این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تزیین رحل قرآن

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تزیین رحل قرآن را از این سایت دریافت کنید.

  آموزش ساخت کاردستی رحل قرآن با مقوا

  آموزش ساخت کاردستی رحل قرآن با مقوا به کمک نقشه رحل قرآن امکان پذیر است. شما می توانید نقشه رحل قرآن را بکشید یا پرینت بگیرید.

  کاردستی

  آموزش ساخت کاردستی رحل قرآن با مقوا

  توسط ابوالفضل ناظمی 0 8840

  آموزش ساخت کاردستی رحل قرآن با مقوا به کمک نقشه رحل قرآن امکان پذیر است. شما می توانید نقشه رحل قرآن را بکشید یا پرینت بگیرید.

  بساز و بفروش (B&B) | بساز – ساخت کاردستی رحل قرآن با مقوا مهارت کودک شما در کار با قیچی را افزایش می دهد و او می تواند به کمک یک طرح ساده از دو تکه مقوا این رحل زیبا را درست کند. اگر مقاله های ما را دنبال کرده باشید می دانید که پیش از این آموزش ساخت فرفره کاغذی و ساخت سبد با کاغذ رنگی را هم برای ساخت کاردستی با کاغذ منتظر کرده بودیم. در این آموزش هم قصد داریم تا در ساخت این کاردستی ساده و زیبا به شما و کودکتان کمک کنیم. 

  نقشه ساخت رحل قرآن با مقوا

  طرح زیر را کپی کرده و پرینت بگیرید. البته اگر تمایلی به پرینت گرفتن آن نداشتید می توانید ان را به صورت مستقیم بر روی مقوا بکشید. (مستطیل باریک کنار نقشه ضخامت مقوا را نشان می دهد)

  وسایل لازم برای ساخت کاردستی رحل قرآن

  مقواقیچیمداد

  آموزش ساخت کاردستی رحل قرآن

  اگر طرح رحل قرآن را پرینت گرفتید باید دور آن را بچینید و نقشه رحل قرآن چیده شده را روی مقوا بگذارید و آن را روی مقوا بکشید.دقت داشته باشید که عرض شیاری که در وسط نقشه برای داخل هم قرار دادن دو تکه بوجود می آورید باید هم اندازه ضخامت مقوایتان باشد اما اگر از مقوای خیلی ضخیم استفاده می کنید بهتر است که عرض این شیار را کمی بیشتر در نظر بگیرید.دقت داشته باشید که چون جنس این کاردستی از مقواست بنابراین هرچه اندازه آن را کوچکتر بگیرید ایستادگی و تعادل آن بیشتر خواهد بود.وقتی که نقشه رحل قرآن را روی مقوا کشیدید باید دور تا دور آن را به وسیله قیچی بچینید.به این ترتیب شما دو تکه مقوای مستطیلی دارید که روی هر کدام از آنها یک شیار در آورده اید.کاردستی شما تقریبا آماده است اما می توانید از کودک خودتان بخواهید که روی این دو بخش را به سلیقه خودش با استفاده از مهره های رنگی و چسب و یا نقاشی کردن تزیین کند.وقتی که این دو تکه را داخل هم قرار دهید رحل قرآن شما آماده می شود.شما می توانید از طرح های زیر برای زیباتر شدن کاردستی رحل قرآن ایده بگیرید:

  امیدواریم که از این آموزش خوشتان آمده باشد و عکس رحل های زیبایی را که درست کرده اید برای ما هم بفرستید. اگر سوال یا نظری درباره آموزش ساخت رحل قرآن دارید حتما در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.ما سایت بسازوبفروش را درست کرده ایم تا رونقی به بازار کسب و کار مشاغل خانگی بدهیم. پس همین الان دست به کار شوید و به کمک آموزش های رایگان سایت ما درآمدزایی را شروع کنید.

  ساختمش

  سارا جهانشاهی

  فاطمه مزخوری

  4.4/5 (13 نظر)

  منبع مطلب : honarimag.com

  آپارات

  منبع مطلب : www.aparat.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید