این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تزیین پشمک ساده

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تزیین پشمک ساده را از این سایت دریافت کنید.

  آپارات

  منبع مطلب : www.aparat.com

  تزیین پشمک شب یلدا جدید و جالب با ۶۴ ایده متفاوت

  تصاویری از انواع تزیین پشمک شب یلدا به شکل های مختلف و فانتزی با کمک انواع ایده های خلاقانه و جالب را در این مطلب مشاهده خواهید کرد.

  تزیین پشمک شب یلدا جدید و جالب با ۶۴ ایده متفاوت

  ندا خوشرو ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰

  در این مطلب انواع ایده های خلاقانه برای تزیین پشمک شب یلدا را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم که امیدواریم از مشاهده این مدل تزیینات نهایت لذت را ببرید.

  شب یلدا بلندترین شب سال است و در این شب خانواده ها دور هم جمع می شوند و بلندترین شب سال را جشن می گیرند. در این شب آجیل و تنقلات و میوه ها به زیباترین شکل ممکن تزئین می شوند. تزیین پشمک شب یلدا از انواع ایده های جالب برای سفره آرایی شب یلدا است و شما می توانید پشمک را برای جشن شب یلدا به شکل های مختلفی تزئین کنید.

  تزئین میوه شب یلدا و تزئین پشمکهای خوشمزه شب یلدا و تزئین آجیل شب یلدا از انواع ایده های جالب برای تزیین سفره شب یلدا هستند و اگر شما تمایل دارید سفره شب یلدایتان زیبا و جذاب تر به نظر برسد بهتر است انواع میوه و تنقلات را به زیباترین شکل ممکن دیزاین نمایید.

  ایده هایی برای تزیین پشمک شب یلدا

  شب یلدا یا همان شب چله از شب های اصیل ایرانی است و در این شب برای تازه عروس ها شب چله ای برده می شود و همچنین جشن های خانوادگی در منزل بزرگترها برگزار می شود. شب یلدا آداب و رسوم خاصی دارد و از تزیینات خاصی برای انواع خوراکی ها و میوه های سفره شب چله استفاده می شود. در ادامه این مطلب انواع ایده های خلاقانه برای دیزایین پشمک شب چله را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل تزیینات مورد توجه تان قرار بگیرند.

  انواع مدل تزیینات پشمک شب یلدا

  پشمک از انواع تنقلاتی است که در شب چله کنار میوه و آجیل سرو می شود و شما می توانید این خوراکی خوشمزه را به شکل های مختلف تزیین کنید. پشمک ها در چند رنگ مختلف موجود هستند و اگر شما تمایل دارید تزیین پشمک خاص و جذاب تر به نظر برسد بهتر است از رنگ های مختلف پشمک برای تزیین استفاده کنید.

  پشمک شب چله را می توانید به شکل های مختلف نظیر گل و عروسک و خرس و کلاه و آدم برفی و … تزیین کنید که بهتر است برای این مدل تزیینات از ترکیب پشمک ساده و پشمک رنگی استفاده نمایید.

  تزیین پشمک به صورت قالبی یکی دیگر از انواع ایده های جالب و کاربردی است و شما می توانید پشمک را در ظرف مناسبی به شکل کلاه و گل و قلب و … به صورت قالبی تزیین کنید.

  تزیین پشمک به شکل سگ برای شب یلدا

  یکی دیگر از انواع ایده های خلاقانه برای تزیین کردن پشمک  مخصوص شب چله تزیین پشمک به شکل سگ است و شما می توانید به راحتی پشمک را به شکل سگ تزیین کنید و سر سفره شب یلدا قرار دهید. برای تزیین پشمک به شکل سگ باید از ظرفی کشیده نظیر سینی و یا دیس استفاده کنید همچنین برای تزئین پشمک به شکل سگ می توانید از دو رنگ ساده و شکلاتی و سه عدد شکلات استفاده نمایید سپس پشمک سفید را در کف سینی و یا دیس بریزید و پشمک ها را با دست باز کنید و با کمک پشمک کاکائویی گوش ها و لکه های تیره روی بدن سگ را درست کنید برای درست کردن چشم و بینی سگ نیز می توانید از شکلات استفاده کنید.

  منبع مطلب : arga-mag.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید