جلو، صندلی برقی شاگرد، تریم داخلی جدید با دسته دنده الکترونیکی، جلو آمپر TFT، کیسه هوای پرده ای، رینگ آلومینیومی جدید، سامانه پیشگیری از تصادف، کروز کنترل تطبیقی و… مجهز است.

  قیمت دیگنیتی پرستیژ چقدر خواهد بود؟

  با توجه به اختلاف قیمت نسخه ۱.۵ لیتری توربو و دو لیتری توربو دانگ فنگ ix5، این احتمال مطرح است که گروه بهمن و شرکت بهمن موتور دیگنیتی پرستیژ را با قیمتی در محدوده یک میلیارد تومان عرضه کند.

  به این مطلب رای دهید

  بهمن دیگنیتی دانگ فنگ ix5 دیگنیتی دیگنیتی پرستیژ

  مطالب مرتبط

  شرایط فروش نقدی محصولات بهمن موتور – آذر 1401

  عرضه جدید ۵۸۴دستگاه فیدلیتی و دیگنیتی در بورس کالا

  قیمت دیگنیتی پرستیژ به نمایندگی های گروه بهمن اعلام شد

  دیگنیتی فردا به بورس کالا می‌آید + شرایط خرید

  تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ

  مقایسه FMC T5 با دیگنیتی پرایم؛ کدام کراس اوور بهتر است؟

  مقایسه هایما 8S و دیگنیتی پرستیژ؛ اعداد روی کاغذ یا توانایی روی آسفالت؟

  زمان عرضه ریسپکت پرایم و دیگنیتی پرستیژ مشخص شد

  مطالب مرتبط شرایط فروش نقدی محصولات بهمن موتور – آذر 1401 عرضه جدید ۵۸۴دستگاه فیدلیتی و دیگنیتی در بورس کالا قیمت دیگنیتی پرستیژ به نمایندگی های گروه بهمن اعلام شد دیگنیتی فردا به بورس کالا می‌آید + شرایط خرید تست و بررسی دیگنیتی پرستیژ مقایسه FMC T5 با دیگنیتی پرایم؛ کدام کراس اوور بهتر است؟ مقایسه هایما 8S و دیگنیتی پرستیژ؛ اعداد روی کاغذ یا توانایی روی آسفالت؟ زمان عرضه ریسپکت پرایم و دیگنیتی پرستیژ مشخص شد دیدگاه ها

  مسعود گفت:

  به نظرم بعیده غیرازنمایندگی های وابسته به شرکت بهمن،شخصی بتونه به راحتی ثبت نام کنه،حال وقتی مدل پرایم با اختلاف حدود۴۰۰میلیونی داره نسبت به قیمت شرکت توبازارقیمت گذاری میشه بایددیدکه مدل پرستیژ با حدود۱میلیاردتوبازارچندعرضه میشه؟آیا اصلاارزش خریدپیدامیکنه؟

  ۰ ۰ پاسخ سبحان گفت:

  واقعا عوض شد موتور هیولا

  گیربکس خاص اپشن تکمیل

  حالا ارزش خرید واقعا

  ۲ ۰ پاسخ سبحان گفت:

  الان ارزش دیگنیتی پرستیژ از فیدلیتی الان واقعا بیشتره هم موتور قوی هم شتاب عالی هم گیربکس بهتر که دیگه داغ نمی کنه

  ۱ ۰ پاسخ هادی حسین قلی زاده گفت: سلام

  دوستان دیگنیتی تو خود چین اشغال به حساب میاد چه برسه تو ایران

  حالا شاید این نسخه خوب باشه

  ولی با این قیمت سری به دست دوم هم بزنید رنج شلوغیه

  ۰ ۰ پاسخ ایمان گفت:

  ماشین خوبیه اما یا مثل بی وای دی اس ۷ و بی وای دی تانگ سر کاری و نمیاد یا با آپشنای کامل نمیاد یا با این موتور نمیاد یا با ی قیمتی میاد که باید پول ی ماشین آلمانی برای خریدش کنار گذاشت

  ۰ ۰ پاسخ جعفر گفت:

  خدا کنه بیاد و مثل سانتافه ۲۰۱۸ نشه که آرزو به دل شیم..البته قیمت واقعی ..به هر حال اسم چینی روش هست..👌

  ۰ ۰ پاسخ حمید گفت:

  باتوجه به قیمت گذاری مناسب تری که بهمن نسبت به مدیران خودرو و کرمان موتور انجام میده فروش تیگو هشت وهفت خیلی کاهش میده مخصوصا یکی نقاط قوت تیگو هشت موتور قویتر بود با موتور ۲۳۰اسبی دیگینتی با این قیمت حرفی برای گفتن نداره

  منبع مطلب : asbe-bokhar.com

  دیگنیتی پرستیژ

  خودرو دیگنیتی پرستیژ - مشخصات و بررسی دیگنیتی پرستیژ همراه با عکس دیگنیتی پرستیژ و امکانات و آپشن های آن

  منبع مطلب : www.khodrobank.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید